Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
μαγκιά σου να το γράφεις και σε βίντεο ρε παίκτη. Σεβασμός και συνεννόηση να υπάρχει ,το πιο βασικό. Όποτε συναναστρέφομαι με swingers βλέπω άτομα ευτυχισμένα. Σίγουρα και αυτοί θα έχουν τα προβλήματα που έχουν όλες οι σχέσεις, αλλά τους βλέπω πόσο όμορφα νιώθουν με τον εαυτό τους και τη σεξουαλικότητά τους και πραγματικά χαίρομαι για αυτούς.
 

dimitriskozani

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
96
Like
165
Πόντοι
0
Σε πολλούς αρέσει και σε άντρες και σε γυναίκες, το θέμα είναι ποιος το παραδέχεται και ποιος το αποφεύγει για να μην στιγματιστεί η κακό χαρακτηριστεί ακόμα και στους ίδιους τους συντρόφους-συζύγους
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Ειμαι ενας απο αυτους
...μου αρεσει να γαμανε την κοπελα μου μπροστα μου
Ένα πράγμα που μου κάνει εντύπωση σε τοπικ με τέτοια θέματα είναι οι αντωνυμίες που χρησιμοποιείτε.
Ο ένας βρίσκει απαράδεκτο και μη φυσιολογικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Ο άλλος βρίσκει έξτρα καυλωτικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Όπου του, βαλτε σου ή μου αναλογα με το ποστ.
Τις γυναίκες σας με γονική παροχή, κληρονομιά, δωρεά ή αγορά τις πήρατε;
Περίπτωση η συμμετοχή της να είναι αυτόβουλη ενέργεια υπάρχει; Ή απλά είναι ένα περιουσιακό στοιχείο που το διαχειρίζεστε αναλόγως;
Το μου αρέσει ή δε μου αρέσει να γαμιέται η γυναίκα μου μπροστά μου, δεν υπάρχει καν στη λογική σας;
Δεν είστε ζευγάρι; Δε λειτουργείτε μαζί; Δεν το κάνετε για να ευχαριστήσετε ο ένας τον αλλον και να ικανοποιήσετε τις φαντασιώσεις σας; Την πάτε ή δεν την πάτε να ΣΑΣ τη γαμήσουν; Οπως πχ πάτε το σκυλο σας βόλτα;
Γενικό το σχόλιο φίλε μου, όχι προσωπικό.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.026
Κριτικές
60
Like
25.013
Πόντοι
22.886
Ειμαι ενας απο αυτους
...μου αρεσει να γαμανε την κοπελα μου μπροστα μου
Εδώ που το έγραψες τύπε μου θα λάβεις τουλάχιστον 100πμ

Και αν είσαι και λίγο δροσερούλης ....
Φύλαγε και τον δικό σου κώλο
:alivedick::alivedick:
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Ένα πράγμα που μου κάνει εντύπωση σε τοπικ με τέτοια θέματα είναι οι αντωνυμίες που χρησιμοποιείτε.
Ο ένας βρίσκει απαράδεκτο και μη φυσιολογικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Ο άλλος βρίσκει έξτρα καυλωτικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Όπου του, βαλτε σου ή μου αναλογα με το ποστ.
Τις γυναίκες σας με γονική παροχή, κληρονομιά, δωρεά ή αγορά τις πήρατε;
Περίπτωση η συμμετοχή της να είναι αυτόβουλη ενέργεια υπάρχει; Ή απλά είναι ένα περιουσιακό στοιχείο που το διαχειρίζεστε αναλόγως;
Το μου αρέσει ή δε μου αρέσει να γαμιέται η γυναίκα μου μπροστά μου, δεν υπάρχει καν στη λογική σας;
Δεν είστε ζευγάρι; Δε λειτουργείτε μαζί; Δεν το κάνετε για να ευχαριστήσετε ο ένας τον αλλον και να ικανοποιήσετε τις φαντασιώσεις σας; Την πάτε ή δεν την πάτε να ΣΑΣ τη γαμήσουν; Οπως πχ πάτε το σκυλο σας βόλτα;
Γενικό το σχόλιο φίλε μου, όχι προσωπικό.
Απόλυτα σωστός!!
Προσυπογράφω!!
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Ένα πράγμα που μου κάνει εντύπωση σε τοπικ με τέτοια θέματα είναι οι αντωνυμίες που χρησιμοποιείτε.
Ο ένας βρίσκει απαράδεκτο και μη φυσιολογικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Ο άλλος βρίσκει έξτρα καυλωτικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Όπου του, βαλτε σου ή μου αναλογα με το ποστ.
Τις γυναίκες σας με γονική παροχή, κληρονομιά, δωρεά ή αγορά τις πήρατε;
Περίπτωση η συμμετοχή της να είναι αυτόβουλη ενέργεια υπάρχει; Ή απλά είναι ένα περιουσιακό στοιχείο που το διαχειρίζεστε αναλόγως;
Το μου αρέσει ή δε μου αρέσει να γαμιέται η γυναίκα μου μπροστά μου, δεν υπάρχει καν στη λογική σας;
Δεν είστε ζευγάρι; Δε λειτουργείτε μαζί; Δεν το κάνετε για να ευχαριστήσετε ο ένας τον αλλον και να ικανοποιήσετε τις φαντασιώσεις σας; Την πάτε ή δεν την πάτε να ΣΑΣ τη γαμήσουν; Οπως πχ πάτε το σκυλο σας βόλτα;
Γενικό το σχόλιο φίλε μου, όχι προσωπικό.

Πολύ σωστός!!!!!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Τυπε η συνέχεια παίζει να είναι αυτός να γ@μαει εσένα και να σας βλέπει η δικιά του.
Εχοντας στο ενεργητικο μου πανω απο 100 γαμησια πλεον,μπορω να πω πως δε μου αρεσει να μπαινει κατι πισω μου(δοκιμασμενο strap on 2-3φορες),επισης ενω σαν ιδεα με καυλωνε απιστευτα να γλυψω πουτσο σε τριο με γυναικα,στην πραξη ημουν κυριως κοντα στην γυναικα και η πιπα μου φανηκε αδιαφορη σαν να γλυφω strap on...
Δεν βλεπω ερωτικα τους αντρες στην καθημερινοτητα,μου ειναι αδιαφοροι.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Εχοντας στο ενεργητικο μου πανω απο 100 γαμησια πλεον,μπορω να πω πως δε μου αρεσει να μπαινει κατι πισω μου(δοκιμασμενο strap on 2-3φορες),επισης ενω σαν ιδεα με καυλωνε απιστευτα να γλυψω πουτσο σε τριο με γυναικα,στην πραξη ημουν κυριως κοντα στην γυναικα και η πιπα μου φανηκε αδιαφορη σαν να γλυφω strap on...
Δεν βλεπω ερωτικα τους αντρες στην καθημερινοτητα,μου ειναι αδιαφοροι.
Μόνο 100γαμισια
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ειληκρινα.. ο Σπαλιαρας πως εφτασε τα 4000 γαμησια?
Πιθανον τροπος του λεγειν να ηταν οι 4000 γυναικες...
Άμα είσαι ο Σπαλ και είσαι από τα 17 σου μέσα στη showbiz και στα κόλπα με μοντέλα, πούστηδες, θείτσες κλπ κλπ, ευκολάκι!!!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Μετράμε τα γαμισια....όπως παλιά που μετρούσα τα παγωτά ....και τα μπάνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετράμε τα γαμισια....όπως παλιά που μετρούσα τα παγωτά ....και τα μπάνια
Κάτσε να μετρήσω!!!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
Ένα πράγμα που μου κάνει εντύπωση σε τοπικ με τέτοια θέματα είναι οι αντωνυμίες που χρησιμοποιείτε.
Ο ένας βρίσκει απαράδεκτο και μη φυσιολογικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Ο άλλος βρίσκει έξτρα καυλωτικό να ΤΟΥ γαμάνε τη γυναίκα του μπροστά του.
Όπου του, βαλτε σου ή μου αναλογα με το ποστ.
Τις γυναίκες σας με γονική παροχή, κληρονομιά, δωρεά ή αγορά τις πήρατε;
Περίπτωση η συμμετοχή της να είναι αυτόβουλη ενέργεια υπάρχει; Ή απλά είναι ένα περιουσιακό στοιχείο που το διαχειρίζεστε αναλόγως;
Το μου αρέσει ή δε μου αρέσει να γαμιέται η γυναίκα μου μπροστά μου, δεν υπάρχει καν στη λογική σας;
Δεν είστε ζευγάρι; Δε λειτουργείτε μαζί; Δεν το κάνετε για να ευχαριστήσετε ο ένας τον αλλον και να ικανοποιήσετε τις φαντασιώσεις σας; Την πάτε ή δεν την πάτε να ΣΑΣ τη γαμήσουν; Οπως πχ πάτε το σκυλο σας βόλτα;
Γενικό το σχόλιο φίλε μου, όχι προσωπικό.
όταν η κτητική αντωνυμία δεν είναι στο πρώτο ενικό ή πληθυντικό (όπως δηλαδή η γυναίκα μου) σημαίνει ότι αναφέρεσαι σε όλους εκτός από εσένα (να του γαμάνε τη γυναίκα του, δηλαδή του οποιουδήποτε τρίτου).

Νομίζω ότι όσοι συμμετέχουν τη συζήτηση έχουν καταλάβει ότι μιλάμε για συναινετική πράξη. Δηλαδή η γυναίκα απολαμβάνει το σεξ με τρίτο άτομο και ο σύντροφος απολμαβάνει το μάτι. Χωρίς τη συναίνεση και των δύο απλά δε γίνεται.

Μην τα παρεξηγείς όλα, όταν μπαίνει η κτητική αντωνυμία για μία σύντροφο δε σημαίνει ότι εξομοιώνεται με ένα άψυχο αντικείμενο (η γυναίκα μου, η τηλεόρασή μου). Σημαίνει ότι με αυτήν είμαστε ζευγάρι για αυτό την ξεχωρίζω από τις άλλες.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
όταν η κτητική αντωνυμία δεν είναι στο πρώτο ενικό ή πληθυντικό (όπως δηλαδή η γυναίκα μου) σημαίνει ότι αναφέρεσαι σε όλους εκτόςά από εσένα (να του γαμάνε τη γυναίκα του, δηλαδή του οποιουδήποτε τρίτου).

Νομίζω ότι όσοι συμμετέχουν τη συζήτηση έχουν καταλάβει ότι μιλάμε για συναινετική πράξη. Δηλαδή η γυναίκα απολαμβάνει το σεξ με τρίτο άτομο και ο σύντροφος απολμαβάνει το μάτι. Χωρίς τη συναίνεση και των δύο απλά δε γίνεται.

Μην τα παρεξηγείς όλα, όταν μπαίνει η κτητική αντωνυμία για μία σύντροφο δε σημαίνει ότι εξομοιώνεται με ένα άψυχο αντικείμενο (η γυναίκα μου, η τηλεόρασή μου). Σημαίνει ότι με αυτήν είμαστε ζευγάρι για αυτό την ξεχωρίζω από τις άλλες.
Η διατύπωση "μου αρέσει να ΜΟΥ γαμάνε τη γυναίκα μου μπροστά μου" είναι κατά τη γνώμη μου ξεκάθαρα εγωιστική.
Αν αφαιρεθεί το δεύτερο μου, "μου αρέσει να γαμάνε τη γυναίκα μου μπροστά μου" το νόημα αλλάζει.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Τώρα τι λέμε.... για αντωνυμίες η για παρτούζες...στο σάιτ μπου γράφουμε το επίπεδο του κάθε μύστη δεν μας πολύ νοιάζει....ιστορίες ... κριτικές... φωτογραφίες...αυτά μας αρέσουν και όχι φίδια !!!!!τα υπόλοιπα στο φβ.... ινσταγκραμ....και σε άλλα σάιτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom