Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
ναι αδελφε ειναι αποδεκτο ...
οπως αποδεκτο ειναι αν με την συναινεση του αλλου τον γαμας μεσα σε σκυλοσπιτο
μεσα σε βαρκα
μεσα σε ανσασερ
με στολη μπατσου
με στολη κουνελιου ...

ολα ειναι αποδεκτα οταν υπαρχει συναινεση και σεβασμος

το πως καυλωνει ο αλλος δεν ειναι δικο μου θεμα ... ουτε δικο σου

για την ακριβεια απορω γιατι ρωτας ολες αυτες τις μαλακιες ? σου αρεσει να γαμας σε φερετρο και ψαχνεις να δεις αν ειναι φυσιολογικο ?
Όντως μπορεί να είναι μαλακίες αλλά θέλω να δω μέχρι που είναι το φυσιολογικό και που ξεκινάει το αφύσικο και η διαστροφή. Γιατί υπάρχουν κι αυτά. Τέλος πάντων, μου κάνει μεγάλη εντύπωση να σου γαμάνε την γυναίκα κι εσύ να κοιτάς. Οκ λοιπόν, κανένα πρόβλημα κι όπως λέει κι ο λαός
"Μακρυά απ' τον κώλο σου κι ας είναι μια πιθαμή"...
 
  • Like
Αντιδράσεις: dskoul

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
Όντως μπορεί να είναι μαλακίες αλλά θέλω να δω μέχρι που είναι το φυσιολογικό και που ξεκινάει το αφύσικο και η διαστροφή. Γιατί υπάρχουν κι αυτά. Τέλος πάντων, μου κάνει μεγάλη εντύπωση να σου γαμάνε την γυναίκα κι εσύ να κοιτάς. Οκ λοιπόν, κανένα πρόβλημα κι όπως λέει κι ο λαός
"Μακρυά απ' τον κώλο σου κι ας είναι μια πιθαμή"...
Δεν υπαρχει διαστροφη στο σεξ !
Ολα ειναι αποδεκτα αν δεν επηρρεαζουν τις ελευθεριες και την προσωπικοτητα του αλλου ....

αυτο που για εσενα ειναι διαστροφη ... για αλλους ειναι φυσιολογικο .. .
οπως και αυτο που για εσενα ειναι φυσιολογικο ... για αλλους ειναι διαστροφη ...

τα ορια τα θετει το ζευγαρι !

απο εκει και περα ο καθενας μας κανει οτι τον ευχαριστει ....
το να μην σου αρεσει το τριο ειναι φυσιολογικο
το να σου αρεσει και αυτο φυσιολογικο

ξερεις που ξεκινανε τα προβληματα ?
οταν δεν εισαι ειλικρινης με τον συντροφο σου ...

πες της/του θελω να σε γαμησω με στολη κλοουν (τυχαιο το παραδειγμα αλλα μου ταιριζει για εσενα αδελφε)
μπορει να θελει και εκεινη ...
αν δεν θελει ... δυστυχως μενει στη φαντασιωση σου ...

Αντε τις καλημερες μου ... αυτα τα ποστ κυριακη παιδια ! να εχουμε χρονο :p
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
Δεν υπαρχει διαστροφη στο σεξ !
Ολα ειναι αποδεκτα αν δεν επηρρεαζουν τις ελευθεριες και την προσωπικοτητα του αλλου ....

αυτο που για εσενα ειναι διαστροφη ... για αλλους ειναι φυσιολογικο .. .
οπως και αυτο που για εσενα ειναι φυσιολογικο ... για αλλους ειναι διαστροφη ...

τα ορια τα θετει το ζευγαρι !

απο εκει και περα ο καθενας μας κανει οτι τον ευχαριστει ....
το να μην σου αρεσει το τριο ειναι φυσιολογικο
το να σου αρεσει και αυτο φυσιολογικο

ξερεις που ξεκινανε τα προβληματα ?
οταν δεν εισαι ειλικρινης με τον συντροφο σου ...

πες της/του θελω να σε γαμησω με στολη κλοουν (τυχαιο το παραδειγμα αλλα μου ταιριζει για εσενα αδελφε)
μπορει να θελει και εκεινη ...
αν δεν θελει ... δυστυχως μενει στη φαντασιωση σου ...

Αντε τις καλημερες μου ... αυτα τα ποστ κυριακη παιδια ! να εχουμε χρονο :p
Υποθέτω είναι φυσιολογικό να σε γαμάει κι εσένα κάποιος με την στολή του κλόουν ε; Το αναφέρω γιατί την έχεις εύκολη την προσβολή, μόνο πίσω από το γαμημένο το πληκτρολόγιο πάντα...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
ρε Μακεδόνα μήπως είσαι του κατηχητικού; Μόνο εκεί κάθονται και συζητάνε τόσο παιδιαριώδεις απορίες.
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
1.138
Πόντοι
201
Υποθέτω είναι φυσιολογικό να σε γαμάει κι εσένα κάποιος με την στολή του κλόουν ε; Το αναφέρω γιατί την έχεις εύκολη την προσβολή, μόνο πίσω από το γαμημένο το πληκτρολόγιο πάντα...
Φίλε μου, το φυσιολογικο και το μη φυσιολογικό βρίσκονται μέσα στο μυαλό του καθενός, με εξαίρεση τις ηθικές αξίες που μπορεί να χαρακτηρίζουν το σύνολο μιας κοινωνίας ή κάποιες κοινά αποδεκτές διατάξεις του ποινικού κώδικα. Η παιδεραστία δεν είναι φυσιολογική στον δυτικό κόσμο. Η ομοφυλοφιλία είναι. Η νεκροφιλία δεν είναι. Το να γαμιέται κάποιος με στολή κλόουν που αναφέρεις, είναι. Ο βιασμός δεν είναι. Η ουρολαγνεία και κοπρολαγνεία, από τη στιγμή που δεν λαμβάνουν χώρα πχ στην κουζίνα ενός εστιατορίου, είναι. Μπορεί σε εμένα να φέρνει αηδία η σκέψη και μόνο, αλλά δεν μου πέφτει λόγος από τη στιγμή που ο άλλος ή η άλλη το κάνει και γουστάρει.

Και όχι, ούτε εμένα με φτιάχνει η σκέψη του cuckolding ή γενικά του τρίο ή του swing με τη γυναίκα μου να συμμετέχει. Αλλά από τη στιγμή που κάποιοι γουστάρουν, δικαίωμα τους και μαγκιά τους.

Την καλημέρα μου.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Το έγραψα και σε άλλο παρόμοιο topic αλλά θα το πω κι εδώ το να είσαι cuckold και γενικά το swinging πρέπει να το σκέφτεσαι ενδελεχώς όταν είσαι παντρεμένος.Οταν είσαι απλά σε μια σχέση ζηστο στο έπακρο και να πάει να γαμηθει.Οσοι με ξέρουν εδώ μέσα ξέρουν ότι είμαι παντρεμένος και ότι έχω ζήσει με τη σύζυγό μου τη φάση του cuckold και γενικά swinging και σε δημόσιους χώρους και σε διάφορα μαγαζιά του χώρου και μπορούν πολλοί εδώ να το επιβεβαιώσουν.Απλα όταν είσαι παντρεμένος θέλει πολύ συζήτηση πριν ΠΑΡΑ πολύ.Και πρέπει να συμφωνήσετε και να κατανοήσετε όσο είναι δυνατόν γιατί ίσως ποτέ να μη το μάθεις ότι το κέρατο δηλαδή το να πηδιεται κάπου μόνη της με άλλον,με το cuckold η swinging διαφέρουν.Ομως όπως είπα ίσως ποτέ να μη το μάθεις .Αυτα
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
Φίλε μου, το φυσιολογικο και το μη φυσιολογικό βρίσκονται μέσα στο μυαλό του καθενός, με εξαίρεση τις ηθικές αξίες που μπορεί να χαρακτηρίζουν το σύνολο μιας κοινωνίας ή κάποιες κοινά αποδεκτές διατάξεις του ποινικού κώδικα. Η παιδεραστία δεν είναι φυσιολογική στον δυτικό κόσμο. Η ομοφυλοφιλία είναι. Η νεκροφιλία δεν είναι. Το να γαμιέται κάποιος με στολή κλόουν που αναφέρεις, είναι. Ο βιασμός δεν είναι. Η ουρολαγνεία και κοπρολαγνεία, από τη στιγμή που δεν λαμβάνουν χώρα πχ στην κουζίνα ενός εστιατορίου, είναι. Μπορεί σε εμένα να φέρνει αηδία η σκέψη και μόνο, αλλά δεν μου πέφτει λόγος από τη στιγμή που ο άλλος ή η άλλη το κάνει και γουστάρει.

Και όχι, ούτε εμένα με φτιάχνει η σκέψη του cuckolding ή γενικά του τρίο ή του swing με τη γυναίκα μου να συμμετέχει. Αλλά από τη στιγμή που κάποιοι γουστάρουν, δικαίωμα τους και μαγκιά τους.

Την καλημέρα μου.
Συμφωνώ εν μέρει αλλά θεωρώ ότι υπάρχουν και τα όρια. Οι προηγμένες κοινωνίες τα έχουν καταστήσει σαφή με αυστηρό τρόπο. Θα σου πω και κάτι άλλο. Δεν είμαι ούτε πουριτανός, ούτε συντηριτικός. Έχω πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ μου αλλά ποτέ δεν διαπραγματεύτηκα την αξιοπρέπεια την δική μου αλλά και των γυναικών που η κακιά τους μοίρα τις έφερε στον δρόμο μου. Όχι φίλε μου καλέ, δεν είναι ούτε φυσιολογικό ούτε αποδεκτό να δέχεσαι να σου γαμάνε οι άλλοι μπροστά σου την μητέρα των παιδιών σου. Αξιοπρέπεια φιλαράκι, αξιοπρέπεια και ανδρισμός κι ας μην το καταλαβαίνουν τα αρωδτάκια εδώ μέσα. Και κάτι ακόμη. Για να μην το αποδέχονται οι πολλοί, σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με τους λίγους. Τους ελάχιστους.
Σημ: Την στολή του κλόουν δεν την ανέφερα εγώ. Άλλος το είπε για να το παίξει μπεργκέτης...
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Δεν υπαρχει διαστροφη στο σεξ !
Ολα ειναι αποδεκτα αν δεν επηρρεαζουν τις ελευθεριες και την προσωπικοτητα του αλλου ....

αυτο που για εσενα ειναι διαστροφη ... για αλλους ειναι φυσιολογικο .. .
οπως και αυτο που για εσενα ειναι φυσιολογικο ... για αλλους ειναι διαστροφη ...

τα ορια τα θετει το ζευγαρι !

απο εκει και περα ο καθενας μας κανει οτι τον ευχαριστει ....
το να μην σου αρεσει το τριο ειναι φυσιολογικο
το να σου αρεσει και αυτο φυσιολογικο

ξερεις που ξεκινανε τα προβληματα ?
οταν δεν εισαι ειλικρινης με τον συντροφο σου ...

πες της/του θελω να σε γαμησω με στολη κλοουν (τυχαιο το παραδειγμα αλλα μου ταιριζει για εσενα αδελφε)
μπορει να θελει και εκεινη ...
αν δεν θελει ... δυστυχως μενει στη φαντασιωση σου ...

Αντε τις καλημερες μου ... αυτα τα ποστ κυριακη παιδια ! να εχουμε χρονο :p
ωραιος ρε φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: dskoul

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Συμφωνώ εν μέρει αλλά θεωρώ ότι υπάρχουν και τα όρια. Οι προηγμένες κοινωνίες τα έχουν καταστήσει σαφή με αυστηρό τρόπο. Θα σου πω και κάτι άλλο. Δεν είμαι ούτε πουριτανός, ούτε συντηριτικός. Έχω πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ μου αλλά ποτέ δεν διαπραγματεύτηκα την αξιοπρέπεια την δική μου αλλά και των γυναικών που η κακιά τους μοίρα τις έφερε στον δρόμο μου. Όχι φίλε μου καλέ, δεν είναι ούτε φυσιολογικό ούτε αποδεκτό να δέχεσαι να σου γαμάνε οι άλλοι μπροστά σου την μητέρα των παιδιών σου. Αξιοπρέπεια φιλαράκι, αξιοπρέπεια και ανδρισμός κι ας μην το καταλαβαίνουν τα αρωδτάκια εδώ μέσα. Και κάτι ακόμη. Για να μην το αποδέχονται οι πολλοί, σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με τους λίγους. Τους ελάχιστους.
Σημ: Την στολή του κλόουν δεν την ανέφερα εγώ. Άλλος το είπε για να το παίξει μπεργκέτης...
αλλα να γμας κωλο μεσα στα σκατα το θεωρεις αποδεκτο? μια και εχεις κανει πολλα χιλιομετρα οπως λες, εκτος αν στα χλμ δεν περιλαμβανεται πρωκτικο
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
αλλα να γμας κωλο μεσα στα σκατα το θεωρεις αποδεκτο? μια και εχεις κανει πολλα χιλιομετρα οπως λες, εκτος αν στα χλμ δεν περιλαμβανεται πρωκτικο
Εδώ άλλοι γαμάνε αντρικό κώλο και μας ψήνουν ότι είναι φυσιολογικό.
Πέρα από την πλάκα, ε δεν είμαστε και φυσιολογικοί όταν γαμάμε κώλο. Το νού σου, γυναικείο εννοώ.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
Συμφωνώ εν μέρει αλλά θεωρώ ότι υπάρχουν και τα όρια. Οι προηγμένες κοινωνίες τα έχουν καταστήσει σαφή με αυστηρό τρόπο. Θα σου πω και κάτι άλλο. Δεν είμαι ούτε πουριτανός, ούτε συντηριτικός. Έχω πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ μου αλλά ποτέ δεν διαπραγματεύτηκα την αξιοπρέπεια την δική μου αλλά και των γυναικών που η κακιά τους μοίρα τις έφερε στον δρόμο μου. Όχι φίλε μου καλέ, δεν είναι ούτε φυσιολογικό ούτε αποδεκτό να δέχεσαι να σου γαμάνε οι άλλοι μπροστά σου την μητέρα των παιδιών σου. Αξιοπρέπεια φιλαράκι, αξιοπρέπεια και ανδρισμός κι ας μην το καταλαβαίνουν τα αρωδτάκια εδώ μέσα. Και κάτι ακόμη. Για να μην το αποδέχονται οι πολλοί, σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με τους λίγους. Τους ελάχιστους.
Σημ: Την στολή του κλόουν δεν την ανέφερα εγώ. Άλλος το είπε για να το παίξει μπεργκέτης...
Και μετά λες ότι δε θεωρείς τον εαυτό σου συντηρητικό.
Είσαι ο ορισμός της συντηρητικής νοοτροπίας. Δε μπορείς να αποδεχτείς ότι υπάρχει και άλλος τρόπος σκέψης, δε μπορείς να αποδεχτείς το καινούριο. Δεν εννοώ να γίνει εσύ swinger αλλά να αποδεχτείς αυτούς τους ανθρώπους σαν φυσιολογικούς.
Ευτυχισμένο το 1932
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Το έγραψα και παραπάνω.Και μιλάω εκ πείρας μου.Οσοι έχουν απλά γκόμενα κάντε swinging παρτούζες μαζί της δώστε να τη γλεντήσουν άλλοι τα πάντα.Αν το γουστάρετε κιεσεις κιαυτη φυσικά.Τωρα όσοι είστε παντρεμένοι κάντε μια μεγάλη συζήτηση με τη σύζυγο σκεφτείτε το ενδελεχώς και μετά ξεκινήστε.Γιατι σας το λέω εκ πείρας αν ξεκινήσετε εσείς μπορεί να θέλετε να σταματήσετε αυτή δε θα θέλει κι αν σας πει οκ ας σταματήσουμε απλά το swinging η το cuckold θα μετατραπει σε απλό κέρατο χωρίς την παρουσία η την συμμετοχή σας.Τις καλημέρες μου.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Εδώ είμαι ....αφού κάποιοι δεν συμφωνούν και δεν θέλουν να κάνουν με τίποτα ότι λέει το νήμα ποίο το θέμα να δώσουμε απαντήσεις.....θα αλλάξει άποψη σε αυτό το θέμα ? Όχι ...άρα ...όσοι το κάνουν αυτό το κάνουν για την καύλα και μόνο ....όσοι το έχουν κάνει θα καταλάβουν τι λέω .....οι άλλοι δύσκολο
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Εδώ άλλοι γαμάνε αντρικό κώλο και μας ψήνουν ότι είναι φυσιολογικό.
Πέρα από την πλάκα, ε δεν είμαστε και φυσιολογικοί όταν γαμάμε κώλο. Το νού σου, γυναικείο εννοώ.
τοτε τι θεωρεις φυσιολογικο? πεος σε μουνι και τελος? φαντασιωσεις και γενικα ολα αυτα τα θεωρεις λαθος-ανωμαλιες-παραξενιες?
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Συμφωνώ εν μέρει αλλά θεωρώ ότι υπάρχουν και τα όρια. Οι προηγμένες κοινωνίες τα έχουν καταστήσει σαφή με αυστηρό τρόπο. Θα σου πω και κάτι άλλο. Δεν είμαι ούτε πουριτανός, ούτε συντηριτικός. Έχω πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ μου αλλά ποτέ δεν διαπραγματεύτηκα την αξιοπρέπεια την δική μου αλλά και των γυναικών που η κακιά τους μοίρα τις έφερε στον δρόμο μου. Όχι φίλε μου καλέ, δεν είναι ούτε φυσιολογικό ούτε αποδεκτό να δέχεσαι να σου γαμάνε οι άλλοι μπροστά σου την μητέρα των παιδιών σου. Αξιοπρέπεια φιλαράκι, αξιοπρέπεια και ανδρισμός κι ας μην το καταλαβαίνουν τα αρωδτάκια εδώ μέσα. Και κάτι ακόμη. Για να μην το αποδέχονται οι πολλοί, σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με τους λίγους. Τους ελάχιστους.
Σημ: Την στολή του κλόουν δεν την ανέφερα εγώ. Άλλος το είπε για να το παίξει μπεργκέτης...
Αξιοπρέπεια, ανδρισμός, φυσιολογικό, σεβασμός, αποδεκτό. Και αυτά τα ορίζουν οι πολλοί τελικά και όχι τα λίγα αρρωστάκια εδώ μέσα.
Και ποιοί είναι αυτοί οι πολλοί τελικά;
Αυτοί που με βάση όλες τις μελέτες απαιτούν το άλλο τους μισό σε ποσοστό που αγγίζει το 80% και για τα δύο φύλα.
Οι πλέον κατάλληλοι να μας μιλήσουν για σεβασμό, αξιοπρέπεια, αποδεκτό και φυσιολογικό, για μάνες και πατέρες των παιδιών. Έννοιες που τις εχουν σημαία στο κεφάλι τους οταν ξενογαμούν.
Και πουριτανός είσαι και συντηρητικός είσαι και αυτό δεν είναι κακό. Το να προσπαθεις όμως να περασει; ως κανόνα τη δική σου άποψη είναι.
Πιο ανούσια και βαρετή ιστορία από το cuckold δε νομίζω να υπάρχει. Αν όμως τη βρίσκουν δυό τους, σκοτιστηκαν για την άποψη του καθενός από μας.
Κι αυτό είναι το μόνο φυσιολογικό και αποδεκτό.
 

orgiack

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Φίλε μου, το φυσιολογικο και το μη φυσιολογικό βρίσκονται μέσα στο μυαλό του καθενός, με εξαίρεση τις ηθικές αξίες που μπορεί να χαρακτηρίζουν το σύνολο μιας κοινωνίας ή κάποιες κοινά αποδεκτές διατάξεις του ποινικού κώδικα. Η παιδεραστία δεν είναι φυσιολογική στον δυτικό κόσμο. Η ομοφυλοφιλία είναι. Η νεκροφιλία δεν είναι. Το να γαμιέται κάποιος με στολή κλόουν που αναφέρεις, είναι. Ο βιασμός δεν είναι. Η ουρολαγνεία και κοπρολαγνεία, από τη στιγμή που δεν λαμβάνουν χώρα πχ στην κουζίνα ενός εστιατορίου, είναι. Μπορεί σε εμένα να φέρνει αηδία η σκέψη και μόνο, αλλά δεν μου πέφτει λόγος από τη στιγμή που ο άλλος ή η άλλη το κάνει και γουστάρει.

Και όχι, ούτε εμένα με φτιάχνει η σκέψη του cuckolding ή γενικά του τρίο ή του swing με τη γυναίκα μου να συμμετέχει. Αλλά από τη στιγμή που κάποιοι γουστάρουν, δικαίωμα τους και μαγκιά τους.

Την καλημέρα μου.
η κοπρολαγνεια και η ουρολαγνεια μπορει να ειναι ελευθερες επιλογες, και εμεις ομως ελευθερα μπορουμε να κοροιδευουμε οποιον τρωει σκατα
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
1.138
Πόντοι
201
η κοπρολαγνεια και η ουρολαγνεια μπορει να ειναι ελευθερες επιλογες, και εμεις ομως ελευθερα μπορουμε να κοροιδευουμε οποιον τρωει σκατα
Όπως κοροϊδεύουμε τους Ασιάτες που τρώνε έντομα ή όπως μας κοροϊδεύουν οι Εβραίοι που τρώμε γουρούνια. Περί ορέξεως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom