Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Τώρα τι λέμε.... για αντωνυμίες η για παρτούζες...στο σάιτ μπου γράφουμε το επίπεδο του κάθε μύστη δεν μας πολύ νοιάζει....ιστορίες ... κριτικές... φωτογραφίες...αυτά μας αρέσουν και όχι φίδια !!!!!τα υπόλοιπα στο φβ.... ινσταγκραμ....και σε άλλα σάιτ
Γιατί απαντάς εκ μέρους όλων; Δεν έχουνε όλοι τις ίδιες απαιτήσεις.
Από το επίπεδο γραφής του μέλους κρίνω (εν μέρει) αν πρέπει να υπολογίζω τα γραφόμενα του η όχι.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Γιατί απαντάς εκ μέρους όλων; Δεν έχουνε όλοι τις ίδιες απαιτήσεις.
Από το επίπεδο γραφής του μέλους κρίνω (εν μέρει) αν πρέπει να υπολογίζω τα γραφόμενα του η όχι.
Οκ η άποψη μου είναι όχι όλων εντάξει τώρα ....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
Η διατύπωση "μου αρέσει να ΜΟΥ γαμάνε τη γυναίκα μου μπροστά μου" είναι κατά τη γνώμη μου ξεκάθαρα εγωιστική.
Αν αφαιρεθεί το δεύτερο μου, "μου αρέσει να γαμάνε τη γυναίκα μου μπροστά μου" το νόημα αλλάζει.
καμιά φορά αυτό είναι και ελλειπής γνώση της ελληνικής γλώσσας.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
όταν η κτητική αντωνυμία δεν είναι στο πρώτο ενικό ή πληθυντικό (όπως δηλαδή η γυναίκα μου) σημαίνει ότι αναφέρεσαι σε όλους εκτός από εσένα (να του γαμάνε τη γυναίκα του, δηλαδή του οποιουδήποτε τρίτου).

Νομίζω ότι όσοι συμμετέχουν τη συζήτηση έχουν καταλάβει ότι μιλάμε για συναινετική πράξη. Δηλαδή η γυναίκα απολαμβάνει το σεξ με τρίτο άτομο και ο σύντροφος απολμαβάνει το μάτι. Χωρίς τη συναίνεση και των δύο απλά δε γίνεται.

Μην τα παρεξηγείς όλα, όταν μπαίνει η κτητική αντωνυμία για μία σύντροφο δε σημαίνει ότι εξομοιώνεται με ένα άψυχο αντικείμενο (η γυναίκα μου, η τηλεόρασή μου). Σημαίνει ότι με αυτήν είμαστε ζευγάρι για αυτό την ξεχωρίζω από τις άλλες.
"μου αρεσει να γαμανε την κοπελα μου μπροστα μου"
"μου κάνει μεγάλη εντύπωση να σου γαμάνε την γυναίκα κι εσύ να κοιτάς."
"Το να σου γαμάνε την γυναίκα δηλαδή κι εσύ να το βλέπεις,"

Δε νομίζω ότι οι παραπανω φράσεις έχουν την ίδια έννοια με το "μουυ αρέσει να γαμιέται η κοπέλα μου μπροστά μου" ή "μου κάνει μεγάλη εντύπωση να γαμιέται η γυναίκα σου κι εσύ να κοιτάς"
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Είναι ένα φετίχ που αγαπούν ορισμένα ζευγάρια. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κόσμος γράφει εναντίον του. Αν δεν σας αρέσει, δεν χρειάζεται να το εξασκήσετε. Νομίζω ότι είναι φοβερό όταν μπορώ να γαμήσω τη γυναίκα κάποιου άλλου και ο σύζυγος να παρακολουθεί.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
"μου αρεσει να γαμανε την κοπελα μου μπροστα μου"
"μου κάνει μεγάλη εντύπωση να σου γαμάνε την γυναίκα κι εσύ να κοιτάς."
"Το να σου γαμάνε την γυναίκα δηλαδή κι εσύ να το βλέπεις,"

Δε νομίζω ότι οι παραπανω φράσεις έχουν την ίδια έννοια με το "μουυ αρέσει να γαμιέται η κοπέλα μου μπροστά μου" ή "μου κάνει μεγάλη εντύπωση να γαμιέται η γυναίκα σου κι εσύ να κοιτάς"
Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω κάποιον, υπάρχουν αυτοί που όντως δεν ξέρουν να χρησιμοποιήσουν την ελληνική γλώσσα.
Στις δύο τελευταίες προτάσεις που αναφέρεις δε μιλά κάποιος για τη σύντροφό του (όπως στην πρώτη) αλλά για τις γυναίκες των άλλων.

Για να εξηγούμαι συμφωνώ ότι μιλάμε για δραστηριότητες ζευγαριού που και τα δύο μέλη συμμετέχουν με συναίνεση. Όπως βλέπεις όμως στη συζήτηση κάποιοι δε μπορούν να το καταλάβουν επειδή δε μπορούν να δεχτούν ότι η γυναίκα μπορεί να θέλει και η ίδια να πάει με άλλον.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω κάποιον, υπάρχουν αυτοί που όντως δεν ξέρουν να χρησιμοποιήσουν την ελληνική γλώσσα.
Στις δύο τελευταίες προτάσεις που αναφέρεις δε μιλά κάποιος για τη σύντροφό του (όπως στην πρώτη) αλλά για τις γυναίκες των άλλων.

Για να εξηγούμαι συμφωνώ ότι μιλάμε για δραστηριότητες ζευγαριού που και τα δύο μέλη συμμετέχουν με συναίνεση. Όπως βλέπεις όμως στη συζήτηση κάποιοι δε μπορούν να το καταλάβουν επειδή δε μπορούν να δεχτούν ότι η γυναίκα μπορεί να θέλει και η ίδια να πάει με άλλον.
Δε σου καταλογίζω κάποια πρόθεση να δικαιολογήσεις.
Απλά ο "πως σου αρέσει να σου τη γαμάνε" μιλώντας για τον εαυτό του το εκφράζει "δε μου αρέσει να μου τη γαμάνε". Και μια χαρά ελληνικά γνωρίζουν. Είναι θέμα νοοτροπίας καθαρά. Και πως ορίζουν τις σχέσεις με τους ανθρώπους γύρω τους.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.046
Like
6.640
Πόντοι
1.056
Είναι ένα φετίχ που αγαπούν ορισμένα ζευγάρια. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κόσμος γράφει εναντίον του. Αν δεν σας αρέσει, δεν χρειάζεται να το εξασκήσετε. Νομίζω ότι είναι φοβερό όταν μπορώ να γαμήσω τη γυναίκα κάποιου άλλου και ο σύζυγος να παρακολουθεί.
Το έχεις κάνει ποτέ?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.466
Κριτικές
1
Like
7.474
Πόντοι
2.306
» μου αρεσει να μου γαμανε τη γυναικα σου μπροστα μου»
Υπαρχει και αυτη η εκδοχη , ευτυχως η ελληνικη ειναι πλουσια γλωσσα , κκανοποιει ολα τα γουστα…:confused:
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Για πες εμπειρίες!
Υπάρχουν καλές και κακές εμπειρίες. Και μετά υπάρχουν τα διάφορα είδη παιχνιδιών. Άλλοι συμμετέχουν μετά από λίγο και άλλοι συμμετέχουν από την αρχή.
 

Raw21

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
49
Πόντοι
0
Ας καταθέσω κι εγώ τη λειψή μου εμπειρία.
Αρχικά να πω ότι προφανώς και δεν υπάρχει τίποτα αφύσικο στο σεξ, μάλιστα η φάση του cuckolding εξηγείται και επιστημονικά ως έναν βαθμό. Δηλαδή το ότι ένας τρίτος πηδάει τη γυναίκα σου, σε ερεθίζει διότι οργανισμός σου ψήνεται να την αφησεις εσύ έγκυο και όχι ο άλλος. Έτσι λοιπόν, αυτό που βλέπεις σου δημιουργεί ερωτική επιθυμία.

Είχα μια σχέση, σοβαρή και όχι της πλάκας. Το σεξ μας ήταν διαστημικό και πολύ γρήγορα ανοιχτηκαμε ο ένας στον άλλο. Όταν θέλησα να τσεκαρω αν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι τέτοιο, έβαλα να δούμε σχετικές τσόντες, το ένα έφερε το άλλο και μετά από καιρό συζητήσαμε σοβαρά το ενδεχόμενο να το κάνουμε.

Υπήρχε ένα πρόβλημα. Η κυρία ήταν διάσημη (μη με ζαλισετε ποια ήταν και μη γαμησετε το θρεντ με εικασίες). Και ως τέτοια, το φοβήθηκε πάρα πολύ. Επομένως σκέφτηκα μια εναλλακτική οδό την οποία και πραγματοποιήσαμε.

Έκανε ένα fake προφίλ στο τιντερ και διάλεξε έναν επισκέπτη της Αθήνας, αλλοδαπό. Τουρίστα με λίγα λόγια. Τον έφερε σπίτι της, ηχογράφησε το σεξ τους, τον έδιωξε αμέσως μετά και με φώναξε. Πήγα, μου έβαλε να ακούσω την ηχογράφηση και μετά πηδηχτηκαμε κι εμείς και όπως φαντάζεστε, το σεξ ήταν από άλλον πλανήτη
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
Ας καταθέσω κι εγώ τη λειψή μου εμπειρία.
Αρχικά να πω ότι προφανώς και δεν υπάρχει τίποτα αφύσικο στο σεξ, μάλιστα η φάση του cuckolding εξηγείται και επιστημονικά ως έναν βαθμό. Δηλαδή το ότι ένας τρίτος πηδάει τη γυναίκα σου, σε ερεθίζει διότι οργανισμός σου ψήνεται να την αφησεις εσύ έγκυο και όχι ο άλλος. Έτσι λοιπόν, αυτό που βλέπεις σου δημιουργεί ερωτική επιθυμία.

Είχα μια σχέση, σοβαρή και όχι της πλάκας. Το σεξ μας ήταν διαστημικό και πολύ γρήγορα ανοιχτηκαμε ο ένας στον άλλο. Όταν θέλησα να τσεκαρω αν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι τέτοιο, έβαλα να δούμε σχετικές τσόντες, το ένα έφερε το άλλο και μετά από καιρό συζητήσαμε σοβαρά το ενδεχόμενο να το κάνουμε.

Υπήρχε ένα πρόβλημα. Η κυρία ήταν διάσημη (μη με ζαλισετε ποια ήταν και μη γαμησετε το θρεντ με εικασίες). Και ως τέτοια, το φοβήθηκε πάρα πολύ. Επομένως σκέφτηκα μια εναλλακτική οδό την οποία και πραγματοποιήσαμε.

Έκανε ένα fake προφίλ στο τιντερ και διάλεξε έναν επισκέπτη της Αθήνας, αλλοδαπό. Τουρίστα με λίγα λόγια. Τον έφερε σπίτι της, ηχογράφησε το σεξ τους, τον έδιωξε αμέσως μετά και με φώναξε. Πήγα, μου έβαλε να ακούσω την ηχογράφηση και μετά πηδηχτηκαμε κι εμείς και όπως φαντάζεστε, το σεξ ήταν από άλλον πλανήτη
παραμυθια στα τυρια του σκλαβενιτη τυπε?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Ας καταθέσω κι εγώ τη λειψή μου εμπειρία.
Αρχικά να πω ότι προφανώς και δεν υπάρχει τίποτα αφύσικο στο σεξ, μάλιστα η φάση του cuckolding εξηγείται και επιστημονικά ως έναν βαθμό. Δηλαδή το ότι ένας τρίτος πηδάει τη γυναίκα σου, σε ερεθίζει διότι οργανισμός σου ψήνεται να την αφησεις εσύ έγκυο και όχι ο άλλος. Έτσι λοιπόν, αυτό που βλέπεις σου δημιουργεί ερωτική επιθυμία.

Είχα μια σχέση, σοβαρή και όχι της πλάκας. Το σεξ μας ήταν διαστημικό και πολύ γρήγορα ανοιχτηκαμε ο ένας στον άλλο. Όταν θέλησα να τσεκαρω αν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι τέτοιο, έβαλα να δούμε σχετικές τσόντες, το ένα έφερε το άλλο και μετά από καιρό συζητήσαμε σοβαρά το ενδεχόμενο να το κάνουμε.

Υπήρχε ένα πρόβλημα. Η κυρία ήταν διάσημη (μη με ζαλισετε ποια ήταν και μη γαμησετε το θρεντ με εικασίες). Και ως τέτοια, το φοβήθηκε πάρα πολύ. Επομένως σκέφτηκα μια εναλλακτική οδό την οποία και πραγματοποιήσαμε.

Έκανε ένα fake προφίλ στο τιντερ και διάλεξε έναν επισκέπτη της Αθήνας, αλλοδαπό. Τουρίστα με λίγα λόγια. Τον έφερε σπίτι της, ηχογράφησε το σεξ τους, τον έδιωξε αμέσως μετά και με φώναξε. Πήγα, μου έβαλε να ακούσω την ηχογράφηση και μετά πηδηχτηκαμε κι εμείς και όπως φαντάζεστε, το σεξ ήταν από άλλον πλανήτη
Και γιατί μαζί με τον τουρίστα δεν φώναξε και εσένα ....αφού την γαμισε άλλος που δεν την ήξερε....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Ας καταθέσω κι εγώ τη λειψή μου εμπειρία.
Αρχικά να πω ότι προφανώς και δεν υπάρχει τίποτα αφύσικο στο σεξ, μάλιστα η φάση του cuckolding εξηγείται και επιστημονικά ως έναν βαθμό. Δηλαδή το ότι ένας τρίτος πηδάει τη γυναίκα σου, σε ερεθίζει διότι οργανισμός σου ψήνεται να την αφησεις εσύ έγκυο και όχι ο άλλος. Έτσι λοιπόν, αυτό που βλέπεις σου δημιουργεί ερωτική επιθυμία.

Είχα μια σχέση, σοβαρή και όχι της πλάκας. Το σεξ μας ήταν διαστημικό και πολύ γρήγορα ανοιχτηκαμε ο ένας στον άλλο. Όταν θέλησα να τσεκαρω αν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι τέτοιο, έβαλα να δούμε σχετικές τσόντες, το ένα έφερε το άλλο και μετά από καιρό συζητήσαμε σοβαρά το ενδεχόμενο να το κάνουμε.

Υπήρχε ένα πρόβλημα. Η κυρία ήταν διάσημη (μη με ζαλισετε ποια ήταν και μη γαμησετε το θρεντ με εικασίες). Και ως τέτοια, το φοβήθηκε πάρα πολύ. Επομένως σκέφτηκα μια εναλλακτική οδό την οποία και πραγματοποιήσαμε.

Έκανε ένα fake προφίλ στο τιντερ και διάλεξε έναν επισκέπτη της Αθήνας, αλλοδαπό. Τουρίστα με λίγα λόγια. Τον έφερε σπίτι της, ηχογράφησε το σεξ τους, τον έδιωξε αμέσως μετά και με φώναξε. Πήγα, μου έβαλε να ακούσω την ηχογράφηση και μετά πηδηχτηκαμε κι εμείς και όπως φαντάζεστε, το σεξ ήταν από άλλον πλανήτη
Μουφα ...κάπου η ιστορία έχει κοιλιά
 

Raw21

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
49
Πόντοι
0
Και γιατί μαζί με τον τουρίστα δεν φώναξε και εσένα ....αφού την γαμισε άλλος που δεν την ήξερε....
Για τον απλούστατο λόγο ότι δεν ήταν ασφαλές να ξέρει ο άνθρωπος τι παίζει. Μπορεί και να ξενερωνε, φοβόταν κλπ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μουφα ...κάπου η ιστορία έχει κοιλιά
Οκ, όπως κρίνεις. Μου είναι αδιάφορο το να σε πείσω. Καλή χρονιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom