Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.946
Κριτικές
2
Like
21.211
Πόντοι
6.236
Είχα μια σχέση, σοβαρή και όχι της πλάκας. Το σεξ μας ήταν διαστημικό και πολύ γρήγορα ανοιχτηκαμε ο ένας στον άλλο. Όταν θέλησα να τσεκαρω αν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι τέτοιο, έβαλα να δούμε σχετικές τσόντες, το ένα έφερε το άλλο και μετά από καιρό συζητήσαμε σοβαρά το ενδεχόμενο να το κάνουμε.

....Η κυρία ήταν διάσημη.
Άλλη μια φορά που επιβεβαιώνεται ο @ares.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Ας καταθέσω κι εγώ τη λειψή μου εμπειρία.
Αρχικά να πω ότι προφανώς και δεν υπάρχει τίποτα αφύσικο στο σεξ, μάλιστα η φάση του cuckolding εξηγείται και επιστημονικά ως έναν βαθμό. Δηλαδή το ότι ένας τρίτος πηδάει τη γυναίκα σου, σε ερεθίζει διότι οργανισμός σου ψήνεται να την αφησεις εσύ έγκυο και όχι ο άλλος. Έτσι λοιπόν, αυτό που βλέπεις σου δημιουργεί ερωτική επιθυμία.

Είχα μια σχέση, σοβαρή και όχι της πλάκας. Το σεξ μας ήταν διαστημικό και πολύ γρήγορα ανοιχτηκαμε ο ένας στον άλλο. Όταν θέλησα να τσεκαρω αν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι τέτοιο, έβαλα να δούμε σχετικές τσόντες, το ένα έφερε το άλλο και μετά από καιρό συζητήσαμε σοβαρά το ενδεχόμενο να το κάνουμε.

Υπήρχε ένα πρόβλημα. Η κυρία ήταν διάσημη (μη με ζαλισετε ποια ήταν και μη γαμησετε το θρεντ με εικασίες). Και ως τέτοια, το φοβήθηκε πάρα πολύ. Επομένως σκέφτηκα μια εναλλακτική οδό την οποία και πραγματοποιήσαμε.

Έκανε ένα fake προφίλ στο τιντερ και διάλεξε έναν επισκέπτη της Αθήνας, αλλοδαπό. Τουρίστα με λίγα λόγια. Τον έφερε σπίτι της, ηχογράφησε το σεξ τους, τον έδιωξε αμέσως μετά και με φώναξε. Πήγα, μου έβαλε να ακούσω την ηχογράφηση και μετά πηδηχτηκαμε κι εμείς και όπως φαντάζεστε, το σεξ ήταν από άλλον πλανήτη
δηλαδη εκανε σεξ πρωτα με τον αλλοδαπο και μετα με σενα. εγω δεν θα το επετρεπα αυτο θα εκανα πρωτα εγω σεξ μαζι της και μετα ας παει και με γυφτο και με σκυλαραπα
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
δηλαδη εκανε σεξ πρωτα με τον αλλοδαπο και μετα με σενα. εγω δεν θα το επετρεπα αυτο θα εκανα πρωτα εγω σεξ μαζι της και μετα ας παει και με γυφτο και με σκυλαραπα
καμμια χαζη δια(χ)σημη θα ηταν σαν τη χαζοσκορδα
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
δεν γουσταρω να μπαινω εκει που μπαινουν αλλοι ειμαι εγωιστης θελω την αποκλειστικοτητα και την καθαριοτητα. αντε με την καθε βρωμοπουτσα του καθε συχαμενου
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
1
Like
2.989
Πόντοι
456
συνήθως παίζει χρήμα γιατί είναι της μόδας...

σου λέει ο άλλος το παίζω cuck και τραβάω με μια κάμερα να τη γαμανε αραπηδες, φουσκωτοί και πάει λέγοντας και βγάζουμε το κατιτις μας και οι δύο

κι εγώ αν γαμαγα μια γκομενα και είχα βαρεθεί η δεν την έβλεπα σοβαρά (δεν το κάνεις με κανονική σχέση προφανώς) και μου το πέταγε σαν ιδέα δεν θα με παραξένευε, πλέον είναι οι 7 στις 10 πουτανακια...
 

Allosallos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Ειμαστε ζευγαρι Α 23 Γ 21 και ψαχνομαστε για ματι αντρας ή γυναικα με προτιμηση γυναικα. Αν ενδιαφερεται καποια γυναικα μπορει να παιξει και με την κοπελα μου
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Εγω ανηκω στη φραση του νηματος....ναι μου αρεσει

Η ερώτηση δεν είιναι μόνο αν σου αρέσει εσένα αλλά αν αρέσει κ στην γυναίκα σου κ κυρίως αν της έχεις μίλησει για αυτό που σου αρέσει. Εκεί είναι τα δύσκολα φίλε μου!
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Ειμαστε ζευγαρι Α 23 Γ 21 και ψαχνομαστε για ματι αντρας ή γυναικα με προτιμηση γυναικα. Αν ενδιαφερεται καποια γυναικα μπορει να παιξει και με την κοπελα μου
Στείλε πμ
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
8
Like
9.124
Πόντοι
1.336
Θελω να γαμησουν τη συζυγο μου μπροστα μου....θελω να γινω cuckold στη γυναικα μου...οποιος ενδιαφερεται, ας μου στειλει μηνυμα στην προσωπικη συνομιλια
η γυναικα σου θελει; :think: αυτο ειναι το θεμα :confused:
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom