Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bill3331

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2021
Μηνύματα
19
Like
220
Πόντοι
20

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Θελω να γαμησουν τη συζυγο μου μπροστα μου....θελω να γινω cuckold στη γυναικα μου...οποιος ενδιαφερεται, ας μου στειλει μηνυμα στην προσωπικη συνομιλια
Πόσα πμ έχεις φίλε???
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
109
Like
333
Πόντοι
21
Θελω να γαμησουν τη συζυγο μου μπροστα μου....θελω να γινω cuckold στη γυναικα μου...οποιος ενδιαφερεται, ας μου στειλει μηνυμα στην προσωπικη συνομιλια
Γιατί όχι να γαμησουν εσένα και να βλέπει η γυναίκα σου....το έχεις σκεφτεί αυτό?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.975
Like
4.995
Πόντοι
506
Καλησπέρα σας,
τελικά έχει γαμήσει κάποιος την γυναίκα κάποιου άλλου ακόμα (γιατί όχι και με δωράκι), ή 42 σελίδες γίνεται χαβαλές;
Τυπε το bou είναι επιστημονικό σαη δεν γίνεται ποτέ χαβαλές
Τόσες πρωτοπόρες για την ανθρωπότητα συζητησεις , ανακαλύψεις τι να πρώτοθυμηθούμε πια
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.466
Κριτικές
1
Like
7.474
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα σας,
τελικά έχει γαμήσει κάποιος την γυναίκα κάποιου άλλου ακόμα (γιατί όχι και με δωράκι), ή 42 σελίδες γίνεται χαβαλές;
Αν το ρωτας φιλοσοφικα σχεδον ολοι εχουν γαμησει τη γυναικα καποιου αλλου, τωρα για δωρακια δεν ξερω…
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Εμείς με την κοπέλα μου συζητάμε για την πρώτη μας εμπειρία… δεν ξέρουμε αν πρέπει να το κάνουμε με κάποιον γνωστό ή να βρούμε κάποιον online
Νομίζω φίλος ο " γνωστός " δεν είναι safe επιλογή. Καλύτερα " άγνωστος " οπότε δεν θα έχεις ενοχές.
Αλλά θέλει ψάξιμο όμως !!!
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Εμείς με την κοπέλα μου συζητάμε για την πρώτη μας εμπειρία… δεν ξέρουμε αν πρέπει να το κάνουμε με κάποιον γνωστό ή να βρούμε κάποιον online
Ολα είναι σχετικά. Βασικά αυτό που "πρέπει" είναι αυτό που εσάς θα σας κάνει να νιώθετε περισσότερο άνετα.
 

dreamer22

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
997
Πόντοι
80
Δεν είναι safe απο την άποψη ότι βάζεις στο σπίτι σου (και στην γυναικά σου, κυριολεκτικα) καποιον γνωστό ο οποίος πλέον θα γνωρίζει πολύ προσωπικά πραγματα για εσας, δεν θα μπορείς να αποκόψεις ευκολα αν το θελήσεις, καθώς γνωστός, και επίσης παντα θα υπάρχει ο κίνδυνος να αναπτυχθεί κάτι περισσότερο μεταξύ γνωστού-συζύγου.
Το έχω δοκιμάσει και παρ' ότι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ καυλα, μου είχε κακοφανει που τον ζητάει πλέον σταθερα.
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
Καλησπέρα σας,
τελικά έχει γαμήσει κάποιος την γυναίκα κάποιου άλλου ακόμα (γιατί όχι και με δωράκι), ή 42 σελίδες γίνεται χαβαλές;
Θα πονταρα στον χαβαλε
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Δεν είναι safe απο την άποψη ότι βάζεις στο σπίτι σου (και στην γυναικά σου, κυριολεκτικα) καποιον γνωστό ο οποίος πλέον θα γνωρίζει πολύ προσωπικά πραγματα για εσας, δεν θα μπορείς να αποκόψεις ευκολα αν το θελήσεις, καθώς γνωστός, και επίσης παντα θα υπάρχει ο κίνδυνος να αναπτυχθεί κάτι περισσότερο μεταξύ γνωστού-συζύγου.
Το έχω δοκιμάσει και παρ' ότι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ καυλα, μου είχε κακοφανει που τον ζητάει πλέον σταθερα.
Το αν θα "ζητάει" ή οχι , δεν εχει να κανει με γνωστό....! Οπότε την προσοχή σας τι ψάχνετε κ σας ενδιαφέρει, αλλά κ το πως μπορεί αυτό να εξελιχθεί. Χρειάζεται πλήρη αντίληψη κ ωριμότητα ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ, καθώς επίσης κ ορθή διαχείριση.....
Δε διαφωνούμε ομως, ότι είναι περισσότερο safe με άγνωστο/ους. Για εμας τουλάχιστον (παντρεμένο ζευγάρι με οικογένεια, παιδιά κτλ) είναι απαγορευτικό να μπερδεύουμε την καθηνερινη/επαγγελματική/κοινωνική μας ζωή με τις σεξουαλικές μας αναζητήσεις
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
14
Like
1.700
Πόντοι
496
Ας καταθέσω κι εγώ τη λειψή μου εμπειρία.
Αρχικά να πω ότι προφανώς και δεν υπάρχει τίποτα αφύσικο στο σεξ, μάλιστα η φάση του cuckolding εξηγείται και επιστημονικά ως έναν βαθμό. Δηλαδή το ότι ένας τρίτος πηδάει τη γυναίκα σου, σε ερεθίζει διότι οργανισμός σου ψήνεται να την αφησεις εσύ έγκυο και όχι ο άλλος. Έτσι λοιπόν, αυτό που βλέπεις σου δημιουργεί ερωτική επιθυμία.
To "σου" δεν χρειάζεται. Γινεται και κοιτώντας άλλες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom