Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Είμαι 33 είναι 34 έχουμε μια τέλεια σεξουαλική ζωή αλλά τελευταία με τρελενει η φάση του cuckold. Προσπάθησα αρχικά να της το περάσω σαν έλα ρε αγάπη μου να κάνουμε ένα τρίο αλλά είναι κάθετη καλά για τα σινεμά της Αθήνας η τα swinger club κάθετη επίσης. Καμία ιδέα? Δεν της φέρνει αηδία η ιδέα με πάνω από έναν καθώς οπότε βάζουμε τσοντουλα προτιμάμε τα gangbang σεναρια
Είναι λογικό να αρνηθεί κ να πεί όχι στις πρώτες κουβέντες. Καμμία γυναίκα στον κόσμο (πλην ελάχιστον εξαιρέσεων) θα δεχόταν αμέσως. Αν σε ενδιαφέρει τότε θέλει υπομονή κ επιιμονή.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.557
Πόντοι
3.506

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Θα πάμε κι εκεί, μην βιάζεσαι. Απάντησέ μου πρώτα εσύ
Εσύ οφείλεις να απαντήσεις πρώτος, γιατί εσύ άνοιξες την κουβέντα και το όρισες πρώτος ως μη αποδεκτό και μη σεβαστό .
Ποιός λοιπόν το καθορίζει;
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
Εσύ οφείλεις να απαντήσεις πρώτος, γιατί εσύ άνοιξες την κουβέντα και το όρισες πρώτος ως μη αποδεκτό και μη σεβαστό .
Ποιός λοιπόν το καθορίζει;
Αποφεύγεις. Οκ, καταλαβαίνω ότι δυσκολεύεσαι.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Αυτό ποιος το έχει καθορίσει;
Για να ξεκαθαρίζει το θέμα. Όταν 2 ενήλικοι άνθρωποι συμφωνούν να κάνουν οτιδήποτε σεξουαλικό τότε είναι απολύτως φυσιολογικό κ αποδεκτό από τους ίδιους. Δεν θα ρωτήσουν ούτε εμένα ούτε εσένα, ούτε κ κανέναν άλλο. Απλά τα πράγματα φίλε μου.
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
Για να ξεκαθαρίζει το θέμα. Όταν 2 ενήλικοι άνθρωποι συμφωνούν να κάνουν οτιδήποτε σεξουαλικό τότε είναι απολύτως φυσιολογικό κ αποδεκτό από τους ίδιους. Δεν θα ρωτήσουν ούτε εμένα ούτε εσένα, ούτε κ κανέναν άλλο. Απλά τα πράγματα φίλε μου.
Οτιδήποτε; και η νεκροφιλία αποδεκτή;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
τελικά ρε Μακεδόνα έχεις κάποιο ερώτημα ή μόνο τρολάρεις;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.069
Πόντοι
3.846
Οτιδήποτε; και η νεκροφιλία αποδεκτή;
Άντε να σε πάρω από το νηπιαγωγείο, να σε πάω πανεπιστήμιο.

- Οι ατομικές ελευθερίες του κάθε ανθρώπου σταματάνε εκεί που αρχίζουν οι ελευθερίες του άλλου. Ο νεκρός μπορεί να μη νιώθει αλλά αυτός και οι δικοι του αξίζουν σεβασμό.

Άρα λοιπόν άλλο το μου αρέσει να κάνω ανταλλαγές ,να βλέπω άλλον να γαμάει τη γυναίκα μου και άλλο να βιάζω ,να εκμεταλλεύομαι παιδιά ,να κακοποιώ μια γυναίκα χωρίς τη θέλησή της.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
  • Like
Αντιδράσεις: HIERRO

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
9
Like
8.110
Πόντοι
2.036
Άντε να σε πάρω από το νηπιαγωγείο, να σε πάω πανεπιστήμιο.

- Οι ατομικές ελευθερίες του κάθε ανθρώπου σταματάνε εκεί που αρχίζουν οι ελευθερίες του άλλου. Ο νεκρός μπορεί να μη νιώθει αλλά αυτός και οι δικοι του αξίζουν σεβασμό.

Άρα λοιπόν άλλο το μου αρέσει να κάνω ανταλλαγές ,να βλέπω άλλον να γαμάει τη γυναίκα μου και άλλο να βιάζω ,να εκμεταλλεύομαι παιδιά ,να κακοποιώ μια γυναίκα χωρίς τη θέλησή της.
Ρε συ, ξέρεις πολύ καλά ότι όταν αναφέρομαι στην νεκροφιλία, εννοώ να γαμάς μία, με την συγκατάθεσή της φυσικά, μέσα σε φέρετρο, με ανάλογο περιβάλλον. Δεν θα βοηθήσει να σου πω έναν πολύ μεγάλον ηθοποιό του παρελθόντος που γάμαγε έτσι την κυρία εφοπλιστού γυναίκα του. Μάλλον εγώ πρέπει να σε πάω στην πρώτη δημοτικού
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
Ρε συ, ξέρεις πολύ καλά ότι όταν αναφέρομαι στην νεκροφιλία, εννοώ να γαμάς μία, με την συγκατάθεσή της φυσικά, μέσα σε φέρετρο, με ανάλογο περιβάλλον. Δεν θα βοηθήσει να σου πω έναν πολύ μεγάλον ηθοποιό του παρελθόντος που γάμαγε έτσι την κυρία εφοπλιστού γυναίκα του. Μάλλον εγώ πρέπει να σε πάω στην πρώτη δημοτικού
ναι αδελφε ειναι αποδεκτο ...
οπως αποδεκτο ειναι αν με την συναινεση του αλλου τον γαμας μεσα σε σκυλοσπιτο
μεσα σε βαρκα
μεσα σε ανσασερ
με στολη μπατσου
με στολη κουνελιου ...

ολα ειναι αποδεκτα οταν υπαρχει συναινεση και σεβασμος

το πως καυλωνει ο αλλος δεν ειναι δικο μου θεμα ... ουτε δικο σου

για την ακριβεια απορω γιατι ρωτας ολες αυτες τις μαλακιες ? σου αρεσει να γαμας σε φερετρο και ψαχνεις να δεις αν ειναι φυσιολογικο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom