Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 443K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Βρε πασα μου... δεν διαβάζεις τι γράφω και καθεσαι μαζί με κάτι πενηντάχρονους παρθένους που μάταια προσπαθούν να πικάρουν αλλάζοντας τα λεγόμενα μου.

Για τελευταία φορά. Δε σου είπα ότι αυτό που κάνεις ή δεν κάνεις είναι γνώμονας βαρβατιλας. Ούτε σου είπα να μην το κάνεις, δεν είναι το επιχείρημα μου να σου προσθέσω τύψεις. Σου εξήγησα μάλιστα το πώς και το γιατί μπορεί μια σχέση τέτοιου είδους να ευδοκιμεί, σε αντίθεση με σένα που δεν είπες τίποτα. Σου λέω όμως, ποιες είναι οι διαφορές, γιατί το κακό με σένα είναι ότι όχι μόνο θεωρείς την κατάσταση σου ίδια και απαράλλαχτη από ένα κανονικό ζευγάρι αλλά θεωρείς ότι είσαι και απεξαρητοποιημενος και κουλ. Δεν είναι έτσι. Κανε το κομμάτι σου αλάνι αλλά εχε και λίγο γνωθι σ’ αυτόν. Μη τα ξαναλέω... παρε διάβασε. Γι’ αυτό σε είπα στην αρχή, έχεις μπερδέψει την πουτσα με την βούρτσα. Καλημέρα.
Κοίτα δουλίτσα σου κι άσε εγω κ κάποιοι άλλοι να πιστεύουμε αλλα. Τωρα αυτό με τις πουτσες κ τις βούρτσες που λες, κοίταξε το!
Καληνύχτα
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Εσύ πόσες σελίδες ακόμα χρειάζεσαι για να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για swinging, παρά για έναν τελειωμένο ο οποίος γουστάρει να του πηδούν τη γυναίκα μπροστά στα σχεδόν έντρομα μάτια του (κι εκείνος να εκτελεί και τις διαταγές της σαν πιστό τερεζουλίνι);;
Εσύ που έβγαλες αυτο το συμπέρασμα για μένα ή οποιοδήποτε ζευγάρι ας πούμε, είσαι μαλακας κάθε μέρα αγόρι μου ή κανειςκ ρεπο;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εσύ που έβγαλες αυτο το συμπέρασμα για μένα ή οποιοδήποτε ζευγάρι ας πούμε, είσαι μαλακας κάθε μέρα αγόρι μου ή κανειςκ ρεπο;
Δεν αναφερόμουν σε σένα συγκεκριμένα αλλά γενικώς στους λάτρεις αυτής της φαρσοκωμωδίας. Με βάζει βέβαια (δεν κρύβω) σε υποψίες η αντίδραση σου, αλλά ας είναι θα την αφήσω να πέσει κάτω...
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Δεν αναφερόμουν σε σένα συγκεκριμένα αλλά γενικώς στους λάτρεις αυτής της φαρσοκωμωδίας. Με βάζει βέβαια (δεν κρύβω) σε υποψίες η αντίδραση σου, αλλά ας είναι θα την αφήσω να πέσει κάτω...
Φαρσοκωμωδία αποκαλείς τι; μίλα ξεκάθαρα.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Αυτό δεν είναι κακό!!! Στο συγκεκριμένο σάη, γι αυτό είμαστε οι περισσότεροι!!!
Αδερφέ, σεβόμενος απόλυτα τα γούστα κ τις επιθυμίες του καθενός καθώς επίσης και το λόγο που βρίσκεται στο οποιοδήποτε site, αναφέρομαι μόνο για την αντίδραση,συμπεριφορά κ τρόπο "σκέψης" κάποιων που εκφράζονται κατ'αυτόν τον τρόπο σε αυτό εδώ το thread
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.104
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Αδερφέ, σεβόμενος απόλυτα τα γούστα κ τις επιθυμίες του καθενός καθώς επίσης και το λόγο που βρίσκεται στο οποιοδήποτε site, αναφέρομαι μόνο για την αντίδραση,συμπεριφορά κ τρόπο "σκέψης" κάποιων που εκφράζονται κατ'αυτόν τον τρόπο σε αυτό εδώ το thread
Το αντιλήφθηκα πλήρως, δεν έγραψα με σκοπό αντιπαράθεσης.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Το αντιλήφθηκα πλήρως, δεν έγραψα με σκοπό αντιπαράθεσης.
Εξ αρχής έγινε κατανοητό από πλευράς μας αυτο φίλε μου. Το "σχόλιο" έγινε για να αποσαφηνιστεί η δική μας θέση και αντίληψη, διότι μετά λύπης μας διαπιστώνουμε ότι η ίντριγκα μεταξύ των συμμετεχόντων σε threads δεν θέλει και πολύ για να ξεσπάσει....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.104
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Εξ αρχής έγινε κατανοητό από πλευράς μας αυτο φίλε μου. Το "σχόλιο" έγινε για να αποσαφηνιστεί η δική μας θέση και αντίληψη, διότι μετά λύπης μας διαπιστώνουμε ότι η ίντριγκα μεταξύ των συμμετεχόντων σε threads δεν θέλει και πολύ για να ξεσπάσει....
Έχουμε υπάρξει στο πρόσφατο παρελθόν ως "ζευγάρι", μαζί με τη σύζυγο σε άλλο site, όχι για γνωριμίες - συναντήσεις αλλά πορνογραφικό. Το τι είχαμε διαβάσει και τι προτάσεις έρχονταν, ΔΕΝ μπορεί να περιγραφεί!!! :grin::grin::grin:Καλή συνέχεια και... Κουράγιο :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Grswinger

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Εσύ πόσες σελίδες ακόμα χρειάζεσαι για να καταλάβεις ότι δεν μιλάμε για swinging, παρά για έναν τελειωμένο ο οποίος γουστάρει να του πηδούν τη γυναίκα μπροστά στα σχεδόν έντρομα μάτια του (κι εκείνος να εκτελεί και τις διαταγές της σαν πιστό τερεζουλίνι);;
αγαπητε φιλε , ενα τριο με ζευγαρι μπορει να ειναι swinging στην αρχη , μπορει να ειναι και cuckold .ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι .οτι οτι γουσταρει καποιος να κανει μαζι με την γυναικα του πραγματα , αυτο δεν σημαινει αυτοματα οτι υπαρχει σχεση εξουσιας και υποταγης μεσα στο ζευγαρι . εμενα προσωπικα μ αρεσει το cuckold αλλα δεν μου αρεσει η υποταγη και ο εξευτελισμος του αλλου γιατι δεν θελω να υποτιμαω κανεναν , ακομα και αν ειναι παιχνιδι η ακομα και θεληση του . (μπορεις να με πεις ελευθερα ρομαντικο ;) )
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.939
Like
18.252
Πόντοι
3.656
Έχουμε υπάρξει στο πρόσφατο παρελθόν ως "ζευγάρι", μαζί με τη σύζυγο σε άλλο site, όχι για γνωριμίες - συναντήσεις αλλά πορνογραφικό. Το τι είχαμε διαβάσει και τι προτάσεις έρχονταν, ΔΕΝ μπορεί να περιγραφεί!!! :grin::grin::grin:Καλή συνέχεια και... Κουράγιο :cheesy::cheesy::cheesy:


Προτάσεις αποκλειστικά από καβλιάρηδες ,μόνους άνδρες, που θέλαν να γαμήσουν .
Μεγάλος ψωλόκαμπος αυτή η χώρα. Ολόκληρη .
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.036
Like
12.192
Πόντοι
2.256
Ρε παιδια αμα αυτο φτιαχνει τον ανθρωπο και το γουσταρει και η γυναικα του που ειναι το προβλημα ; Εδω αλλες πανε και χρυσοπληρωνουν να τους πηδηξουν,να τους δειρουν ή να γαμησουν καμμια θεοχοντρη γρια
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
126
Like
8.016
Πόντοι
7.885
Πάντως αν υπάρχει straight cuckold ζευγάρι εδώ που να ψάχνει νεαρό με προσόντα αντοχές και δικό του χώρο να στείλει μήνυμα...
Τυπε λιγα ζητας, ξεχασες να τους παραγγειλεις και κανα καφε ή αμα σε κερνανε και τα ποτα ακομα καλυτερα.
 
Εγγρ.
15 Απρ 2020
Μηνύματα
302
Like
601
Πόντοι
81
Ρε παιδια αμα αυτο φτιαχνει τον ανθρωπο και το γουσταρει και η γυναικα του που ειναι το προβλημα ; Εδω αλλες πανε και χρυσοπληρωνουν να τους πηδηξουν,να τους δειρουν ή να γαμησουν καμμια θεοχοντρη γρια
Σωστά τα λέει ο φίλος
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.522
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Πάντως αν υπάρχει straight cuckold ζευγάρι εδώ που να ψάχνει νεαρό με προσόντα αντοχές και δικό του χώρο να στείλει μήνυμα...

Κάτσε ρε φίλε και μεις τι κάνουμε εδώ τόσο καιρό; Τσάμπα αγόρασα αντλία πέους δλδ; Τσάμπα γράφω; Κάτσε... ποιες αντοχές να πούμε, εδώ εμείς παίζουμε σύστημα Τζορμακα σε παρακαλώ... παλεύουμε να καρφωσουμε τη δικιά του μια βδομάδα και σκας μύτη απ’ το πουθενά με αγγελία... :shit:

ΥΣ: προφανώς αστειεύομαι, το παιδί με το σύνδρομο cuckold απλώς αδυνατεί να καταλάβει ότι δεν κράζουμε το βίτσιο του (που μεταξύ μας, απ’ όλους μας έχει περάσει έστω σαν ιδεα το να ξεσκίζουν τη δικιά μας κάποιοι κάπου) αλλά εγώ προσωπικά κράζω το ότι προμοταρει μια τέτοια σχέση ως όχι απλώς ίδια με την κανονική σχέση αλλα ανώτερη (γιατί λέει είναι απελευθερωμενος από ταμπού). Δηλαδή αν είσαι ένας άντρας με μια γυναίκα με αμοιβαίο σεβασμό και γαμιεστε μόνο μεταξύ σας είστε οπισθοδρομικοί και παράξενοι. Αν πχ εγώ κάνω τρεις δουλειές για τη μάνα των παιδιών μου για την οποία θα σκότωνα, είναι παράξενο να μην την τρέχω στα κλαμπακια για να μου την ξεκωλιασει ένας μπάρμπας μελαψός τρεις η ώρα το βράδυ ενώ εκείνη χαμογελώντας μου λέει «δες πούστη, δες πώς με γαμαει, σ’ αρέσει;»

Καλη φάση.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
8
Like
9.539
Πόντοι
1.336
Κάτσε ρε φίλε και μεις τι κάνουμε εδώ τόσο καιρό; Τσάμπα αγόρασα αντλία πέους δλδ; Τσάμπα γράφω; Κάτσε... ποιες αντοχές να πούμε, εδώ εμείς παίζουμε σύστημα Τζορμακα σε παρακαλώ... παλεύουμε να καρφωσουμε τη δικιά του μια βδομάδα και σκας μύτη απ’ το πουθενά με αγγελία... :shit:

ΥΣ: προφανώς αστειεύομαι, το παιδί με το σύνδρομο cuckold απλώς αδυνατεί να καταλάβει ότι δεν κράζουμε το βίτσιο του (που μεταξύ μας, απ’ όλους μας έχει περάσει έστω σαν ιδεα το να ξεσκίζουν τη δικιά μας κάποιοι κάπου) αλλά εγώ προσωπικά κράζω το ότι προμοταρει μια τέτοια σχέση ως όχι απλώς ίδια με την κανονική σχέση αλλα ανώτερη (γιατί λέει είναι απελευθερωμενος από ταμπού). Δηλαδή αν είσαι ένας άντρας με μια γυναίκα με αμοιβαίο σεβασμό και γαμιεστε μόνο μεταξύ σας είστε οπισθοδρομικοί και παράξενοι. Αν πχ εγώ κάνω τρεις δουλειές για τη μάνα των παιδιών μου για την οποία θα σκότωνα, είναι παράξενο να μην την τρέχω στα κλαμπακια για να μου την ξεκωλιασει ένας μπάρμπας μελαψός τρεις η ώρα το βράδυ ενώ εκείνη χαμογελώντας μου λέει «δες πούστη, δες πώς με γαμαει, σ’ αρέσει;»

Καλη φάση.
Φίλε πραγματικά γράφεις βλακείες . Αν είσαι αδαής επί του θέματος μην γράφεις καλύτερα...
Επίσης προσπαθείς να είσαι αστείος αλλά και πάλι απετυχες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom