Νέα

ΑλληλοΜαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fatonpoutso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
ξερει καποιος κανενα μέρος να ακούγοντται  γαμησια απο σπίτι η κάπου και να πηγαίνουμε για μαλάκια;;;  γουσταρω να ακούω να πέφτει γαμησι... η θέλει κάποιος να παμε σε ημιδιαμονη κάπου αλλά να ξέρει οτι ακουγετε καλά κ :ban:άπου όταν πέφτουν γαμήλια...
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.559
Πόντοι
3.506
ξερει καποιος κανενα μέρος να ακούγοντται  γαμησια

Στο Χ_Dream στην Αγία Παρασκευή ακούγονται καλά. Πιάσε δωμάτιο στο κέντρο του διαδρόμου και πέθανέ τον στο χειρογλύκανο.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16

kainourgios.edo

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ξερει καποιος κανενα μέρος να ακούγοντται  γαμησια απο σπίτι η κάπου και να πηγαίνουμε για μαλάκια;;;  γουσταρω να ακούω να πέφτει γαμησι... η θέλει κάποιος να παμε σε ημιδιαμονη κάπου αλλά να ξέρει οτι ακουγετε καλά κ :ban:άπου όταν πέφτουν γαμήλια...

Δεν μπορώ ακόμα να απαντήσω σε πμ, να ξέρεις. Το διάβασα.
 

thecaptain

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Mε ποιο φιλαρακι θα αραξουμε με τσοντα να τους παιξουμε; Θεσσαλονικη ειμαι
 

foititis23

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
78
Like
3
Πόντοι
0
καλησπέρα, αν ενδιαφέρεται κανείς ας μου στείλει..
 

κωστας26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
1
Like
3
Πόντοι
0
Λοιπόν..η πρώτη φορά ήταν σε μια δημόσια τουαλέτα με έναν άγνωστο..τελιωσα αμέσως κ παρα πολύ.. από τότε μου έχει συμβεί άλλες δύο φορές κ πάντα ήταν πολύ καλά.. γενικά δεν είναι κάτι που το σκέφτομαι κ καυλώνω, αλλά οταν έχει συμβεί έχω τελειώσει πολύ ωραία..Σε γενικές γραμμές είμαι straight..αλλά τον τελευταίο καιρό έχω μια σκέψη στο μυαλό μου που με κάνει πέτρα..να κάνω διάφορα με άντρα..να έχει σκληρή ψωλή κ να ναι τουλάχιστον 40.. ξέρω πως δεν ειναι το κατάλληλο post.. αλλά ήθελα να το πω
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Θέλει κανεις να παμε σε ημιδιαμονη να ακούμε πουτανακια να γαμιουνται και να βαραμε αβερτα
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Τυπε δεν καταλαβες. Το παρον θρεντ αναφέρεται σε αλληλομαλακία. Δηλαδή εσυ τονε παίζεις στον άλλονα και ο αλλος παιζει τον δικόνε σου.  :)
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Λοιπόν..η πρώτη φορά ήταν σε μια δημόσια τουαλέτα με έναν άγνωστο..τελιωσα αμέσως κ παρα πολύ.. από τότε μου έχει συμβεί άλλες δύο φορές κ πάντα ήταν πολύ καλά.. γενικά δεν είναι κάτι που το σκέφτομαι κ καυλώνω, αλλά οταν έχει συμβεί έχω τελειώσει πολύ ωραία..Σε γενικές γραμμές είμαι straight..αλλά τον τελευταίο καιρό έχω μια σκέψη στο μυαλό μου που με κάνει πέτρα..να κάνω διάφορα με άντρα..να έχει σκληρή ψωλή κ να ναι τουλάχιστον 40.. ξέρω πως δεν ειναι το κατάλληλο post.. αλλά ήθελα να το πω
Σε γενικες γραμμες βρισκω πολύ straight τη σκεψη σου...
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Πάντως γιατί ρε μάγκες Αν ειναι δυο φιλαρακια σταθερά και τις παιζουνε και έχουν και γκόμενες είναι πουστηδες;; σε ;όλους αρέσει το τρομπαρισμα πολυ.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Προλαβαίνεις το καστινγκ... :S
 

Συνημμένα

  • 0.jpg
    0.jpg
    20,7 KB · Εμφανίσεις: 167

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom