Νέα

ΑλληλοΜαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fatonpoutso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
Πολύ καυλα, το βιντεακι! :cum: Τώρα μια ομαδική μαλακια χθες βράδυ. Γυρνώντας 4 φίλοι από το τσιπουραδικο, κατεβήκαμε για ένα κατούρημα σε ένα δασάκι. Μαλακες τον παίζω λέει ο ένας στην πλάκα δηθεν. Και εγώ λέει και ο δεύτερος. Όχι ρε μαλακες, και εγώ ο τρίτος, και εγώ ρε ο τέταρτος.Εγω,ειμαι οτεταρτος! Αποτέλεσμα? Ενα ωραίο χυσιμο ομαδικό στο δάσος. Μιλάμε πολύ καυλα. Το τσούξαμε που λένε, για τα καλά… :bigdick: :thumbsup: :bigdick: :thumbsup: :bigdick: :thumbsup: :thumbsup:

χα χα χα χα χα
 

partouzas30

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Απο Κύπρο γουστάρει κανεις να βλέπουμε χαλαρά τσόντες μαζί να καβλώνουμε και μετά να βρίσκουμε πουτάνες να γαμούμε;
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Παίδες εμένα θα με ενδιέφερε να τραβάω μαλακία σε κάποιον που βλέπει τσοντούλα με τις ώρες, χωρίς κάτι παραπάνω.
Δεν ενδιαφέρομαι για σεξ, απλά μου αρέσει να παίζω ψωλάρες με τα χέρια μου και να βλέπω τον άλλο να ευχαριστιέται.
Επομένως αν θέλει κάποιος str8 να του την παίξω εγώ, αντί να την παίζει μόνος όσο βλέπει τσοντούλα, θα χαρώ να μου στείλει μήνυμα.
Ωραιος
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
εδω το θεμα ειναι η αληλομαλακια τι θες εδω?
το ένα φέρνει το άλλο, πρώτα μαλακια, μετά πίπα, μετά κωλος, ρώτα και κανέναν παλιότερο .  Στην δεκαετία του 80 έπαιζε αλληλομαλακια στο φουλ με όσα άτομα θέλεις στα Λιμανάκια .  Οι μισοί έγιναν τραβελοι στο τέλος
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
το ένα φέρνει το άλλο, πρώτα μαλακια, μετά πίπα, μετά κωλος, ρώτα και κανέναν παλιότερο .  Στην δεκαετία του 80 έπαιζε αλληλομαλακια στο φουλ με όσα άτομα θέλεις στα Λιμανάκια .  Οι μισοί έγιναν τραβελοι στο τέλος
Οι άλλοι μισοί όμως;
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Κανένα παρτακι αλληλομαλακιας ρε μάγκες;;
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Φίλος για αλληλομαλακια;
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
μάγκες και εγω θα γούσταρα αλλά να πηγαιναμε καπου για ματι σε κανα ξενοδοχειο αν γινετε να ακουμε να γαμιουνται μουνακια η να πεφτει γαμησι και να βλεπουμε και να τις παιζουμε ας μην ειναι ο ενας του αλλου αυτο δεν με απασχολει.... στειλτε μηνυμα αν ενδιαφερεστε.
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
θελει κανεις να βρεθουμε για ,μαλακια η ματι καπου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom