Νέα

83χρονος γειτονας παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου τι να κανω?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 364
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
λοιπόν αυριο κι ολας θα πας στην ομονοια στον οαεδ και θα βγάλεις κάρτα ανεργίας έχοντας εκαθθαριστικο εφοριας αντιγραφο ταυτοτητας αμκα  ούτε 1 ώρα δεν θα πάρει μόλις βγάλεις κάρτα ανεργίας θα πάς

αγιου κωνσταντινου 14 στην ομόνοια εκεί είναι η πρόνοια αθηνών θα έχεις αντίγραφο ε1 βεβαιωση αμκα νατιγραφο ταυτοτητας βεβαίωση ανεργίας λογαριασμό δεη που είναι στο ονομα σου και ενα εντυπο συναίνεσης που θα συμπληρώσεις στο κεπ και αντογραφο λογαριασμου τραπεζης που θα είσαι ΜΟΝΟ εσύ δικαιούχος αν έχει μηδενικά εισοδήματα θα σου εγκρίνουν ΚΕΑ 100% όπου θα εισπράξεις τα πρώτα 200€  τέλος Οκτωβρίου και θα το παίρνεις σίγουρα για 1 χρόνο εκτός αν βρείς δουλειά

μετά αφού βγάλεις την κάρτα ανεργίας θα μπείς εδώ και θα κάνεις αίτηση για να σου δώσουν 50% έκπτωση στους λογαριασμούς της δεη ώστε να μην σε πρόιζει για το ρεύμα η τύπισσα

μετά θα πας εφορία και θα αιτηθείς μείωση ενφια 50% λόγο του ότι είσαι άπορος με την έγκριση του ΚΕΑ

μάλιστα με την κάρτα ανεργίας και μια βεβαίωση ανεργίας μπορείς να χρησιμοποιείς απολύτως δωρεάν τα ΜΜΜ
που να τρεχεις τωρα μεσ στην ζεστη
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Α, ωραια..σε ευχαριστω πολυ φιλαρακο..τα 200 γιατι μονο για ενα χρονο? αν δεν βρω δουλεια τι γινεται/ τα κοβουν?

τα 200 θα είναι για ένα έτος αν κάνεις όλη τη διαδικασία μέχρι τέλος σεπτεμβρίου το πρώτο επίδομα θα το πάρεις 28 οκτωβρίου και κάθε 28 θα πηρώνεσαι μετά το 1 έτος θα ξανακάνεις χαρτιά να το πάρεις

αν εργασθείς έστω και 1 ώρα κόβονται όλες οι παροχές

συμβουλή μου άυριο κι όλας πήγαινε ΟΑΕΔ να βγάλεις κάρτα ανεργίας
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
  Βασικα αλλαξε γκόμενα . Της κανει χαζοκαμακοφλερτ ο παπους της και κολακευεται ???  :2funny: :2funny:

  Περα απο την πλακα παρτο και εσυ στον χαβαλε . Ο μακαριτης ο πατερας μου στα 80τοσα ειχε καρδια προστατη ανοια κλπ αλλα οποτε πηγαιναμε στο σουπερμαρκετ της γειτονιας μιλαγε με τις υπαλληλους , στην αρχη τον μαζευα  μετα μου ειπε μια κοπελα στο μαγαζι "πολυ καλος κυριος ο πατερας σας" οποτε τον αφησα να καυλαντισει .

  Στα τελειωματα ειναι ο παπους και το ξερει ειδε ωραιο μουνακι (ειναι αραγε;;) στην πολυκατοικια και περνα την ωρα του . Δυο χρονια ζωη του  εχει δωσει η γκομενα σου του  παπου . Αστον και αυτον να χαρει λιγακι.

  Κατα τα αλλα βρες δουλεια (εξαιρετικα δυσκολο το παραδεχομαι) να σου ανεβει η ψυχολογια και για να μην σε στειλει η γκόμενα.  Ντροπη σου στα 29 να νοιωθεις οτι σε ανταγωνιζεται ενας παπους.

 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
που να τρεχεις τωρα μεσ στην ζεστη
απο την Τεταρτη δροσιζει διαβασα..αυτο το σ/κ μενει και αντιο καλοκαιρι..το καλοκαιρι ειναι εποχη για λεφταδες..αμα το βγαζεις στην Αθηνα ειναι αστα να πανε!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
κοιταξτε τυποι, οσον αφορα την δουλεια δεν ειναι ευκολο να βρεςι και το ξερετε..οσο για το χαλβα φταει οτι του εχω δειξει σεβασμο επειδη ειναι μεγαλος..και η δικη μου παντως δειχνει να κολακευεται το τσουλι..αν την διωξω θα πεινασω..να μετακομισω δεν παιζει ειναι δικο μου το σπιτι..μπλεξιμο.. :S
να του κάτσεις εσύ; :2funny:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
 Βασικα αλλαξε γκόμενα . Της κανει χαζοκαμακοφλερτ ο παπους της και κολακευεται ???   :2funny: :2funny:

 Περα απο την πλακα παρτο και εσυ στον χαβαλε . Ο μακαριτης ο πατερας μου στα 80τοσα ειχε καρδια προστατη ανοια κλπ αλλα οποτε πηγαιναμε στο σουπερμαρκετ της γειτονιας μιλαγε με τις υπαλληλους , στην αρχη τον μαζευα  μετα μου ειπε μια κοπελα στο μαγαζι "πολυ καλος κυριος ο πατερας σας" οποτε τον αφησα να καυλαντισει .

  Στα τελειωματα ειναι ο παπους και το ξερει ειδε ωραιο μουνακι (ειναι αραγε;;) στην πολυκατοικια και περνα την ωρα του . Δυο χρονια ζωη του  εχει δωσει η γκομενα σου του  παπου . Αστον και αυτον να χαρει λιγακι.

 Κατα τα αλλα βρες δουλεια (εξαιρετικα δυσκολο το παραδεχομαι) να σου ανεβει η ψυχολογια και για να μην σε στειλει η γκόμενα.  Ντροπη σου στα 29 να νοιωθεις οτι σε ανταγωνιζεται ενας παπους.
ο παππους εχει συνταξαρα πως να τον παω κοντρα? ντροπη γι αυτους που καταντησαν ετσι την πατριδα μας και οχι για μενα..εγω θελω να εργαστω αλλα που δουλειες..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Αδερφια ωρα για υπνακο..ευχαριστω ολους οσους μου εδωσαν τις συμβουλες τους! θα μπαινω να ενημερωνω! καλο βραδυ σ ολους!  :rockon:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.682
Κριτικές
12
Like
6.898
Πόντοι
2.646
Έχει κάτι βίντεο στο πορνχαμπ, I sell my gf.Δες και κάνε το ίδιο
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Αδερφέ...αν η γκόμενα χαζοκολακεύεται και δεν τον βάζει στην θέση του έχεις πρόβλημα....

Ξεσκιζέ την τακτικά και φοβέρισε λίγο και τον μπάρμπα....

Δεν είναι ανάγκη να τον σαπίσεις ακόμα....Πες του την λίγο να σοβαρευτεί και αν δεν σοβαρευτεί αρπαξέ τον από κανά γιακά....

Αν και κει δεν βάλει μυαλό...τι να πώ...Αν σου βγαίνει να τον κοπανήσεις, ρίχτου καμία....

Και την γκόμενα αμα δεν την γουστάρεις τι την κρατάς; Λεφτά θα βρεις....σιγά μην βασιστούμε στις γκόμενες....
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Εδω και περιπου 6 μηνες ενας σκατογερος ηλικιας 83 ετων παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου..Συγκεκριμενα συζω εδω και 1 χρονο με μια κοπελα στο δικομου  διαμερισμα στον 2ο οροφο..απο κατω μας μενει ενας σκατογερος πρωην στρατιωτικος χηρος και εδω και 6 μηνες πολιορκει την κοπελα μου..ακομα και μπροστα μου της κανει καμακι..το ποτηρι ξεχειλισε οταν προχτες της ειπε..αστον αυτον και ελα να μεινουμε μαζι να σε συντηρω εγω! ο σκατογερος γνωριζει οτι αυτον τον καιρο δεν εχω δουλεια και με συντηρει η γκομενα και παταει εκει..Αν του ριξω μια μπουνια θα τον αφησω στον τοπο και δεν θελω να μπλεξω..τι μπορω να κανω? πειτε καμια συμβουλη ρε παιδια..ξεχασα να σας πω οτι σε καποια φαση ενω ημουν με την κοπελα μου κατω μας πετυχαινει και μου λεει..εσυ τι δουλεια κανεις/ ολη μερα καθεσαι και δουλευει η κοπελα? παιδια πειτε κατι μην τον δειρω ασχημα και βρω κανα μπελα..σημειωτεον εχει 2 γιους αλλα μεγαλης ηλικιας 50 και 55 ετων..εγω ειμαι 29 και κοπελα μου 31.. :-

Δε σου φταιει ο σκατογερος σου φταιει ο εαυτος σου. Τραβά βρες δουλεια. Καμια γκομενα δεν θελει να συντηρεί τον άντρα.  Οςο δεν πείνας δε πρόκειται να βρεις κίνητρο για δουλεια. Χωρις δουλεια η σχεςη σου ειναι καταδικασμένη ετσι και αλλιως. Φαντάσου να βρεθεί κανας ωραίος να τη πέσει στη γκομενα σου. Αυτή στο μεταξυ μπορει να εχει καταλάβει οτι ενοχλείσαι και  να ποντάρει οτι πανω στην απόγνωση σου θα ξεκουνησεις τον κωλο σου να βρεις δουλεια. Καμια φυσιολογική γκομενα δεν θα υπέκυπτε σε γερό χωρις λόγο. Ξυπνά λοιπόν και βρες δουλεια η φύγε και πήγαινε να μείνεις με τους γονείς σου. Ο γέρος καλα κανει.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
2.560
Πόντοι
3.187
Φιλαράκο, πρεπει να ξεκινήσεις απο τα βασικά. Αν ο παππούς εχει κανει καμία αυθαίρετη δόμηση, αν εχει σκουπίδια στο μπαλκόνι αν φωνάζει σε ώρες κοινής ησυχίας τότε του στέλνεις το 100 και τον καταγγελίες στις δημόσιες υπηρεσίες. Αν ειναι εντάξει τότε σειρά εχουν τα αμάξια, αν εχει του ξεφούσκωνε ις τα λάστιχα απο τα αμάξια. Αν θέλεις πάμε και στα πολυ βαριά. Αφήνεις σκατα έξω απο την πόρτα του ή του πετάς λάδια για να γλιστρήσει και να τσακιστεί ο ψωφιτας. Αφου μένεις απο πανω μπορεις να του ρίξεις στο μπαλκόνι αμπούλα βρώμας ή ακομη και βόμβα Μολοτοβ. Ας τον εκει να καεί ζωντανός. Τα αλλα που λεν να του την πέσει η γκομενα σου και να του φάτε την σύνταξη ειναι κουταμάρες. Αυτά παίρνουν χρόνο και δεν ειναι σίγουρα....
 

apostolosrambo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
127
Πόντοι
280
Δε σου φταιει ο σκατογερος σου φταιει ο εαυτος σου. Τραβά βρες δουλεια. Καμια γκομενα δεν θελει να συντηρεί τον άντρα.  Οςο δεν πείνας δε πρόκειται να βρεις κίνητρο για δουλεια. Χωρις δουλεια η σχεςη σου ειναι καταδικασμένη ετσι και αλλιως. Φαντάσου να βρεθεί κανας ωραίος να τη πέσει στη γκομενα σου. Αυτή στο μεταξυ μπορει να εχει καταλάβει οτι ενοχλείσαι και  να ποντάρει οτι πανω στην απόγνωση σου θα ξεκουνησεις τον κωλο σου να βρεις δουλεια. Καμια φυσιολογική γκομενα δεν θα υπέκυπτε σε γερό χωρις λόγο. Ξυπνά λοιπόν και βρες δουλεια η φύγε και πήγαινε να μείνεις με τους γονείς σου. Ο γέρος καλα κανει.

χαχα
θα συμφωνσω. αν δεν φερεις λεφτα σπίτι την έχασες την γκόμενα έτσι κι αλιως αργα η γρηγορα
ειδικα σημερα οι γυναίκες ψάχνονται. ψάχνονται για άντρες που μπορούν να τις συντηρησουν. αν ειναι κι όμορφη...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Αν και το κόβω για ψέμα το όλο θέμα, παρόλα αυτά αν ισχύει πρέπει να είσαι φλωράκος και η γκόμενα σαβουρίτσα.. Πουλάει τρέλα ένας γέρος δηλαδή άτομο που τον έχεις στην μπουνιά και κάθεσαι σαν φλώρος και ακούς την μαλακία του, δεν λέω να τον δείρεις, αλλά να κόψεις τον τσαμπουκά του.. Δηλαδή αν χωθεί κάνας νταής νέος θα κάτσεις να δεις να σου γαμάνε την γκόμενα?
 

giotis2005

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
121
Like
7
Πόντοι
1
Κλαιωωωω

Σκηνικο: εισοδος πολυκατοικιας

Παιζουν : ενας τυπος 29χρ
Ενας παππους 83
κ μια χοντρη

Σκηνη πρωτη: ο παππους ζαχαρωνει το 'μωρο'
Ο νεαρος αγριοκοιταζει τον παππου χωρις αλλη αντιδραση
Το μωρο χασκογελαει απο ικανοποιηση τσακιζοντας ενα πιτογυρο με εξτρα τσατζικι, γιατι πρωτη φορα δυο αντρες την πολιορκουν ταυτοχρονα

:rose: :rose:
Και backround ήχος από οικογενειακές ιστορίες... Και ο αφηγητής θα λέει " Ο Loafer δεν ανέχεται τα καμώματα της χοντρής συντρό φου του... Είναι σε απόγνωση"
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ένα μεγάλο μπράβο στον ηλικιωμένο που έχει τα παπάρια να την πέφτει ανοιχτά σε γκομενάκια παρ όλη την ηλικία του και δεν λογαριάζει τίποτα... Αν του σηκώνεται κιόλας θα πρέπει να πάει κάτω από το μπαλκόνι του αντιπροσωπεία της γενιάς που προσπαθεί να βγάλει γκόμενα κάνοντας like στο facebook και να φωνάζει “ΑΞΙΟΣ”!  Αν του κάτσει η γκόμενα θα του δώσω συγχαρητήρια!
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Ένα μεγάλο μπράβο στον ηλικιωμένο που έχει τα παπάρια να την πέφτει ανοιχτά σε γκομενάκια παρ όλη την ηλικία του και δεν λογαριάζει τίποτα... Αν του σηκώνεται κιόλας θα πρέπει να πάει κάτω από το μπαλκόνι του αντιπροσωπεία της γενιάς που προσπαθεί να βγάλει γκόμενα κάνοντας like στο facebook και να φωνάζει “ΑΞΙΟΣ”!  Αν του κάτσει η γκόμενα θα του δώσω συγχαρητήρια!
αξιος
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom