Νέα

83χρονος γειτονας παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου τι να κανω?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 364
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Ο γερος την στηνει κατω οταν γυρναει απο την δουλεια η την πεμπτη οταν ξερει οτι θα κατεβει για ψωνια στην λαικη...αμα τυος πετυχω σε τιποτα φαση δεν ξερω πως θα αντιδρασω..ειλικρινα παιδες ειμαι στα ορια.. :s&m_1: :s&m_1:
Εσυ ρε φιλε εισαι loafer και στην πραγματικη σου ζωη ως φαινεται ( αφου λες οτι καθεσαι κοπροσκυλιαζεις και σε συντηρει το μουνι που γαμας και δεν κανεις κατι αλλο ο ιδιος)...
Αρα μηπως εισαι loafer και στην αντιδραση σου σχετικα με τον παππου και κει την κρισιμη στιγμη παλι δεν κανεις τιποτα ?
Οχι τιποτα αλλο εγψω για καλο στο λεω να μην εισαι loafer και κει και να τον σαπισεις τον κωλογερο μη σου φαει και τα ετοιμα...
Υ.Σ. λιγο πριν τον 'καθαρισεις' κανε εισαγωγη και μπασιμο στο fighting schedule με την επικη πλεον ατακα
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
παντως της προσφερω και γω κατι!μενει σπιτι μου..δεν εχει δικο της..αρα δεν θα πληρωνε καπου νοικι? συνεπως σχεδον πατσι ειμαστε..  :)
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.055
Πόντοι
6.796
παντως της προσφερω και γω κατι!μενει σπιτι μου..δεν εχει δικο της..αρα δεν θα πληρωνε καπου νοικι? συνεπως σχεδον πατσι ειμαστε..  :)

Τον ΕΝΦΙΑ ποιος θα τον πληρωσει?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
Εχω κλασει στο γελιο
Να σαι καλα τυπε ,ειχα κ δυσκολη μερα
Πολυ θα ηθελα να ειμαι καπου κοντα οταν συμβαινουν αυτα
Σουρεαλιστικο σκηνικο

Εσυ ποσο χρονων εισαι?
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
Τον ΕΝΦΙΑ ποιος θα τον πληρωσει?
αφού νοικιάζει. Δεν είναι δικό του το διαμέρισμα.
Απλά δίνει 200 ευρώ το μήνα για το νοίκι και αυτό. Τα άλλα τα πληρώνει η χοντρή.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
να ρωτησω κατι ειδικα εσας που κανετε λιγο τυος εξυνπους! δεν εχετε ξεμεινει ποτε απο δουλεια? τουλαχιστον εμενα με ταιζει η γκομενα και οχι ο μπαμπας και η μαμα..και μη λετε μεγαλα λογια γιατι το ποτε θα ξεμεινει καποιος απο δουλεια στην εποχη που ζουμε ειναι απροβλεπτο.. :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
αφού νοικιάζει. Δεν είναι δικό του το διαμέρισμα.
Απλά δίνει 200 ευρώ το μήνα για το νοίκι και αυτό. Τα άλλα τα πληρώνει η χοντρή.
το σπιτι ειναι ιδιοκτητο δωρο των γονιων μου..το ενφια το πληρωνει ο πατερας μου..
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
ασε τη 31χρονη και πιασε γκομενο τον γερο να σε συντηρει αυτος! χαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
να ρωτησω κατι ειδικα εσας που κανετε λιγο τυος εξυνπους! δεν εχετε ξεμεινει ποτε απο δουλεια? τουλαχιστον εμενα με ταιζει η γκομενα και οχι ο μπαμπας και η μαμα..και μη λετε μεγαλα λογια γιατι το ποτε θα ξεμεινει καποιος απο δουλεια στην εποχη που ζουμε ειναι απροβλεπτο.. :S
έχεις σπουδάσει κάτι γενικά?
Πηγαίνεις να αφήσεις σε εταιρίες (ή τι δουλειά κάνεις) το cv σου για να βρεις δουλειά?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εχω κλασει στο γελιο
Να σαι καλα τυπε ,ειχα κ δυσκολη μερα
Πολυ θα ηθελα να ειμαι καπου κοντα οταν συμβαινουν αυτα
Σουρεαλιστικο σκηνικο

Εσυ ποσο χρονων εισαι?
29 ειμαι το εγραψα στο αρχικο ποστ..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
έχεις σπουδάσει κάτι γενικά?
Πηγαίνεις να αφήσεις σε εταιρίες (ή τι δουλειά κάνεις) το cv σου για να βρεις δουλειά?
εχω τελειωσει Λυκειο..θελω να βρω κατι να μου ταιριαζει..θα ηθελα δουλεια γραφειου με 5νθημερο
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
εχω τελειωσει Λυκειο..θελω να βρω κατι να μου ταιριαζει..θα ηθελα δουλεια γραφειου με 5νθημερο
τρολαρεις έτσι?
σήκω να πας να δουλέψεις όπου να ναι γι αρχή (και σερβιτόρος) και τα άλλα τα βρίσκεις στο μέλλον. Αλλά με απολυτήριο λυκείου, πως περιμένεις να βρεις δουλειά γραφείου πενθήμερη?!  :rolleyes:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εχωντας τελειωσει λυκειο για δουλεια γραφειου χρειαζεσαι γοβες και φουστα!
εχω δουλεψει σε σουπερ μαρκετ 1 χρονο και τα ειδα ολα! μου εβγαινε το λαδι! επισης εχω εργαστει ως πωλητης σε ειδη τεχνολογιας..λιγα λεφτα πολυ κουραση..
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
εχω δουλεψει σε σουπερ μαρκετ 1 χρονο και τα ειδα ολα! μου εβγαινε το λαδι! επισης εχω εργαστει ως πωλητης σε ειδη τεχνολογιας..λιγα λεφτα πολυ κουραση..

Μπες δημοσιο αν εχεις βυσμα
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
δεν ειναι ομως η δουλεια το προβλημα..το προβλημα ειναι  ο σκατογερος που φαινεται τσιμπημενος με την δικη μου..αν δεν ηταν αυτος ολα θαταν μελι-γαλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom