Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
204
Πόντοι
0
Εχτές πέρασα με Κασσάνδρα , πράγματι ζήτησε 50 για Anal αλλά όταν ανάφερα ότι είχες άλλη τιμή.
Μου είπε πες μου πόσο είχες περάσει και πάμε, της λέω θα περάσω με 50 αλλά να είμαστε ποιο χαλαρά.

Η άνεση με την οποία ανεβαίνει από πάνω είναι εντυπωσιακή, το ίδιο και το άνοιγμα κτλ κτλ .
Απλά πιστεύω ότι το μουνάκι της έχει καλύτερη αίσθηση και στα 4 μπορεί να στηθεί ακόμα καλλίτερα για να πιάσεις το ΘΕΙΚΟ πάτο της και να έχεις και θέα τον ορθάνοιχτο !!!

Οπότε για εμένα εκτός και αν θέλεις να πεις έσκισα την κολάρα της κτλ κτλ αξίζει στα 25 + 5 χωρίς πρωκτικό .
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
170
Like
186
Πόντοι
1
Σήμερα Χαλκοκονδύλη και 3ης Σεπτεμβρίου ήταν μια ξανθιά κανονικό ύψος αδύνατη που ήταν μαζί με 2 ρωσίδες gilf. Αυτή όμως δεν έμοιαζε μεγάλη σε ηλικία, την έκανα γύρω στα 45, φορούσε και γυαλιά ηλίου. Την πήρε ένας και πήγαν προς Λιτο και δεν πρόλαβα να τη δω από κοντά. Ξέρει κανείς κάτι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.466
Πόντοι
3.656
Απογευματινή καταδρομική στο τρίγωνο. Έξω από τον Ορφέα αρκετές νεαρές αλλοδαπές. Εμφανίστηκαν δύο νεαρές όμορφες, κολάν, πολύ καλό σώμα, ξανθιά - μελαχρινή. Δεν τις πλησίασα, με εξυπηρέτησε στανταράκι μου. Οι δυο πατσαβούρες Κινέζες στη θέση τους, η πιο λεπτή η Σίσσυ με ο μπότοξ έλειπε
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
306
Like
630
Πόντοι
81
Απογευματινή καταδρομική στο τρίγωνο. Έξω από τον Ορφέα αρκετές νεαρές αλλοδαπές. Εμφανίστηκαν δύο νεαρές όμορφες, κολάν, πολύ καλό σώμα, ξανθιά - μελαχρινή. Δεν τις πλησίασα, με εξυπηρέτησε στανταράκι μου. Οι δυο πατσαβούρες Κινέζες στη θέση τους, η πιο λεπτή η Σίσσυ με ο μπότοξ έλειπε
Ποιο ειναι το στανταρακι σου να το δοκιμασω?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.466
Πόντοι
3.656
Αυτη που εμφανιζεται και τι ωρες?
ρε μεγάλε, είσαι τόσα χρόνια μέλος, και δεν έχεις δει τις αναφορές στη συγκεκριμένη; τεσπα, πιατσάρει έξω από τον Ορφέα, Απόγευμα μέχρι μεσάνυχτα, μαύρη από το Καμερούν αλλά με πολύ ανοιχτή επιδερμίδα στυλ μιγάδα, φοράει ξανθιές περούκες, δίνει κώλο αν δεχτείς την τιμή (διαφορετική σε κάθε πελάτη), έχει πολύ καλό σώμα, μέτριο ύψος
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
306
Like
630
Πόντοι
81
ρε μεγάλε, είσαι τόσα χρόνια μέλος, και δεν έχεις δει τις αναφορές στη συγκεκριμένη; τεσπα, πιατσάρει έξω από τον Ορφέα, Απόγευμα μέχρι μεσάνυχτα, μαύρη από το Καμερούν αλλά με πολύ ανοιχτή επιδερμίδα στυλ μιγάδα, φοράει ξανθιές περούκες, δίνει κώλο αν δεχτείς την τιμή (διαφορετική σε κάθε πελάτη), έχει πολύ καλό σώμα, μέτριο ύψος
Εδω και 15 μερες το παρακολουθω. Σε ευχαριστω για το χρονο σου
 

digital110

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Χτες κατέβηκα τρίγωνο, μετά τη βροχή. Μαύρη μαυρίλα, η μόνη που άξιζε ήταν η Σοφία, αλλά την είχα πάρει την άλλη φορά. Ευτυχώς ήρθε η Μιλένα, η πρώην Μπασκετμπολίστρια από τη Ρωσία. Έκανε το σχετικό σόου, δίνω κώλο αν δεν την έχεις μεγάλη κλπ. Τρία δάχτυλα μπήκαν αγόγγυστα στην κωλοτρυπίδα της μέχρι τέρμα. Γιατί συνεχίζουν αυτή την παράσταση, αγνοώ. Τέλος πάντων, δίμετρη γυναίκα, καλή πίπα, πολύ στενό μουνάκι, το τίμησε το εικοσάρικο
Αδερφέ θυμάσαι όνομα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom