Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
οπως θες φατα τα λεφτα σου
φυσικα αν εκανες σωστη χρηση θα ειχες φτιαξει μια καλη καβαντζα που θα σου εδεινε πολυ καλο κερδος ετσ ιδε νθα χρειαζοταν νν δουλευεις και θα εκανες παλι την ζωη που θες

αλλα εγω αλλο σε ρωτησα ποσα εσκασες αυτες τις 60 μερες για να ριξεις απο ενα δυο γαμησια σε τρεις γκομενες

Θα είχα μαζέψει 300000 ευρώ αλλά θα είχα χάσει όλες τις καλές εποχές σε Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία.Δε θα είχα εμπειρία και θα ήμουνα άκυρος πλέον.
Και δηλαδή ποιο είναι το όνειρο?Να ψωλάρω σα βλάκας?
Για να γαμάς χρειάζεται ρευστότητα πρέπει να δουλεύεις,οι γκόμενες το βλέπουν αυτό όταν είσαι σε έξαψη.Θέλουν δυναμικούς τύπους που μπορούν να δουλεύουν πολλές ώρες,δε θέλουν μαλθακούς,ψωλάδες κτλ.
Εδωσα 800 ευρώ συνολικά νομίζω για όλα με τη Λευκορρωσίδα(αεροπορικό,εξόδους),1800 στο Κίεβο για τριήμερο,και κάπου 800 τώρα στο Ντύσσελντορφ με την Τσέχα.
Ασχημη εμπειρία ήτανε?Ποιος θα τα έκανε φτηνότερα?Που δε θα τα έκανε καν δηλαδή και να ήθελε.
Μπορούνε να πάνε on budget Κίεβο ή να προσπαθήσουν να σπονσοράρουν με κέρματα και να μας πουν εντυπώσεις.Τι έγινε τελικά.
Οι πιο πολλοί που πάνε έτσι αρνούνται να γράψουν τι συνέβη.
Αυτό που δεν καταλαβαίνετε είναι οτι με τα λεφτά που ξοδεύω εγώ,το 90% θα κατάφερνε πολύ λιγότερα.Θέτω τον πήχυ αφύσικα ψηλά,δεν είναι φυσιολογικό.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κμαν αφιερωμένο

Δεν πασχει απο ναρκισσισμο...το ακριβως αντιθετο.Ο τυπος εχει σοβαρο θεμα την εμφανιση του.Πρεπει μικρος να εχει υποστει τρελο bullying και πιστευει οτι με τη μαλακια που κανει παιρνει εκδικηση απο ολους αυτους που τον κοροιδευανε.

Οτι σκαει μυτη με τη διμετρη Ανατολικη πουτανα και τον βλεπουν οι αλλοι και τον θαυμαζουν...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δε μου κάνανε bullying.Οι γκόμενες με θεωρούσαν πάντα ωραίο αλλά διαφορετικό.
Παλιά δηλαδή όταν ήμουν 25-30 ετών πήγαινα απλά με εμφάνιση.Δεν ξόδευα μία,φορούσα ρούχα απομιμήσεις των 5 ευρώ.
Αυτό είναι αποτελεσματικό αλλά πρέπει να έχεις την κατάλληλη ηλικία.Οσο μεγαλώνεις οι γκόμενες ζητάνε περισσότερα λεφτά.
Π.χ. αν είσαι 30 ετών μπορείς να βγάλεις Λβωφ μια εικοσάχρονη οχτάρι χωρίς λεφτά,απλά με ρομαντικές βόλτες.Αν είσαι 45,η ίδια γκόμενα θα σου ζητάει 100-200 ευρώ τη συνάντηση.
Συνεπώς για να παραμείνεις σχετικός πρέπει να ανεβάσεις το κασέ σου πρακτικά να πενταπλασιάσεις τα εισοδήματά σου για να γαμάς το ίδιο επίπεδο.
Οταν είσαι 45 λες και κάνεις ακριβώς τα ίδια με τότε που ήσουνα 30 και οι γκόμενες ανταποκρίνονται το ίδιο,είναι οι ίδιες απλά δίνεις και λεφτά.Ολα τα άλλα είναι τα ίδια.
Αν είσαι 45 και δεν έχεις λεφτά οι γκόμενες σε θεωρούν αποτυχημένο τελειωμένο.Αν είσαι 30,άφραγκος οι γκόμενες θεωρούν οτι έχεις πάμπολλες προοπτικές και δυνατότητες να φτιαχτείς και επενδύουν σε εσένα.
Καμία σχέση ο άφραγκος εικοσιπεντάρης και ο άφραγκος σαρανταπεντάρης.Ο άφραγκος εισκοσιπεντάρης είναι cool άτομο με τεράστιες δυνατότητες,ο άφραγκος σαρανταπεντάρης είναι τελειωμένος ξεφτίλας.
Αν είσαι σαρανταπεντάρης για να χτυπήσεις τον άφραγκο εικοσιπεντάρη πρέπει να είσαι φραγκάτος.Μετά η γκόμενα αρχίζει να σκέφτεται.Με όσο νιονιό έχουν βέβαια αφού είπαμε οι γκόμενες είναι ηλίθιες.Ευελπιστείς να σκεφτεί ορθολογικά ή να είναι φαταούλας.

Γενικά τις γκόμενες τις ενδιαφέρει πολύ η ρευστότητα στους μπαρμπάδες πόσα λεφτά είσαι σε θέση να διαθέσεις άμεσα για πάρτη της δεν ενδιαφέρονται τόσο για περιουσία σταθερό κεφαλαίο.Θέλουν το κασέρι που μπορείς να δώσεις άμεσα τώρα.
Με τους νέους είναι πιο επιεικείς θεωρούν οτι δεν έχουν αρκετό χρήμα αλλά θα αποκτήσουν στο μέλλον αν έχουν δυνατότητες.Εκεί ψάχνουν την προοπτική γάμου αν ο άλλος έχει potential γαμπρού ή είναι φλουέρας.Εκεί αρχίζουν κάτι shit tests που υποφέρεις πραγματικά.
Σκέφτεσαι α ρε να γινόμουνα σπόνσορας να γλιτώσω από όλες αυτές τις μαλακίες τι βασανιστήρια είναι αυτά.
Γαμπρός είναι η απόλυτη μιζέρια άθλια κατάσταση.Απλά αν είσαι 30 ετών παραδόξως αντέχεις.Τώρα αν μου κάνανε οι γκόμενες αυτά που υπέφερα στα 30 χαλαρά,θα τις είχα σουτάρει κλωτσηδόν.Απλά νέος είσαι πιο ευέλικτος και πιο ανεκτικός,ανέχεσαι τις μαλακίες από τις γκόμενες.Οσο μεγαλώνεις χάνεις προσαρμοστικότητα,αρνείσαι να δεχτείς τα βίτσια τους και τις παραξενιές τους και λες τσάκω το διακοσαράκι και κάνε κανά μπούκι να τελειώνουμε.Θέλω και να κοιμηθώ καλά σήμερα οπότε μη στριφογυρνάς στο κρεβάτι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτος που εχει λεφτα και εχει τη προθεση να τα χαλασει στα μουνια, εχει α κατηγοριας μουνια και πηγαινει σε ομορφα μερη ανα το κοσμο και περναει τελεια με τα μουνετα.

Επισης, γνωριζει να τρωει, να πινει, να ντυνεται, να κουρευεται, να φερεται, να κυκλοφορει.

Δεν εχει ποτε ενα μουνι μαζι του, παντα απο δυο και πανω. Οπου σκαει τον γνωριζουν οι εκει τυποι και τον σεβονται.

Σε καμια περιπτωση δεν κανει ρεζιλικια-φρικαριλικια ωστε να τον πετανε εξω απο μαγαζια κτλπ.

Δεν χανει λεφτα ποτε, πληρωνει και παιρνει παντα αυτο που θελει. Δηλαδη, γαμαει, δεν του τρωνε λεφτα χωρις να γαμαει.

Οι γκομενες, ασχετα αν ειναι επι πληρωμη αυτες που εχει μαζι του, τον σεβονται. Δεν ειναι ερωτευμενες, εννοειται, σεβονται ομως. Σεβονται γιατι ο τυπος μπορει να πει αρνητικα σχολια στους επισης λεφταδες φιλους του και να τους χαλασει το ονομα, θα μεινουν χωρις καλους χορηγους. Δυσκολα βρισκουν δυνατους χορηγους που να περνανε και καλα μαζι τους. Οταν τους βρουν, σεβονται. Εχει κοπιασει η καθε κοπελα να στησει ενα καλο κυκλωματακι και να εχει ξεκαθαρισει το τοπιο απο τα βλαμμενα τα ανωμαλα και τα δηθεν εως να βρει σοβαρους αντρες που εχουν τη προθεση να πληρωνουν καλα και να περνανε καλα, να ξερουν να ζουν, να κανουν ομορφα ταξιδια και γνωριμιες ανα το κοσμο.

Δεν ανεβαζει φωτογραφιες απο τα μουνια που γαμαει, ποτε και πουθενα. Αρκετες απο τις κοπελες που γαμει δεν θελουν και ειναι συμφωνημενο απο την αρχη το ολο θεμα. Αλλωστε, οι ιδιοι δεν θα το εκαναν ποτε, δεν τους απασχολει να το πουν καπου, πληρωνουν γαμανε περνανε καλα δεν εχουν καημο να το δειξουν καπου.

Εν συντομια, ειναι τα περι τυπου που εχει λεφτα και εχει τη προθεση να γινει σπονσορας.

 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Το σοβαρό σπόνσορινγκ είναι κάπως διαφορετικό από τις περιπέτειες του Βαλκάνιου τσομπάνη...
 

Συνημμένα

  • 91126ED1-15ED-43A4-BDA6-B6DD132924F0.png
    91126ED1-15ED-43A4-BDA6-B6DD132924F0.png
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 147

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το σοβαρό σπόνσορινγκ είναι κάπως διαφορετικό από τις περιπέτειες του Βαλκάνιου τσομπάνη...

Μα εκεί είναι το αστείο.Οτι με κράζετε οτι ξοδεύω τρελό χρήμα και μετά λέτε οτι δεν έχω τα φόντα για σπόνσορας γιατί δίνω λίγα.
Τι είναι σωστό από τα δύο.Αποφασίστε.
Δίνω λίγα οπότε δεν κάνω για σπόνσορας ή δίνω πολλά και με ξεμουφλιάζουν?
Δεν μπορεί να λέτε ταυτόχρονα αντιφατικά πράγματα.
Πόσο αξίζουν οι σπονσορέτς αντικειμενικά?
Είναι αυτό που αναλύουμε ξανά και ξανά.
Αλλος λέει τρελλό χρήμα πρέπει να σκας δεκαχίλιαρα,άλλος λέει έλα μωρέ πουτάνες είναι ή μέλλουσες πουτάνες  με ένα πενηντάρικο τις έχεις.Ποιος έχει δίκιο?

Εκτός αν λέτε αυτές που γαμάς δεν είναι αληθινές σπονσορέτς,είναι πουτάνες που το παίζουν σπονσορέτς γιατί απλούστατα δεν έχεις τα funds που απαιτούνται για το αληθινό σπόνσορινγκ οπότε ξεπέφτεις σε πουτάνες που τις χρυσοπληρώνεις για να έχεις την ψευδαίσθηση οτι γαμάς σπονσορέτς.
Οπότε όταν προβάλλετε αυτό το επιχείρημα καταλαβαίνετε τι πρέπει να αποδείξετε
1.Οτι οι αληθινές σπονσορέτς κοστίζουν πολύ
2.Οτι υπάρχουν πουτάνες που παριστάνουν τις σπονσορέτς
3.Οτι εγώ δεν έχω τα διαθέσιμα για αληθινές σπονσορέτς οπότε
4.Επιλέγω συνειδητά πουτάνες που παριστάνουν τις σπονσορέτς
Ολα τα παραπάνω πρέπει να τα αποδείξετε αφού εσείς τα ισχυρίζεστε αλλά είστε τόσο ψωλάδες που δεν μπορείτε να αποδείξετε ούτε ένα από αυτά τα 4 σημεία.
Απλά λόγω ψωλισμού θεωρείτε οτι δεν έχετε το βάρος της απόδειξης.

Δηλαδή είστε τόσο στόκοι που θεωρείτε οτι θα πρέπει εγώ να αποδείξω και τα 4 σημεία οτι δεν ισχύουν όχι εσείς οτι ισχύουν ενώ εσείς λέτε την παπαριά.
Αυτό είναι τυπικό των στόκων,ψωλάδων.
Φυσικά εγώ θα σε μπερδέψω θα αποδείξω οτι και τα 4 σημεία δεν ισχύουν για να έχεις την ικανοποίηση οτι με κέρδισες αφού έπαιξα στο πεδίο σου.Ενώ εγώ απλά σε κοροιδεύω,γελάω με τα χάλια σου.
Αυτή είναι η παθητική προσέγγιση αντί να επιμείνω να σε αναγκάσω να αποδείξεις τις μαλακίες που λες οπότε να γίνει τίμιος αγών εγώ απαντάω οπότε νομίζεις αυτομάτως οτι κέρδισες ενώ έχεις αυτομάτως χάσει.

 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Θα είχα μαζέψει 300000 ευρώ αλλά θα είχα χάσει όλες τις καλές εποχές σε Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία.Δε θα είχα εμπειρία και θα ήμουνα άκυρος πλέον.
Και δηλαδή ποιο είναι το όνειρο?Να ψωλάρω σα βλάκας?
Για να γαμάς χρειάζεται ρευστότητα πρέπει να δουλεύεις,οι γκόμενες το βλέπουν αυτό όταν είσαι σε έξαψη.Θέλουν δυναμικούς τύπους που μπορούν να δουλεύουν πολλές ώρες,δε θέλουν μαλθακούς,ψωλάδες κτλ.
Εδωσα 800 ευρώ συνολικά νομίζω για όλα με τη Λευκορρωσίδα(αεροπορικό,εξόδους),1800 στο Κίεβο για τριήμερο,και κάπου 800 τώρα στο Ντύσσελντορφ με την Τσέχα.
Ασχημη εμπειρία ήτανε?Ποιος θα τα έκανε φτηνότερα?Που δε θα τα έκανε καν δηλαδή και να ήθελε.
Μπορούνε να πάνε on budget Κίεβο ή να προσπαθήσουν να σπονσοράρουν με κέρματα και να μας πουν εντυπώσεις.Τι έγινε τελικά.
Οι πιο πολλοί που πάνε έτσι αρνούνται να γράψουν τι συνέβη.
Αυτό που δεν καταλαβαίνετε είναι οτι με τα λεφτά που ξοδεύω εγώ,το 90% θα κατάφερνε πολύ λιγότερα.Θέτω τον πήχυ αφύσικα ψηλά,δεν είναι φυσιολογικό.

με το κεφαλαιο θα ειχες φτιαξει κατι που θα σου εδεινε ενα καλο πακετο για να κανεις οτι και τωρα χωρις να δουλευεις σαν μαλακας θα ειχες περισσοτερο χρονο για να στα τρωνε οι γκομενες
θα μπορουσες να φτιαξεις και λιγο τον εαυτο σου που εισαι σαν αστεγος που τον πηραν και του εκαναν μπανιο
και γενικα θα μπορουσες να εχεις τα ιδια αποτελεσματα με μικροτερο κοστος και χρονο

εδωσες λοιπον για τρια γαμησια 3400
1133,333 το γαμησι σου πηγε καπως ακριβα ρε τυπε με 3400 θα γαμουσες 34 διαφορετικες call-girls καπου λαθος το παιζεις το παιχνιδι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αν ειχε γαμησει, θα μας ειχε "γαμησει" με τις φωτογραφιες που θα ανεβαζε καθε 3 λεπτα οπου θα φαινοταν ξεκαθαρα το μεγαλο κατορθωμα, οτι πληρωσε και γαμησε.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Αν ειχε γαμησει, θα μας ειχε "γαμησει" με τις φωτογραφιες που θα ανεβαζε καθε 3 λεπτα οπου θα φαινοταν ξεκαθαρα το μεγαλο κατορθωμα, οτι πληρωσε και γαμησε.
ε τωρα και εσυ...
εδω μας βαζει φωτο με σωβρακα που φορουσε ο παππους μου
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μικροτσούτσουνε πάρε θέση :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • mikropoulis.jpg
    mikropoulis.jpg
    92,3 KB · Εμφανίσεις: 131
OP
OP
barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αν ειχε γαμησει, θα μας ειχε "γαμησει" με τις φωτογραφιες που θα ανεβαζε καθε 3 λεπτα οπου θα φαινοταν ξεκαθαρα το μεγαλο κατορθωμα, οτι πληρωσε και γαμησε.


Ψοφάς να μας βάλει καμιά φώτο ή βίντεο την ώρα που χέζει Πολωνέζα, να σε δω μετά πως θα καθαρίσεις και τη δική μου την οθόνη.   :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom