Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αν ειχε γαμησει, θα μας ειχε "γαμησει" με τις φωτογραφιες που θα ανεβαζε καθε 3 λεπτα οπου θα φαινοταν ξεκαθαρα το μεγαλο κατορθωμα, οτι πληρωσε και γαμησε.

Μας δουλεύεις?Εδώ οι γκόμενες αρνούνται να βγάλεις κοινή φωτό μαζί τους στο ξενοδοχείο,δε συζητάμε για γυμνές.
Μόνο έξω και στα ρεστωράν σε αφήνουν πλέον.
Ολες τις γυμνές τις τράβηξα κρυφά και πολλές τις διέγραψαν.
Σιγά μη γαμάς την άλλη και να αφήνει να το τραβάς.Μόνο μια Πολωνέζα έχω που τα αφήνει όλα.
Εγώ αμφιβάλλω αν έχεις έστω και μια φωτό με τον πούτσο σου σε στόμα γκόμενας.Οχι να τη γαμάς κιόλας ή βίντεο.
Οχι οτι προσπάθησες και δε σε άφησαν απλά δεν είσαι τύπος που τολμάει να βάλει τέτοιες φωτό.
Το πολύ να έχεις κοινές φωτό σε μπουζούκια κτλ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.195
Κριτικές
23
Like
7.849
Πόντοι
3.346
Αυτες που κυκλοφορει ο τυπος,συνοδοι πολυτελειας ειναι;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μας δουλεύεις?Εδώ οι γκόμενες αρνούνται να βγάλεις κοινή φωτό μαζί τους στο ξενοδοχείο,δε συζητάμε για γυμνές.
Μόνο έξω και στα ρεστωράν σε αφήνουν πλέον.
Ολες τις γυμνές τις τράβηξα κρυφά και πολλές τις διέγραψαν.
Σιγά μη γαμάς την άλλη και να αφήνει να το τραβάς.Μόνο μια Πολωνέζα έχω που τα αφήνει όλα.
Εγώ αμφιβάλλω αν έχεις έστω και μια φωτό με τον πούτσο σου σε στόμα γκόμενας.Οχι να τη γαμάς κιόλας ή βίντεο.
Οχι οτι προσπάθησες και δε σε άφησαν απλά δεν είσαι τύπος που τολμάει να βάλει τέτοιες φωτό.
Το πολύ να έχεις κοινές φωτό σε μπουζούκια κτλ.

Ποσα βαζεις στοιχημα για να στηριξεις αυτο που λες;

Ποσα εχεις να χωσεις;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ελα να παιξουμε να καταλαβεις τι εστι παιγνιο οπως λες.

Παμε, ποσα εχεις να χωσεις στο στοιχημα;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Στειλε μου πμ το κινητο σου, σε καλω, ερχομαι εκει που εισαι και κανουμε παιχνιδι.

1000 χρονια θα δουλευεις για να ξεχρεωσεις και παλι θα χρωστας.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.231
Like
13.417
Πόντοι
2.606
παιξτε τις αδειες τυπε οπως καναμε παλια στη βουτα  :tooth:
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
με το κεφαλαιο θα ειχες φτιαξει κατι που θα σου εδεινε ενα καλο πακετο για να κανεις οτι και τωρα χωρις να δουλευεις σαν μαλακας θα ειχες περισσοτερο χρονο για να στα τρωνε οι γκομενες
θα μπορουσες να φτιαξεις και λιγο τον εαυτο σου που εισαι σαν αστεγος που τον πηραν και του εκαναν μπανιο
και γενικα θα μπορουσες να εχεις τα ιδια αποτελεσματα με μικροτερο κοστος και χρονο

εδωσες λοιπον για τρια γαμησια 3400
1133,333 το γαμησι σου πηγε καπως ακριβα ρε τυπε με 3400 θα γαμουσες 34 διαφορετικες call-girls καπου λαθος το παιζεις το παιχνιδι

Καπου δε τα υπολογιζεις σωστα
Αν παρεις μια συνοδο για ολοκληρο 24ωρο δε πληρωσεις 150 ευρω
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
παιξτε τις αδειες τυπε οπως καναμε παλια στη βουτα  :tooth:

Ποιες αδειες ρε τυπε, εδω ειχε γραψει οτι ειμαστε ολοι παπαρες και πως μας χυνει στη μαπα, οτι κινει παγκοσμιες οικονομιες και εχει υποταξει τα μουνετα. Τωρα μου λεει για αποδειξεις, ας μου στειλει το κινητο του να τον καλεσω να βρεθουμε να δουμε τι μαρουλι εχει και ποσο παιχτης ειναι οπως λεει.

Ουτε 1000 ευρω δεν εχει να χωσει. Ουτε μια γυρα ποτα να κερασει σε σοβαρο μαγαζι δεν αντεχει η τσεπη του.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Καπου δε τα υπολογιζεις σωστα
Αν παρεις μια συνοδο για ολοκληρο 24ωρο δε πληρωσεις 150 ευρω
ποιος ο λογος να παρεις μια πουτανα για να την εχεις ολη μερα;
της δινεις ενα 80αρι-100αρι για μια ωρα της ριχνεις δυο γαμησια και την στελνεις
σιγα μην σκασω φραγκα για να ταισω την πουτανα σε εστιατορια και λοιπες μαλακιες που κανει ο κμαν διακοπες κλπ κλπ
και στο τελος δεν γαμαει
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Θα βαρεθεις να βλεπεις φωτογραφιες και βιντεο, φουκαριαρη, θα σε πιασει νευρικο γελιο και θα γελας απο την αμηχανια.

Στειλε πμ το κινητο σου, σε καλω, μου λες που εισαι και ποιο ειναι το μεγιστο ποσο που αντεχεις να παιξεις στοιχημα και ερχομαι να γελασουμε παρεα.

Κερναω τη πρωτη γυρα με τα ποτα εγω, αν αντεχεις οταν δεις το λογαριασμο, κερνας εσυ τη δευτερη.

Θα εχω και δυο μουνετα παρεα, ζωντανα, να σου κοπει η μιλια φουκαριαρη, θα σου πω εγω τι εστι παιγνιο που μας εχεις ζαλισει τα αρχιδια συνεχεια με τις ανοησιες που ανεβαζεις.
 

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Ποιες αδειες ρε τυπε, εδω ειχε γραψει οτι ειμαστε ολοι παπαρες και πως μας χυνει στη μαπα, οτι κινει παγκοσμιες οικονομιες και εχει υποταξει τα μουνετα. Τωρα μου λεει για αποδειξεις, ας μου στειλει το κινητο του να τον καλεσω να βρεθουμε να δουμε τι μαρουλι εχει και ποσο παιχτης ειναι οπως λεει.

Ουτε 1000 ευρω δεν εχει να χωσει. Ουτε μια γυρα ποτα να κερασει σε σοβαρο μαγαζι δεν αντεχει η τσεπη του.


Αφού σου λέει ότι δε παίζει αυτό το παιχνίδι και δε του δίνω άδικο... Γιατί να κινηθεί βάση της περπατημενης και να υποταχθεί στο κατεστημένο που τον θέλει να χαλάσει 1000 ευρω στο κλαμπ της Ελλάδας για να φάνε πριν από αυτόν ολοι οι μπαρμαναρεοι και να τον "μαθουνε" όπως μας λες;;; τους γράφει όλους στην πουτσα του και παρακάμπτοντας τους μεσάζοντες τα ακουμπάει κατ' ευθυαν στη γκόμενά, που και εσύ στην τελική θα τα ακουμπήσεις. Αφού τα ακουμπήσεις στους μπάρμεν. Ειναι πιο αποδοτικός και απο άποψη χρονου και χρήματος..... σε έχει γαμησει τελικά. Να μας έλεγες ότι βγαίνεις άγνωστος μεταξύ αγνώστων και καμακωνεις με επιτυχία να σου πούμε μπράβο. Αλλά με αυτά που (λες ότι) κανείς ο κμαν σε πηδάει, χωνέψει το... έχει παρακάμψει το κατεστημένο, τους χεζει ολους
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:zfuck: :zfuck:
 

Συνημμένα

  • y_dfe84e7a.jpg
    y_dfe84e7a.jpg
    95,8 KB · Εμφανίσεις: 94

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
ποιος ο λογος να παρεις μια πουτανα για να την εχεις ολη μερα;
της δινεις ενα 80αρι-100αρι για μια ωρα της ριχνεις δυο γαμησια και την στελνεις
σιγα μην σκασω φραγκα για να ταισω την πουτανα σε εστιατορια και λοιπες μαλακιες που κανει ο κμαν διακοπες κλπ κλπ
και στο τελος δεν γαμαει


Το να γνωρίζεις μια πόλη παρεα με μια γυναίκα (και όχι μόνο 2 ώρες στο κρεβάτι) εχει αλλη χαρη, ποσο μαλλον αν είναι ντόπια. Όποιος δε το εχει κανει δε ξέρει. Μήπως παίζετε βαση του κατεστημένου επειδη δε μπορείτε να το παρακαμψετε; αυτο το έχετε σκεφτει;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αφού σου λέει ότι δε παίζει αυτό το παιχνίδι και δε του δίνω άδικο... Γιατί να κινηθεί βάση της περπατημενης και να υποταχθεί στο κατεστημένο που τον θέλει να χαλάσει 1000 ευρω στο κλαμπ της Ελλάδας για να φάνε πριν από αυτόν ολοι οι μπαρμαναρεοι και να τον "μαθουνε" όπως μας λες;;; τους γράφει όλους στην πουτσα του και παρακάμπτοντας τους μεσάζοντες τα ακουμπάει κατ' ευθυαν στη γκόμενά, που και εσύ στην τελική θα τα ακουμπήσεις. Αφού τα ακουμπήσεις στους μπάρμεν. Ειναι πιο αποδοτικός και απο άποψη χρονου και χρήματος..... σε έχει γαμησει τελικά. Να μας έλεγες ότι βγαίνεις άγνωστος μεταξύ αγνώστων και καμακωνεις με επιτυχία να σου πούμε μπράβο. Αλλά με αυτά που (λες ότι) κανείς ο κμαν σε πηδάει, χωνέψει το... έχει παρακάμψει το κατεστημένο, τους χεζει ολους

Φιλε εσυ που μενεις να ερθω τωρα να κερασω ενα ποτακι να σε βλεπω να ποσταρεις μεσα στο σαιτ live;

Ετσι για τα χρονια πολλα, ψηνεσαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom