Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Ο Kman ειναι ναυαγιο. Μηπως πρεπει να του φερομαστε με περισσοτερη επιεικια που τον δουλευει ολοκληρο το ανατολικο μπλοκ?
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Μας δουλεύεις?Εδώ οι γκόμενες αρνούνται να βγάλεις κοινή φωτό μαζί τους στο ξενοδοχείο,δε συζητάμε για γυμνές.
Μόνο έξω και στα ρεστωράν σε αφήνουν πλέον.
Ολες τις γυμνές τις τράβηξα κρυφά και πολλές τις διέγραψαν.
Σιγά μη γαμάς την άλλη και να αφήνει να το τραβάς.Μόνο μια Πολωνέζα έχω που τα αφήνει όλα.
Εγώ αμφιβάλλω αν έχεις έστω και μια φωτό με τον πούτσο σου σε στόμα γκόμενας.Οχι να τη γαμάς κιόλας ή βίντεο.
Οχι οτι προσπάθησες και δε σε άφησαν απλά δεν είσαι τύπος που τολμάει να βάλει τέτοιες φωτό.
Το πολύ να έχεις κοινές φωτό σε μπουζούκια κτλ.
Επειδή έχω βρεθεί με τον Σαββίδη, έχω δει και φωτό και βίντεο με γαμήσι, κανονικά.  Όχι με ανθυπομετριες, αλλά με Ουκρανές 8-9.  Χαμός, δεν φαντάζεστε τι γίνεται καθημερινά.
Στο από κοντά, θα τα δεις και θα τα ακούσεις κ εσύ. Μη βάλεις μεγάλο στοίχημα μόνο, να μπορέσεις να ξεπληρώσεις μέσα στο 2020.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πράγματι !! Περυσι ΚΑΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ,  έσκασε 3000 ευρώ για να κατεβάσει μια Σλοβάκα στη Σαντορίνη.

Το αποτέλεσμα ??

ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ. Τράβηξε μια ξερομαλακία στη κοιλιά της.

Μιλάμε για value for money !!! :grin: :grin:

Τελικά οταν ξεπερνάει κάποιος τις συμβατικότητες ανταμοίβεται !!! :grin: :grin:

Το θέμα όμως είναι οτι αν ήταν άλλος δε θα γνώριζε αυτή τη Σλοβάκα καν.Και αν τύχαινε και τη γνώριζε δε θα του έδινε τηλέφωνο.
Και αν του έδινε τηλέφωνο δε θα ερχόταν.
Οπότε μιλάμε για τελείως διαφορετικά δεδομένα.
Δεν είναι η Αραπίνα ή Φιλιπινέζα ή Ταυλανδή που έχει το λευκό σα βασιλιά.είναι Σλοβάκα που οι περισσότεροι ψαρώνουν να πάνε πια εκεί γιατί νιώθουν ανεπαρκείς.Και είναι 25χρονη.Και μοντέλο στο Μιλάνο.Με σπουδές κτλ.
Οπότε ο συνήθης δηλαδή το 99,9% θα ψάρωνε καν να της μιλήσει.Οχι να τη φέρει.Αυτό δε θα το κατάφερναν στον αιώνα τον άπαντα.

Αυτά παίρνω σα δεδομένα οπότε ανεβάζω τεχνητά τον πήχυ.Τι θα κάνεις άμα φέρεις Σλοβάκα 23 χρονών,μοντέλο,183 να κοιμηθεί μαζί σου πέντε χρόνια αφού τη γνώρισες τυχαία στο αεροδρόμιο?Αυτό είναι η βάση.
Ο άλλος δεν καταλαβαίνει γιατί απλά δεν μπορεί να το κάνει και ούτε θα το κάνει ποτέ.Αυτό που παίρνω σα δεδομένο.
Ο άλλος δεν έχει το state ούτε καν να μιλήσει στη Σλοβάκα και αν καταφέρει να της μιλήσει θα δηλώσει φουλ ερωτευμένος,θα τα δώσει όλα.Αλλά δε θα καταφέρει ποτέ να μιλήσει καν δεν έχει πρόσβαση.
Η ένσταση του άλλου είναι ουσιαστικά οτι εγώ ρε φίλε αν κυκλοφορούσα τέτοιο μουνί,θα ήμουν ερωτευμένος ως τα μπούνια,θα τα έκανα όλα για πάρτη της,θα ήμουν Ο Μουνόδουλος,ενώ εσύ είσαι μαλάκας χλιαρός τις έχεις δίπλα και είσαι σταρχιδιστής δε γαμάς καν.Εγώ είμαι το κελεπούρι είμαι ο ερωτεύσιμος,το real deal,ο έξυπνος,ο πονηρός ο έτσι κτλ.
Για κάποιο γαμημένο λόγο βρέθηκες με τη γκόμενα χωρίς να το αξίζεις,είσαι λάθος,δεν κάνεις ρε φίλε.Η γκόμενα έπρεπε να είναι με εμένα απλά ενοχλείς.
Σίγουρα δικαιούνται αυτοί τα μουνιά,καμία αμφιβολία απλά τα μουνιά τα τραβάω εγώ,εμένα επιλέγουν.Δηλαδή είναι με εμένα ενώ έπρεπε να είναι με αυτούς,χοντρό λάθος,reality distortion που λένε.Τι γίνεται?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Το θέμα όμως είναι οτι αν ήταν άλλος δε θα γνώριζε αυτή τη Σλοβάκα καν.Και αν τύχαινε και τη γνώριζε δε θα του έδινε τηλέφωνο.
Και αν του έδινε τηλέφωνο δε θα ερχόταν.
Οπότε μιλάμε για τελείως διαφορετικά δεδομένα.
Δεν είναι η Αραπίνα ή Φιλιπινέζα ή Ταυλανδή που έχει το λευκό σα βασιλιά.είναι Σλοβάκα που οι περισσότεροι ψαρώνουν να πάνε πια εκεί γιατί νιώθουν ανεπαρκείς.Και είναι 25χρονη.Και μονέλο στο Μιλάνο.Μεσ πουδές κτλ.
Οπότε ο συνήθης δηλαδή το 99,9% θα ψάρωνε καν να της μιλήσει.Οχι να τη φέρει.Αυτό δε θα το κατάφερναν στον αιώνα τον άπαντα.

Αυτά απίρνω σα δεδομένα οπότε ανεβάζω τεχνητά τον πήχυ.Τι θα κάνεις άμα φέρεις Σλοβάκα 23 χρονών,μοντέλο,183 να κοιμηθεί μαζί σου πέντε χρόνια αφού τη γνώρισες τυχαία στο αεροδρόμιο?Αυτό είναι η βάση.
Ο άλλος δεν καταλαβαίνει γιατί απλά δεν μπορεί να το κάνει και ούτε θα το κάνει ποτέ.Αυτό που παίρνω σα δεδομένο.
Ο άλλος δεν έχει το state ούτε καν να μιλήσει στη Σλοβάκα και αν καταφέρει να της μιλήσει θα δηλώσει φουλ ερωτευμένος,θα τα δώσει όλα.Αλλά δε θα καταφέρει ποτέ να μιλήσει καν δεν έχει πρόσβαση.
Η ένσταση του άλλου είναι ουσιαστικά οτιθ εγώ ρε φίλε αν κυκλοφορούσα τέτοιο μουνί,θα ήμουν ερεωτευμένος ως τα μπούνια,θα τα έκανα όλα για πάρτη της,θα ήμουν Ο Μουνόδουλος,ενώ εσύ είσαι μαλάκας χλιαρός τις έχεις δίπλα και είσαι σταρχιδιστής δε γαμάς καν.Εγώ είμαι το κελεπούρι είμαι ο ερωτεύσιμος,το real deal,ο έξυπνος,ο πονηρός ο έτσι κτλ.
Για κάποιο γαμημένο λόγο βρέθηκες με τη γκόμενα χωρίς να το αξίζεις,είσαι λάθος,δεν κάνεις ρε φίλε.
Οκ φιλε οτι πεις. Πρεπει να σου λεμε οκ
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Το θέμα όμως είναι οτι αν ήταν άλλος δε θα γνώριζε αυτή τη Σλοβάκα καν.Και αν τύχαινε και τη γνώριζε δε θα του έδινε τηλέφωνο.
Και αν του έδινε τηλέφωνο δε θα ερχόταν.
Οπότε μιλάμε για τελείως διαφορετικά δεδομένα.
Δεν είναι η Αραπίνα ή Φιλιπινέζα ή Ταυλανδή που έχει το λευκό σα βασιλιά.είναι Σλοβάκα που οι περισσότεροι ψαρώνουν να πάνε πια εκεί γιατί νιώθουν ανεπαρκείς.Και είναι 25χρονη.Και μονέλο στο Μιλάνο.Μεσ πουδές κτλ.
Οπότε ο συνήθης δηλαδή το 99,9% θα ψάρωνε καν να της μιλήσει.Οχι να τη φέρει.Αυτό δε θα το κατάφερναν στον αιώνα τον άπαντα.

Αυτά απίρνω σα δεδομένα οπότε ανεβάζω τεχνητά τον πήχυ.Τι θα κάνεις άμα φέρεις Σλοβάκα 23 χρονών,μοντέλο,183 να κοιμηθεί μαζί σου πέντε χρόνια αφού τη γνώρισες τυχαία στο αεροδρόμιο?Αυτό είναι η βάση.
Ο άλλος δεν καταλαβαίνει γιατί απλά δεν μπορεί να το κάνει και ούτε θα το κάνει ποτέ.Αυτό που παίρνω σα δεδομένο.
Ο άλλος δεν έχει το state ούτε καν να μιλήσει στη Σλοβάκα και αν καταφέρει να της μιλήσει θα δηλώσει φουλ ερωτευμένος,θα τα δώσει όλα.Αλλά δε θα καταφέρει ποτέ να μιλήσει καν δεν έχει πρόσβαση.

Μήπως ?? Λέω μήπως ??

Μήπως είσαι πολύ σίγουρος για τις ικανότητες άλλων αντρών ?? :grin:

Ιδίως αντρών που δεν τους ξέρεις ?? :grin:

Τη Σλοβάκα που τη πλήρωσες 3000 για τη ξερομαλακία κάποιος τη γαμάει απλήρωτα. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ !!

Και επειδή εχουν δει πολλά τα μάτια μου, μπορεί να εκπλαγείς οταν δεις αυτόν που τη γαμάει απλήρωτα.

Μην ανησυχείς όμως τα 3000 ευρώ τα πίνουν στην υγειά σου !! :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επειδή έχω βρεθεί με τον Σαββίδη, έχω δει και φωτό και βίντεο με γαμήσι, κανονικά.  Όχι με ανθυπομετριες, αλλά με Ουκρανές 8-9.  Χαμός, δεν φαντάζεστε τι γίνεται καθημερινά.
Στο από κοντά, θα τα δεις και θα τα ακούσεις κ εσύ. Μη βάλεις μεγάλο στοίχημα μόνο, να μπορέσεις να ξεπληρώσεις μέσα στο 2020.

Σίγουρα,είναι πονηρός ψωλάς.Βάζει τους άλλους να δουλεύουν για αυτόν και του φέρνουν και τις γκόμενες να τις γαμάει.Ετσι κάνουν οι πονηροί.
Γάτα με πέταλα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σίγουρα,είναι πονηρός ψωλάς.Βάζει τους άλλους να δουλεύουν για αυτόν και του φέρνουν και τις γκόμενες να τις γαμάει.Ετσι κάνουν οι πονηροί.
Γάτα με πέταλα.

Τυπε δεν ειναι επι πληρωμη τα κοριτσια, τα εξοδα μονο πληρωνω, τις εξοδους τα φαγητα κανα δωρακι αυτα. Οχι λεφτα, ποτε.

Αν θες βρισκομαστε για το στοιχημα και στα λενε και οι ιδιες.

Το παμε; Ποσα χωνεις;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μήπως ?? Λέω μήπως ??

Μήπως είσαι πολύ σίγουρος για τις ικανότητες άλλων αντρών ?? :grin:

Ιδίως αντρών που δεν τους ξέρεις ?? :grin:

Τη Σλοβάκα που τη πλήρωσες 3000 για τη ξερομαλακία κάποιος τη γαμάει απλήρωτα. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ !!

Και επειδή εχουν δει πολλά τα μάτια μου, μπορεί να εκπλαγείς οταν δεις αυτόν που τη γαμάει απλήρωτα.

Μην ανησυχείς όμως τα 3000 ευρώ τα πίνουν στην υγειά σου !! :2funny: :2funny:

3000 ευρώ έδωσα για το ταξίδι.Η γκόμενα δεν πήρε τίποτα.Απλά είχε την τύχη να δει τη Σαντορίνη με εμένα δίπλα για τριήμερο.
Εγώ είμαι κίνητρο για τις γκόμενες.Με βλέπουν σα τμήμα του σκηνικού.
Δεν τις πιέζω επειδή σου πλήρωσα το ταξίδι και είδες Σαντορίνη πρέπει να κάτσεις να σε γαμήσω.Οι άρχοντες είναι διακριτικοί.
Απλά αν δεν ανοίξει μπουτάκια δε θα δει Μύκονο τον επόμενο μήνα,οι γκόμενες τα πιάνουν τα vibes.
Γενικά δε με πολυενδιαφέρει τι θα κάνει η συγκεκριμένη γκόμενα αφού αν δεν αποδώσει χάνει την ευκαιρία και έρχεται η επόμενη στην ουρά.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Καλά είναι τα πεντάστερα.
Απλά το κλασσικό ερώτημα είναι καλύτερα να τα χώσω σε πεντάστερο με 250 ευρώ και να δώσω 200 στη γκόμενα ή να να την πάω τετράστερο με 100 ευρώ και να δώσω 350 στη γκόμενα?
Από την άποψη ξοδέματος είναι ακριβώς το ίδιο,το θέμα είναι πώς θα ενεργοποιηθεί η γκόμενα,θα αποκτήσει κίνητρο και θα αποδώσει καλύτερα.
Περίπλοκο ζήτημα.

Αν ήταν απλό δε θα υπήρχαν πεντάστερα καν.Η δε θα υπήρχαν τετράστερα.Εχει πολλές παραμέτρους.
Σα γενική αρχή καλύτερα πεντάστερο αν έχει κάτω από 200 ευρώ.
Δηλαδή αν είναι να φέρεις γκόιμενα και να θες να φτιαχτεί για να γαμήσεις άμα τη εμφανίσει καλύτερα να σκάσεις 200 στο πεντάστερο και 50 σε μέτριο ρεστωράν αντί να σκάσεις 100 σε τετράστερο και 150 σε καλό ρεστωράν.Το χοτέλι παίζει τεράστιο ρόλο στην ψυχολογία της γκόμενας.Γενικώς οι γκόμενες θέλουν χλίδα,απεχθάνονται τη μιζέρια και δεν είναι της μάσας,δεν καταλαβαίνουν τις διαφορές στα εδέσματα και στα πιώματα.
Καταλαβαίνουν όμως τη διαφορά πεντάστερου τετράστερου.Στο πεντάστερο θα την ξεκωλιάσεις,στο τετράστερο θα σου κάνει απλά ένα σπέσιαλ μπούκι.Στο τριάστερο θα πάει για ύπνο εκτός αν είναι ερωτευμένη ή πιωμένη ή πολύ καυλωμένη.
για εσενα το καλυτερο ειναι να γινεις πρωτα ευπαρουσιαστος να κανεις κανενα μπανιο και να μην σου λενε οι πουτανες "δεν γαμας γιατι βρωμας και ζεχνεις" να παρεις κανενα ρουχο και εσωρουχο της προκοπης να ξυρησεις τα αρχιδια σου και τις λοιπες περιοχες αφου θες να σου κανουν γλυφοκωλι
να πας σε κανενα γυμναστηριο
δεν θελει τρελα πραγματα 2-3 φορες την εβδομαδα θα πηγαινεις και θα κανεις κυκλικο προγραμμα
και αλλες δυο για σαουνα θα πηγαινεις πχ δευτερα τεταρτη παρασκευη κυκλικο
τριτη σαββατο σαουνα μια με μιαμιση ωρα θα σου παιρνει καθε φορα μαζι με το μπανακι σου

κανε αυτα και θα πεσει πολυ το χαρτι που θα πρεπει να σπρωξεις για να σε αφησει η γκομενα να γαμησεις
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Μήπως ?? Λέω μήπως ??

Μήπως είσαι πολύ σίγουρος για τις ικανότητες άλλων αντρών ?? :grin:

Ιδίως αντρών που δεν τους ξέρεις ?? :grin:

Τη Σλοβάκα που τη πλήρωσες 3000 για τη ξερομαλακία κάποιος τη γαμάει απλήρωτα. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ !!

Και επειδή εχουν δει πολλά τα μάτια μου, μπορεί να εκπλαγείς οταν δεις αυτόν που τη γαμάει απλήρωτα.

Μην ανησυχείς όμως τα 3000 ευρώ τα πίνουν στην υγειά σου !! :2funny: :2funny:
Τύπε, καλύτερα να μην μάθει ο γκόμενος της Σλοβάκας τα περί κμαν..
Θα έχουμε δράματα...
 

Συνημμένα

  • AFC72BB1-4680-4B50-A768-607A5F36F847.png
    AFC72BB1-4680-4B50-A768-607A5F36F847.png
    833,2 KB · Εμφανίσεις: 40

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.195
Κριτικές
23
Like
7.849
Πόντοι
3.346
Μήπως ?? Λέω μήπως ??

Μήπως είσαι πολύ σίγουρος για τις ικανότητες άλλων αντρών ?? :grin:

Ιδίως αντρών που δεν τους ξέρεις ?? :grin:

Τη Σλοβάκα που τη πλήρωσες 3000 για τη ξερομαλακία κάποιος τη γαμάει απλήρωτα. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ !!

Και επειδή εχουν δει πολλά τα μάτια μου, μπορεί να εκπλαγείς οταν δεις αυτόν που τη γαμάει απλήρωτα.

Μην ανησυχείς όμως τα 3000 ευρώ τα πίνουν στην υγειά σου !! :2funny: :2funny:
Ναι μαζευονται με τις φιλες της..και γελανε με την ολη φαση που περασαν με καποιους μλκ στην ελλαδα και φυσικα περηφανευονται για τα φραγκα που καταφεραν και τους εφαγαν.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.396
Πόντοι
2.606
3000 ευρώ έδωσα για το ταξίδι.Η γκόμενα δεν πήρε τίποτα.Απλά είχε την τύχη να δει τη Σαντορίνη με εμένα δίπλα για τριήμερο.
Εγώ είμαι κίνητρο για τις γκόμενες.Με βλέπουν σα τμήμα του σκηνικού.
Δεν τις πιέζω επειδή σου πλήρωσα το ταξίδι και είδες Σαντορίνη πρέπει να κάτσεις να σε γαμήσω.Οι άρχοντες είναι διακριτικοί.
Απλά αν δεν ανοίξει μπουτάκια δε θα δει Μύκονο τον επόμενο μήνα,οι γκόμενες τα πιάνουν τα vibes.
τελικα δεν πηγε μυκονο αρχηγε φανταζομαι, αρκεστηκε στο ναυαγιο της σαντορινης  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε δεν ειναι επι πληρωμη τα κοριτσια, τα εξοδα μονο πληρωνω, τις εξοδους τα φαγητα κανα δωρακι αυτα. Οχι λεφτα, ποτε.

Αν θες βρισκομαστε για το στοιχημα και στα λενε και οι ιδιες.

Το παμε; Ποσα χωνεις;

Ποιο στοίχημα?Εγώ είμαι δημιουργικός.
Ελα Κίεβο σε άγνωστο κλαμπ ένα Σαββατόβραδο να κάνουμε τζόγο να δούμε ποιος θα γαμήσει πρώτος και καλύτερο μουνί.Τέτοιες προκλήσεις είναι ωραίες.
Οπερ έδει δείξαι.
Αυτές που γάμησα τις γάμησα.Δεν έχει ενδιαφέρον να δείξω τι έκανα αλλά τιμπορώ να κάνω.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.797
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Μήπως ?? Λέω μήπως ??

Μήπως είσαι πολύ σίγουρος για τις ικανότητες άλλων αντρών ?? :grin:

Ιδίως αντρών που δεν τους ξέρεις ?? :grin:

Τη Σλοβάκα που τη πλήρωσες 3000 για τη ξερομαλακία κάποιος τη γαμάει απλήρωτα. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ !!

Και επειδή εχουν δει πολλά τα μάτια μου, μπορεί να εκπλαγείς οταν δεις αυτόν που τη γαμάει απλήρωτα.

Μην ανησυχείς όμως τα 3000 ευρώ τα πίνουν στην υγειά σου !! :2funny: :2funny:
Δεν εξηγείται αλλιώς.. Ο τύπος πάσχει απο σύνδρομο Άσπεργκερ, του μιλάνε σχεδόν όλοι.. και αυτός κολλημένος με την μαλ@κία του  :idiot:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τελικα δεν πηγε μυκονο αρχηγε φανταζομαι, αρκεστηκε στο ναυαγιο της σαντορινης  :grin:

Σιγά μην την καλέσω Μύκονο.Μύκονο είναι για εκλεκτές.Πρέπει η άλλη να τικάρει πολλά σημεία.
Μύκονο είναι πανάκριβα.Αν Σαντορίνη τρως 3χίλιαρο για τριήμερο,Μύκονο τρως πεντοχίλιαρο για το ίδιο αποτέλεσμα.Οπότε για Μύκονο πρέπει η άλλη να πείσει πραγματικά οτι έχει τα φόντα.
Βέβαια Μύκονο έχει και πενταπλάσιες σπονσορέτς,και Σαντορίνη όλες με τα σάλια να τρέχουν είναι,όταν σε βλέπουν να κυκλοφορείς μουνάρες ανατολικές θέλουν και αυτές να φάνε.Είναι ψιλοπαράδεισος αυτά τα νησιά,και μαλακία να κάνει η δικιά σου τη φτύνεις και βρίσκεις αυτομάτως άλλη σπονσορέτ καλύτερη.
Είσαι άρχων αλλά χρειάζεται μπαγιόκο.Δεν είναι Κίεβο με 500 ευρώ τη μέρα που καθαρίζεις,Μύκονο θες τα διπλά ή τα τριπλά.
Μύκονο,Σαντορίνη είναι σπονσορέτ central,λίγο να φύγεις από τη δικιά σου να πας για κατούρημα σε αρπάζουν οι άλλες.Αλλά δεν είναι φτηνά όπως Κίεβο,καμία σχέση.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Επίσης !!

Αν είχες ταξιδέψει και κάπου αλλού εκτός απο το Ανατολικό μπλόκ πιθανόν να είχες ξεστραβωθεί και να είχες καταλάβει κατι απλό.

Η Ferrari έχει περίπου την ίδια τιμή και στην Ελβετία και στη Μαδαγασκάρη.

Οι παρωπίδες της εμονης ομως είναι άσχημο πράγμα. Σου δίνουν την ψευδαίσθηδη οτι έχεις πλήρη εικόνα, ενώ εχεις προφανώς ελλειπή.

Αυτά από ένα "αμπελοφιλόσοφο" που έφαγε τη ζωή του δουλεύοντας και ταξιδεύοντας το κόσμο. Είχε όμως ένα χάρισμα. Δεν ξεχνούσε να γαμάει. :hi: :hi:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.797
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Ο Kman ειναι ναυαγιο. Μηπως πρεπει να του φερομαστε με περισσοτερη επιεικια που τον δουλευει ολοκληρο το ανατολικο μπλοκ?
Όλοι και όλες τον δουλεύουν.. εκτός από τους κλώνους του.. Ο τύπος πάσχει από σύνδρομο Άσπεργκερ αλλά δεν το έχει καταλάβει..  :cool2:
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Επίσης !!

Αν είχες ταξιδέψει και κάπου αλλού εκτός απο το Ανατολικό μπλόκ πιθανόν να είχες ξεστραβωθεί και να είχες καταλάβει κατι απλό.

Η Ferrari έχει περίπου την ίδια τιμή και στην Ελβετία και στη Μαδαγασκάρη.

Οι παρωπίδες της εμονης ομως είναι άσχημο πράγμα. Σου δίνουν την ψευδαίσθηδη οτι έχεις πλήρη εικόνα, ενώ εχεις προφανώς ελλειπή.

Αυτά από ένα "αμπελοφιλόσοφο" που έφαγε τη ζωή του δουλεύοντας και ταξιδεύοντας το κόσμο. Είχε όμως ένα χάρισμα. Δεν ξεχνούσε να γαμάει. :hi: :hi:
τι να μας πεις και εσυ
εχεις χαλασει εσυ τρια χιλιαρικα για να τραβηξεις μαλακια;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
O kman πρεπει να διδασκεται στα σχολεια ως το ιδανικο αντιπαραδειγμα. Πως να μην γινετε Κμαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom