Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Πασχει απο ασπεργκερ ειναι και σα μπεργκερ....αστα να πανε φαση. Κριμα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κμαν αν το κανονίσετε έρχομαι για θεατής...
μόνο να βλέπω από μια μεριά...
(είσαι σίγουρος όμως????)
αλλά ρε πουλάκι μου για να μην ξενιτευόμαστε δεν το κάνεις στην αθήνα? αφού έρχεσαι...

Οχι Αθήνα.Αυτά γίνονται μόνο σλαβικά κέντρα Κίεβο,Μόσχα,Μινσκ,Βαρσοβία κτλ ή μέρη με πολλές σπονσορέτς Μύκονο,Σαντορίνη,πιθανόν Ιμπιζα,Μονακό,Σαν Τροπέ κτλ.
Εκεί έχει πολύ,πολύ πράμα,πέφτουν κορμιά που λένε.Είναι πολύ υψηλά τα stakes και γίνεται σφαγή σπονσόρων.
Εμένα τέτοια ανταγωνιστικά περιβάλλοντα μου αρέσουν με αδρεναλίνη.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Όλοι και όλες τον δουλεύουν.. εκτός από τους κλώνους του.. Ο τύπος πάσχει από σύνδρομο Άσπεργκερ αλλά δεν το έχει καταλάβει..   :cool2:

Αμα μόνο τον δούλευαν θα ήταν καλά φίλε. Θα ηταν απλά κωμωδία.

Δυστυχώς εκτός από το ότι τον δουλεύουν τον ξεπουπουλιάζουν κιόλας.
Και αυτό είναι τραγικό.

Τραγέλαφος δηλαδή !!

Να τραβάει κάποιος κουπί στη γερμανική γαλέρα, και να ζεί σαν κακομοίρης, για να τον ξεπουπουλιάζουν τα αρπακτικά του ανατολικού μπλοκ που τους κόβει μηνιάτικο.

Ο απόλυτος τραγέλαφος.

 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Λεφτα που εχουν βγει μεκοπο και μοχθο τα τρωνε βρωμιαρες που τον κοροιδευουν και δεν του καθονται. Η κοινοτητα του μπου πρεπει να τον βοηθησει
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
ποιος ο λογος να παρεις μια πουτανα για να την εχεις ολη μερα;
της δινεις ενα 80αρι-100αρι για μια ωρα της ριχνεις δυο γαμησια και την στελνεις
σιγα μην σκασω φραγκα για να ταισω την πουτανα σε εστιατορια και λοιπες μαλακιες που κανει ο κμαν διακοπες κλπ κλπ
και στο τελος δεν γαμαει

Δικια του επιλογη ειναι και δικα του φραγκα ξοδευει
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Μηπως ο ανθρωπος χρειαζεται ψυχιατρικη υποστηριξη? Να κανουμε ερανο να τον βοηθησουμε? Ειναι αμαρτια ενα διακεκριμενο ναυαγιο του μπου να το εκμεταλλευονται ετσι ασχημα βυζαρουδες τσεχες που τους σκαει 3000 ευρω για μια μαλακια. Πρεπει ολοι να ειμαστε διπλα στον κακομοιρη κμαν
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Επίσης !!

Αν είχες ταξιδέψει και κάπου αλλού εκτός απο το Ανατολικό μπλόκ πιθανόν να είχες ξεστραβωθεί και να είχες καταλάβει κατι απλό.

Η Ferrari έχει περίπου την ίδια τιμή και στην Ελβετία και στη Μαδαγασκάρη.

Οι παρωπίδες της εμονης ομως είναι άσχημο πράγμα. Σου δίνουν την ψευδαίσθηδη οτι έχεις πλήρη εικόνα, ενώ εχεις προφανώς ελλειπή.

Αυτά από ένα "αμπελοφιλόσοφο" που έφαγε τη ζωή του δουλεύοντας και ταξιδεύοντας το κόσμο. Είχε όμως ένα χάρισμα. Δεν ξεχνούσε να γαμάει. :hi: :hi:
τυπε εχεις δει τις φυλακες στο Ανταναναριβο,Μαγαδασκαρη;ευχεσαι να πεθανεις πριν μπεις μεσα φαση.  Εκει ειναι ανταγωνιστικο περιβαλλον,οχι τα clubs στο Κιεβο.  Να βαλουμε τον Κman βρωμικο,αυπνο,νηστικο,με μωβ αρχιδια απο τον Εμπολα να δουμε αν θα επιβιωσει με ολους αυτους φαση :S :S :S
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
τυπε εχεις δει τις φυλακες στο Ανταναναριβο,Μαγαδασκαρη;ευχεσαι να πεθανεις πριν μπεις μεσα φαση.  Εκει ειναι ανταγωνιστικο περιβαλλον,οχι τα clubs στο Κιεβο.  Να βαλουμε τον Κman βρωμικο,αυπνο,νηστικο,με μωβ αρχιδια απο τον Εμπολα να δουμε αν θα επιβιωσει με ολους αυτους φαση :S :S :S

Τύπε η "αρχηγάρα" δεν θα μάσαγε. θα εφάρμοζε το περίφημο σύστημα τανάλια που εμπνεύστηκε εξω απο τις τουαλέτες των πουτανομπαρ στο κίεβο για να υφαρπάξει τις πουτάνες από τα αγαρηνά σκυλιά.  :grin:

Ετσι θα τους έπερνε αρχικά τα σώβρακα, έπειτα θα επέβαλε το δικό του διαστημικό σώβρακο στους τοπικούς φυλάρχους. :grin:

Μετά από αυτό  βέβαια ολοι θα τον προσκηνούσαν ως τοπικό τοτέμ. :grin:

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν πασχει απο ναρκισσισμο...το ακριβως αντιθετο.Ο τυπος εχει σοβαρο θεμα την εμφανιση του.Πρεπει μικρος να εχει υποστει τρελο bullying και πιστευει οτι με τη μαλακια που κανει παιρνει εκδικηση απο ολους αυτους που τον κοροιδευανε.

Οτι σκαει μυτη με τη διμετρη Ανατολικη πουτανα και τον βλεπουν οι αλλοι και τον θαυμαζουν...
 

roross

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Το θέμα όμως είναι οτι αν ήταν άλλος δε θα γνώριζε αυτή τη Σλοβάκα καν.Και αν τύχαινε και τη γνώριζε δε θα του έδινε τηλέφωνο.
Και αν του έδινε τηλέφωνο δε θα ερχόταν.
Οπότε μιλάμε για τελείως διαφορετικά δεδομένα.
Δεν είναι η Αραπίνα ή Φιλιπινέζα ή Ταυλανδή που έχει το λευκό σα βασιλιά.είναι Σλοβάκα που οι περισσότεροι ψαρώνουν να πάνε πια εκεί γιατί νιώθουν ανεπαρκείς.Και είναι 25χρονη.Και μοντέλο στο Μιλάνο.Με σπουδές κτλ.
Οπότε ο συνήθης δηλαδή το 99,9% θα ψάρωνε καν να της μιλήσει.Οχι να τη φέρει.Αυτό δε θα το κατάφερναν στον αιώνα τον άπαντα.

Αυτά παίρνω σα δεδομένα οπότε ανεβάζω τεχνητά τον πήχυ.Τι θα κάνεις άμα φέρεις Σλοβάκα 23 χρονών,μοντέλο,183 να κοιμηθεί μαζί σου πέντε χρόνια αφού τη γνώρισες τυχαία στο αεροδρόμιο?Αυτό είναι η βάση.
Ο άλλος δεν καταλαβαίνει γιατί απλά δεν μπορεί να το κάνει και ούτε θα το κάνει ποτέ.Αυτό που παίρνω σα δεδομένο.
Ο άλλος δεν έχει το state ούτε καν να μιλήσει στη Σλοβάκα και αν καταφέρει να της μιλήσει θα δηλώσει φουλ ερωτευμένος,θα τα δώσει όλα.Αλλά δε θα καταφέρει ποτέ να μιλήσει καν δεν έχει πρόσβαση.
Η ένσταση του άλλου είναι ουσιαστικά οτι εγώ ρε φίλε αν κυκλοφορούσα τέτοιο μουνί,θα ήμουν ερωτευμένος ως τα μπούνια,θα τα έκανα όλα για πάρτη της,θα ήμουν Ο Μουνόδουλος,ενώ εσύ είσαι μαλάκας χλιαρός τις έχεις δίπλα και είσαι σταρχιδιστής δε γαμάς καν.Εγώ είμαι το κελεπούρι είμαι ο ερωτεύσιμος,το real deal,ο έξυπνος,ο πονηρός ο έτσι κτλ.
Για κάποιο γαμημένο λόγο βρέθηκες με τη γκόμενα χωρίς να το αξίζεις,είσαι λάθος,δεν κάνεις ρε φίλε.Η γκόμενα έπρεπε να είναι με εμένα απλά ενοχλείς.
Σίγουρα δικαιούνται αυτοί τα μουνιά,καμία αμφιβολία απλά τα μουνιά τα τραβάω εγώ,εμένα επιλέγουν.Δηλαδή είναι με εμένα ενώ έπρεπε να είναι με αυτούς,χοντρό λάθος,reality distortion που λένε.Τι γίνεται?
Καλα ρε τρελε εδωσες 3 χιλιαρικα για μαλακια απο Σλοβακα?!
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
784
Like
1.171
Πόντοι
206
Λεφτα που εχουν βγει μεκοπο και μοχθο τα τρωνε βρωμιαρες που τον κοροιδευουν και δεν του καθονται. Η κοινοτητα του μπου πρεπει να τον βοηθησει

Σιγά μην τρώμε το χρόνο μας να ασχολούμαστε με ναυάγια. Έχει γεμίσει ο τόπος ειδικά εδώ μέσα...

Είχα έναν παρόμοιο στην πολυκατοικία που έμενα παλιότερα κατέληξε με μια βουλγάρα σχεδόν μπάζο να τον βρίζει όλη μέρα και αυτός να την πληρώνει.  Χρωστούσε μέχρι και σπίρτα στον περιπτερά της γειτονιάς..

Και αυτός την ίδια τύχη θα έχει άσχετα με τις παπαριές που κοκορεύεται ότι κάνει ...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εδωσα 800 ευρώ συνολικά νομίζω για όλα με τη Λευκορρωσίδα(αεροπορικό,εξόδους),1800 στο Κίεβο για τριήμερο,και κάπου 800 τώρα στο Ντύσσελντορφ με την Τσέχα.
Ασχημη εμπειρία ήτανε?Ποιος θα τα έκανε φτηνότερα?

Ρε τύπε, ένας φυσιολογικός έλληνας, πάει στην αράχωβα 3μερο χριστούγεννα, πληρώνει 700 ευρώ για 3 νύχτες σε παλιό χειμαδιό που τώρα το βάπτισαν σουϊτα για τους μαλάκες , 6 γεύματα από 150 ευρώ=900 ευρώ, 2 έξοδοι από 150=300 για να πιεί διαλυτικό πινέλου , 200 βενζίνες και διόδια για το σουβ

γύρω στα 3200 , για 3 μέρες με τη σούλα , που είναι 1.65, πλατινέ ξανθιά , 70 κιλά χωρίς τα σταν σμιθ ή τις ουγκ
και έχει τελειώσει ψυχολογία στο ντιρί .

Μιλάμε για μεγαλείο .

Και κοντράρουν με άλλα ζευγάρια εκεί , ποιανού είναι πιο μούρη το διαμέρισμα, αυτών στη ροδόπολη , στη δροσιά ή στην άνω γλυφάδα ....

Φυσιολογικά πράγματα.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Ρε τύπε, ένας φυσιολογικός έλληνας, πάει στην αράχωβα 3μερο χριστούγεννα, πληρώνει 700 ευρώ για 3 νύχτες σε παλιό χειμαδιό που τώρα το βάπτισαν σουϊτα για τους μαλάκες , 6 γεύματα από 150 ευρώ=900 ευρώ, 2 έξοδοι από 150=300 για να πιεί διαλυτικό πινέλου , 200 βενζίνες και διόδια για το σουβ

γύρω στα 3200 , για 3 μέρες με τη σούλα , που είναι 1.65, πλατινέ ξανθιά , 70 κιλά χωρίς τα σταν σμιθ ή τις ουγκ
και έχει τελειώσει ψυχολογία στο ντιρί .

Μιλάμε για μεγαλείο .

Και κοντράρουν με άλλα ζευγάρια εκεί , ποιανού είναι πιο μούρη το διαμέρισμα, αυτών στη ροδόπολη , στη δροσιά ή στην άνω γλυφάδα ....

Φυσιολογικά πράγματα.
ασε μας ρε τραχανα και εσυ
μαλακες και οι μεν μαλακας και ο δε
τι παπαριες μας λες τωρα να μην λεμε τον κμαν μαλακα γιατι υπαρχουν και αλλοι μαλακες στον κοσμο;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Πάντως, δεν ξερω για σας, εμένα όταν πρωτοείδα τη φωτο του Αρχηγού με το σωβρακο, μου ήρθε στο νου το ρεμάλι του Reiser. Επικό κόμικ.

reiser-to-megalo-remali-cover-ct.jpg
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Πάντως, δεν ξερω για σας, εμένα όταν πρωτοείδα τη φωτο του Αρχηγού με το σωβρακο, μου ήρθε στο νου το ρεμάλι του Reiser. Επικό κόμικ.

reiser-to-megalo-remali-cover-ct.jpg
μεχρι και τα σαπια αρχιδια πετυχε ο Reiser
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom