Νέα

Να χωρίσω ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kalws420
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.676
Κριτικές
6
Like
11.053
Πόντοι
3.936
Μοιραστείτε παρακαλώ τις συμβουλές σας και τις εμπειρίες σας, θα με βοηθήσει να πάρω μια απόφαση.
Αν ησουν 49, 59, και η κυρια ειχε ιδιοτητα και μπακ απ, θα ελεγα κατσε κατω απο την μπαρα. Αλλα εισαι ακομη 29 οποτε εχεις καιρο μπροστα σου για να παιξεις σε διαφορα τερεν. Η ζωη ειναι γεματη εμπειριες, μην αποσυρθεις απο τωρα ειναι νωρις.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Αρα συμβουλευεις να μη παντρευτει γιατι ολες θα απατησουν ? απλα ρωταω να καταλαβω πως το βλεπεις .

Ξερω περιπτωσεις που εχουν μετανιωσει για καλες κοπελες στο παρελθον που αφησαν για παρεμφερεις λογους , νομιζω επειδη ειναι καλη κοπελα ας το παλεψει πρωτα μην εγκαταλειψει ετσι ευκολα . Αυτο πιστευω εγω , τωρα αν δε μπορει με τπτ να βρεθει ακρη με το ερωτικο και ειναι τοσο απογοητευση η συμμετοχη της σε αυτο και δε χωρει βελτιωση οκ αλλα μη το εχει ως μοναδικο κριτηριο στοχευοντας σε γαμο και οικογενεια
Ναι. Αν γνώριζα ότι γνωρίζω σήμερα δεν θα είχα παντρευτεί. Το πιο επικίνδυνο πράγμα που μπορεί να κάνει ΣΗΜΕΡΑ στο Δυτικό Κόσμο ένας άντρας της Μεσαίας Τάξης είναι να παντρευτεί. Διακινδυνεύει να χάσει μέσα σε μια στιγμή όλα όσα έφτιαξε με κόπους και δουλειά ετών και να γυρίσει στο πατρικό του, ή να μείνει άστεγος. Ξαναδές το Η γυνή να φοβείται τον άνδρα. Προσπάθησαν να μας προειδοποιήσουν. Όσο την είχε αστεφάνωτη, ήταν καλή κι ευγενική. Με το που μπήκε το στεφάνι, άρχισε η παντόφλα, αφού σιγούρεψε τη θέση της
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Ναι. Αν γνώριζα ότι γνωρίζω σήμερα δεν θα είχα παντρευτεί. Το πιο επικίνδυνο πράγμα που μπορεί να κάνει ΣΗΜΕΡΑ στο Δυτικό Κόσμο ένας άντρας της Μεσαίας Τάξης είναι να παντρευτεί. Διακινδυνεύει να χάσει μέσα σε μια στιγμή όλα όσα έφτιαξε με κόπους και δουλειά ετών και να γυρίσει στο πατρικό του, ή να μείνει άστεγος. Ξαναδές το Η γυνή να φοβείται τον άνδρα. Προσπάθησαν να μας προειδοποιήσουν. Όσο την είχε αστεφάνωτη, ήταν καλή κι ευγενική. Με το που μπήκε το στεφάνι, άρχισε η παντόφλα, αφού σιγούρεψε τη θέση της
Λες είναι πιο επικίνδυνο να παντρευτείς ή να πας για κυνήγι για αγριογούρουνα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Λες είναι πιο επικίνδυνο να παντρευτείς ή να πας για κυνήγι για αγριογούρουνα;
βάσει στατιστικών είναι πιο πιθανόν να χωρίσεις, από το να σε πυροβολήσουν οι άλλοι στο κυνήγι
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
βάσει στατιστικών είναι πιο πιθανόν να χωρίσεις, από το να σε πυροβολήσουν οι άλλοι στο κυνήγι
δεν ποναει ο χωρισμός βρε, εγώ δύο φορές χώρισα, στον πρώτο έκανα τραπέζι χωρισμού λιάρδα γίναμε τα φιλαράκια, στον δεύτερο το 2016, είχαμε κλείσει τραπέζι στον Παντελίδη αλλά τον χάσαμε. Να παντρεύεσαι και να χωρίζεις υπάρχει καλύτερο πράγμα; Γιατί ζεις νόμισες; Πίνεις ξεμεθάς, πίνεις ξεμεθάς, αν όλο πίνεις την πάτησες θα πεθάνεις πρέπει να κάθεσαι να ξεμεθάς και λίγο.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Το να είσαι γύρω στα 30 , συν να έχεις σχέση που να πηγαίνει για γάμο κτλ , και να πηγαίνεις στα μπουρδέλα , για να σου κάνουν έστω μια πίπα , η για να γλείψεις ,η για να βρεις μια κοπέλα που θα σου κάνει κλικ εμφανισιακά – σεξουαλικά , και να μπορέσεις επιτελούς να εκτονωθείς , η και να τον παίζεις μόνος σου βλέποντας τσόντες , όταν λείπει η δικιά σου κτλ , είναι στην καλύτερη περίπτωση , τέρμα τραγικό για να μην πω ακόμη και νοσηρό , από ένα σημείο και μετά .

Επίσης δεν μπορώ να διανοηθώ , το ότι μια γυναίκα , γουστάρει , είναι ερωτευμένη αγαπάει , πάει για γάμο κτλ , και ταυτόχρονα δεν έχει την καύλα του να θέλει να ικανοποιήσει , και δεν έχει μπει στο τριπακι ,για να ικανοποιήσει σεξουαλικά τον σύντροφό της .Τουτέστιν να πειραματιστεί μαζί του , να βρει τι τον καυλώνει , και γενικά να το ψάξει από μόνη της , η έστω να ασχοληθεί και με μια συζήτηση , η ότι άλλο κτλ

Όπως φυσικά ούτε και αυτός της έχει κάνει πότε κουβέντα για άλλο αυτό . Μιλάμε για μηδέν εξοικείωση , για μηδέν επικοινωνία , και για μηδέν ενδιαφέρον και από τις δυο πλευρές . Απλά δεν είναι ζευγάρι
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Το να είσαι γύρω στα 30 , συν να έχεις σχέση που να πηγαίνει για γάμο κτλ , και να πηγαίνεις στα μπουρδέλα , για να σου κάνουν έστω μια πίπα , η για να γλείψεις ,η για να βρεις μια κοπέλα που θα σου κάνει κλικ εμφανισιακά – σεξουαλικά , και να μπορέσεις επιτελούς να εκτονωθείς , η και να τον παίζεις μόνος σου βλέποντας τσόντες , όταν λείπει η δικιά σου κτλ , είναι στην καλύτερη περίπτωση , τέρμα τραγικό για να μην πω ακόμη και νοσηρό , από ένα σημείο και μετά .

Επίσης δεν μπορώ να διανοηθώ , το ότι μια γυναίκα , γουστάρει , είναι ερωτευμένη αγαπάει , πάει για γάμο κτλ , και ταυτόχρονα δεν έχει την καύλα του να θέλει να ικανοποιήσει , και δεν έχει μπει στο τριπακι ,για να ικανοποιήσει σεξουαλικά τον σύντροφό της .Τουτέστιν να πειραματιστεί μαζί του , να βρει τι τον καυλώνει , και γενικά να το ψάξει από μόνη της , η έστω να ασχοληθεί και με μια συζήτηση , η ότι άλλο κτλ

Όπως φυσικά ούτε και αυτός της έχει κάνει πότε κουβέντα για άλλο αυτό . Μιλάμε για μηδέν εξοικείωση , για μηδέν επικοινωνία , και για μηδέν ενδιαφέρον και από τις δυο πλευρές . Απλά δεν είναι ζευγάρι
Γιατί προφανώς είναι μαζί απο συνήθεια.Από τα λεγόμενα του έχουν εμπλακεί και οι οικογένειες και τους εχουν απο πίσω μέχρι να παντρευτούν.Κανένας από τους 2 δεν έχει ελεύθερη βούληση και απλά υπάρχουν.Μέχρι που κάποια στιγμή θα παντρευτούν και θα περάσουν τα χρόνια και θα λένε τι έγινε ρε παιδιά όπως ο Παπαδόπουλος στους Απαράδεκτους.Φίλε μου χώρισε και βγες να γνωρίσεις τον κόσμο και πάνω απόλα τον ίδιο σου τον εαυτό.Γιατί οδεύεις προς πλήρη δυστυχία και δεν φταίς μόνο εσύ βέβαια είναι γενικό φαινόμενο αυτό, αλλά έκανες την αρχή συνειδητοποίησες ότι κάτι δεν πάει καλά,ότι θέλεις να ευτυχίσεις στη ζωή σου και γενικά έχεις αρχίσει να προβληματίζεσαι.Οπότε μπήκε νερό στο αυλάκι μην κάνεις πίσω τώρα.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Αγαπητέ νηματοθέτη,

έχω περάσει απο την ίδια φάση με σένα, αλλα δε θα σου πω τι έκανα τελικά.

Το πρόβλημα είναι καθαρά σε σένα. Σου προτείνω να δεις τη ταινια "Για παντα" με τον τσιμιτσέλη και τη Γερονικολου.

Είναι κάποιοι άνθρωποι που φτιάχνονται μόνο με κάτι καινουριο

Συνήθως αυτοί οι άνθρωοποι αν και είναι πολυ έξυπνοι και οικονομικά ανεξάρτητοι καταλήγουν στη ζωή:

1. είτε μονοι να γυρνάνε στα μπουρδέλα για να ικανοποιηθούν
2. κάνουν σχέσεις εφήμερες και χωρίζουν γιατί δεν ικανοποιούνται και ψάχνονται συνέχεια
3.είτε βρίσκουν ένα καλό κορίτσι, παντρευονται κάνουν παιδιά, αλλά γυρνάνε όλη μέρα στα μπουρδέλα για να ικανοποιηθούν και ζουν μια δυστηχισμένη ζωή
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα,
Καλή χρονιά με υγεία.

Είμαι 29 χρόνων και Συζω εδώ και 2-3 χρόνια με τη κοπέλα μου. Ο κύκλος μου έχει αρχίσει να παντρεύεται και να κάνει παιδιά, ιδανικά θα το ήθελα και εγώ αυτό αλλά φοβάμαι να προχωρήσω μιας και έχω θέμα σε ένα σοβαρό πράγμα. η σεξουαλική μου ζωή με τη συγκεκριμένη κοπέλα είναι πολύ κακή.
Την αγαπάω πολύ. Χαίρομαι να τη βλέπω χαρούμενη και ευτυχισμένη αλλά παράλληλα δε μπορώ καθόλου να καυλωσω σκέφτοντας τη, δε μου βγάζει τίποτα πρόστυχο μόνο αγάπη. Για αυτό και πηγαίνω οπότε μπορώ στα μαγαζάκια και δίνω πόνο σε κάθε καυλωμουνο που μπορώ μπας και μου φυγει αυτή η θέληση αλλά δε φεύγει με τίποτα.

Όλα σχεδον στη σχέση μας είναι οκ αλλά γενικά αυτή η κατάσταση με το σεξ με αγχωνει πάρα πολύ γιατί αποκλείετε να μην επιδιώξω να κερατωσω στο μέλλον γιατί με καυλώνουν όλα τα μούνια εκτός από αυτήν.

Τη συγκεκριμένη κοπέλα την έχω ταλαιπωρήσει πολλές φορές με αφορμές άλλες να ληξουμε τη σχέση μας παρόλα αυτά μετά από λίγο ξαναγυρίζω κακώς.
Πλέον ομως διαβαινω σημαντικό σημείο για το τι θα γίνει στη ζωή μας.
Παντρεύομαι , κάνω παιδια και παράλληλα να γλύφω τις κωλοτρυπίδες των μασαζιουχων στοιχείων οπότε μου βρεθεί το παραμικρό ελεύθερο κενό?

Χωρίζω? Και αν ναι πως το λέω, εφόσον δεν έχω δείξει το παραμικρό σημάδι στενοχώριας ή αμφιβολίας.

Προσπαθώ να επιδιώκω το πότε θα κάνουμε σεξ για να ρίχνω στάχτη στα μάτια της έχοντας προβεί σε αποχή από μαλακια και πουτανα για να μη δείξω σημάδια.

Το θέμα είναι ότι αυτό θα είναι από δω και πέρα? Και αν είναι να τη διώξω πώς σκατα το κάνω. Έχω καθημερινή επαφή και επικοινωνία με όλη της την οικογένεια και εκείνη με τη δική μου.

Μοιραστείτε παρακαλώ τις συμβουλές σας και τις εμπειρίες σας, θα με βοηθήσει να πάρω μια απόφαση.
Πολυ απλο τυπε..κοβεις τις ιεροδουλες γιατι γ@μας πολυ εκει και μετα δεν σου σηκωνετε με την φιλη σου.
 

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
20
Like
73
Πόντοι
0
Η απάντηση ξεκάθαρη... Να χωρίσεις
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Οπως ειπαν και αλλοι μη κανεις σε αυτο το θεμα συμβιβασμους. Σε αλλα ισως μπορουσες να κανεις. Αυτο ειναι πολυ σημαντικο σε μια σχεση. Ακομη κι αν το παραβλεψεις τωρα θα σου βγει 100% στο μελλον και τοτε θα σκεφτεσαι παλι αν θα χωρισεις μονο που θα χεις οικογενεια και παιδια. Πραγμα που θα το κανει πολυ δυσκολο. Βρες μια γυναικα που να τη γουσταρεις και να σου βγαζει γουστα. Οταν τη βρεις ουτε καν θα σκεφτεσαι αλλα πραγματα. Για μενα αν το προχωρησεις θεωρω οτι θα χεις δραματα που λεει ο λογος.
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Για να εκτιμηθεί η περίπτωση και να αποφανθούν τα ειδικά μέλη του bou θα πρέπει να έχουμε στην κατοχή μας περισσότερα στοιχεία για το θέμα .. Ας μην βιαστούμε να πούμε την γνώμη μας χωρίς να έχουμε μια φωτογραφία έστω της κοπέλας για την οποία καλούμαστε να αποφασίσουμε για το μέλλον της!!:coffee:
Λοιπόν να προσκομιστούν το ελάχιστο φωτογραφίες και στοιχεία για την σεξουαλικη επίδοση και στη συνέχεια θα δοθούν εντολές !!!?:hi:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.853
Like
2.248
Πόντοι
456
Τη συγκεκριμένη κοπέλα την έχω ταλαιπωρήσει πολλές φορές με αφορμές άλλες να ληξουμε τη σχέση μας παρόλα αυτά μετά από λίγο ξαναγυρίζω κακώς.
2-3 χρόνια είναι πολλά. Αυτό δείχνει ότι δεν είσαι αρκετά δυνατός να μείνεις μόνος ή ικανός να βρεις άλλη. Θα γυρνάς εκεί ξανά και ξανά λόγω μοναξιάς. Κάθε φορά που "σπας" οι όροι της ήττας σου θα είναι βαρύτεροι και θα σε πάει έτσι μέχρι να σε παντρέψουνε, να κάνεις παιδί κλπ.

Τώρα μπορεί να κάνει τα στραβά μάτια στις ατασθαλίες σου αλλά μετά το γάμο και τα παιδιά πρόσεχε, ιδιαίτερα όταν ακόμα υπάρχει σόι και φίλες τριγύρω. Δυστυχώς δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Το να είσαι γύρω στα 30 , συν να έχεις σχέση που να πηγαίνει για γάμο κτλ , και να πηγαίνεις στα μπουρδέλα , για να σου κάνουν έστω μια πίπα , η για να γλείψεις ,η για να βρεις μια κοπέλα που θα σου κάνει κλικ εμφανισιακά – σεξουαλικά , και να μπορέσεις επιτελούς να εκτονωθείς , η και να τον παίζεις μόνος σου βλέποντας τσόντες , όταν λείπει η δικιά σου κτλ , είναι στην καλύτερη περίπτωση , τέρμα τραγικό για να μην πω ακόμη και νοσηρό , από ένα σημείο και μετά .

Επίσης δεν μπορώ να διανοηθώ , το ότι μια γυναίκα , γουστάρει , είναι ερωτευμένη αγαπάει , πάει για γάμο κτλ , και ταυτόχρονα δεν έχει την καύλα του να θέλει να ικανοποιήσει , και δεν έχει μπει στο τριπακι ,για να ικανοποιήσει σεξουαλικά τον σύντροφό της .Τουτέστιν να πειραματιστεί μαζί του , να βρει τι τον καυλώνει , και γενικά να το ψάξει από μόνη της , η έστω να ασχοληθεί και με μια συζήτηση , η ότι άλλο κτλ

Όπως φυσικά ούτε και αυτός της έχει κάνει πότε κουβέντα για άλλο αυτό . Μιλάμε για μηδέν εξοικείωση , για μηδέν επικοινωνία , και για μηδέν ενδιαφέρον και από τις δυο πλευρές . Απλά δεν είναι ζευγάρι
Ξενερωτες υπάρχουν πολλές....
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Αυτό που συμμετέχουν στη συζήτηση όλοι εκτός από αυτόν που έχει το πρόβλημα....
Μάλλον έπεσε για ύπνο εξαντλημένος από το σεξ με την Καλλονή μέλλουσα σύζυγό του...ίσως και ο ίδιος δεν βλέπεται και ξέρει πως δεν μπορεί να διεκδικήσει κάποια καλύτερη.
 

sex-guru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2021
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
446
Πόντοι
290
Αν δεν ταιριαζουν στο σεξ δυσκολα θα μπορουν να αντεξουν στις δυσκολιες που εχεουν τα ζευγαρια ειδικα οταν θα εχουν και παιδι. Πρεπει να βρει μια αλλη, εγω αυτο πιστευω
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Καλησπέρα,
Καλή χρονιά με υγεία.

Είμαι 29 χρόνων και Συζω εδώ και 2-3 χρόνια με τη κοπέλα μου. Ο κύκλος μου έχει αρχίσει να παντρεύεται και να κάνει παιδιά, ιδανικά θα το ήθελα και εγώ αυτό αλλά φοβάμαι να προχωρήσω μιας και έχω θέμα σε ένα σοβαρό πράγμα. η σεξουαλική μου ζωή με τη συγκεκριμένη κοπέλα είναι πολύ κακή.
Την αγαπάω πολύ. Χαίρομαι να τη βλέπω χαρούμενη και ευτυχισμένη αλλά παράλληλα δε μπορώ καθόλου να καυλωσω σκέφτοντας τη, δε μου βγάζει τίποτα πρόστυχο μόνο αγάπη. Για αυτό και πηγαίνω οπότε μπορώ στα μαγαζάκια και δίνω πόνο σε κάθε καυλωμουνο που μπορώ μπας και μου φυγει αυτή η θέληση αλλά δε φεύγει με τίποτα.

Όλα σχεδον στη σχέση μας είναι οκ αλλά γενικά αυτή η κατάσταση με το σεξ με αγχωνει πάρα πολύ γιατί αποκλείετε να μην επιδιώξω να κερατωσω στο μέλλον γιατί με καυλώνουν όλα τα μούνια εκτός από αυτήν.

Τη συγκεκριμένη κοπέλα την έχω ταλαιπωρήσει πολλές φορές με αφορμές άλλες να ληξουμε τη σχέση μας παρόλα αυτά μετά από λίγο ξαναγυρίζω κακώς.
Πλέον ομως διαβαινω σημαντικό σημείο για το τι θα γίνει στη ζωή μας.
Παντρεύομαι , κάνω παιδια και παράλληλα να γλύφω τις κωλοτρυπίδες των μασαζιουχων στοιχείων οπότε μου βρεθεί το παραμικρό ελεύθερο κενό?

Χωρίζω? Και αν ναι πως το λέω, εφόσον δεν έχω δείξει το παραμικρό σημάδι στενοχώριας ή αμφιβολίας.

Προσπαθώ να επιδιώκω το πότε θα κάνουμε σεξ για να ρίχνω στάχτη στα μάτια της έχοντας προβεί σε αποχή από μαλακια και πουτανα για να μη δείξω σημάδια.

Το θέμα είναι ότι αυτό θα είναι από δω και πέρα? Και αν είναι να τη διώξω πώς σκατα το κάνω. Έχω καθημερινή επαφή και επικοινωνία με όλη της την οικογένεια και εκείνη με τη δική μου.

Μοιραστείτε παρακαλώ τις συμβουλές σας και τις εμπειρίες σας, θα με βοηθήσει να πάρω μια απόφαση.



χωριζεις
50€
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom