Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για πάμε πάλι σε μήτσο ...

ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ;;;;;
Μπορεί να πατήσει στα μέρη που πάει ο κμαν ;;;;
Μ'αρέσει που βάζεις σαν σύγκριση το γιατρό  :2funny:εδώ οι γιατροί,καθηγητές,αστυνομικοί έχουν τους χειρότερους μισθούς.Ενας ντόπιος με μισθό 700-800 ευρώ και δικό του διαμέρισμα και αμάξι και πιθανόν άλλα 300-500 από ένα δεύτερο διαμέρισμα που κληρονομισε από τον παπού του και νοικιάζει τον κάνει σκόνη τον Βλάκμαν.Και αυτοί είναι η πλειοψηφία.Κάποιοι παίρνουν και περισσότερα.
  Σε τι μέρη πάει?Νομίζεις οι γκόμενες θα ξετρελαθούν αν της πας εστιατόριο?Έχετε μείνει 25 χρόνια πίσω!Τότε ναι το εστιατόριο μπορεί να έκανε κάποια εντύπωση.Αυτές που βρίσκει είναι εντελώς τελειωμένες που δεν έχουν να φάνε,δεν είδες την άλλη πήγε μαζι του για να του φαει τα λεφτά και μετά έκανε τα πάντα γιά να μην του κάτσει  :headbang: :2funny:.
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.035
Κριτικές
242
Like
22.369
Πόντοι
31.628
Καλησπερίζουμε τον έμπειρο παίκτη Jack συνονόματο Skellington
στο νήμα του Άρχοντα ...

:hi:
Καλησπέρα Jack! Τυχαία πέρασα γιατί έβλεπα ότι έπαιζε πολύ το νήμα και από περιέργεια διάβασα τα λεγόμενα του Kman. Δεν ξέρω τι έχει κάνει σε άλλα thread και γενικά τι άλλα έχει πει, αλλά αυτό που περιγράφει για τις σπονσορέτες παίζει πάρα πολύ στο μπλοκ και σε διάφορες διαβαθμίσεις. Είναι όμως ο κανόνας και οι περισσότερες κοπέλες που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα επιδίδονται σε αυτό με απίστευτες επιδόσεις. Το εντυπωσιακό είναι, ότι η κοινωνία δεν θεωρεί ότι με αυτό τον τρόπο οι γκόμενες ουσιαστικά εκδίδονται, ακόμη και στο στενό οικογενειακό τους περιβάλλον. Και ο λόγος είναι ακριβώς όπως ανέφερε ο Kman, ότι από το σποσνοριλίκι θα επωφεληθεί τελικά και η μαμά, και ο μπαμπάς και η αδερφή κλπ. Εγώ άργησα να το καταλάβω το σπορ με το σπονσοριλίκι, αλλά είναι με διαφορά το πιο ασφαλές άθλημα και με το μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας, ειδικά στην Μόσχα που βρίσκομαι συχνά, η οποία τελικά είναι το μεγαλύτερο κρεβάτι του κόσμου. Διάφορες αηδίες που διαβάζω ότι ο μέσος Ρώσος περνάει καλύτερα ή είναι καλύτερα από τον μέσο Έλληνα, είναι μαλακίες τρελές. Ισχύει, υπάρχει μία μερίδα Ρώσων που ζει σε ένα άλλο σύμπαν λόγω υπερβολικού μαύρου χρήματος, οι οποίοι δεν κυκλοφορούν καν στην Μόσχα αλλά σε Ελβετίες κλπ όπου τελικά λόγω του ότι είναι περίτρανοι βλάχοι και τσολιάδες εξακολουθούν να είναι δεύτερης διαλογής πελάτες (οκ, τα σκάνε, μόνο αυτό τους σώνει, αλλά δεν θα δεις δυνατές παρέες Ρώσων στα καλά μέρη, κανείς δεν τους θέλει) , η πλειοψηφία όμως εξακολουθεί να ψωμολυσσάει και να μην τα φέρνει με τίποτα πέρα, ειδικά σε πόλεις σαν την Μόσχα, όπου εάν θες να κινηθείς στα καλά μέρη, ο μέσος Ρώσος δεν μπορεί να περάσει καν από έξω. Αντίστοιχα, επειδή οι Ρώσοι έχουν φλομώσει στο μουνία από το λύκειο, τις γκόμενες τις έχουν του πεταμού, οπότε όποια κοπέλα δεν έχει φροντίσει να ακολουθήσει την συντηρητική γραμμή σπουδών και κάποιας δουλειάς, η μόνη της ελπίδα για να μην την φάει η μαργμάγκα είναι το σπονσοριλίκι, τα στριπ (όπου το μεροκάματο είναι στο πάτωμα) ή να εκδίδεται (εντός ή εκτός, όπου επίσης η ταλαιπωρία είναι απίστευτη). Είναι προφανές ότι το σπονσοριλίκι είναι το πιο ιδανικό για αυτές και εάν χτυπήσεις συνειδητοποιημένα, μπορείς να παίξεις τρελή μπάλα και να περάσεις ζάχαρη. Αρκεί βέβαια να μην την πατήσεις και καψουρευτείς, γιατί εκεί κάηκες. Από εκει και πέρα, δεν υπάρχουν κανόνες στο σπονσοριλίκι, δεν υπάρχει value for money, ταρίφα κλπ. Ζυγίζεις την φάση, την διαχειρίζεσαι όσο πάει και την κατάλληλη στιγμή απλά την κάνεις με ελαφριά και πας για άλλα. Ο λόγος είναι, ότι οι γκόμενες προσπαθούν το συντομότερο δυνατόν να ρουφήξουν ότι μπορούν, γνωρίζοντας ότι αργά ή γρήγορα θα πας αλλού, ενώ ο σπόνσορας προσπαθεί εξαρχής να δώσει όσα λιγότερα μπορεί για να κρατήσει τα χαλινάρια σφιχτά. Αυτή η κόντρα, όταν τελικά φτάσει στα όριά της, η ιστορία τελειώνε και αμφότεροι πάνε για άλλα. Αν τελικά άξιζε, το δείχνει ο τελικός λογαριασμός και οι φάσεις που έζησες με αυτά τα λεφτά. Κατά κανόνα εγώ έχω περάσει απίστευτα, αλλά προφανώς την έχω πατήσει κιόλας ή έχω αποτύχει να καταφέρω ότι είχα στο μυαλό μου. Πάντως ο kman δεν έχει άδικο σε αυτά που λέει, τουλάχιστον στις 2-3 σελίδες που διάβασα εδώ πέρα. Εγώ να προσθέσω, ότι επειδή οι Ρωσίδες είναι χαζές γυναίκες μεν, αλλά έχουν ζήσει πολύ δύσκολες καταστάσεις, δεν το έχουν σε τίποτα να σε κάνουν θεό για να πάρουν ότι θέλουν από εσένα, αλλά όταν δουν ότι δεν έχουν κάτι άλλο να πάρουν να σε πετάξουν απλά στα σκουπίδια. Αντίστοιχα όμως, δεν το έχουν σε τίποτα να κλέψουν τον σπόνσορα από την καλύτερη φίλη τους και να την κλάσουν την φίλη τους για πάντα προκειμένου να επωφεληθούν και εκεί είναι πεδίο δόξας λαμπρό εάν είσαι λίγο έξυπνος. Ειδικά εάν κάνεις ταξιδάκια με τις κοπελιές (οι Ρώσοι έχουν τρελή λόξα με τα ταξίδια, μπορούν να τρώνε ένα εξάμηνο πατατάκια για να πάνε ταυλάνδη με 1000 ευρώ και να βάλουν φωτός στο Insta), τότε είναι σχεδόν βέβαιο ότι οι φίλες της κοπελιάς που σπονσοράρεις, αργά ή γρήγορα θα περάσουν από το κρεβάτι σου. Έτσι δε και μπορείς να τις βοηθήσεις να βγάλουν καμία visa προς τον πολιτισμό (Ευρώπη) ή για κανένα Λονδίνο (το όνειρο της κάθε μαλακισμένης Ρωσίδας), τότε από σπόνσορας ανεβαίνεις κατηγορία σε εθνικό ευεργέτη και δεν προλαβαίνεις. Το όνειρο της κάθε Ρωσίδας (για να κάνει το insta της ελκυστικό, όλες πιστεύουν ότι θα γίνουν μία μέρα kardashian και θα βγάζουν λεφτά περιγράφοντας σε ποιο γαμωεστιατόριο έφαγαν ή σε πιο κωλοξενοδοχείο έμειναν) είναι να πάει μία στα ακόλουθα μέρη με σειρά προτεραιότητας: Λονδίνο, Dubai, Bali, Goa και κάπου στην Λατινική Αμερική. Εάν μπορείς να παίξεις μπάλα για να πάρεις γκόμενα μαζί σου σε τέτοιο ταξείδι, μετά δεν θα προλαβαίνεις να γαμάς τις φίλες της και όσες την ακολουθούν στο insta. Ειδικά τις φίλες της, που ξέρουν ακριβώς με ποιανού τα λεφτά η κολλητή τους πήγε στο Λονδίνο και τους μπαίνει στο μάτι στο insta. Μιλάμε για άλλο κόσμο, απίστευτα πράγματα. Skellington speaking! Χαχαχα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σπονσορετς ξεσπονσορετς άπαξ και πάρει έστω και μια δραχμή λέγεται επίσημα και σε κάθε λεξικό ακόμη και ρωσικο πουτανα.

Άμα σε εκμεταλλεύεται για ταξίδια δώρα κλπ, είναι άλλο θέμα το κάνουν και πολλές μη επαγγελματίες επειδή πληρώνει ο ιππότης.

Ο ιππότης μπορεί να πληρώνει πολλά περισσότερα κάποιες φορές, αν πληρώσει έστω και μια δραχμή στην γυναίκα τότε πλέον λέγεται πελάτης και η γυναίκα πουτανα, τέλος.

Όσα λοιπόν και να ξοδέψει κάποιος για γκόμενα, μπορεί να κοκορευεσαι για την γκομενα του. Άμα υπήρξε οικονομική συμφωνία να της δώσει λεφτά τότε δεν έχει κανένα λόγο να κοκορευεται για την πουτανα, αντίθετα μπορούμε να τον κρίνουμε ως κορόιδο που πλήρωσε παρά πολλά για μια πουτανα. Το αν την πουτανα αυτή την βαφτίζουν σπονσορετς ή όπως αλλιώς θέλουν οι Τσέχοι και οι Ρώσοι,στα Αρχιδια μας , εμεις λέμε τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.795
Κριτικές
6
Like
11.269
Πόντοι
3.936
και όσοι τον βρίζετε στο τέλος θα τον παραδεχτείτε τον αρχηγό
Δεν έβρισα κανέναν. Όταν όμως σχεδόν όλοι του λένε ότι αυτές οι νεραιδογέννητες που βρίσκει, δεν είναι τίποτε άλλο απο τάνες του διαδικτύου. Τότε αυτός το παραβλέπει πάει παρακάτω λέει τα δικά του, και επιμένει, προσπαθώντας να μας πείσει για το αντίθετο, ότι δήθεν είναι προιόν καμακιού. Άρα το φαινόμενο αυτό, να μην το πούμε σύνδρομο άσπεργκερ;   :sunglasses:
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.035
Κριτικές
242
Like
22.369
Πόντοι
31.628
Σπονσορετς ξεσπονσορετς άπαξ και πάρει έστω και μια δραχμή λέγεται επίσημα και σε κάθε λεξικό ακόμη και ρωσικο πουτανα.

Άμα σε εκμεταλλεύεται για ταξίδια δώρα κλπ, είναι άλλο θέμα το κάνουν και πολλές μη επαγγελματίες επειδή πληρώνει ο ιππότης.

Ο ιππότης μπορεί να πληρώνει πολλά περισσότερα κάποιες φορές, αν πληρώσει έστω και μια δραχμή στην γυναίκα τότε πλέον λέγεται πελάτης και η γυναίκα πουτανα, τέλος.

Όσα λοιπόν και να ξοδέψει κάποιος για γκόμενα, μπορεί να κοκορευεσαι για την γκομενα του. Άμα υπήρξε οικονομική συμφωνία να της δώσει λεφτά τότε δεν έχει κανένα λόγο να κοκορευεται για την πουτανα, αντίθετα μπορούμε να τον κρίνουμε ως κορόιδο που πλήρωσε παρά πολλά για μια πουτανα. Το αν την πουτανα αυτή την βαφτίζουν σπονσορετς ή όπως αλλιώς θέλουν οι Τσέχοι και οι Ρώσοι,στα Αρχιδια μας , εμεις λέμε τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη.

Δεν έχεις άδικο, effectively πουτάνες είναι, όπως και οποιαδήποτε γυναίκα με την οποία η  οικονομική συναλλαγή επηρεάζει την σχέση μαζί της και με οποιοδήποτε τρόπο. Από εκεί και πέρα, το κοκόρευμα για το τι γαμάει ο καθένας, συμφωνώ ότι είναι μαλακία, είτε είναι πουτάνες είτε οτιδήποτε. Γαμάμε για την καύλα μας και να περνάμε καλά, όχι για να κάνουμε μόστρα στους φίλους μας ή σε όποιον άλλον περίγυρο.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Άρα το φαινόμενο αυτό, να μην το πούμε σύνδρομο άσπεργκερ;  :sunglasses:

Πως ονομαζεται το φαινομενο κατα το οποιο, ο χ τυπος φτιαχνει κλωνους να γραφουν για αυτον και μετα βαζει τους κλωνους να μιλανε και μεταξυ τους;

Ειναι ιδια ή διαφορετικη η περιπτωση που καποιες φορες τους βαζει να διαφωνουν κιολας;

  :S
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
οι νεραιδογέννητες που βρίσκει, δεν είναι τίποτε άλλο απο τάνες του διαδικτύου. Τότε αυτός το παραβλέπει πάει παρακάτω λέει τα δικά του

Τύπε έχεις δει πουθενά γυναίκες ΤΕΤΟΙΑΣ ΕΜΑΦΝΙΣΗΣ, ΣΗΜΕΡΑ , που να μην είναι καριολίδια ;
Που θα πάμε με ομορφόπαιδιο με το λεωφορείο επειδή γουστάρουν ;;;
Δεν θα ποζάρουν με σαμπάνιες, σε κέντρα μαφιόζων με ακριβά δώρα ;

Που είναι αυτές;
Σε ποιό τσίρκο ;
Να πάω να τις δω κι εγώ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μ'αρέσει που βάζεις σαν σύγκριση το γιατρό  :2funny:εδώ οι γιατροί,καθηγητές,αστυνομικοί έχουν τους χειρότερους μισθούς.Ενας ντόπιος με μισθό 700-800 ευρώ και δικό του διαμέρισμα και αμάξι και πιθανόν άλλα 300-500 από ένα δεύτερο διαμέρισμα που κληρονομισε από τον παπού του και νοικιάζει τον κάνει σκόνη τον Βλάκμαν.Και αυτοί είναι η πλειοψηφία.Κάποιοι παίρνουν και περισσότερα.
  Σε τι μέρη πάει?Νομίζεις οι γκόμενες θα ξετρελαθούν αν της πας εστιατόριο?Έχετε μείνει 25 χρόνια πίσω!Τότε ναι το εστιατόριο μπορεί να έκανε κάποια εντύπωση.Αυτές που βρίσκει είναι εντελώς τελειωμένες που δεν έχουν να φάνε,δεν είδες την άλλη πήγε μαζι του για να του φαει τα λεφτά και μετά έκανε τα πάντα γιά να μην του κάτσει  :headbang: :2funny:.
διμητρακη εγω παντως που ειπα τον μισθο μου σε ρωσο απο πετρουπολη τρελαθηκε και ειπαι
δεν υπαρχουν εκει τετιοι μισθοι!λεει μοσχα ισως ναι!του ειπα ακομα τωρα παιρνω 3 φωρες λιγοτερα
απο οτι πριν 12 χρονια και 5 φωρες λιγοτερα απο πριν 20 χρονια που δουλευα στον πατερα μου.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τύπε έχεις δει πουθενά γυναίκες ΤΕΤΟΙΑΣ ΕΜΑΦΝΙΣΗΣ, ΣΗΜΕΡΑ , που να μην είναι καριολίδια ;
Που θα πάμε με ομορφόπαιδιο με το λεωφορείο επειδή γουστάρουν ;;;
Δεν θα ποζάρουν με σαμπάνιες, σε κέντρα μαφιόζων με ακριβά δώρα ;

Που είναι αυτές;
Σε ποιό τσίρκο ;
Να πάω να τις δω κι εγώ.
δυστυχος εδω και χρονια λεω οτι τα τελευταια 20 χρονια ειναι απιαστες ρωσιδες και ουκρανιδες.
ακομα και πριν 20 χρονια αυτες που μπορουσες να βρεις ηταν τελειωμενες τριτη και τεταρτη κατηγορια
με παιδεια η 200 αλλα προβληματα χαχαχαχαχ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
να πάει μία στα ακόλουθα μέρη με σειρά προτεραιότητας: Λονδίνο, Dubai, Bali, Goa και κάπου στην Λατινική Αμερική.

Μπαλί , έχει άπειρα ζευγάρια ρώσων . Οι γκόμενες από 8+ και βάλε.
Όλα φίρμες. Γυαλί με ταμπελάρα ντιόρ, γκουτσι , σανελ , βιτόν όλες οι γνωστές μαλακίες για καριολοπουταναριά,
στην πιο κιτσάτη εκδοχή , συνήθως από στοκατζίδικα.

Γουστάρουν μέρη με πολύ κόσμο , να τους βλέπουν όσο γίνεται περισσότεροι. Θέλουν να τους αναγνωρίσουν για λεφτάδες.
Συνήθως τους αναγνωρίζουν πόσο τσόντες είναι οι μουνάρες που συνοδεύουν , αλλά δεν το αντιλαμβάνονται.
Στην κούτα στο μπαλί , κάνουν μπαμ από μακρυά και έχουν πολύ γέλιο .
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ψηνεστε ν ανοιξουμε θεμα με ψηφοφορια για την επιστροφη του mindreader στο site;Oσοι τον θελουμε πισω να ψηφισουμε μαζικα για την επιστροφη του
τι πλιροφορια εχει τυπε ο μιντριτερ στο θεμα ουκρανια?τι νεο να μας πει?
αφου δεν πηγε,δεν παει ουτε θα πατησει ποτε εκει και εδω ολοι θελουν εμπειριες.
ασχετα που καταντησε μονολογοι και αντιπαραθεσεις κλωνων που δεν πατησαν ουτε θα πατησουν.
ο μιντραιτερ κανει ακριβως οτι και ο κμαν με την διαφωρα οτι δεν δινει εξτρα μηνιατικο.
το θεμα ειναι ουκρανια,αν εχει ο μιντ πλιροφοριες απο προσφατο ταξιδι ας μας δωσει!
αν θελει να γραφει για πλακα εδω παλι δεν ειμασται αντιθετοι ελευθερια λογου εχουμε.
αν δεις προσωπικα εγραψα τι ειδα χαρκοβ,οδυσσο,σερβια,ουγαρια,σλοβακια,λετονια,λιθουανια,ισπανια,πορτογαλια και αλλες 10 χωρες εγραψα ιμφο.αν μπορουν και οι αλλοι ας γραψουν αλλα οπως βλεπεις εγραψα σοφια και βουκουρεστι
και ξαναγραψαν μετα απο 2 και 3 χρονια.λετονια εδω και 5 6 χρονια που εγραψα κανεις!
δεν πανε πουθενα και μονο γαμανε το θεμα,μηδεν πλιροφοριες.
προτεινω οπειος γραφει πρωτη φωρα εδω χωρις πλιροφορια απο ταξιδι να μπλοκαρετε.
σκαψτε βρεστε πλιροφορια για ουκρανια.
ας διαβαζουν απο αρχη τον δασκαλο ιωσηφ και δεν χρειαζεται τα τελευταια 4 χρονια να διαβασουν
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα εγραψα μινσκ καταλογ προστιτυτκι και βγηκανε τηλεφωνα με πουτανες.
αλλα εχει 4000 ρουβλια μεχρι 8 και εχει μερικες ζητανε 12 000.
οι περισοτερες τιμες ειναι 4000 ρουβλια αρχοντα ποσα ειναι σε ευρο?
καλοκαιρι αν δεν παω τυφλιδα ισως μινσκ παω απο κιεβ.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Βέτο
Ο mindreader θα μπορούσε να μας πηδήξει τυχόν γκόμενα μας. Τους άλλους δε τους φοβάμαι.

ΥΓ Να σε κερατωνει ο Δημητράκης, αλήθεια δεν έχω πρόβλημα. Ο αρχηγός πάλι, νομίζω δίνει και μηνιάτικο;

Σου έχει φάει ο μάιντ γκόμενα τύπε ??? :grin: :grin:

Δε τρολάρω. Σοβαρά ρωτάω.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
ο μιντραιτερ κανει ακριβως οτι και ο κμαν με την διαφωρα οτι δεν δινει εξτρα μηνιατικο.
:hi:
Επίσης

Γενικά πληρώνει λιγότερο και κάποιες φορές καθόλου.

Δεν τον κυνηγάει ποτέ η KGB. :grin:

Δεν ποστάρει ολο καμάρι κοπρόλαγνες με το σκατό του στο στόμα τους. :grin:

Δεν χύνει και κατουράει στη μάπα οποιον διαφωνεί μαζί του. :grin:

Δεν λέει οτι βάζει σε άγνωστες μουνόχερα στα τράμ, νομίζοντας οτι μιλάει σε ηλίθια χάπατα σε ολο το σαι. :grin:

Κλπ που τώρα βαριέμαι να γράφω.

Εεε οσο νάναι καποιες διαφορούλες τις έχουν ?? :grin:

Ετσι κομάντο μου ??? :grin:

Υ.Γ. Στα χώνω που και πού αλλά για πλάκα το κάνω. :grin:
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.035
Κριτικές
242
Like
22.369
Πόντοι
31.628
Μπαλί , έχει άπειρα ζευγάρια ρώσων . Οι γκόμενες από 8+ και βάλε.
Όλα φίρμες. Γυαλί με ταμπελάρα ντιόρ, γκουτσι , σανελ , βιτόν όλες οι γνωστές μαλακίες για καριολοπουταναριά, στην πιο κιτσάτη εκδοχή , συνήθως από στοκατζίδικα.
με παντόφλα και φανελάκι...χαχαχα

Γουστάρουν μέρη με πολύ κόσμο , να τους βλέπουν όσο γίνεται περισσότεροι. Θέλουν να τους αναγνωρίσουν για λεφτάδες.
ναι φυσικά, κατά προτίμηση άλλους ρώσους! το παιχνίδι παίζεται στο insta πάντως, είναι αδιανόητο το πόσο ρόλο παίζει στην ζωή και ψυχοσύνθεσή τους το insta. θεαματικά μεγάλη η αγορά στην ρωσία για να αγοράσεις fake followers και likes! μην μασάτε όταν βλέπετε ρωσίδες με 5-6000 followers, είναι το κλασσικό πρώτο δωράκι του καλού σπόνσορα! χαχαχα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
αρχοντα εγραψα μινσκ καταλογ προστιτυτκι και βγηκανε τηλεφωνα με πουτανες.
αλλα εχει 4000 ρουβλια μεχρι 8 και εχει μερικες ζητανε 12 000.
οι περισοτερες τιμες ειναι 4000 ρουβλια αρχοντα ποσα ειναι σε ευρο?
καλοκαιρι αν δεν παω τυφλιδα ισως μινσκ παω απο κιεβ.
Χαρη πηγαινε θα ξεσκιστεις σιγουρα ... 4000 ρουβλια ειναι 1700 ευρω περιπου ,,, μαλλον 400 εννοεις  :grin:
προσεχε μονο να μην σε ξεβρακωσει καμια λευκορωσιδα ,για να σε επιθεωρησει γυμνο και μετα να σου πει ντυσου και φυγε ...
δηλ οτι εγινε με τον αρχοντα  :2funny: ειναι η λεγομενη βαλκανικη υπεροχη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γενικά πληρώνει λιγότερο και κάποιες φορές καθόλου.

Δεν τον κυνηγάει ποτέ η KGB. :grin:

Δεν ποστάρει ολο καμάρι κοπρόλαγνες με το σκατό του στο στόμα τους. :grin:

Δεν χύνει και κατουράει στη μάπα οποιον διαφωνεί μαζί του. :grin:

Δεν λέει οτι βάζει σε άγνωστες μουνόχερα στα τράμ, νομίζοντας οτι μιλάει σε ηλίθια χάπατα σε ολο το σαι. :grin:

Κλπ που τώρα βαριέμαι να γράφω.

Εεε οσο νάναι καποιες διαφορούλες τις έχουν ??

Η μεγάλη διαφορά για μένα, είναι ότι ο Κμαν, δεν πήγε να πηδήξει ούτε στη μοζαμβίκη, ούτε στις φιλιπίνες, ούτε στην ταϋλάνδη. Επίσης είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν πάει με αφρικανές στην πατησίων .... ούτε με ρομά ....

Εσύ προσωπικά, χέστους αυτούς και τους δύο , γουστάρεις τίποτε από τα παραπάνω ;;;;
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Η μεγάλη διαφορά για μένα, είναι ότι ο Κμαν, δεν πήγε να πηδήξει ούτε στη μοζαμβίκη, ούτε στις φιλιπίνες, ούτε στην ταϋλάνδη. Επίσης είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν πάει με αφρικανές στην πατησίων .... ούτε με ρομά ....

Εσύ προσωπικά, χέστους αυτούς και τους δύο , γουστάρεις τίποτε από τα παραπάνω ;;;;

Μαγκιά του που δε πήγε αμα δε γουστάρει. Ουτε εγω θα πήγαινα στου διαόλου το πούτσο με ολα τα ρίσκα εκεί να με φάνε οι αραπάδες.

Σε μαύρη της πατησίων
η σε βρομά δεν τον χώνω να με πληρώνεις. Και τους μαλακοπροδότες που εκαναν τα πατήσια παροικία του μπαγκλαντές τους έχω στη μπούκα.

Κάποιους εκλεκτούς εξωτικούς πουτσομεζέδες που βλέπω σε φωτογραφιες όμως μπορεί και να τους δοκίμαζα αμα λάχαινε.

Πειράζει ??
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
:hi:
Επίσης

Γενικά πληρώνει λιγότερο και κάποιες φορές καθόλου.

Δεν τον κυνηγάει ποτέ η KGB. :grin:

Δεν ποστάρει ολο καμάρι κοπρόλαγνες με το σκατό του στο στόμα τους. :grin:

Δεν χύνει και κατουράει στη μάπα οποιον διαφωνεί μαζί του. :grin:

Δεν λέει οτι βάζει σε άγνωστες μουνόχερα στα τράμ, νομίζοντας οτι μιλάει σε ηλίθια χάπατα σε ολο το σαι. :grin:

Κλπ που τώρα βαριέμαι να γράφω.

Εεε οσο νάναι καποιες διαφορούλες τις έχουν ?? :grin:

Ετσι κομάντο μου ??? :grin:

Υ.Γ. Στα χώνω που και πού αλλά για πλάκα το κάνω. :grin:
xaxaxaxa κανενα προβλημα.αν μου τα χωνουν οσοι με ξερουν προσωπικα
η μου κανουν πλακα γνωστοι μου δεν εχω προβλημα.
και τον μιντ τον τρολαρα που εχουμε κοινους γνωστους
αλλα οταν αγνωστοι κλωνοι τον εβριζαν τον υπερασπιστηκα οπως και τον βαλκανιο πουτσαρα.
οι γνωστοι εδω δεν παρεξηγομαστε ποτε,ουτε και με γνωστους τον φιλων μου κρατω κακια.
πολλες φωρες και τον εαυτο μου τρολαρω για να γελαμε και ουτε κοπλαρω να γραφω
ποσες φωρες ξεγελαστηκα απο ουκρανιδια η εμεινα με το πουλι στο χερι.
να ξερεις δεν θα γραψω ποτε ψεματα,υπερβολες και αναληθεις εμπειριες απο ουκρανια.
δεν θελω κανενας να την παθαινει εκει και νευριαζω με φιλους μου που την πατησαν πολλες
φωρες λογο της ξεροκεφαλιας τους να με ακουσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom