Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rolling stone

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
prive στο σκαραμαγκα.

πολυ ωραιος χωρος. πολυ ωραια τα δωματια. parking υπογειο.

ολα μια χαρα με εξαιρεση τον τυπο στη reception. κοκκινη τουλαχιστον. πολυ ειρωνικη συμπεριφορα, πολυ υφος... :jerking:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Ενα πολύ καλό ξενοδοχείο, στα Δυτικά προάστια όμως είναι το "Μαρκος" στην Λ. Καβάλας στο Χαϊδάρι, σχεδόν απέναντι από το Δαφνί. Είναι καινούργιο, 2005, πεντακάθαρο και στοιχίζει 25?. Από κάμερες, δε νομίζω να παίζει κάτι,  αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, καλό είναι να τσεκάρει πάντα κανείς
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Hotel Αττική, Χαριλάου Τρικούπη και Τσιμισκή. Πολύ ωραίος και καθαρός χώρος και είναι και φθηνό από 18 ευρώπουλα ξεκινάει. Έίναι απόλαυση το γαμήσι σε τέτοιο περιβάλλον. Εκεί έχω πετύχει να φέρνουνε πουτάνες από τη Σόλωνος.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
prive στο σκαραμαγκα.

πολυ ωραιος χωρος. πολυ ωραια τα δωματια. parking υπογειο.

ολα μια χαρα με εξαιρεση τον τυπο στη reception. κοκκινη τουλαχιστον. πολυ ειρωνικη συμπεριφορα, πολυ υφος... :jerking:

αυτος ο λακαμάς ο βραδυνος ρεσεψιονιστ, θελει κλωτσιες στα μουτρα.. ο παλιοαγαμητος....
 

Giwrgos_N

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Έχετε τίποτα υπ'οψιν για δωμάτια με καθρέφτες και λοιπά παρόμοια?
Σε μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα το New Dream Hotel. Αν μπορείτε πείτε μου τι γνωρίζετε γι'αυτό. Ευχαριστώ!
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα!
Έχετε τίποτα υπ'οψιν για δωμάτια με καθρέφτες και λοιπά παρόμοια?
Σε μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα το New Dream Hotel. Αν μπορείτε πείτε μου τι γνωρίζετε γι'αυτό. Ευχαριστώ!
αν δεν βρεις απαντηση σε αυτο μπορεις να δοκιμασεις και το ΑΤΤΙΚΗ (δεν ξερω αν επιτρεπεται να βαλω οδο).για περισσοτερες πληροφοριες στειλε pm.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Ολυμπικ Ν Φάληρο και Κρεολη Γλυφάδα όλα τα δωμάτια έχουν παντού καθρέφτες
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
και εγο ψηφιζο prive σκαραμαγκα οραιο ξενοδοχειο καθαρο...και τιμεσ λογικεσ 20-25 γιουρο.....
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
βορεια προαστεια:κυβελη(πευκη),hotel marrousi(κοντα στο mall)πιο καθαρο το κυβελη,πιο πουτανιαρικο το μαρουσι με καθρεφτες,ποικιλια απο ταινιες,και απολαυστικους ηχους απο διπλανα δωματια...
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Φαροσ 2 στον Πειραια για θαλασσινες αποδρασεις.Δεν ειναι αποκλειστικα χχχ οποτε δεν καρφωνεστε κιολας!!!
 

rolling stone

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
και εγο ψηφιζο prive σκαραμαγκα οραιο ξενοδοχειο καθαρο...και τιμεσ λογικεσ 20-25 γιουρο.....

ποτε πηγες τελευταια φορα?
γιατι εμενα μου ειπε 27 το απλο δωματιο, 37 με υδρομασαζ. η τιμη παντα για τις 2 πρωτες ωρες.
α.....και στο τελος πηγε να φαει κ τα ρεστα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποτε πηγες τελευταια φορα?
γιατι εμενα μου ειπε 27 το απλο δωματιο, 37 με υδρομασαζ. η τιμη παντα για τις 2 πρωτες ωρες.
α.....και στο τελος πηγε να φαει κ τα ρεστα.

ο λακαμάς ο βραδυνος ρεσεψιονιστ, βαραει στο ψαχνο. ενα βραδυ με 3ωρη παραμονη και δυο καφεδες ή ποτα (δεν θυμαμαι) μου ειπε ασυνηθιστο-ασυναρτητο ποσο και οταν του ζητησα αποδειξη μου χτυπησε τα ρεστα (κερματα) με δυναμη πανω στον παγκο. και βεβαια του τα πεταξα στα μουτρα και τα μαζευε απ το πατωμα.
το ασχημο ειναι, οτι οταν την αλλη μερα πηρα τηλεφωνο να βρω τον ιδιοκτητη να κανω παραπονα και να ρωτησω τις πραγματικες τιμες, πηρα την απαντηση οτι ο ιδιοκτητης ειναι κατι σαν πνευμα, δεν εμφανιζεται ποτε και δεν υπαρχει και καποιος διευθυντης-υπευθυνος να αποτανθεις. ας προσεχε (κυριολεκτικα !!)
και τελικα φτανουμε στο συμπερασμα οτι ολοι οι πουστηδες ειναι τυχεροι !!!!  :grin: :grin:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
βορεια προαστεια: κυβελη(πευκη), hotel marrousi(κοντα στο mall) πιο καθαρο το κυβελη, πιο πουτανιαρικο το μαρουσι με καθρεφτες, ποικιλια απο ταινιες,και απολαυστικους ηχους απο διπλανα δωματια...

Το έχω ξαναγράψει, αλλά να το ξαναπώ μπάς και σώσω κανέναν...:

Το "Μαρούσι" έχει το ΤΡΟΜΕΡΟ μειονέκτημα να μην έχει παρά μόνο μιά είσοδο (δεν υπάρχει πόρτα υπηρεσίας, τροφοδοσίας, κλπ), και ΜΟΝΟ ΜΙΑ πρόσβαση από/προς το δρόμο.
Επομένως, αν πρόκειται κάποτε να σου κάνει ντου κάποια (σύζυγος, νόμιμη, άλλη, κλπ), είσαι σαν ποντικός στη φάκα, δε μπορείς να την κοπανήσεις απο πουθενά.

Το έχω πληρώσει το γαμημένο το Hotel Μαρούσι....
Να χέσω επομένως και τους καθρέφτες, και τους ήχους, και όλες τις μαλακίες...
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Το έχω ξαναγράψει, αλλά να το ξαναπώ μπάς και σώσω κανέναν...:

Το "Μαρούσι" έχει το ΤΡΟΜΕΡΟ μειονέκτημα να μην έχει παρά μόνο μιά είσοδο (δεν υπάρχει πόρτα υπηρεσίας, τροφοδοσίας, κλπ), και ΜΟΝΟ ΜΙΑ πρόσβαση από/προς το δρόμο.
Επομένως, αν πρόκειται κάποτε να σου κάνει ντου κάποια (σύζυγος, νόμιμη, άλλη, κλπ), είσαι σαν ποντικός στη φάκα, δε μπορείς να την κοπανήσεις απο πουθενά.

Το έχω πληρώσει το γαμημένο το Hotel Μαρούσι....
Να χέσω επομένως και τους καθρέφτες, και τους ήχους, και όλες τις μαλακίες...
Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα!!!
 

gepaka

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Attiki Hotel. Τακτικός θαμώνας. Καθαρό από όλες τις απόψεις.
Τα παιδιά στην ρεσεψιόν ευγενικά και με 12? σαμπάνια
Παγοθήκη κλπ. (οκ καιρ η σαμπάνια αλλά χαλαρά).
Μείον ότι τα δωμάτια δεν έχουν μπάνιο.
Εκεί έχω δει να βγαίνουν τα ποιο όμορφα call girl.
Σκηνή για γέλια πριν 2 εβδομάδες: περίμενα με την
γκόμενα (παράνομος) στη ρεσεψιόν για τα σχετικά,
αιρκοντίσιον, κοντρόλ, κλειδί και βγαίνει να φύγει μια
γυναικάρα γύρω στο 1,80 αδύνατη, με μαύρο μαλλί, τέλεια.
Έμεινα και την χάζευα. Όποτε πετάγεται η δικιά μου και λέει
Σιγά την γυναίκα, είδες μια μύτη που έχει? ʼντε μετά να
Σου σηκωθεί από το γέλιο?..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε παιδιά να ρωτήσω αν και είμαι από Χανιά. Το Μαριλένα στην πλατεία Αμερικής το τιμάει κανείς ή δεν λέει τίποτα? Έτυχε να μείνω πριν 3 χρόνια εκεί με την αποστολή της ομάδας bowling επειδή παίζαμε εκεί κοντά και ήταν και σχετικά φτηνά. Το τι ακογούτονα το βράδυ ήτανε απίστευτο!!!!!! Την επόμενη μέρα παω στη ρεσεψιόν και ρωτάω τον τύπο αν ξέρει κάνα τηλέφωνο ή αν έχει κάνα κατάλογο με πονηρές υπηρεσίες (να περάσουν καλά οι επαρχιώτες)!!! Όπως ήταν φυσικό πήρα τα αρχίδια μου :)
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Υπαρχει καποιος καταλογος Ξενοδοχειων και εγω απο Χανια ειμαι
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
To XXX πάνω στην Εθνική βγαίνοντας από Αθήνα δεξιά έχει κατάλογο δωματίων για όλα τα γούστα, από τζακουζι μέχρι "θεματικά", ανατολίτικα, ρομαντικά, τιγρέ κλπ. Έχει και πίσω πόρτα.  Επίσης προτείνω ένα σε κάθετο της Τατοίου (Αδάμων?) δεν θυμάμαι καλά. Καλή τιμή, εχεμύθεια, άνετο πίσω πάρκιν, πίσω πόρτα, μια χαρά για παντρεμένους...
Το Μαρουσι, δεν το γουστάρω, καλό αλλά γίνεται πολύς τζερτζελές, θα πέσεις πάνω σε γνωστό...
 

BEST

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα να πει ο καθένας τη προσωπική του  γνώμη σχετικά με διάφορα ξενοδοχεία σεξ στην Αθήνα. Τα υπέρ, τα κατά, κόστος, περιβάλλον, ό,τι πιστεύει πως θα βοηθήσει τα μέλη καλύτερα.

Εγώ έχω να πω τη γνώμη μου για το ΖΕΝ στον Αλιμο.Πολύ καθαρό, ήσυχο, σε πάρα πολύ ήσυχη περιοχή, όπου δεν φοβάσαι τα αδιάκριτα βλέμματα από τις πολυκατοικίες ή τα διάφορα κτίρια τριγύρω.  Αυτό είναι και το μεγαλύτερο ατού για μένα. Ταυτόχρονα, σε ένα δευτερόλεπτο βρίσκεσαι στην Ποσειδώνος και προωθείσαι προς όποια κατεύθυνση θες. Είναι σε παράδρομο κάθετο στην Ποσειδώνος. Κέντρο -απόκεντρο δηλαδη. Λόγω περιοχής, βρίσκεις να παρκάρεις στα γύρω δρομάκια εύκολα.

Επίσης, είναι καθαρό. Πετσέτες, σεντόνια πολύ καθαρά.
Δεν υπάρχει στην είσοδο συνωστισμός για να νιώθεις άβολα. Ειναι γενικά, μικρό, οικογειακό.
Το σέρβις για την καθαριότητα ή τα αναψυκτικά πάρα πολύ καλό και διακριτικό. Επίσης, όταν χάσεις κάτι, το κρατάνε στη ρεσεπτιον και το ξαναβρίσκεις όταν το αναζητήσεις. Δεν γίνεται "της αναλήψεως".

Το κόστος στα 25 ευρώ. Ενα μέτριο κόστος σε σύγκρισή με τα κοστολόγια της αγοράς που πιστεύω αξίζει για αυτά που προσφέρει. Γενικά μια πάρα πολύ καλή περίπτωση!

ΥΓ: Δωμάτια που αρχίζουν με νούμερο 2...πχ. 201, κτλ. αναφέρονται στον πρώτο όροφο και όχι στον 2ο. Αυτά που αρχίζουν από 3 αναφέρονται στον 2ο. Στο λένε στη ρεσεπτιον, αλλά παρόλα αυτά ψιλομπερδεύεσαι αν δεν το ξέρεις....Μικρό όμως το κακό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom