Νέα

Γραφείο γνωριμιών Wishgreece

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thanos291
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Πολυ καλα για να είναι αληθινα όλα αυτά!Μακάρι να έίναι(ή να ήταν) αλήθεια...

Αλλά και η ξανθιά με ¨"γαλαζοπράσινα"  μάτια ρε φίλε? :think:
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66

σιγα μην δωσω 100 ευρω για να μου γνωρισουν χοντρες τυπε :grin:

δεν ξερω γι αυτο εδω , αλλα αν το γραφειο ειναι σοβαρο μπορεις να περιορισεις τα παντα..

ηλικια, βαρος, υψος, χαρακτηριστικα, δλδ ματια μαλλια, ακομα και ελαχιστο επιπεδο μορφωσης, ξενες γλωσσες, σεξουαλικες προτιμησεις and so on...

:)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν ξερω γι αυτο εδω , αλλα αν το γραφειο ειναι σοβαρο μπορεις να περιορισεις τα παντα..

ηλικια, βαρος, υψος, χαρακτηριστικα, δλδ ματια μαλλια, ακομα και ελαχιστο επιπεδο μορφωσης, ξενες γλωσσες, σεξουαλικες προτιμησεις and so on...

:)
λες να εχει και γκρανια μαρι σανταλ?

κατι σε τετοιο εννοω

Imagen+051.jpg
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
αυτες που ζητας εσυ ειναι μονο κατι ξαδερφες του Ceauşescu σε κατι ξεχασμενα χωρια της Ρουμανιας....δε θελεις γραφειο... :sunglasses:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
δεν ξερω γι αυτο εδω , αλλα αν το γραφειο ειναι σοβαρο μπορεις να περιορισεις τα παντα..

ηλικια, βαρος, υψος, χαρακτηριστικα, δλδ ματια μαλλια, ακομα και ελαχιστο επιπεδο μορφωσης, ξενες γλωσσες, σεξουαλικες προτιμησεις and so on...

:)


  Αν το περιορίσεις τόσο πολύ δεν θα σου βρουν καμμία! Και θα χουν παει τσάμπα τα 100 ευρώ...

Γιατί λεφτά πίσω, δεν παιρνεις....

Θα σου στείλουν 5 μπουρούχες και θα πάει το κατοστάρι άπατο...


  Και μιας και είσαι κοπέλα, εσύ θα πλήρωνες να γνωρίσεις άγνωστους τύπους από τέτοιο γραφείο?

Μια βόλτα στο facebook να κάνεις, 50 λιγούρια να πηδήσουν θα βρεις...

N' est ce pas?

 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
 Αν το περιορίσεις τόσο πολύ δεν θα σου βρουν καμμία! Και θα χουν παει τσάμπα τα 100 ευρώ...

Γιατί λεφτά πίσω, δεν παιρνεις....

Θα σου στείλουν 5 μπουρούχες και θα πάει το κατοστάρι άπατο...


 Και μιας και είσαι κοπέλα, εσύ θα πλήρωνες να γνωρίσεις άγνωστους τύπους από τέτοιο γραφείο?

Μια βόλτα στο facebook να κάνεις, 50 λιγούρια να πηδήσουν θα βρεις...

N' est ce pas?


σε μεγαλα γραφεια και σαιτ γνωριμιων μπορει και πρεπει να δηλωσει κανεις ακριβως τις απαιτησεις του...αλλωστε συμπληρωνει προφιλ με τα δικα του χαρακτηριστικα στοιχεια και τι ακριβως ψαχνει...
και οταν ειναι πολλα τα μελη ..δλδ και γυναικες... υπαρχουν και οι αναλογες επιλογες
που ταιριαζουν


δεν εχω καν FB, δεν ασχολουμαι, το θεωρω χαζο απο μια ηλικια και μετα ;), αλλωστε λιγουρια υπαρχουν παντου...

και οχι, δεν θα πληρωνα για να κανει καποιος αλλος για μενα κατι, που μπορω εγω να κανω καλυτερα
:)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.880
Κριτικές
16
Like
14.683
Πόντοι
6.515
ωραια μπιζνα μου φαινεται τυποι μου. Καλυτερη ισως και απο τα ντονατς. :think:

Καλο επισης το θεμα για να περασουμε το σαβατοκυριακο. Συνεχιστε το  :rockon:
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
  Αν το περιορίσεις τόσο πολύ δεν θα σου βρουν καμμία! Και θα χουν παει τσάμπα τα 100 ευρώ...

Γιατί λεφτά πίσω, δεν παιρνεις....

Θα σου στείλουν 5 μπουρούχες και θα πάει το κατοστάρι άπατο...


  Και μιας και είσαι κοπέλα, εσύ θα πλήρωνες να γνωρίσεις άγνωστους τύπους από τέτοιο γραφείο?

Μια βόλτα στο facebook να κάνεις, 50 λιγούρια να πηδήσουν θα βρεις...

N' est ce pas?

Χμμμμ!!!!! Όσο κι αν είμαστε επιφυλακτικοί (και πρέπει να είμαστε στις εποχές που ζούμε), εγώ τείνω να πιστέψω απόλυτα τον θεματογράφο όσον αφορά την περιγραφή της δικής του εμπειρίας. Μπορεί τα πράγματα να μην είναι ακριβώς έτσι τώρα βέβαια και χίλια δυο άλλα "μπορεί", μπορεί να συνιστούν μια διαφορετική κατάσταση αν δοκιμάσει να πάρει κάποιος άλλος τηλέφωνο. Δεν έχουν λοιπόν παρά να δοκιμάσουν όσοι ενδιαφέρονται. Δεν είναι και τίποτα δύσκολο. Ένα τηλεφώνημα κάνεις και ρωτάς ότι θες.
Για να πω κι εγώ την άποψή μου σχετικά με τα παραθετούμενα του συναγωνιστή Ποδολάγνου, νομίζω πως είναι άλλο το πλαίσιο που παίζουν οι γυναίκες σε αυτή την περίπτωση. Δηλαδή μια ελεύθερη κοπέλα μπαίνει πιο άνετα σ'ένα chat γνωριμιών από τα τόσα που υπάρχουν και παίζει με εκατοντάδες λιγούρηδες, διαλέγοντας κιόλας. Αλλά για μια παντρεμένη ή επίσημα δεσμευμένη τέλος πάντων, νομίζω ότι είναι πιο δύσκολο. Ίσως δηλαδή τέτοιου είδους γραφεία να προσφέρουν μεγαλύτερη ασφάλεια (θεωρητικά πάντα) γιατί υποτίθεται σμίγουν ανθρώπους που επιζητούν ΚΑΙ ΟΙ  ΔΥΟ την εχεμύθεια. Έτσι, ουσιαστικά συναντιούνται άνθρωποι καθαρά σεξουαλικά διψασμένοι που όμως δεν θέλουν κάτι παραπάνω, γιατί τα υπόλοιπα μπορεί να τα έχουν από την υπάρχουσα σχέση τους. Δεν το βλέπω και τόσο περίεργο αυτό από γυναικείας πλευράς και σίγουρα μια τέτοια δυνατότητα θα είχε συμμετοχή από πολλές γυναίκες. Έτσι το αντιλαμβάνομαι.
Φυσικά και δεν πρόκειται να βρουν ούτε οι γυναίκες, ούτε οι άντρες τις ερωτικές τους φαντασιώσεις εκεί μέσα. Αλλά έχεις την δυνατότητα της επιλογής, γνωστοποιώντας συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.Νομίζω είναι αρκετά ελκυστική διαδικασία, αν διαθέτεις το αντίτιμο, να γνωρίσεις και πέντε ανθρώπους και να σου βγουν μια-δυο καλές φάσεις, για να ξεφύγεις ίσως από την ρουτίνα της σχέσης σου ή να βγάλεις γούστα με κάποια/ον άλλη/ον.
Σίγουρα ακούγεται "πολύ καλό για να είναι αληθινό" για μερικές κατηγορίες ανθρώπων, όπως είναι οι δεσμευμένοι και οι παντρεμένοι. Γιατί αν είσαι ελεύθερος, δε νομίζω ότι το έχεις και τόση ανάγκη.Ανάλογα βέβαια και το χαρακτήρα του καθένα........ 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom