Νέα

Γραφείο γνωριμιών Wishgreece

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thanos291
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εγω να σου ήταν να πάρω αλλα δεν πρόλαβα...θα το έλανα έτσι για την περιέργεια!εν τω μεταξύ όπως λέει και ο master αλλάχτηκε και nickname πολύ γρήγορα!!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
εγω να σου ήταν να πάρω αλλα δεν πρόλαβα...θα το έλανα έτσι για την περιέργεια!εν τω μεταξύ όπως λέει και ο master αλλάχτηκε και nickname πολύ γρήγορα!!

αυτό γιατί να παίζει ρόλο???
άσε που έχει και το εμαιλ φόρα παρτίδα και βλέπεις και την αφεντομουτσουνάρα του στο fb.... ;)
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
Επειδή όλοι εδώ μεσα τελικά είστε ότι ναναι παραδόπιστοι και πολλά άλλα τα οποία δεν αξίζει να χαλάσει κανείς το σάλιο του για να σας χαρακτηρίσει, καλώ ΤΩΡΑ τον MODERATOR του site να βγει και να πει από πότε είχα ζητήσει με email μου στο info@bourdela.com την αλλαγή του nickname μου!!!!
Αλλά επειδή είτε μπορεί να μην δει το αίτημά μου είτε μπορεί να το κάνει κο κο όπως αφήνει πολλούς από εσάς να κατηγορείτε χωρίς να έχετε σε βάρος των άλλων στοιχεία, σας παραθέτω το πρώτο μου email προς τη διαχείριση του site και βγάλτε συμπεράσματα μόνοι σας! Και τέλος να πω ότι αφού είδα και απόειδα με την τρομερή επικοινωνία που είχα με το site βρηκα online τον antisthenis και του εστειλα pm για να μου κανει το nickname οπως ειναι τωρα! Και στο φιναλε τι ζόρι τραβατε εσεις που εγώ ηθελα να αλλάξω nickname;;;; Σας χαλάει που ένα μέλος με όχι τόσο μεγάλη συμμετοχη εδω μέσα άνοιξε ένα θέμα περιγράφοντας την προσωπική του εμπειρία;;; Αν ναι ΞΥΔΙ μάγκιες...Αλλά όλοι εσείς που με κατηγορείτε για ψέματα δεν έχετε τα @@@@@ να ψάξετε να δειτε αν λέω αλήθεια....ξέρετε μόνο να ψάχνετε αν είναι αληθινές οι αγγελίες από τις πουτάνες στα διάφορα site!! Μέχρι εκεί φτάνει το επίπεδο ΚΑΠΟΙΩΝ και όχι παραπέρα βεβαίως....
ΟΡΙΣΤΕ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ SITE(εννοείται έχω αφαιρέσει το email μου αλλά δεν φοβάμαι να φαίνεται το κανονικό μου όνομα...:

Thanos Vlachos 9/8/2013
To: info@bourdela.com
Picture of Thanos Vlachos
Παιδιά καλησπέρα!

Σε συνέχεια αυτής της κουβέντας που είχαμε ανοίξει πριν ενάμιση μήνα...μήπως είναιεύκολο να μου αλλάξετε το nickname μου από thanos291  σε   piotikos84 ???

Ελπίζω να γίνεται να μου το αλλάξετε σύντομα

Ευχαριστω

> Subject: Re: bourdela.com: Αλλαγή ονόματος λογαριασμού??
> To:
> Date: Thu, 11 Jul 2013 21:55:11 +0300
> From: info@bourdela.com
>
> On 2013-07-11 21:02, thanos291 wrote:
> > Αυτό είναι ένα διερευνητικό μήνυμα μέσω απο:
> > thanos291 <>
> >
> > Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την άοψη εικόνα και πληροφόρηση που
> > παρέχει το site!! Θα ήθελα να σας παρακαλέσω ΑΝ φυσικά γίνεται και
> > είναι εφικτό να αλλάξω όνομα στο προφίλ μου χωρίς ανχ ρειαστεί να το
> > διαγράψω και να φτιάξω καινούριο. Πχ από thanos291 να γινόταν
> > DirtyHarry. Αν μπορει να γίνει θα το εκτιμούσα απεριόριστα και
> > πιστέψτε με δεν θα το πω σε κανέναν για ευνόητους λόγους. Σας
> > ευχαριστω εκ των προτέρων
>
> γειά χαρά.
>
> γίνεται, αλλά το συγκεκριμένο (DirtyHarry) χρησιμοποιείται ήδη.
> Επιλέξτε άλλο.
>
> bourdela.com
>
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
Και για να τελειώνει το ζήτημα και να ευχαριστηθείτε μερικοί, αν το γραφείο αυτό πλέον έκλεισε ή το τηλέφωνο δεν λειτουργεί ή ακόμα χειρότερα ήταν απάτη ΜΠΡΑΒΟ του και μαλάκας εγώ που πλήρωσα! Εντάξει ευχαριστηθήκατε;;; Εγώ λοιπόν είμαι το κορόϊδο της υπόθεσης και όχι εσείς που με κράζετε ανευ λόγου τόσο καιρό και σας βαρέθηκα λες κι εχω ευθύνη για την απάτη!!! Και κάτι τελευταίο: Αν θελήσω επαναλαμβάνω να διεκδικήσω οτιδήποτε ή τελοσπάντων αν ένιωθα ότι εξαπατήθηκα τα πράγματα για μένα θα ήταν πολύ απλά: Μια βόλτα στην Τράπεζα Πειραιώς με τον αριθμό λογαριασμού και το ονοματεπώνυμο του κατόχου και θα την έβρισκα την άκρη...και μη βιαστεί κανείς να πει εξυπνάδα ότι και το λογαριασμό τον άνοιξαν με ψεύτικη ταυτότητα διότι για να ανοίξεις λογαριασμό ΠΛΕΟΝ σε τράπεζα ζητάνε από ταυτότητα μέχρι ΑΦΜ και φορολογική ενημερότητα!!! Και αν είναι κανείς τραπεζικός από εσάς ας βγει να με διαψεύσει!
Τέλος, όσοι νομίζετε ότι άνοιξα αυτό το θέμα με σκοπό να σας εξαπατήσω ΔΙΚΑΙΩΜΑ σας να ζητήσετε από το site να με κανει μόνιμο ban!
Ευχαριστώ.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Και για να τελειώνει το ζήτημα και να ευχαριστηθείτε μερικοί, αν το γραφείο αυτό πλέον έκλεισε ή το τηλέφωνο δεν λειτουργεί ή ακόμα χειρότερα ήταν απάτη ΜΠΡΑΒΟ του και μαλάκας εγώ που πλήρωσα! Εντάξει ευχαριστηθήκατε;;; Εγώ λοιπόν είμαι το κορόϊδο της υπόθεσης και όχι εσείς που με κράζετε ανευ λόγου τόσο καιρό και σας βαρέθηκα λες κι εχω ευθύνη για την απάτη!!! Και κάτι τελευταίο: Αν θελήσω επαναλαμβάνω να διεκδικήσω οτιδήποτε ή τελοσπάντων αν ένιωθα ότι εξαπατήθηκα τα πράγματα για μένα θα ήταν πολύ απλά: Μια βόλτα στην Τράπεζα Πειραιώς με τον αριθμό λογαριασμού και το ονοματεπώνυμο του κατόχου και θα την έβρισκα την άκρη...και μη βιαστεί κανείς να πει εξυπνάδα ότι και το λογαριασμό τον άνοιξαν με ψεύτικη ταυτότητα διότι για να ανοίξεις λογαριασμό ΠΛΕΟΝ σε τράπεζα ζητάνε από ταυτότητα μέχρι ΑΦΜ και φορολογική ενημερότητα!!! Και αν είναι κανείς τραπεζικός από εσάς ας βγει να με διαψεύσει!
Τέλος, όσοι νομίζετε ότι άνοιξα αυτό το θέμα με σκοπό να σας εξαπατήσω ΔΙΚΑΙΩΜΑ σας να ζητήσετε από το site να με κανει μόνιμο ban!
Ευχαριστώ.

Mε λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω. Αν "θελήσεις", αν σου λείπουν, κάνε ότι θέλεις, να τα διεκδικήσεις από τράπεζες (αφού έχεις και το όνομα του δικαιούχου - όπως λες), εμένα τουλάχιστον ούτε φαγούρα δεν με πιάνει. Ήσουν καλός στο γράφειν για να μας πείσεις αλλά από επιχειρήματα.... Του Κίτσου η μάνα.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Mε λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω. Αν "θελήσεις", αν σου λείπουν, κάνε ότι θέλεις, να τα διεκδικήσεις από τράπεζες (αφού έχεις και το όνομα του δικαιούχου - όπως λες), εμένα τουλάχιστον ούτε φαγούρα δεν με πιάνει. Ήσουν καλός στο γράφειν για να μας πείσεις αλλά από επιχειρήματα.... Του Κίτσου η μάνα.

..εγώ μάστορα έκανα το αυτονόητο. έκανα μια κλήση στο τηλέφωνο του "γραφείου" και είδα πως δουλεύει κανονικά...

μάλλον κάποιοι εδώ μέσα προσπαθούν να μας "δουλέψουν"
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
..εγώ μάστορα έκανα το αυτονόητο. έκανα μια κλήση στο τηλέφωνο του "γραφείου" και είδα πως δουλεύει κανονικά...

μάλλον κάποιοι εδώ μέσα προσπαθούν να μας "δουλέψουν"

Δεν είπα για σένα αρχηγέ. Γι αυτόν που άνοιξε το νήμα και τον άλλον (Drax αν δεν κάνω λάθος) τα λέω.
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
λίγο πονηρεμένοι δεν είστε;
σιγά μην σας έβαλαν και το πιστόλι στον κρόταφο για να πάρετε τηλέφωνο.
δεν σκέφτεστε βέβαια πως έτσι παραδέχεστε πόσο πεινασμένοι είστε ώστε και σε εμφανείς κομπίνες να σας πίανουν κότσο!
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Α και με χιλιάδες Ευρώ κιόλας η -έστω- ετήσια συνδρομή! Αυτό που περιγράφεις γιατί να μην το κάνει κάποιος με cg ή ct που (α) ούτε συνδρομή με ΧΙΛΙΑΔΕΣ Ευρώ πληρώνει αλλά γαμάει όποτε θέλει, (β) επίσης είναι "απλά, σεξ..." όπως λες, (γ) δεν έχει δώσει πουθενά ΚΑΝΕΝΑ στοιχείο του εν αντιθέσει με το γραφείο-απάτη που κάποιος/κάποιοι έχουν τα στοιχεία του (και σε κάποιες περιπτωση μέχρι και αρ. λογαριασμού), ό,τι πρέπει για εκβιασμό.

Για πες εσύ ή ο Drax....
 

Μα τις λες ρε λεβέντη;; Σοβαρά;; Για κούνα το κεφάλι σου... Έχεις ψωνίσει ποτέ cg ή ct ;;
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο....
Στη φάση του SEX CLUB , συναντάς κάποια που θέλει κι αυτή να πηδηχτεί και θα το γουστάρει να πηδηχτεί μαζί σου.. Και απλά σηκώνεις το τηλέφωνο και λες "Εκεί, τάδε ώρα".. Και τέλος... Ούτε να ανοιγεις αγγελίες, ούτε να σου έρθει τελικά μια μπαζάρα ή κομοδίνο, ούτε φόλα φωτογραφίες, ουτε photoshop!.. Βέβαια μπορεί να σου έρθει μια που δε θα σου αρέσει, αλλά τουλάχιστον θα γουστάρει να γαμ..8εί μαζί σου... Γιατί καλώς ή κακώς, το να βλέπεις τον άλλο να γουστάρει να το κάνει, είναι σημαντικό ποσοστό στην απόλαυση!!!

Και στη τελική, το να μην ξέρεις τι θα δεις απέναντί σου, είναι και ένα είδος διαστροφής.. Αν σου δειξω μια βίζιτα και σου πω διάλεξε ή αυτό ή διάλεξε να σου στείλω εγώ μια καλίγραμμη γκόμενα στο σπιτι σου, τι θα διάλεγες;;; Το άγνωστο φίλε, εμπεριέχει την ηδονή του...
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
Mε λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω. Αν "θελήσεις", αν σου λείπουν, κάνε ότι θέλεις, να τα διεκδικήσεις από τράπεζες (αφού έχεις και το όνομα του δικαιούχου - όπως λες), εμένα τουλάχιστον ούτε φαγούρα δεν με πιάνει. Ήσουν καλός στο γράφειν για να μας πείσεις αλλά από επιχειρήματα.... Του Κίτσου η μάνα.
Ούτε ελληνικά δεν ξέρεις να καταλαβαίνεις εσύ πόσο μάλλον να κατανοήσεις αν τα γυρίζω! Μετέφραζε όπως θες...φαντάζομαι ξέρεις πού γράφω τις τεκμηριωμένες απόψεις σου...
ΥΓ: Για όσους δεν γνωρίζετε την ελληνική γλώσσα να σας βοηθήσω και να σας ξεκαθαρίσω ότι ποτέ δεν έβαλα το πιστόλι στον κρόταφο σε κανεναν από δω μέσα να πάει να κάνει εγγραφη και να δώσει τα ωραία του λεφτα! Και στο φινάλε εσείς που κράζετε για το ότι είναι ήταν;;; δεν ξέρω απάτη...είστε οι ίδιοι που κλαίγεστε στις κριτικές σας όταν χάνετε τα 100ρικα σε μούφες...Σας πονάνε κάποιους τα τεκμηριωμένα επιχειρηματα και τα μεταφραζετε οπως μα οπω σας αρεσει...ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΣΙΜΠΗΣΩ
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Ούτε ελληνικά δεν ξέρεις να καταλαβαίνεις εσύ πόσο μάλλον να κατανοήσεις αν τα γυρίζω! Μετέφραζε όπως θες...φαντάζομαι ξέρεις πού γράφω τις τεκμηριωμένες απόψεις σου...
ΥΓ: Για όσους δεν γνωρίζετε την ελληνική γλώσσα να σας βοηθήσω και να σας ξεκαθαρίσω ότι ποτέ δεν έβαλα το πιστόλι στον κρόταφο σε κανεναν από δω μέσα να πάει να κάνει εγγραφη και να δώσει τα ωραία του λεφτα! Και στο φινάλε εσείς που κράζετε για το ότι είναι ήταν;;; δεν ξέρω απάτη...είστε οι ίδιοι που κλαίγεστε στις κριτικές σας όταν χάνετε τα 100ρικα σε μούφες...Σας πονάνε κάποιους τα τεκμηριωμένα επιχειρηματα και τα μεταφραζετε οπως μα οπω σας αρεσει...ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΣΙΜΠΗΣΩ
Ρε ΟΥΣΤ που μιλάς ακόμα......
 

gappag

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
120
Like
21
Πόντοι
1
Τελικά δεν κατάλαβα, το γραφείο έκλεισε?
Δηλαδή με ένα κατοστάρικο δεν θα μπορούμε να πηδήξουμε για πάντα
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και για να τελειώνει το ζήτημα και να ευχαριστηθείτε μερικοί, αν το γραφείο αυτό πλέον έκλεισε ή το τηλέφωνο δεν λειτουργεί ή ακόμα χειρότερα ήταν απάτη ΜΠΡΑΒΟ του και μαλάκας εγώ που πλήρωσα! Εντάξει ευχαριστηθήκατε;;; Εγώ λοιπόν είμαι το κορόϊδο της υπόθεσης και όχι εσείς που με κράζετε ανευ λόγου τόσο καιρό και σας βαρέθηκα λες κι εχω ευθύνη για την απάτη!!! Και κάτι τελευταίο: Αν θελήσω επαναλαμβάνω να διεκδικήσω οτιδήποτε ή τελοσπάντων αν ένιωθα ότι εξαπατήθηκα τα πράγματα για μένα θα ήταν πολύ απλά: Μια βόλτα στην Τράπεζα Πειραιώς με τον αριθμό λογαριασμού και το ονοματεπώνυμο του κατόχου και θα την έβρισκα την άκρη...και μη βιαστεί κανείς να πει εξυπνάδα ότι και το λογαριασμό τον άνοιξαν με ψεύτικη ταυτότητα διότι για να ανοίξεις λογαριασμό ΠΛΕΟΝ σε τράπεζα ζητάνε από ταυτότητα μέχρι ΑΦΜ και φορολογική ενημερότητα!!! Και αν είναι κανείς τραπεζικός από εσάς ας βγει να με διαψεύσει!
Τέλος, όσοι νομίζετε ότι άνοιξα αυτό το θέμα με σκοπό να σας εξαπατήσω ΔΙΚΑΙΩΜΑ σας να ζητήσετε από το site να με κανει μόνιμο ban!
Ευχαριστώ.

ελα ρε τυπε σοβαρα θα τους αποζημιωσεις κιολας ε?χαχαχαχα........οσο συνεχιζεις να μιλας τοσο περισσοτερο εκτιθεσαι......
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
ελα ρε τυπε σοβαρα θα τους αποζημιωσεις κιολας ε?χαχαχαχα........οσο συνεχιζεις να μιλας τοσο περισσοτερο εκτιθεσαι......
Ρε αμόρφωτε πού διάβασες ότι θα αποζημιώσω εγώ κάποιον;;
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Μα τις λες ρε λεβέντη;; Σοβαρά;; Για κούνα το κεφάλι σου... Έχεις ψωνίσει ποτέ cg ή ct ;;
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο....
Στη φάση του SEX CLUB , συναντάς κάποια που θέλει κι αυτή να πηδηχτεί και θα το γουστάρει να πηδηχτεί μαζί σου.. Και απλά σηκώνεις το τηλέφωνο και λες "Εκεί, τάδε ώρα".. Και τέλος... Ούτε να ανοιγεις αγγελίες, ούτε να σου έρθει τελικά μια μπαζάρα ή κομοδίνο, ούτε φόλα φωτογραφίες, ουτε photoshop!.. Βέβαια μπορεί να σου έρθει μια που δε θα σου αρέσει, αλλά τουλάχιστον θα γουστάρει να γαμ..8εί μαζί σου... Γιατί καλώς ή κακώς, το να βλέπεις τον άλλο να γουστάρει να το κάνει, είναι σημαντικό ποσοστό στην απόλαυση!!!

Και στη τελική, το να μην ξέρεις τι θα δεις απέναντί σου, είναι και ένα είδος διαστροφής.. Αν σου δειξω μια βίζιτα και σου πω διάλεξε ή αυτό ή διάλεξε να σου στείλω εγώ μια καλίγραμμη γκόμενα στο σπιτι σου, τι θα διάλεγες;;; Το άγνωστο φίλε, εμπεριέχει την ηδονή του...

Δηλαδή εσύ προτιμάς να πληρώνεις κάποιες χιλιάδες (εσύ το είπες) και να έχει και κάποιος τα στοιχεία σου απ' το κάνεις ένα κακό ραντεβού ε;  :headbang: :headbang: :headbang:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Ρε αμόρφωτε πού διάβασες ότι θα αποζημιώσω εγώ κάποιον;;

Ρε μαν, δεν κόβεις την  :jerking: με τα Ελληνικά και την μόρφωση; Που θα μας την πεις κι από πάνω. Δηλαδή όλοι οι άλλοι δεν ξέρουμε Ελληνικά και δεν καταλαβαίνουμε, έτσι; Μάλλον είσαι ο 2ος πανεπιστήμων μετά τον αρχαίο Αριστοτέλη.
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Δηλαδή εσύ προτιμάς να πληρώνεις κάποιες χιλιάδες (εσύ το είπες) και να έχει και κάποιος τα στοιχεία σου απ' το κάνεις ένα κακό ραντεβού ε;  :headbang: :headbang: :headbang:

Καλά, είσαι το κάτι άλλο φίλε! Εκεί δεν είναι Ελλάδα.. Που δεν υπάρχει εχεμύθεια και απίστευτη λαμογιά.. Εκεί ειναι μια επιχείρηση αυτό που σου λέω... Και στην τελική, ναι...ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ...Γιατί να πω οχι, στο να έχω ένα κινητό στο χέρι μου που οποτε το σηκώνω και παίρνω τηλέφωνο θα  :fuck1: :fuck1: .....;;;; Οποτε θέλω και όσες φορές θέλω... Σου ξαναλέω γιατί μάλλον δε διάβασες σωστά.. ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ αυτά τα χιλιάρικα... Γι αυτό ειναι για φραγκάτους και οχι μπατίρηδες λιγούρηδες
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
δεν ξερω για εσας τους μαλακες, εγω γαμαω ακομα. και μαλιστα μου εκανε  δωρο αλλα 3 τηλεφωνα επειδη με βρηκε σοβαρο και εχω καστανα μαλλιά.
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Μάλιστα. Βλέπω ανοίχτηκε πόλεμος. Για λίγες μέρες απείχα λόγω έλλειψης χρόνου από το διαδίκτυο και βλέπω ότι άναψε το θέμα και έγινα και δέκτης υπονοούμενων και προκλήσεων από τον συναγωνιστή pgp74. Γιατί φίλε μου???? Αν δεν συμφωνείς με τα λεγόμενά μου, τα οποία είναι καθαρά θεωρητικά, μιας και δεν έκανα κάποια ενέργεια επικοινωνίας με το συγκεκριμένο γραφείο, μπορείς να μου εξηγήσεις με επιχειρήματα και παραδείγματα και πάντα φιλικά, γιατί μέχρι τώρα σε αυτό το πλαίσιο κινούμαι με όλα τα παιδιά εδώ μέσα σε όλα τα φόρουμ. Ακόμα και με τον Ποδολάγνο που είχαμε διαφορετική οπτική στο συγκεκριμένο θέμα, νομίζω πως κάναμε πολύ καλή συζήτηση με σεβασμό εκατέρωθεν. Συν τοις άλλοις νομίζω πως έχουν παρεξηγηθεί κάποια πράγματα. Μάλλον υπάρχει έλλειψη αντίληψης από κάποιους. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το εξής:
Αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για την συγκεκριμένη πρόταση και πιστεύει πως είναι απατεωνιά(πράγμα που μπορεί και να ισχύει-ποτέ δεν είπα το αντίθετο), γιατί να μπαίνει καν στο θέμα? Εμένα ας πούμε δεν μ' ενδιαφέρουν οι τρανσέξουαλ. Θα μπω σ'ένα θεματάκι σχετικό με τρανσέξουαλ για να πω τι????? Να κράξω??
Αν αντίθετα κάποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να δοκιμάσει να τηλεφωνήσει και μετά ΑΝ ΘΕΛΕΙ, μπορεί να μοιραστεί την εμπειρία του στο site, όπως έκανε ο θεματογράφος ή ένα άλλο παλικάρι(δεν θυμάμαι τώρα ποιος........sorry). Aπό 'κει και πέρα μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι και ο καθένας πράττει όπως γουστάρει. Παραδέχομαι ότι σαν ιδέα, μου ακούγεται αρκετά ελκυστική αλλά έχω τις επιφυλάξεις μου να δοκιμάσω για πολλούς λόγους. Ίσως κάποια στιγμή στο μέλλον να το κάνω.
Από 'κει και πέρα ήθελα να πω σε όλα τα παιδιά να μην τσιτώνετε ρε μάγκες. Εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον και να κάνουμε και χαβαλέ. Όχι να βγάζουμε τ' απωθημένα μας. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom