Νέα

Γραφείο γνωριμιών Wishgreece

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thanos291
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16

Χωρίς να αμφισβητώ κανένα. Αν κάποιος ,ειδικά κάποια ψάχνεται και έχει δεσμεύσεις, γάμος, σχέση, και συνεπώς θέλει ασφάλεια και διακριτικότητα γιατί θα έπρεπε να εμπιστευτεί τα όποια στοιχεία του σε κάποιο γραφείο ενώ υπάρχουν σαφέστατα περισσότερες και ασφαλέστερες επιλογές; 
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Χωρίς να αμφισβητώ κανένα. Αν κάποιος ,ειδικά κάποια ψάχνεται και έχει δεσμεύσεις, γάμος, σχέση, και συνεπώς θέλει ασφάλεια και διακριτικότητα γιατί θα έπρεπε να εμπιστευτεί τα όποια στοιχεία του σε κάποιο γραφείο ενώ υπάρχουν σαφέστατα περισσότερες και ασφαλέστερες επιλογές; 

Τι ακριβώς εννοείς φίλε μου? Έχεις κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • grannygun1.jpg
    grannygun1.jpg
    162,3 KB · Εμφανίσεις: 26

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Το καλύτερο είναι η πραγματική ζωή,πέρα απο αυτό υπάρχουν και τα sites κοινωνικής δικτύωσης.

Σίγουρα το καλύτερο είναι η πραγματική ζωή όταν μιλάμε για δημιουργία μιας σχέσης αλλά εδώ δεν είναι αυτό το ζητούμενο. Εδώ μιλάμε για αναζήτηση μιας καθαρά σεξουαλικής συνεύρεσης και μάλιστα παράνομης, όχι με τη νομική αλλά με την ηθική έννοια, αν κάποιος είναι δεσμευμένος. Οπότε αν δημιουργήσεις π.χ. μια παράλληλη σχέση από την "πραγματική ζωή", ποιός λέει ότι το άτομο με το οποίο θα συνάψεις αυτή την σχέση δεν θα θέλει κάτι παραπάνω και ποιος ξέρει μέχρι που μπορεί να φτάσει???? Το ίδιο ισχύει και για τα διάφορα sites με chat για γνωριμίες στυλ facebook. Δεν ξέρεις ποιόν έχεις απέναντί σου και τι θέλει από σένα. Υπάρχουν πολλά παραδείγματα που το πράγμα ξέφυγε σε άσχημες καταστάσεις από τέτοιες περιπτώσεις. Ενώ αν ξεκινάς με δεδομένο ότι αυτές που θα συναντάς έχουν ως προτεραιότητα την εχεμύθεια και θέλουν μόνο σεξ και τίποτα παραπάνω, έχοντας μάλιστα πληρώσει γι' αυτό, νομίζω ότι είναι πιο ξεκάθαρα και λιγότερο επικίνδυνο να βγουν στη φόρα τα πράγματα. Βέβαια όλα αυτά είναι θεωρητικά γιατί και πάλι υπάρχει πιθανότητα να ξεφύγει το πράγμα. Δεν υπάρχουν εγγυήσεις σε τέτοια θέματα. Απλά νομίζω ότι ελαχιστοποιείς τις πιθανότητες.
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Τύπε, φαντάζεσαι λέει, να έχει πάει και η γυναίκα σου στο γραφείο και να διαλέξετε ο ένας τον άλλον;  :2funny:

Χαχαχαχαχα!!!!!! Ναι, είναι κι αυτό μια πιθανότητα!!!!! Το θέμα είναι τι κάνεις μετά????? :think: :think: :think:
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Πήρα τηλ. την περασμένη εβδομάδα. Μου είπαν τα ίδια και εμένα ... Την περασμένη Παρασκευή με πήραν εκείνοι τηλ. και τους είπα ότι αν προλάβω θα πάρω τηλ για να περάσω απευθείας από το γραφείο τους (κάπου στην Ομόνοια). Δεν βρήκα χρόνο και δεν πήρα τηλ. Σήμερα με ξαναπήραν τους είπα ότι μπορώ να πάω από εκεί και η απάντηση ήταν ότι επειδή είχα κλείσει ραντεβου και δεν πήγα δεν μπορούν να μου ξανακλείσουν !!! Μόνο από τράπεζα μπορώ να στείλω τα λεφτά ... Τους είπα ότι θέλω να πάω από το γραφείο και απάντησαν ότι είναι κλεισμένες όλες οι ώρες για όλη την εβδομάδα !!!  :jerking: :jerking:
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Ξέρετε πόσοι απο εδω μέσα πρέπει ήδη να τα έχουν σκάσει στο γραφείο απο τότε που δημοσιεύθηκε το θέμα? πρέπει να οικονομησαν χοντρά. Και ακόμα και αυτοί που το αμφισβήτησαν, μέσα σε αυτούς και εγω.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
τελικα τι εγινε μαυτους....εκανε κανενας την κινηση να μας πει...?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ξέρετε πόσοι απο εδω μέσα πρέπει ήδη να τα έχουν σκάσει στο γραφείο απο τότε που δημοσιεύθηκε το θέμα? πρέπει να οικονομησαν χοντρά. Και ακόμα και αυτοί που το αμφισβήτησαν, μέσα σε αυτούς και εγω.

σιγουρα τα εχουν σκασει παρααααα πολλοι. για να μη μιλαει κανεις, η γαμανε ολοι σαν τρελοι και δεν θελουν να καψουν τη πηγη ή έχουν παρει τα @@ τους και  ντρεπονται να το πουν. Τι να συμβαίνει αραγε?

ΥΓ.  Με μια ομορφούλα, ψηλη, πρασινοματα βγηκε κανεις στο Παγκράτι? Αν ναι, με πμ  παρακαλω.
ΥΓ1. Στην παρτουζα των 6-9 κανεις?
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Χμμμμ!!!!! Όσο κι αν είμαστε επιφυλακτικοί (και πρέπει να είμαστε στις εποχές που ζούμε), εγώ τείνω να πιστέψω απόλυτα τον θεματογράφο όσον αφορά την περιγραφή της δικής του εμπειρίας. Μπορεί τα πράγματα να μην είναι ακριβώς έτσι τώρα βέβαια και χίλια δυο άλλα "μπορεί", μπορεί να συνιστούν μια διαφορετική κατάσταση αν δοκιμάσει να πάρει κάποιος άλλος τηλέφωνο. Δεν έχουν λοιπόν παρά να δοκιμάσουν όσοι ενδιαφέρονται. Δεν είναι και τίποτα δύσκολο. Ένα τηλεφώνημα κάνεις και ρωτάς ότι θες.
Για να πω κι εγώ την άποψή μου σχετικά με τα παραθετούμενα του συναγωνιστή Ποδολάγνου, νομίζω πως είναι άλλο το πλαίσιο που παίζουν οι γυναίκες σε αυτή την περίπτωση. Δηλαδή μια ελεύθερη κοπέλα μπαίνει πιο άνετα σ'ένα chat γνωριμιών από τα τόσα που υπάρχουν και παίζει με εκατοντάδες λιγούρηδες, διαλέγοντας κιόλας. Αλλά για μια παντρεμένη ή επίσημα δεσμευμένη τέλος πάντων, νομίζω ότι είναι πιο δύσκολο. Ίσως δηλαδή τέτοιου είδους γραφεία να προσφέρουν μεγαλύτερη ασφάλεια (θεωρητικά πάντα) γιατί υποτίθεται σμίγουν ανθρώπους που επιζητούν ΚΑΙ ΟΙ  ΔΥΟ την εχεμύθεια. Έτσι, ουσιαστικά συναντιούνται άνθρωποι καθαρά σεξουαλικά διψασμένοι που όμως δεν θέλουν κάτι παραπάνω, γιατί τα υπόλοιπα μπορεί να τα έχουν από την υπάρχουσα σχέση τους. Δεν το βλέπω και τόσο περίεργο αυτό από γυναικείας πλευράς και σίγουρα μια τέτοια δυνατότητα θα είχε συμμετοχή από πολλές γυναίκες. Έτσι το αντιλαμβάνομαι.
Φυσικά και δεν πρόκειται να βρουν ούτε οι γυναίκες, ούτε οι άντρες τις ερωτικές τους φαντασιώσεις εκεί μέσα. Αλλά έχεις την δυνατότητα της επιλογής, γνωστοποιώντας συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.Νομίζω είναι αρκετά ελκυστική διαδικασία, αν διαθέτεις το αντίτιμο, να γνωρίσεις και πέντε ανθρώπους και να σου βγουν μια-δυο καλές φάσεις, για να ξεφύγεις ίσως από την ρουτίνα της σχέσης σου ή να βγάλεις γούστα με κάποια/ον άλλη/ον.
Σίγουρα ακούγεται "πολύ καλό για να είναι αληθινό" για μερικές κατηγορίες ανθρώπων, όπως είναι οι δεσμευμένοι και οι παντρεμένοι. Γιατί αν είσαι ελεύθερος, δε νομίζω ότι το έχεις και τόση ανάγκη.Ανάλογα βέβαια και το χαρακτήρα του καθένα........   


 drax

 Υπάρχουν πολλοί ασφαλείς τρόποι για να έρθει σε ερωτική επαφή μια γυναίκα που δεν θέλει να εκτεθεί.
Οι πιο ασφαλής είναι να πηδηχτεί με έναν ήδη παντρεμένο άντρα, που έχει κι αυτός το ίδιο πρόβλημα.
 Παντρεμένος φίλος μου πηδούσε ένα καυτό μουνί για μήνες. Παντρεμένη κι αυτή με εναν πάμπλουτο που δεν του σηκωνόταν και πολύ. Η γυναίκα είχε πολλές καύλες κι ήθελε συνεχές γαμήσι. Μητρομάνα....
 Από την άλλη δεν ήθελε να χάσει και την ζωή που της παρείχε ο άντρας της. Γι αυτό κι ό,τι έκανε το έκανε όσο πιο κρυφά μπορούσε. Και πολύ πολύ προσεκτικά...
 Αλλά ούτε μια στιγμή δεν ψάχτηκε σε τέτοια γραφεία.
Και ποια ακριβώς εχεμύθεια προσφέρουν?

 Δεν ξέρω ρε μάγκες...

 Δεν θέλω να επιμένω σε πράγματα που δεν γνωρίζω. Ούτε θέλω να κατηγορήσω κανένα γραφείο. Πιθανόν να κάνει σωστά τη δουλειά του το συγκεκριμένο.

Τα περισσότερα όμως τα έχουν απατεώνες. Που το τελευταίο πράγμα που τους ενδιαφέρει είναι να σου γνωρίσουν κόσμο.


 ;)
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
 drax

 Υπάρχουν πολλοί ασφαλείς τρόποι για να έρθει σε ερωτική επαφή μια γυναίκα που δεν θέλει να εκτεθεί.
Οι πιο ασφαλής είναι να πηδηχτεί με έναν ήδη παντρεμένο άντρα, που έχει κι αυτός το ίδιο πρόβλημα.
 Παντρεμένος φίλος μου πηδούσε ένα καυτό μουνί για μήνες. Παντρεμένη κι αυτή με εναν πάμπλουτο που δεν του σηκωνόταν και πολύ. Η γυναίκα είχε πολλές καύλες κι ήθελε συνεχές γαμήσι. Μητρομάνα....
 Από την άλλη δεν ήθελε να χάσει και την ζωή που της παρείχε ο άντρας της. Γι αυτό κι ό,τι έκανε το έκανε όσο πιο κρυφά μπορούσε. Και πολύ πολύ προσεκτικά...
 Αλλά ούτε μια στιγμή δεν ψάχτηκε σε τέτοια γραφεία.
Και ποια ακριβώς εχεμύθεια προσφέρουν?

 Δεν ξέρω ρε μάγκες...

 Δεν θέλω να επιμένω σε πράγματα που δεν γνωρίζω. Ούτε θέλω να κατηγορήσω κανένα γραφείο. Πιθανόν να κάνει σωστά τη δουλειά του το συγκεκριμένο.

Τα περισσότερα όμως τα έχουν απατεώνες. Που το τελευταίο πράγμα που τους ενδιαφέρει είναι να σου γνωρίσουν κόσμο.


 ;)

Φίλε μου, παραδείγματα υπάρχουν πολλά και για κάθε περίπτωση. Εγώ έπιασα την θεωρητική πλευρά, προσπαθώντας να καταλάβω το σκεπτικό της δημιουργίας ενός τέτοιου γραφείου αλλά και των ανθρώπων που απευθύνονται εκεί. Στην πράξη, μπορεί να υπάρχει εχεμύθεια σε μια "παράνομη" σχέση ακόμα κι αν ο ένας δεν είναι δεσμευμένος. Αρκεί να είναι ξηγημένο άτομο και σέβεται την ζωή και τις επιλογές του άλλου. Και μπορεί από γραφείο ο άλλος να κολλήσει μαζί σου και να σου την κάνει. Δεν υπάρχουν εγγυήσεις. Απλά έχω την αίσθηση ότι είναι πιο εύκολο και βολικό να κάνει άλλος την δουλειά για σένα στην συγκεκριμένη κατάσταση, γιατί μην ξεχνάς ότι ειδικά πολλές γυναίκες δεν έχουν και την δυνατότητα να γνωρίσουν απ' έξω κάποιον άλλον. Που να τον γνωρίσουν? Να βγαίνουν στα μπαράκια? Στο σούπερ-μάρκετ? Μήπως από τον εργασιακό τους χώρο? Εκεί κρύβονται άλλες παγίδες. Βέβαια συμφωνώ μαζί σου ότι κάθε είδους γραφείο γνωριμιών (κάθε έννοιας) δεν έχει ως σκοπό να επιτελέσει κοινωνικό έργο, αλλά να έχει ένα κέρδος. Αυτό όμως είναι νομίζω εύλογο αυτονόητο και στο βάθος δεν έχει και τόση σημασία. Αν οι πελάτες μένουν ευχαριστημένοι (η πλειοψηφία, γιατί απόλυτα ποσοστά δεν υπάρχουν πουθενά)και το γραφείο θησαυρίσει έχουν κάνει και οι δύο πλευρές την δουλειά τους και είναι και ευχαριστημένοι. Αν υπάρξουν αρπαχτές και κοροϊδία, τότε θα υπάρξουν δυσαρέσκειες και η ζωή του εκάστοτε γραφείου θα είναι βραχύβια. Αυτά τα πράγματα διαδίδονται από στόμα σε στόμα. Και τα καλά και τα άσχημα.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εγω κυριοι διαβαζοντας το θεμα θυμηθηκα στα νιατα μου υπηρχαν στην ομονοια τα γραφεια που σε εφερναν σε επαφη για να νοικιασεις σπιτι . Εδινες ενα ποσο και σου εκλειναν 2 - 3 ραντεβου με ιδιοκτητη και φυσικα ολα τα τηλ ηταν μαιμου . Ειναι ακριβως η ιδια ιδεα απατης , απλα εξελισονται
Αυτα για τους νεοτερους , πληρωνεις και μαθαινεις ελεγαν οι παλιοι
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Εγω κυριοι διαβαζοντας το θεμα θυμηθηκα στα νιατα μου υπηρχαν στην ομονοια τα γραφεια που σε εφερναν σε επαφη για να νοικιασεις σπιτι . Εδινες ενα ποσο και σου εκλειναν 2 - 3 ραντεβου με ιδιοκτητη και φυσικα ολα τα τηλ ηταν μαιμου . Ειναι ακριβως η ιδια ιδεα απατης , απλα εξελισονται
Αυτα για τους νεοτερους , πληρωνεις και μαθαινεις ελεγαν οι παλιοι
Ακριβως ετσι ειναι φιλε μου. Και αυτο το γραφειο ειναι μια μεγαλη απατεωνια. Αν προσπαθησετε να παρετε τηλεφωνο πλεον θα δειτε οτι το νουμερο δεν λειτουργει πια. Οσοι την πατησατε την πατησατε. Καποια στιγμη θα ανοιξουν ενα αλλο με αλλο τηλ. και ουτο καθεξης, κοροιδα και αφελης παντα θα υπαρχουν. Μηπως θα επρεπε να γινει ενα ωραιο μπαναρισμα στον τυπο εδω μεσα που ανοιξε το θεμα και σε εναν αλλο πιο κατω που περιεγραψε και αυτος την δικη του ταχα μου εμπειρια?

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Να λοιπόν που επαληθεύτηκα....


Το τηλέφωνο πλέον δεν λειτουργεί, όπως είπε κι ένας συναγωνιστής πιο πάνω. Οπότε, όποιος την πάτησε την πάτησε. Πάμε για άλλα...


 Επειδή έχω γνωρίσει απατεώνες με τέτοιο γραφείο, σας λέω πως "η μπίζνα" είναι πολύ απλή στο στήσιμό της.

 Συνήθως το γραφείο ανοίγει κάπου στα Χαυτεία στο κέντρο της ΑΘήνας. Εκεί υπάρχουν ολόκληρες πολυκατοικίες που έχουν από 60 έως 100 μικρά γραφεία η κάθε μία προς ενοικίαση, με πολύ μικρό μίσθωμα. Οι απατεώνες επιλέγουν την πολυκατοικία που θα νοικιάσουν με πολλή προσοχή: κάποιοι όροφοι της πολυκατοικίας να είναι μισθωμένοι από Δημόσιες Υπηρεσίες.

 Δεν ξέρω γιατί, αλλά το θύμα είναι πιο δεκτικό στην απάτη, όταν μπαίνει σε κτίριο που στεγάζει και μια δημόσια υπηρεσία.

 Ένα τηλέφωνο, μια μοκέτα πρόχειρα τοποθετημένη, δύο πολυτελή γραφεία με αναπαυτικά καθίσματα συνεργασίας και μια συνδεση ίντερνετ σήμερα.
 Διαφήμιση παλιότερα σε περιοδικά, σήμερα η απάτη κοστίζει φτηνότερα μέσω του freelist ή άλλων σάιτ που μπαίνει πολύς κόσμος να ψαχτεί.

Οικογενειακή επιχείρηση....

Ο απατεώνας που γνώρισα εγώ, τα χε φτιάξει με μια κωλοπετσωμένη τύπισσα ηλικίας γύρω στα 40 - 45. Η κόρη της (κάπου στα 20) εκτελούσε χρέη τηλεφωνήτριας, το ζευγάρι αναλαμβανε το "ψηστήρι" του πελάτη.


 Η απάτη πολύ έξυπνα στημένη. Φωτογραφίες γυναικών μπορείς να προμηθευτείς από παντού, για να φτιάξεις ένα αξιόλογο μπουκ
 Έχετε αναρωτηθεί ποτέ, τις φωτογραφίες που βγάζουν οι φωτογράφοι στα μπουζούκια ή στους γάμους και στα βαφτίσια που πάτε, και δεν τις αγοράζετε, τι τις κάνουν μετά?  :2funny: :2funny: Για σκεφτείτε το λίγο....

 Ο "δικός" μου απατεώνας ζούσε για να κάνει απάτες. Ήταν στο αίμα του, είχε γεννηθεί γιοα αυτό.
Πήγαινε διακοπές κι έπαιρνε μαζί του φωτογραφική μηχανή κι ένα λαπτοπ... Πήγαινε σε μια ωραία κοπέλα τουρίστρια (συνοδευμένη ή μη αδιάφορο) και της ζητούσε να τον τραβήξει φωτογραφία μαζί με την κωλοπετσωμένη φίλη του. Μετά, με το πρόσχημα πως ήθελε να την ευχαριστήσει, της ζητούσε να την τραβήξει κι αυτός μια φωτογραφία δίπλα στην γυναίκα του, με σκοπό να της την στείλει μετά εκτυπωμένη, με δικά του έξοδα ταχυδρομικώς!
Ούτε μία κοπέλα από αυτές δεν μπορούσε να φανταστεί πως θα αποτελούσε με αυτόν τον τρόπο μέσο απάτης.
 Ο τύπος εκτύπωνε τις φωτογραφίες, κι έδειχνε την κοπέλα χαλαρή δίπλα στην γυναίκα του στο υποψήφιο θύμα, λέγοντας πόσο καλή κοπέλα είναι και πόσο διακριτική και "να εδώ με την γυναίκα μου είμαστε μαζί διακοπές στη Μύκονο" και άλλα τέτοια ευτράπελα....


 Δεν μπορειτε να φανταστείτε πόση επιτυχία είχε...  Σε τρείς μήνες μέσα (τόσο κρατάνε περίπου αυτά τα γραφεία) είχε αρπάξει από αφελείς κάπου 15 εκ. δραχμές τότε. Με κόστος μόλις μερικές εκατοντάδες χιλιάδες δραχμές, που κόστιζε η ενοικίαση του γραφείου, ο εξοπλισμός και η διαφήμιση...

 Όταν η επιχείρηση άρχιζε να "βρωμάει" απάτη με τηλεφωνήματα αγανακτισμένων που δεν είχαν βγει ούτε ένα ραντεβού, τότε ήταν ώρα να την κάνουν....

 Τα πράγματα φορτώνονταν από το γραφείο σε φορτηγό μια Κυριακή απόγευμα και φυλάσσονταν μετά σε μια αποθήκη λίγο πιο κάτω από τον σταθμό Λαρίσης.

 Το ενοικιαστήριο του γραφείου γινόταν με πλαστή ταυτότητα, το ίδιο και η σύνδεση τηλεφώνου.

Παύση "εργασιών" τριών τεσσάρων μηνών, όπου στηνόταν η επόμενη δουλειά στη Θεσσαλονίκη... και φτου κι απο την αρχή....


 Ελάτε να με πείσετε τώρα εμένα πως πραγματικά υπάρχουν γραφεία που κάνουν τίμια αυτήν τη δουλειά....

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Πρεπει να ειναι καποιος εντελως ηλιθιος και απελπισμενος,για να πιστεψει την ολη ιστορια που βρωμαγε απο την αρχη,και να παει να σκασει λεφτα σε αυτην την απατεωνια..Πρεπει να κονωμησανε χοντρα απο αυτη την μουφα καποιοι "καλοθελητες" που εσπευσαν να πιστεψουνν και να επιβεβαιωσουν
και καλα τον τυπο που εκαιγε την σκουφια του για το γραφειο αυτο,που εντωμεταξυ αλλαξε ολως τυχαιως και το νικ του.. ;)
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Πρεπει να ειναι καποιος εντελως ηλιθιος και απελπισμενος,

Εντάξει ρε μεγάλε.. Κάποιος δε  :knockinb: :zfuck: :zfuck: όσο  :knockinb: :knockinb: :zfuck: εσύ και έριξαν εκεί τις ελπίδες της απελπισίας τους... Τι το παίζεις υπεράνω τώρα;;

Αυτή η ιδέα υπάρχει και μάλιστα είναι πολυ πετυχημένη στην Αμερική..

Είναι πολύ κλειστοί κύκλοι όμως και λέγονταν SEX CLUB.. Είναι συνηθως πλούσιοι γιατί πολυ απλά χρειάζεσαι κάτι χιλιάδες ευρώ ετήσια συνδρομή. Αυτό που μετράει είναι η σωματοδομή σου.

Σου δίνουν ένα κινητό στο χέρι, το οποίο έχει μέσα κωδικοποιημένα ονόματα. Σηκώνεις απλώς το τηλέφωνο και δίνεις ραντεβού στο μέρος που θα βρεθείτε για να γίνει το πράγμα. Καμια συνάντηση, κανένας καφές, καμία υποχρέωση. Σηκώνεις τηλέφωνο, βρίσκετε, πηδιέστε και τέλος. Κανείς δε μιλάει με ονόματα, κανείς δε μιλάει με διευθύνσεις ουτε περαιτέρω συναντήσεις. Τα πάντα είναι ανώνυμα.. Απλά, σεξ..
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Εντάξει ρε μεγάλε.. Κάποιος δε  :knockinb: :zfuck: :zfuck: όσο  :knockinb: :knockinb: :zfuck: εσύ και έριξαν εκεί τις ελπίδες της απελπισίας τους... Τι το παίζεις υπεράνω τώρα;;

Αυτή η ιδέα υπάρχει και μάλιστα είναι πολυ πετυχημένη στην Αμερική..

Είναι πολύ κλειστοί κύκλοι όμως και λέγονταν SEX CLUB.. Είναι συνηθως πλούσιοι γιατί πολυ απλά χρειάζεσαι κάτι χιλιάδες ευρώ ετήσια συνδρομή. Αυτό που μετράει είναι η σωματοδομή σου.

Σου δίνουν ένα κινητό στο χέρι, το οποίο έχει μέσα κωδικοποιημένα ονόματα. Σηκώνεις απλώς το τηλέφωνο και δίνεις ραντεβού στο μέρος που θα βρεθείτε για να γίνει το πράγμα. Καμια συνάντηση, κανένας καφές, καμία υποχρέωση. Σηκώνεις τηλέφωνο, βρίσκετε, πηδιέστε και τέλος. Κανείς δε μιλάει με ονόματα, κανείς δε μιλάει με διευθύνσεις ουτε περαιτέρω συναντήσεις. Τα πάντα είναι ανώνυμα.. Απλά, σεξ..

Α και με χιλιάδες Ευρώ κιόλας η -έστω- ετήσια συνδρομή! Αυτό που περιγράφεις γιατί να μην το κάνει κάποιος με cg ή ct που (α) ούτε συνδρομή με ΧΙΛΙΑΔΕΣ Ευρώ πληρώνει αλλά γαμάει όποτε θέλει, (β) επίσης είναι "απλά, σεξ..." όπως λες, (γ) δεν έχει δώσει πουθενά ΚΑΝΕΝΑ στοιχείο του εν αντιθέσει με το γραφείο-απάτη που κάποιος/κάποιοι έχουν τα στοιχεία του (και σε κάποιες περιπτωση μέχρι και αρ. λογαριασμού), ό,τι πρέπει για εκβιασμό.

Για πες εσύ ή ο Drax....
 
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Μηπως θα επρεπε να γινει ενα ωραιο μπαναρισμα στον τυπο εδω μεσα που ανοιξε το θεμα και σε εναν αλλο πιο κατω που περιεγραψε και αυτος την δικη του ταχα μου εμπειρια?

+1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom