Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Ρε παιδια το KREOLI ειναι αυτο στη Γλυφαδα και εχει μονο 20-25 ευρω το 3ωρο?
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ξερεις κανεις ξενοδοχειο γαμιστρωνα στο Ηρακλειο η' εστω στη Νεα Ιωνια? :helpplea:
 

Επισκέπτης
καλο ξενοδοχειο ειναι και ενα απεναντι απο την Α πλαζ της βουλας!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ξερεις κανεις ξενοδοχειο γαμιστρωνα στο Ηρακλειο η' εστω στη Νεα Ιωνια? :helpplea:
αν πας μια σταση παραπερα νερατζιωτισσα ειναι το hotel marousi 22 νομιζο ευρο καλο ειναι....αλλα μην κατεβεις να πας με τα ποδια ειναι παραλληλα στις γραμμες του τραινου...οραια δωματια και πολλα αγκομαχητα απο διπλανα δωματια σου φτιαχνουν το κεφι...
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ωχ περασα ρε μαγκες τα 200 μυνηματα?αναβηκα αξιωμα το στραβαδι?χιχι ε τοτε να το γιορτασω με κανα καλο cg..εχει κανενας να μοθ προτεινει κατι το ξεχωριστο?εκτος απο ποπη
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
ρε παιδες καμια γαμηστρωνα πειραια μερια ???
 

Επισκέπτης
Παιδια πιστευω πως ειναι σημαντικο να αναφερουμε ο καθενας τα ξενοδοχεια με ημιδιαμονη που γνωριζουμε... γιατι τωρα που εγω για παραδειγμα πρεπει να παω να γαμησω σε ξενοδοχειο και δεν ξερω κανενα εχω πολυ μεγαλο προβλημα :headbang: :headbang:... παρακαλω τα ονοματα που αναφερουμε να συνοδευονται απο τιμη και διευθηνση.....

ευχαριστω..
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Olympic Φαληρο...
Simply the BEST. 20-30? ανάλογα την ώρα που θα πας.
Καλή εξυπηρέτηση (στην ρεσεψιόν έχω πετύχει κάτι μουνιά... απίστευτα..) και ακόμα καλύτερα δωμάτια, και με υπόγειο πάρκινγκ. ;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
υπαρχει ηδη θρεντ με τιτλο ''ξενοδοχεια ΧΧΧ'' αν δεν κανω λαθος.Ψαξου λιγο καλυτερα!
 

rolling stone

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
εγω παω στο SALEM στην αργυρουπουλη!!δενε χει τιποτα δωματια με ιδιαιτερη διακοσμηση αλλα ειναι καθαρο,δεν βγαζει ματι,ολα τα cg πανε και επισης στην νυχτερινη βαρδυα ο ρεσεωιονιστ ειναι γαμω τα παλικαρια!!πολυ ξηγημενος!

:thumbsup:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φοίβος....Μοσχάτο....στην κανάρη....πολύ καλό και η ημιπαραμονή 30 ?....και αρκετά ήσυχο....πολύ καλό για παράνομα ζευγαράκια.....δεν σε βλέπει κανείς......
 

Επισκέπτης
ιπαρχει ενα ξενοδοχειο πανο στιν εθνικι οδο ποθ λεγετε 3χχχ!!!!
 

ckalpo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μια ερωτηση γιατι ειμαι και νεος σε αφτα και δεν τα πολυ ξερω κιολας...οταν λεμε για τετοια ξενοδωχεια εννοουμε οτι αν δεν πας με ''παρεα'' μπορεις να βρεις και εκει...?
Συγγνωμη κιολας αλλα δεν ειμαι και γνωστης(ελπιζω να με καταλαβαινετε τι εννοω...!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
ΠΡΙΑΜΟΣ μάγκες. το καλυτερο αλλα μαπινοβγαινει πολυς κοσμος!!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδια μια ερωτηση γιατι ειμαι και νεος σε αφτα και δεν τα πολυ ξερω κιολας...οταν λεμε για τετοια ξενοδωχεια εννοουμε οτι αν δεν πας με ''παρεα'' μπορεις να βρεις και εκει...?
Συγγνωμη κιολας αλλα δεν ειμαι και γνωστης(ελπιζω να με καταλαβαινετε τι εννοω...!

καταλαβαινουμε, αλλα πρεπει να κανονισεις την ''παρεα'' σου απο πριν. ή θα την παρεις μαζι σου μπαινοντας ή θα την ''παραγγειλεις'' οταν θα πας για να ξερεις και τον αριθμο του δωματιου που θα σου ζητηθει σιγουρα..
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες το θεμα ισως ειναι το καταληλοτερο για εμενα γυριζω ξενοδοχεια απο 14 χρονων για διαφορους λογους.
Τα SUPER MUST - ΚΑΘΑΡΑ - ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ειναι
ΑΤΤΙΚΗ (Χαριλαου Τρικουπη και Τσιμισκη 37 Λυκαβητο)
ΚΡΕΟΛΗ (παραλιακη)
ΜΙΡΑΝΤΑ (POP ART HOTEL ΓΑΜΑΤΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ παραλιακη)
ΟΛΥΜΠΙΚ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΝΤΑ (Γιαννοπυλου κατι η οδος)
------LACOMBA------ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ!!!! ΓΑΜΑΤΟ ΧΛΙΔΑ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ (Ωνασειο)
ΞΕΝΟΦΩΝ (Αχαρνων -εδω εχουν γυριστει απειρες ταινιες ελληνικες παλιες          απο    ΒΕΓΓΟ μεχρι Ψαλτη)
Χ-DREAM (Aγ.Παρασκευη)
X-DREAM (Noταρα στον Πειραια)
ΝΕW DREAM (Λιοσιων)
DREAM (Πλ.Βαθη)
και αλλα πολλα καλα που σε περιπτωση που θελετε να μαθετε τι συμβαινει στειλτε μου PM να σας πω.
Μεγαλη ΠΡΟΣΟΧΗ οχι μονο σε καθαριοτητα και ΚΑΜΕΡΕΣ!Οταν σε ξενοδοχεια γινετε πεσημο για να μαζεψουν αλλοδαπες,γραφεια,νταβατζιδες και οδηγους υπαρχει μεγαλη περιπτωση να πεσετε θυματα συλληψης εστω και για εξακριβωση και αντε μετα μετα να τους αποδειξεις οτι δεν εισαι νταβατζης και οδηγος.
ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ HOTEL της ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗΣ  Εθνικη Κηφισσια γαμιστρωνες στυλ ΣΤΑΡ κλπ....
3ΧΧΧ παντου
δεν θελω να εκθεσω αλλα με μηνυματακι σας απαντω σε καθε απορια
warnwarn.gif
 Μην[/URL] γράφεις με κεφαλαία.
 

Επισκέπτης
επειδη πολλοι βλεπω και φοβουνται τις καμερες, υπαρχουν ανιχνευτες τσεπης για καμερες ασυρματες η μη, που μπορεις να βρεις μεσω νετ
 

Επισκέπτης
Υπαρχει ανιχνευτης για ενσυρματες καμερες ?
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Καλημέρα,
Θέλω να ρωτήσω το ξενοδοχείο ΖΕΝ στην παραλιακή τι λέει?
Αν έχει πάει κανείς ας δώσει καμιά εντύπωση
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom