Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Οπότε, ανεβαίνω, παίρνω τηλέφωνο και έρχεται το CG??
Και άν δεν είναι Ελληνόφωνο? :) Παίζει τίποτα με τα CG εκεί??
Μην φάμε και πόρτα...

τι εννοείς ρε φίλε ελληνόφωνο?όλες ξένες είναι,μπαίνουν μέσα και λένε τη ρεσεψιόν πάω στο 105 ή δεν λένε και τίποτα και ανεβαίνουν κατευθείαν,τι φοβάσαι,αυτή είναι η δουλειά των ξενοδοχείων αυτών
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Βρε αδερφέ μην αρπάζεσαι.. Εξήγησα "είμαι νέος στον χώρο".
Διάβασα σε κάποια Posts ότι κάποια ΧΧΧ Hotels έχουν κόλλημα με τα CG λόγω αστυνομίας. Και εγώ ρώτησα συγκεκριμένα για το Acropol, αν είναι κάποιο απο αυτά...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Βρε αδερφέ μην αρπάζεσαι.. Εξήγησα "είμαι νέος στον χώρο".
Διάβασα σε κάποια Posts ότι κάποια ΧΧΧ Hotels έχουν κόλλημα με τα CG λόγω αστυνομίας. Και εγώ ρώτησα συγκεκριμένα για το Acropol, αν είναι κάποιο απο αυτά...

δεν αρπάχτηκα ρε φίλε,δεν το ξέρω αυτό το ξενοδοχείο...απλά ξέρω ότι στα πιο κυριλέ για να μπει η κοπέλα πρέπει να δωσει το όνομά σου στη ρεσεψιόν,πράγμα που είναι μαλακία....στα ημιπαραμονής μπαίνει έτσι....τα γραφεία φοβούνται κάποια ξενοδοχεία ότι μπορεί να τους την πέσουν μπάτσοι πχ στο 3χχχ στην παραλιακή λίγοι στέλνουν κοπέλες, τα ξενοδοχεία δεν φοβούνται τίποτα
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
οκ... κανένα καλό στα Β.Π., να πηδήξουμε σαν άνθρωποι και να μην με δεί η γυναίκα μου στον Ευαγγελάτο??¨:)
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες απολυτα διασταυρωμενες απο τυπο που γνωρισα προσφατα ο οποιος δουλευε στα 3ΧΧΧ απο το 1998 εως το 2002 το 3ΧΧΧ στην Βαρυμποπη ειχε καμερες στα δωματια.υπηρχε  εντολη στα δωματια με τις καμερες να στελνουν μονο ζευγαρια και οχι κολγκερλ και τα δωματια ηταν συγκεκριμενα!εχει κανεις εμπειρια ενω πηγαινε στο συγκεκριμενο να τον εστελναν συνηθως στα ιδια δωματια?
 

Επισκέπτης
τελικα αν το φιλοσοφισουμε το θεμα θα πρεπει να κανουμε σωματειο ολοι οι μπουρδελιαριδες και να απαιτεισουμε τα καλιτεχνικα μας δικαιωματα απο τις γαμηστρωνες
 

D916

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
BLUE SEA στο καλαμάκι απο τα καλύτερα ,δοκιμάστε mini suita..

 

Odysseas74

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Στην Νεα ερυθραια ειχε σε ολα τα μονα δωματια
τοτε ειμουνα σε κατι SWINGERS CLUBS με την δικια μου
και καναμε παρτυ ¨ανταλαγων¨εκει
και ειχαμε κανονισει να πηγαινουμε μονο στα ζυγα δωματια.
Πήδημα με δακτύλιο, πρώτη φορά ακούω?.
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Συζητάνε δυο φίλες μου για ένα ξενοδοχείο στην Γλυφάδα.
Η μια είχε πάει παλιά με το αγόρι της και η άλλη πρόσφατα!
Και τις δυο τις έστειλε στο δωμάτιο 13...

Φρίκαραν....
 

MXracer

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καταρχήν ζητώ συγνώμη αν το θέμα αυτό υπάρχει ή υπήρξε στο παρελθόν αλλά εγώ δεν βρήκα κάποια αναφορά, μιας και κατεβαίνω από τη συμπρωτεύουσα για δουλεία μπορεί κανείς να μου προτείνει κάποιο ξενοδοχείο που χρησιμοποιείται για "άδειασμα"; ψάχνω για κάτι φτηνό γιατί θα μείνω 1,5 μήνα... επίσης αν μείνω κέντρο τι παίζει με το δακτύλιο; ευχαριστώ εκ των πρωτέρων...


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Θα μείνεις 1,5 μήνα σε μπουρδελοξενοδοχείο;
 

Επισκέπτης
πολυ καλο το blue sea αλλα πλεον αποφευγω τα ξενοδοχεια!!προτιμω το σπιτι μου!!!
 

MXracer

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
Θα μείνεις 1,5 μήνα σε μπουρδελοξενοδοχείο;

και τι να κάω; να νοικιάσω σπίτι ή να μείνω σε "νορμάλ" και να μου κοστίσει στο τέλος όσο κάνει ένα σετ "akrapovitch" (με λαιμό) για το μηχανάκι σου...

είπαμε να την βγάλουμε οικονομικά, αν έχεκ κανείς καμιά άλλη ιδέα ας προτείνει.

Τίποτα προς βόρεια παίζει;
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
και τι να κάω; να νοικιάσω σπίτι ή να μείνω σε "νορμάλ" και να μου κοστίσει στο τέλος όσο κάνει ένα σετ "akrapovitch" (με λαιμό) για το μηχανάκι σου...

είπαμε να την βγάλουμε οικονομικά, αν έχεκ κανείς καμιά άλλη ιδέα ας προτείνει.

Τίποτα προς βόρεια παίζει;
Παίζει το 3ΧΧΧ στον παράδρομο της εθνικής οδού με κατύθηνση προς Λαμία
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Hotel Kreoli sστο φανάρι που πάει στο golf Γυφάδας!!
23 ευρώ ημιδιαμονή!! Διανυκτέρευση δεν γνωρίζω!!
Καθαρό, ωραίο, με όμορφες παρουσίες στη ρεσεψιόν!!
Εδώ και 3 χρόνια εκεί πάω με την κοπέλα μου!!
 

Bertone27

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω πως πρέπει να έχουμε ένα τέτοιο thread και να του κάνουμε συνέχεια update με τα καλύτερα ξενοδοχέια, τα πιο καλά και τα πιο φθηνά... παίζει πολύ σημαντικό ρόλο και το μέρος...

Εγώ ξέρω το
3XXX  - site ? τιμή ? - ποιότητα ?
KΡΕΟΛΗ - site ? - τιμή ? - ποιότητα ?
HOTEL ΑΤΤΙΚΗ - www.attikihotel.gr]www.attikihotel.gr[/url] - τιμή ? - ποιότητα ?

Στον Πειραιά ξέρω το
Piraeus Dream -www.yahotels.gr/PiraeusDream]http://www.yahotels.gr/PiraeusDream[/url] - Είναι πολύ όμορφο αλλά δεν ξέρω αν είναι κανονικό ξενοδοχείο ή γι'αυτή την δουλειά..

Περιμένω να κάνουμε ένα πλήρη κατάλογο..

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Επισκέπτης
mx racer αν θεσ φθηνο και χοτελ και προσ βορεια προαστια ειναι στι μεταμορφωση ο ιβισκος
 

Bertone27

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήταν καλύτερο για κάθε ξενοδοχείο που λέμε να βάζουμε τα εξής στοιχεία
Ονομα ξενοδοχείου - περιοχή - τιμή - ποιότητα και site

Όποιος ξέρει και έχει στοιχεία να γράφει και θα φτιάξω μια λίστα με τα ξενοδοχεία που θα την κάνω update.
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ΡΕ παιδια δε φοβαστε μην εχουν καμμια καμερα εκει μεσα στα δωματια των ξενοδοχειων και μετα σας βρισκουμε στο Internet και γινεστε ρομπα για τα καλα...?παντως ειναι λιγο επικινδυνα κυριως τα δωματια που δινουν ειδικα για ημιδιαμονη....γιατι οσο να ειναι δεν τα ''νοικιαζουν'' για να κοιμηθουν εκει μεσα...!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom