Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
υπαρχει και το ξενοδοχειο victory που ειαναι στην μονης προδρομου,το στενακι που ειναι καθετο στη φυλης απεναντι  απο μπουρδελο στο 71,ισως να λεει αυτο ο φιλος σου.

οσο για το bora-bora που λες μερικα ποστ πριν ειναι οντως αρκετα καλο ξενοδοχειο αλλα τα δωματια που ειναι φατσα στην εθνικη οδο εχουν το μειονεκτημα να εχουν αρκετη φασαρια.
α μπραβο ρε παλικαρι!αυτο ενοοο μαλλον...απο οτι μου εχουν πι γιατι εγο δεν εχο παι...να σαι καλα ρε αρχιγε!!!!
 

wtamer

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
εχω βγαλει μια γκομενα high class πολυ κυριλε με λεφτα και θελω να τη παω σε ενα καλυτερο ξενοδοχειο ξερετε κααμμια καλη καβαντζα οχι μπουρδελιαρικα αλλα κανενα πιο καλο που δινει και ημιπαραμονη?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εχω βγαλει μια γκομενα high class πολυ κυριλε με λεφτα και θελω να τη παω σε ενα καλυτερο ξενοδοχειο ξερετε κααμμια καλη καβαντζα οχι μπουρδελιαρικα αλλα κανενα πιο καλο που δινει και ημιπαραμονη?
Μοσχάτο ξέρω ένα καλό...Φοίβος...δεν σε βλέπει κανένας....είναι εκτός κεντρικών δρόμων....και αν είναι και ''παράνομη'' η κυρία ακόμα καλύτερα...
 

wtamer

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλε αλλα ψαχνω κατι σαν το κρεολη αλλα προς βορεια
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Το κεφάλι μου το χτυπάω γιατί χάθηκε το Ερικάκι.... :headbang: :headbang: :headbang:
Tην ειχα παρει πριν καμμια 10αρια μερες δουλευει πολυ prive  τωρα και εχει αλλο τηλεφωνο που απ οτι μου ειπε το εχει δωσει σε λιγους
 

Kyriarxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλε αλλα ψαχνω κατι σαν το κρεολη αλλα προς βορεια

Για βορεια τσεκαρε το Pines επανω στην εθνικη. Εχω πολυ καιρο να "κυριαρχησω" εκει, αλλα δεν πρεπει να εχει αλλαξει, μια χαρα παντως για high class καταστασεις. Και αν θελεις και διακριτικοτητα, μην σε νοιαζει που ειναι φατσα καρτα. Το μωρο μπορει να ερθει κατευθειαν απο το αυτοκινητο στο δωματιο(!!). Απο πισω (του ξενοδοχειου, οχι του μωρου) και παντα κυριλε. ;)


Πρωτο post και χαιρετω ολη την καλη παρεα εδω μεσα!
 

Επισκέπτης
να σαι καλα κιριαρχε τις καυλας και τισ ιδονις!καλοσ ιρθες στιν καυλοπαρεα μας αρχοντα!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Καλώς ήλθες...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]εχω βγαλει μια γκομενα high class πολυ κυριλε με λεφτα και θελω να τη παω σε ενα καλυτερο ξενοδοχειο ξερετε κααμμια καλη καβαντζα οχι μπουρδελιαρικα αλλα κανενα πιο καλο που δινει και ημιπαραμονη?[/size]

Ψάξε το Grand Chalet στην Πολιτεία (καθώς ανεβαίνεις δεξιά σου). Δεν έχω πάει ποτέ αλλά έχω ακούσει ότι είναι πολύ κυριλέ. Ρώτα μόνο (τηλέφωνο πριν πας) πόσο κάνει, μη σου πάρουν το σκάλπ....
 

Kyriarxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
να σαι καλα κιριαρχε τις καυλας και τισ ιδονις!καλοσ ιρθες στιν καυλοπαρεα μας αρχοντα!

Νασαι καλα και εσυ αρχοντα του αθληματος, μεγα τιμωρε των ατακτων πορνιδιων. Διαβασα ενημερωσεις σου. Αρχηγος!!!

 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Στο olympic στο φαληρο μπορω να παρω βιζιτα η παιζει πακετο?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μπορεις να παρεις..ΠΑΝΤΩΣ το ΟΛΥΜΠΙΚ ΦΑΛΗΡΟ εχει χαλάσει πολυ..
τρίχες στις wc,πετσέτες βρώμικες,αιρκοντίσιον με ζεστό αερα και για να το αλλάξει η καθαρίστρια περιμένεις να έρθει κανα μισάωρο,δεν έχει χαρτί τουαλέτας κλπ
αυτα μου τυχαίνουν το τελευταίο 3μηνο ΠΟΛΥ συχνά..δύσκολα να είναι καθαρό δωματιο..Μηπως αλλαξε κάτι?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Τα πάντα γεμάτα αυτές τις ημέρες λόγω τελικού...ακόμα και τα ημιπαραμονής έχουν κατακλυσθεί από γκρουπ κυρίως ʼγγλων...
ΥΓ Ξέρει κανένας ένα ξενοδοχείο λίγο πριν το νοσοκομείο Μετροπόλιταν MARY PLAZA?...καλό φαίνεται αλλά δεν έχω πάει...
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Συναδελφοι τα φωτα σας. Θα μεινω μερικες μερες στη πατρα
παιζει κανενα ΧΧΧ ΄ξενοδοχειο ημιδιαμονης?
 

sarris

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες τι ξέρετε για το Bora Bora στην εθνική (Ύψος renault)?
Είναι τελικά ημιπαραμονής? Εντυπώσεις κανείς? Τιμή?

Διαβάζοντας το msg του φίλου laplace για το Olympic λίγο ξενέρωσα γιατί έλεγα να το επισκεφτώ το ΣΚ.
Καμιά πρόσφατη εμπειρία κανείς....?

Το Pines μου φαίνεται λίγο παρακμιακό...

Γενικώς ξαναμπαίνω στο παιχνίδι των hotels και ψάχνομαι για να μην ψάχνω... εκείνη την ώρα :-p

 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, υπάρχουν τίποτε ξενοδοχεία που σου κανονίζουν και την κοπέλα?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Διαβάζοντας το msg του φίλου laplace για το Olympic λίγο ξενέρωσα γιατί έλεγα να το επισκεφτώ το ΣΚ.
Καμιά πρόσφατη εμπειρία κανείς....?

φίλε έχω πάει πολλές φορές και όλα ήταν μια χαρά και καθαρά...τώρα ο φίλος ίσως έπεσε στην περίπτωση,αν ξεφύγει κάτι της καθαρίστριας ανθρώπινο είναι
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

AccomplicE

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να παρεις..ΠΑΝΤΩΣ το ΟΛΥΜΠΙΚ ΦΑΛΗΡΟ εχει χαλάσει πολυ..
τρίχες στις wc,πετσέτες βρώμικες,αιρκοντίσιον με ζεστό αερα και για να το αλλάξει η καθαρίστρια περιμένεις να έρθει κανα μισάωρο,δεν έχει χαρτί τουαλέτας κλπ
αυτα μου τυχαίνουν το τελευταίο 3μηνο ΠΟΛΥ συχνά..δύσκολα να είναι καθαρό δωματιο..Μηπως αλλαξε κάτι?

Βασικά, επειδή ο φίλος μου είναι παντρεμένος, πηγαίνουμε πολύ συχνά στο Ολύμπικ στο φάληρο.
Και αυτο που λες εγώ προσωπικά δε το εχω δει καμμία φορά.
Ίσως να σου έτυχε εσένα :/
βασικα ναι, υπήρχε πρόβλημα με το κλιματιστικό, και εμείς το ανάψαμε και έβγαζε στην αρχή ζεστό αέρα, μετά απο λίγο όμως άρχισε και έβγαζε κρύο, οπότε όλα Ok.

Στο θέμα πάντως, προσωπικά και ως γυναίκα προτιμώ το Ολύμπικ [τόσο σε σχέση τιμής - ποιότητας] και ένα άλλο ψιλό-κυριλέ που είναι κοντά στο The Mall, αν και είναι ψιλο κεντρικό σημέιο, παρ'όλ'αυτά μια χαρά.
Εκείνο που δεν συστηνω με τίποτα είναι ένα που βρίσκεται στον πειραιά, όπως πέρνάς την "προβλητα" [ή ότι άλλο είναι αυτό], με πάρκινγκ ακριβώς απο δίπλα και πίσω είσοδο. Δεν θυμάμαι όνομα αλλά θυμάμαι πολύ καλά ότι οι τυπάδες στην ρεσεψιονιστ με κάνανε να νιώσω τόσο άβολα όσο ποτέ, είχανε υφάκι, τουπέ και λοιπά.
Και το δωματίο το οποίο μας δώσανε ήτανε ψιλο καταστροφή.

Πάντως για κάμερες και τα λοιπά, δε  ξέρω, δε με ενδιαφέρει και τόσο πολύ, ότι είναι να γίνει θα γίνει, σε κεντρικό δελτίο να μην γίνεις θέμα όμως :p
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom