Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα εδώ και μερικά χρόνια πηγαίνω τακτικά σε ξενοδοχεία ημιπαραμονής και αυτό το γεγονός μου συμβαίνει πρώτη φορά. Λόγω εργασίας πηγαίνω αργά το βράδι και φεύγω νωρίς το πρωϊ (δηλαδή πληρώνω διανηκτέρευση). Προχτές το βράδι κατά της 02:00 πέρνω ένα δωμάτιο και τηλεφωνό σε γραφείο με cg για ένα ραντεβού, έφτασε μετά από 45 λεπτά περίπου και έμεινε στο δωμάτιο άλλο τόσο περίπου. Νωρίς το πρωϊ 7:00 καλώ άλλο ένα cg και πρίν έρθει στο δωμάτιο κτοιπάει τηλέφωνο από την reception του ξενοδοχείου για να με ενημερώσει οτι το δεύτερο ραντεβού έχει ΕΞΤΡΑ επιβάρυνση.
ΔΗΛΑΔΗ ;

1. Γνωρίζουν η κάθε κοπέλα που μπαίνει στο ξενοδοχείο σε ποιό δωμάτιο πάει?
2. Γιατί έξτρα χρέωση? Το δωμάτιο από δίκλινο γίνεται τρίκλινο.
3. Τι εχεμήθεια εξασφαλίζει όλος αυτός ο έλεγχος?

Μετά από αυτά τα πράγματα πραγματικά εγώ πολύ προβληματίστικα.






 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σε ποιο fuckotel εγινε αυτο παληκαρι ????
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
στο πρωτο ερωτημα που θετεις.. νομιζω οτι η καθε κοπελα που ερχεται ετσι με ραντεβου λεει στην reception σε ποιο δωματιο παει.. ετσι γινεται πχ.. στα 3ΧΧΧ

τωρα στα.. αλλα ερωτηματα.. δεν ξερω...
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Το ξενοδοχείο ήταν το New Dream πλατεία Αττικής.
Αλλη φορά ( σε διαφορετικό fuckotel) που περίμενα να πληρώσω οσες κοπέλες πέρασαν δεν έδωσαν καμιά σημασία στη reseption εμπαιναν στο ασανσέρ κατευθήαν. Μαλλον σ' αυτο το hotel κάνουν πορτα για προστασία των πελατών τους μάλλον.....
Η φτιάχνουν data σε excel......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Το ξενοδοχείο ήταν το New Dream πλατεία Αττικής.
Αλλη φορά ( σε διαφορετικό fuckotel) που περίμενα να πληρώσω οσες κοπέλες πέρασαν δεν έδωσαν καμιά σημασία στη reseption εμπαιναν στο ασανσέρ κατευθήαν. Μαλλον σ' αυτο το hotel κάνουν πορτα για προστασία των πελατών τους μάλλον.....
Η φτιάχνουν data σε excel......

το συγκεκριμενο (γνωμη μου), βγαζει απ τη μυγα ξυγκι. δεν ειναι κακο αυτο, απλα υπαρχουν και αλλα που δεν το κανουν αυτο..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
1. Γνωρίζουν η κάθε κοπέλα που μπαίνει στο ξενοδοχείο σε ποιό δωμάτιο πάει?
2. Γιατί έξτρα χρέωση? Το δωμάτιο από δίκλινο γίνεται τρίκλινο.
3. Τι εχεμήθεια εξασφαλίζει όλος αυτός ο έλεγχος?

Να σου απαντησω-Επι 2 χρονακια ημουν πελατης σε ξενοδοχειο-γαμηστρωνα επι της Πατησιων-Ειχα παρει 2 φορες 1 ντουετακι με Ρουμανες(καλες εποχες 120 €το διδυμο)και το ξενοδοχειο δε μου χρεωσε εξτρα-Εν αντιθεσει με αλλο -το ΠΡΙΑΜΟΣ στο Παγκρατι που οταν ειχα παρει και εκει 2 γκομενακια μαζι,οταν ανεβαιναν με το ασανσερ ο ρεσεψιονιστ καλεσε να μου πει οτι ειναι εξτρα χρεωση 10€,του λεω ΟΚ(Μες στις καυλες μου εκεινη την ωρα ΝΑΑ!! τα λε)Μετα οταν εφυγα αφησα το κλειδι-αυτος αλλαζε μαλλον τσοντα στο βιντεο και μου ειπε και καληνυχτα κανοντας μοκο για το 10αρικο που ελεγε πριν-Αρα μηπως ειναι νταβατζιλικι του καθε ξενοδοχου?

2. Γιατί έξτρα χρέωση? Το δωμάτιο από δίκλινο γίνεται τρίκλινο.
3. Τι εχεμήθεια εξασφαλίζει όλος αυτός ο έλεγχος?

Τεσπα,σιγα το δικλινο,εκτος αν πηδας σε σουιτα του Χιλτον-Μιλαμε για δωματιο σε φαση στουντιο-ευρυχωρο με μπανακι κυριλε

Οσον αφορα εχεμυθεια γαμα τα-Εκει που πηγαιαν ακουσα στην τηλεοραση μηνες μετα οτι''δεσανε''τον ρεσεψιονιστ γιατι του βρηκανε 9 καμερες στα δωματια-Παλι καλα που αλλαζα δωματια αλλα και να με τραβαγε γαμουσα καλα τουλαχιστον-

Ολα τα ξενοδοχεια εχουν τα παντα-Το μουνι να`ναι ''συνατο''και ολα τ`αλλα λυνονται!
 

kate26

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα... μήπως ξέρει κάποιος κάποιο ξενοδοχείο στην Πάτρα???


edit: είμαι γρήγορη ε ;)  συγνώμη
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα... μήπως ξέρει κάποιος κάποιο ξενοδοχείο στην Πάτρα???


edit: είμαι γρήγορη ε ;)  συγνώμη

Για ήσυχα και χωρίς ερωτήσεις, δοκίμασε την παλιά καλή αξία Blue Bay (πρώην Florida) στον Ψαθόπυργο. ΄Διακριτικότητα, όμορφο περιβάλλον και καλές τιμές....
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, μάλλον το γράφω σε λάθος Θρεντ, αλλα επειδη θα κατέβω Αθήνα σύντομα, πείτε μου αν ξέρετε σε ποίο/ποια ξενοδοχ. μπορώ να φέρω βιζιτα χωρίς να στραβώσουν στην ρεσεπσιόν? δεν μιλάω για ημιπαραμονή μόνο, αλλά και για κανονικό ξενοδοχείο
 

Επισκέπτης
ξενοδοχειο σαλεμ στην αργυρουπολη,λεωφορος βουλιαγμενης,στο υψος του σηματος της ολυμπιακης!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδιά, μάλλον το γράφω σε λάθος Θρεντ, αλλα επειδη θα κατέβω Αθήνα σύντομα, πείτε μου αν ξέρετε σε ποίο/ποια ξενοδοχ. μπορώ να φέρω βιζιτα χωρίς να στραβώσουν στην ρεσεπσιόν? δεν μιλάω για ημιπαραμονή μόνο, αλλά και για κανονικό ξενοδοχείο

ριξε μια ματια στον καταλογο του σάιτ στην κατηγορια ''ξενοδοχεια'', θα βρεις πολλες λυσεις..
 

dinitikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι κανένα καλό και διακριτικό
ξενοδοχείο ημιπαραμονής στην Θεσ/νίκη έχει
να προτείνει κανείς?
Ευχαριστώ.
 

sarris

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
2
Πόντοι
0
Εμπειρία από Pines Kifisia
Καλό, καθαρό, δωμάτιο μπουρδελέ στυλ.
Τιμή 33 euro! Mercyyyy
 

paulnet

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
10
Αδέλφια καλησπέρα.
Με την "παρανομίτσα" μου μέχρι τώρα είχαμε τιμήσει μόνο το Olympic στο Φάληρο (βλ κριτική στο ])
Η αλήθεια είναι ότι η Α....ή είχε άγχος λόγω του συνωστισμού. Ώσπου θυμήθηκα το Sandra στις Τζιτζιφιές (πρώτη παράλληλη της Θησέως, στην πλευρά προς Πειραιά) όπου πηγαίναμε με την νυν γυναίκα μου και βγάζαμε τα μάτια μας όταν είμαστε φοιτητές (όπως και στα Αττική στα Εξάρχεια και Ερατώ στα Πετράλωνα). Η κυρία ενθουσιάστηκε (με την ερημιά). Ψιλο-άγνωστο, δεν υπήρχε πιθανώς δεύτερος πελάτης, καθημερινή γαρ και πέντε το απόγευμα. Είσοδος εκτός της Θησέως υπάρχει και από το στενάκι (νομίζω οδός Ναρκίσοου). Φυσικά δεν έχει το λούσο του Olympic ή άλλων του είδους αλλά είναι ιδανικό για παντρεμένους (ή παντρεμένες, ή παντρεμένους που πηδάνε παντρεμένες)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]..... όπου πηγαίναμε με την νυν γυναίκα μου και βγάζαμε τα μάτια μας όταν είμαστε φοιτητές ....[/size]

Φίλε, νομίζω ότι κάνεις ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος.

Είναι το πρώτο μέρος που θα πάει να σε ψάξει η νυν, αν κάποια στιγμή υποψιαστεί κάτι!

Άλλαξέ το!
 

Επισκέπτης
ξενοδοχειο σαλεμ στην αργυρουπολη,λεωφορος βουλιαγμενης,στο υψος του σηματος της ολυμπιακης!!

φιλαρακι σε ακουσα κ το επισκεφτηκα..
καρφωμα σκετο, ομως το salem... ειναι πολυ κεντρικα κ σταματαει κοσμος στο φαναρι, με αποτελεσμα να εχεις πιθανοτητες να σε δει καποιο ματι, οπως εγινε κ με εμενα. :headbang:
απο καθαριοτητα κ σερβις παντως ειναι καλο.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μία ερώτηση ρε παιδιά. Αν πάω με ένα φίλο και πάρω μία ή και δύο κοπέλες η χρέωση είναι διαφορετική?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Απο οτι ξερω, η αρχικη τιμη ειναι για 3-4 ωρες, για 2 ατομα. Απο εκει και υστερα, το καθε εξτρα ατομο πληρωνει μια επιβαρυνση. Ας πουμε στον Πριαμο, η σουιτα ειναι 35 (γμτ το ξεχασα) και για καθε επομενο ατομο ειναι σιγουρα 23 ευρω. Στην τιμη αυτη μπορεις να τιμησεις τα 2 μηλαρακια και το μπουκαλακι κρασι που σε περιμενει στο δωματιο.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ φίλε μου.
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει hotel με θεμα δωματιου? δλη μεσαιωνικο,ρομαντικο,ιατρικο,σαδιστικο .Ετσι για αλλαγη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom