Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimis82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
μια και αναφέραμε ρεσεψιον. έχει μια ξανθιά στο πρίαμο, τι βυζούμπα κουβαλάει η ρουφιάνα! ειδικά καλοκαίρι φοράει όσα μπορεί λιγότερα! για πολλές  :jerking:
κοιτάς ρεσεψιόν, κοιτάς πλάι την δικιά σου, η σύγκριση σε πικραίνει  :headbang:



Μηπως τη λενε Κωνσταντινα??
 

Επισκέπτης
συναγωνιστες καλησπερα.
παιδια επειγον! ξερει καποιος κανενα ξενοδοχειο κοντα στην αχαρνων?
sos!!!!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Μηπως τη λενε Κωνσταντινα??
το είχα ακούσει μια μέρα πάνω σε μανούρα με πελάτη αλλά δεν το θυμάμαι
δε μου λέει κάτι το Κωνσταντίνα! πρόσφατα έσκασε και άλλη ξανθιά αλλά καμιά σχέση με αυτή που λέω!
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά,επειδή σκοπεύω να κατέβω Αθήνα, μπορώ σε κανονικό ξενοδοχείο να πάρω cg ή θα με κοιτάνε στραβά?αλλιώς, πιο ξενοδοχείο ΧΧΧ προτείνετε?
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Mάγκες σήμερα το μεσημέρι κατα τις 3 μπήκε στο HELLINIS στη συγγρού ένας ξανθός πύραυλος που κατά πάσα πιθανότητα ήταν του επαγγέλματος.Αν το πήρε κάποιος συναγωνιστής ασ δώσει πληροφορίες για τί φαινόταν εξαιρετικό.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εκεί μένουνε μόνιμα,τουλάχιστον παλαιότερα,κάποιες χορεύτριες του από κάτω μαγαζιού του Αφροδίτη...πάντως σαν ξενοδοχείο έχει μείνει πίσω,πολύ παλιό πλέον,οι πόρτες τα κρεβάτια όλα....
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα, χαλασε ο καιρός δεν ειναι πια για πάρκα πλατείες και parkings,
χτεσινή εμπειρία απο dream στην πλατεία Αττικής.
Στα θετικά --> η πισω πορτα και η τιμη (20).
Στα αρνητικα --> μια μυρωδια στο δωματιο και οχι και τοσο καθαρα γενικως.

Αληθειά , παιζεί πουθενά πιο φτηνά?
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εντελως τυχαια βρεθηκα προ καιρου στο hotel sandra για νορμαλ διαμονη. Δε ξερω αλλα μου αρεσε πολυ σαν χωρος. κυριλε ξενοδοχειο αλλα σε καλη περιοχη (τζιτζιφιες) και με καλη εξυπηρετηση
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Ηθελα να σας ρωτησω σαν πολυ πιο ειδικοι επι του θεματος αν υπαρχουν ξενοδοχεια οπως το "Medusa" που λετε και να εχουν κοπελες διαθεσιμες ισχυει κατι τετοια για το συγκεκριμενο ξενοδοχειο??

αν ναι καλο θα ηταν καποιος να εδινε και αλλες λεπτομεριες σχετικα με τιμες κλπ ξετερε καλυτερα

thanks
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
παιδια εντελως τυχαια βρεθηκα προ καιρου στο hotel sandra για νορμαλ διαμονη. Δε ξερω αλλα μου αρεσε πολυ σαν χωρος. κυριλε ξενοδοχειο αλλα σε καλη περιοχη (τζιτζιφιες) και με καλη εξυπηρετηση
το sandra παντα το τιμώ αν είμαι εκεί κοντά. και καθαρό και ήσυχο και με την πίσω πόρτα του. στα μόνα αρνητικά πως ενώ τους λες για ημιδιαμονή σου ζητάει ταυτότητα, οπότε για παντρεμένους ίσως δεν ταιριάζει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ηθελα να σας ρωτησω σαν πολυ πιο ειδικοι επι του θεματος αν υπαρχουν ξενοδοχεια οπως το "Medusa" που λετε και να εχουν κοπελες διαθεσιμες ισχυει κατι τετοια για το συγκεκριμενο ξενοδοχειο??

αν ναι καλο θα ηταν καποιος να εδινε και αλλες λεπτομεριες σχετικα με τιμες κλπ ξετερε καλυτερα

thanks
Α και ΠΟ και ΚΛΕΙΕΤΑΙ..
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
giorgospapa Αποκλειεται εννοεις πάτερ οτι δεν παιζει να εχει κοπελες μεσα το ξενοδοχειο? αλλα λογικα απ'εξω θα γινεται παζαρι γυναικων να τις πας μεσα
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
βρέθηκα πρόσφατα στο New Victory Οδός Νικαίας στη Πλ. Βικτωριας.
πολύ καθαρό, το μπάνιο με υγρό σαπουνάκι στο μπουκαλάκι τους, τα σφουγγάρια σφραγγισμένα, τηλεόραση μεγάλη, 5-6 δορυφορικά τσοντοκάναλα να παίζουν συνέχεια οχι να περιμένεις τον χασάπη να βάλει το dvd, μέχρι και supersport.
4 ώρες μαζί με το ουισκάκι μου 35 ευρώ.
αφού σκέφτομαι εκεί να πάω να δω τον γαύρο.
 

Επισκέπτης
βρέθηκα πρόσφατα στο New Victory Οδός Νικαίας στη Πλ. Βικτωριας.
πολύ καθαρό, το μπάνιο με υγρό σαπουνάκι στο μπουκαλάκι τους, τα σφουγγάρια σφραγγισμένα, τηλεόραση μεγάλη, 5-6 δορυφορικά τσοντοκάναλα να παίζουν συνέχεια οχι να περιμένεις τον χασάπη να βάλει το dvd, μέχρι και supersport.
4 ώρες μαζί με το ουισκάκι μου 35 ευρώ.
αφού σκέφτομαι εκεί να πάω να δω τον γαύρο.
τι μου θύμισες τώρα το έχω δοξάσει αυτό το ξενοδοχείο.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
χτεσινη επισκεψη στο μοναδικο LACOBA.μοντερνο ντιζαιν,lcd τιβι,ζεστουλικο και γενικα χλιδατο.ασεεε που δεν ακους τιποτα απο τα λοιπα δωματια.ημουν στο τεταρτο ,εβρεχε κιολας και ειχα μια θεα σουπερ(μεχρι να ρθει το γκομενακι)....μετα ειχα αλλη θεα.και το καλυτεροοοο ΜΟΝΟ ναι ΜΟΝΟ 20 ευρουλακια :rockon:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
επισκεψη στο olympic στο χαλανδρι οπου επι 3 ωρες ξεκωλιαζα μια φιλη μου στη σουιτα με μεγαλο υδρομασαζ κτλ.

υπεροχος χορος, πεντακαθαρος.

συνολο 40 ευρω. για λιγο πιο special καταστασεις αλλα λεει!

σουρη γεωργιου 1 κοντα στον κομβο κηφισιας-αττικης.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Πες μου περισσοτερα αν θες και σε ποια περιοχη ειναι το Ξενοδοχειο

χτεσινη επισκεψη στο μοναδικο LACOBA.μοντερνο ντιζαιν,lcd τιβι,ζεστουλικο και γενικα χλιδατο.ασεεε που δεν ακους τιποτα απο τα λοιπα δωματια.ημουν στο τεταρτο ,εβρεχε κιολας και ειχα μια θεα σουπερ(μεχρι να ρθει το γκομενακι)....μετα ειχα αλλη θεα.και το καλυτεροοοο ΜΟΝΟ ναι ΜΟΝΟ 20 ευρουλακια :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom