Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gibsonlp

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχει παει κανεις στο salem στην αργυρουπολη?εχω ακουσει οτι παιζουν καμερες αλλα δεν ξερω αν ισχυει...διαφωτηστε μας :headbang: :helpplea:
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Για το Σάλεμ τι να σου πω; Φαντάσου ότι μένω κοντά, παρ'όλα αυτά τρέχω κι εγώ στο Κρεολί λόγω παρόμοιων φημών που έχω ακούσει...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
πίσω από το κρεολή μένει κάποιος επώνυμος,έχει αστυνομικό κουβούκλιο και αστυνόμο,μάλλον μου φαίνεται εκεί που πέρυσι κάποιοι έκλεψαν το όπλο του φρουρού και έγινε μεγάλο θέμα,ίσως είναι του Εισαγγελέα ή Προέδρου του Αρείου Πάγου
όσο για ΛΑΚΟΜΠΑ κανένα σάιτ ή φωτο δεν υπάρχει,πολύ καλό ακούγεται....
 

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες ξερει κανεις κανενα ξενοδοχειο ημιδιαμονης στον πειραια κοντα στο σταθμο του ηλεκτρικου? Συγνωμη που βαριεμαι να διαβασω 22 σελιδες... Οποιος ξερει ας βοηθησει
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Tο lacoba ειναι πολυ καλο,ησυχο και εχει υπογειο γκαραζ με πορτα που ανεβαινεις κατευθειαν στη ρεσεψιον ωστε να μη βγαινεις εξω για να μπεις στο ξενοδοχειο.Μια φορα εχω παει,20 ευρω.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Hotel Hellinis.
Διεύθυνση: Λ. Συγγρού 117 Νέα Σμύρνη, Αθήνα.
Τηλέφωνο: 210-9311494
Website: www.hellinis.gr/]http://www.hellinis.gr/[/url]
Κριτικές: www.bourdela.com/content/view/642/223/]εδώ[/url]
Τιμή: 20€ / 3 ώρες.
Παροχές: Τηλεόραση, mini bar, κλιματισμός, room service.
Μέτριο, δεν έχει κάτι ιδιαίτερο για να το προτιμήσεις. Υπάρχουν πολλά καλύτερα.
Ένα πρόβλημα είναι η έλλειψη parking και στα γύρω στενά πάλι δύσκολα βρίσκεις.
Είναι σχετικά παλιό και οι χώροι του θα μπορούσαν να είναι καλύτεροι. Τα δωμάτια είναι θέμα τύχης. Μερικά είναι σχετικά καλά και μεγάλα, ενώ άλλα είναι πολύ μικρά.
Η ηχομόνωση σίγουρα δεν είναι στα ατού του.
Τουλάχιστον είναι καθαρό.
Από θέμα διακριτικότητας το αρνητικό είναι η είσοδος πάνω στη Συγγρού (παράδρομος), το προσωπικό όμως είναι αρκετά διακριτικό.
Στα θετικά το ψυγείο – mini bar στο δωμάτιο (με νερά και αναψυκτικά χωρίς χρέωση), οπότε δε χρειάζεται να παραγγέλνεις συνέχεια, και το κλιματιστικό που το ρυθμίζεις μόνος σου, ανάλογα με τις ορέξεις σου.
Για την αναμονή δε γνωρίζω, αφού όταν πηγαίνω παίρνω πρώτα τηλέφωνο.
Επίσης μέχρι τώρα δεν έχω πετύχει γραφείο που να μη στέλνει κοπέλες σε αυτό το ξενοδοχείο.
Είναι καλό μόνο αν σε βγάλει ο δρόμος σου από εκεί ή αν πας μετά από επίσκεψη στα πολιτιστικά κέντρα της Συγγρού, αφού είναι κοντά.
Δεν θα πήγαινα όμως με την κοπέλα μου.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Hotel Lacoba
Διεύθυνση: Ταγματάρχη Πλέσσα 19-21 Καλλιθέα, Αθήνα
Τηλέφωνο: 210-9407755
Τιμή: 20€
Παροχές: parking, τηλεόραση, κλιματισμός, room service
Από όσο ξέρω δεν έχει website ούτε φωτογραφίες του έχω.
Αρκετά καλό, το τιμάω συχνά.

Ήσυχο ξενοδοχείο, πρόσφατα ανακαινισμένο και οι χώροι του είναι αρκετά καλοί.
Βρίσκεται στην Καλλιθέα, χαμηλά – κοντά στον ιππόδρομο, σε ένα στενό κάθετο στην οδό Δοϊράνης, το οποίο βγαίνει στην πλάτη του Ωνάσειου.

Τα δωμάτια είναι αρκετά καλά και σχετικά μεγάλα και άνετα. Έχει μοντέρνα διακόσμηση και τα δωμάτια είναι «ζεστά» και με «χρώμα».
Διαθέτουν τηλεόραση lcd μεγάλη, με δορυφορικά κανάλια και φυσικά «ερωτικές» ταινίες.
Ο φωτισμός τους είναι πολύ καλός. Έχει φώτα πάνω από το κρεβάτι (στο προσκέφαλο – καθρέφτη) και κρυφό διακριτικό φωτισμό στο ταβάνι (με κόκκινο φως).
Έχουν καθρέφτες πάνω από το κρεβάτι και στο πλάι. Αν θυμάμαι καλά μερικά έχουν καθρέφτη και στο ταβάνι, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Αν κάποιος συνάδελφος ξέρει ας μας πει.
Ο κλιματισμός είναι κεντρικός και δε ρυθμίζεις μόνος σου τη θερμοκρασία κ.τ.λ.. Έχεις μόνο δύο επιλογές, ή να το ανάψεις ή να το αφήσεις σβηστό. Βέβαια είναι ρυθμισμένο σε καλή θερμοκρασία οπότε δεν έχεις πρόβλημα.
Στο θέμα της καθαριότητας είναι ένα από τα καλύτερα που έχω επισκεφτεί. Πολύ καθαρό, δεν έχω κανένα παράπονο στο συγκεκριμένο θέμα.
Το μόνο αρνητικό είναι η έλλειψη ψυγείου – mini bar στο δωμάτιο. Ό,τι πάρεις το παραγγέλνεις και πρέπει να το υπολογίσεις έξτρα στην τιμή. Το room service είναι γρήγορο και διακριτικό.
Η ηχομόνωση είναι πολύ καλή και δεν ακούς τα διπλανά δωμάτια, εκτός και αν φωνάζουν πάρα πολύ.

Στα θετικά το υπόγειο parking που διαθέτει το ξενοδοχείο. Επίσης, βρίσκεις πολύ εύκολα να παρκάρεις και έξω.
Από θέμα διακριτικότητας είναι επίσης σε πολύ καλό επίπεδο. Το προσωπικό είναι αρκετά διακριτικό. Στα συν και το ασανσέρ που οδηγεί από το parking κατευθείαν στη reception, χωρίς να χρειάζεται να βγεις σε εξωτερικό χώρο. Θετικό και το ότι βρίσκεται σε μια ήσυχη περιοχή και σε δρόμο χωρίς κίνηση.
Για το θέμα της αναμονής, μέχρι τώρα δεν έχει χρειαστεί να περιμένω. Όσες φορές έχω πάει έχει πάντα δωμάτιο.
Επίσης μέχρι τώρα δεν έχω πετύχει γραφείο που να μη στέλνει κοπέλες σε αυτό το ξενοδοχείο.

Γενικά είναι αρκετά καλό, good value for money, καλό για να πας και με την κοπέλα σου.
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια εχει παει κανεις στο salem στην αργυρουπολη?εχω ακουσει οτι παιζουν καμερες αλλα δεν ξερω αν ισχυει...διαφωτηστε μας :headbang: :helpplea:

Παιδια μακρυά από το salem.Mόνο αυτό εχω να πω καλυτερα LACOBA π[ου δεν ειναι και πολύ πιο μακρυά
Και παρεα με το απιστευτο μωρο την Σονια 27  μελαχρινη απο σημερινο ΕΘΝΟΣ
 

bigbrother07

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
μήπως κάποιος συναγωνιστής
μπορεί να αναφέρει σε ποιο ξενοδοχείο ΔΕΝ παίζει ηχομόνωση
και μπορούμε να ακούμε τους διπλά η ακόμα καλύτερα να τους βλέπουμε
???
ευχαριστώ πολύ!!!!
 

pop3

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι..Μήπως ξέρετε κάτι για το xdream ξενοδοχείο στην Αγία Παρασκευή?Ειναι καλό,με κάμερες ή χωρις (θα προτιμούσα χωρίς),καθαρό?Ευχαριστώ...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
μπορεί να αναφέρει σε ποιο ξενοδοχείο ΔΕΝ παίζει ηχομόνωση
και μπορούμε να ακούμε τους διπλά η ακόμα καλύτερα να τους βλέπουμε
???
ευχαριστώ πολύ!!!!
μέχρι τώρα χειρότερη ηχομόνωση έχει ο Πρίαμος. μέχρι και την κουβεντούλα ακούς.
για να βλέπεις ακόμα δεν έχω βρει
 

Zourlaris81

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
καλημερα συντροφοι

μολις γυρισα απο μια πρωινη επιδρομη στο HOTEL ATTIKI(Χαρ.Τρικουπη και Τσιμισκη)
Ημιδιαμονη σε σουιτα 25 ευρω.
Τηλεοραση, ντουζιερα, στρογγυλο κρεβατι, καθρεφτες κτλ. συναφη
Ρεσεψιον ευγενεστατη, καθαρος χωρος, σχετικα ησυχο μερος, με δικο του παρκιγκ
Το καλυτερο οτι μας εκανε προσφορα για την επομενη φορα που θα παμε σοιτα ημιπαραμονη απο 35 στα 18 ευρω
Το χειροτερο οτι μολις εβγαινα απο το δωματιο βγηκε και απο το διπλανο ενας παππους κοντα στα 70(εμπειρος συναγωνιστης  :2funny: :2funny: :2funny:) με μια 40αρα.
Φυσικα και δεν εχασα την ευκαιρια να τους παρω απο πισω και νατους δω απο κοντα. :rockon:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλημερα συντροφοι

μολις γυρισα απο μια πρωινη επιδρομη στο HOTEL ATTIKI(Χαρ.Τρικουπη και Τσιμισκη)
Ημιδιαμονη σε σουιτα 25 ευρω.
Τηλεοραση, ντουζιερα, στρογγυλο κρεβατι, καθρεφτες κτλ. συναφη
Ρεσεψιον ευγενεστατη, καθαρος χωρος, σχετικα ησυχο μερος, με δικο του παρκιγκ
Το καλυτερο οτι μας εκανε προσφορα για την επομενη φορα που θα παμε σοιτα ημιπαραμονη απο 35 στα 18 ευρω
Το χειροτερο οτι μολις εβγαινα απο το δωματιο βγηκε και απο το διπλανο ενας παππους κοντα στα 70(εμπειρος συναγωνιστης  :2funny: :2funny: :2funny:) με μια 40αρα.
Φυσικα και δεν εχασα την ευκαιρια να τους παρω απο πισω και νατους δω απο κοντα. :rockon:
πρωι πρωι ρε θηριο για ψαρεμα πηγες????
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Το Hotel Attiki που στο διαολο εχει δικο του ιδιοκτητο parking ??? / πλερωνεις για το parking ή συμπεριλαμβανεται στην τιμη του δωμα ????
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ασε που στον πριαμο αν κατσει το ασανσερ σε μερικουσ οροφους συναντιεσαι με κατι μπαζα...μα τι μπαζα που συνοδευονται με κατι ωραιους και εγω με το call girl και να σκεφτεται τωρα ο αλλος "γαμω τη πουτανα μου τι γαμαω ?" :2funny:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
επισκεψη στο lacoba σημερα,το πιο τελειο και φθηνο(με 20 ευροπουλα),οχι 30 και 35 που ζητα ο πριαμος.το ασχημο ειναι οτι το παρκιν εκλεισε απεναντι απο το lacoba.μαλλον δεν εβγαινε το μαγαζι να κρατα και παρκιν.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πίσω από το κρεολή μένει κάποιος επώνυμος,έχει αστυνομικό κουβούκλιο και αστυνόμο,μάλλον μου φαίνεται εκεί που πέρυσι κάποιοι έκλεψαν το όπλο του φρουρού και έγινε μεγάλο θέμα,ίσως είναι του Εισαγγελέα ή Προέδρου του Αρείου Πάγου
όσο για ΛΑΚΟΜΠΑ κανένα σάιτ ή φωτο δεν υπάρχει,πολύ καλό ακούγεται....

όντως πίσω από το Κρεόλι κάποιος "επίσημος" πρέπει να μένει!!
Στο κουβούκλιο πάντα είναι μέσα ένας μπάτσος!!
Τα καλοκαίρια κάθεται έξω!!!
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
επισκεψη στο lacoba σημερα,το πιο τελειο και φθηνο(με 20 ευροπουλα),οχι 30 και 35 που ζητα ο πριαμος.το ασχημο ειναι οτι το παρκιν εκλεισε απεναντι απο το lacoba.μαλλον δεν εβγαινε το μαγαζι να κρατα και παρκιν.
Το lacoba έχει υπόγειο πάρκινγκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom