Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

markmarkus25

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδεια.... χρειαζομαι βοηθεια, ο κολιτος μου βρηκε γυναικα, οι οποια θελει να μας παρει και τους δυο, χορο δικο μας δεν εχουμε, εχετε να προτινετε κανα ξενοδοχειο, που δεν 8α χαλαστουνε αμα σκασουμε 3 ατομα? Κεντρο κατα προτιμιση,
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Πρίαμος
Ινδιάνικο χωριό και 707...
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
στα περισότερα δεν νομίζω να υπάρχει θέμα με το ότι είστε 3.

Καλό είναι και το new dream στην πλ. Αττικής λιοσίων 120 ( περίπου )και το PRIAMOS στην Φωκιανού κοντά στο Καλλιμάρμαρο...
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες μην την Ψαχνετε πολυ...
Για βορεια πολυ καλα ειναι τα 2 ξενοδοχεια μεταμορφοση(ΙΒΙΣΚΟΣ και ΑΝΕΣΗΣ)
Εθνικη αποφευγουμε ΠΑΙΝΣ και 3χ Βαρυμπομη και παμε ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Αχαρνων 340 στο ΞΕΝΟΦΩΝ( και για παρτουζες)
Κεντρο 3χ ιουλιανου,ΒΙΚΤΩΡΙ(μονης προδρομου-BEST OF))πλατεια αμερικης(ΜΑΡΙΛΕΝΑ -ζηταει ταυτοτητα) ΑΤΤΙΚΗ!!!!!(best of)PRIVE (kai εαν δεν εχει δωματιο στο BILL)Kαλλιθεα στο LACOBA (πισω απο Ωνασειο) και πειραια Χ-DREAM (νοταρα) ΕΥΑ-ΝΙΚΗ-ΑΝΙΤΑ ΑΡΓΩ και στην αναβροχια καλο και το ΔΕΛΦΙΝΙ προς γλυφαδα ΜΙΡΑΝΤΑ και ΚΡΕΟΛΗ!
Αντε και καλο βολι
Τα παραπανω ολα ειναι ξενοδοχεια και τα προτιμουν και τα γραφεια αλλα και κοπελες η αγορια που ειναι στην βιζιτα εκτος απο ΠΡΙΒΕ και ΜΑΡΙΛΛΕΝΑ που δεν βαζουν 2 αγορια μαζι η ζητουν καποιες φορες διπλο αντιτιμο για το δωματιο
Εαν εχετε τον χρονο και την διαθεση καλεστε σε τετοια περιπτωση την αστυνομια να καταγραψει το συμβαν οτι 2 αγορια δεν σας εβαλαν η σας χρεωσαν διπλα και κοτσαρετε μια μηνυση και κερδιστε μεχρι και 13000 ευρω(σας το λεω εκ πειρας!!!!)
Καλο βολι!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Παιδες μην την Ψαχνετε πολυ...
Για βορεια πολυ καλα ειναι τα 2 ξενοδοχεια μεταμορφοση(ΙΒΙΣΚΟΣ και ΑΝΕΣΗΣ)
Εθνικη αποφευγουμε ΠΑΙΝΣ και 3χ Βαρυμπομη και παμε ΜΠΟΡΑ-ΜΠΟΡΑ
Αχαρνων 340 στο ΞΕΝΟΦΩΝ( και για παρτουζες)
Κεντρο 3χ ιουλιανου,ΒΙΚΤΩΡΙ(μονης προδρομου-BEST OF))πλατεια αμερικης(ΜΑΡΙΛΕΝΑ -ζηταει ταυτοτητα) ΑΤΤΙΚΗ!!!!!(best of)PRIVE (kai εαν δεν εχει δωματιο στο BILL)Kαλλιθεα στο LACOBA (πισω απο Ωνασειο) και πειραια Χ-DREAM (νοταρα) ΕΥΑ-ΝΙΚΗ-ΑΝΙΤΑ ΑΡΓΩ και στην αναβροχια καλο και το ΔΕΛΦΙΝΙ προς γλυφαδα ΜΙΡΑΝΤΑ και ΚΡΕΟΛΗ!
Αντε και καλο βολι
Τα παραπανω ολα ειναι ξενοδοχεια και τα προτιμουν και τα γραφεια αλλα και κοπελες η αγορια που ειναι στην βιζιτα εκτος απο ΠΡΙΒΕ και ΜΑΡΙΛΛΕΝΑ που δεν βαζουν 2 αγορια μαζι η ζητουν καποιες φορες διπλο αντιτιμο για το δωματιο
Εαν εχετε τον χρονο και την διαθεση καλεστε σε τετοια περιπτωση την αστυνομια να καταγραψει το συμβαν οτι 2 αγορια δεν σας εβαλαν η σας χρεωσαν διπλα και κοτσαρετε μια μηνυση και κερδιστε μεχρι και 13000 ευρω(σας το λεω εκ πειρας!!!!)
Καλο βολι!

Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα, αλλά το Ιβίσκος (Τατοϊου, κοντά στη γέφυρα με την Εθνική οδό) άμα δει 3 άτομα χρεώνει διπλά: Δηλαδή 36 ευρώ αντί για 18 που είναι το κανονικό.

Μου συνέβη προ καιρού που είχα ανέβει, ήρθαν 2 cg, και ο ρεσεπσιονίστ με πήρε τηλέφωνο και μου είπε: "Ξέρετε, αν ανέβουν και οι 2 κοπέλες η χρέωση είναι 36 ευρώ".
Τα έσκασα, τι να κάνω?

Και να σκεφτήτε ότι για φιλολογική συζήτηση είχαν έρθει οι κοπέλες, ούτε υποψία για σέξ δηλαδή! Αθώα πράματα!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Kανενα χοτελ που να μην εχει καμερες υπαρχει?
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Εσύ ξέρεις ποια έχουν;
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Τα περισσότερα πανδοχεία χρεώνουν τρίκλινο σε αυτές τις περιπτώσεις  >:(
 

krevatas

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος τι είδους δωμάτια έχει το Πρίαμος και τι τα χρεώνει γιατι στο σαιτ δεν αναφέρει τίποτα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Ξέρει κάποιος τι είδους δωμάτια έχει το Πρίαμος και τι τα χρεώνει γιατι στο σαιτ δεν αναφέρει τίποτα.
φιλε ο πριαμος εχει ωραια δωματια μεγαλα με διαφορες ονομασιες,εχει και καταλαογο στην ρεσεψιον με φωτο απο τα δωματια.τωρα οι τιμες αρχιζουν απο 30 μετα 35 ,παραπανω δεν ξερω.για μενα ειναι ανεβασμενες οι τιμες και για αυτο το χω κοψει.υπαρχουν με 20 ευρω ωραια μοντερνα χοτελ και γλιτωνεις εστω και 15 ευρω-ασχημα ειναι να τα ριξεις στο ρεζερβουαρ βενζινη???
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Hotel Lacoba
...
Έχουν καθρέφτες πάνω από το κρεβάτι και στο πλάι. Αν θυμάμαι καλά μερικά έχουν καθρέφτη και στο ταβάνι, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Αν κάποιος συνάδελφος ξέρει ας μας πει.
...
Τελικά, δεν πρέπει να έχουν καθρέφτη στο ταβάνι. Το δωμάτιο που πήρα την τελευταία φορά δεν είχε.
Ξέχασα όμως να ρωτήσω μπας και υπάρχουν λίγα δωμάτια με καθρέφτη και στο ταβάνι. Θα προσπαθήσω να θυμηθώ να ρωτήσω την επόμενη φορά.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Χρήσιμη πληροφορία αυτή.
Ευχαριστώ πολύ.
Είναι τσεκαρισμένο;

Δηλαδή, δεν μπορούμε να πηγαίνουμε σε κανένα;
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Χρήσιμη πληροφορία αυτή.
Ευχαριστώ πολύ.
Είναι τσεκαρισμένο;

Δηλαδή, δεν μπορούμε να πηγαίνουμε σε κανένα;

Δε λεω αυτο. Απλα αυτος που εχει τα ΧΧΧ εχει μεγαλη αλυσιδα τσοντοβιντεοκλαμπ. Γνωστος μου μου ειπε οτι ο ιδιος ειχε εγκαταστησει καμερες σε ενα απο αυτα (τεχνικος).
Παντως να σας πω την αληθεια θεωρω μεγιστη μαλακια καποιος που κατι κρυβει να πηγαινει σε γαμοχοτελ. Παντρεμενοι, ομοφυλοφιλοι κτλ.
Εγω που ειμαι ελευθερος και τους γραφω στα αρχιδια μου παω που και που αν τυχει καμια ξεπετα.
Τουλαχιστον αν πηγαινετε να δινετε ψευτικα στοιχεια στη ρεσεψιον ωστε να μη μπορουν μετα να σας εκβιασουν.
Επισης εχω ακουσει οτι πολλες φορες τις καμερες τις βαζουν "πελατες" και οχι οι ανθρωποι του ξενοδοχειου. Ασυρματες συνηθως.
Θα ελεγα να προτιματε τα κανονικα ξενοδοχεια απο τα γαμοχοτελ.

Ξερει καποιος να μας πει ποια ειναι λιγοτερο επικινδινα?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Παιδιά να σας κάνω μια ερώτηση.
Παρόλο που είμαι Πειραιώτης δεν έχω ακούσει τίποτα εντυπώσεις για το ξενοδοχείο Carol το Μικρολίμανο. Εντάξει διάβασα από την κατηγορία μας (Ξενοδοχεία) την περιγραφή,αλλά μήπως έχει πάει κανείς να μου πει εντυπώσεις όσο αφορά τα δωμάτια(αν είναι καλά) και τις τιμες?(φαντάζομαι κλασικές τιμές ημιδιαμονής απλά να είμαι σίγουρος.)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=9pt]Παντως να σας πω την αληθεια θεωρω μεγιστη μαλακια καποιος που κατι κρυβει να πηγαινει σε γαμοχοτελ. Παντρεμενοι, ομοφυλοφιλοι κτλ.
Εγω που ειμαι ελευθερος και τους γραφω στα αρχιδια μου παω που και που αν τυχει καμια ξεπετα.
Τουλαχιστον αν πηγαινετε να δινετε ψευτικα στοιχεια στη ρεσεψιον ωστε να μη μπορουν μετα να σας εκβιασουν.
Ξερει καποιος να μας πει ποια ειναι λιγοτερο επικινδινα?[/size]

Ρε πισοχώστης,

-Εσύ σε ποιά κατηγορία είσαι? Ομοφυλόφυλος ή "κτλ"? Γιατί παντρεμένος δεν είσαι, το γράφεις!

-Πελάτες δεν έχει νόημα να βάζουν κάμερες στο hotel. Γιατί αν ο πελάτης θέλει να "πιάσει" κάτι (τη γυναίκα του να πηδιέται π.χ.), δε ξέρει σε ποιό δωμάτιο θα τη στείλει το ξενοδοχείο. Άρα? Που θα βάλει την κάμερα? Σε ΟΛΑ τα δωμάτια θα βάλει κάμερες ο πελάτης?

-Πως ξεχωρίζεις ένα "κανονικό" ξενοδοχείο απο ένα γαμοhotel?

και τέλος, ναι, εγώ ξέρω "να σου πω ποια ειναι λιγοτερο επικινδινα". Τι θες, να βάλω τη λίστα εδώ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom