Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
φιλε μου στο bora-bora που πηγαινω συχνα δεν μου ζητησανε ποτε ταυτοτητα , τιμη 20 ευρουλια
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
4.789
Πόντοι
456
..υπαρχει hotel τετοιο που να προσφερει και breakfast..............
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
αν ειναι ημιπαραμονη δεν ζητανε..αν ειναι παραπανω η πεις θα δουμε και τετοια ζητανε γιατι κοβουν μηχανογρφημενη αποδειξη.και την στελνουν σπιτι, αν δεν την παρεις η σου πουν τις βγαζουμε το πρωι ολες μαζι και τετοια...το ξερω παραλιγο να την παθω παντρεμ ανθρωπος.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

taraduka

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ψάχνω ξενοδοχείο για να πάω με την κοπελιά...εχει κανεις να προτίνει τιποτα?
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
φιλε στην αγια παρασκευη εχει ενα πολυ καλο...

xdream λεγεται....25ε για 4 ωρες...
 

taraduka

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω για την απαντηση απο πειραια ξερεται τιποτα?
 

taraduka

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Σου φανηκε για πλακα...ωραια υποδοχη
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Από το ραδιόφωνο, απόψε:

Άγνωστοι (αμ τι, γνωστοί θα ήταν?) σκότωσαν λήστεψαν υπάλληλο ξενοδοχείου στην Κηφισιά.

Επίσης άκουσα για ληστεία βενζινάδικου (πάλι στην Κηφισιά, απόψε), που όμως κατέληξε στο θάνατο του πρατηριούχου. Πυροβολήθηκε από 4 άτομα και πέθανε μόλις έφτασε στο "Σισμανόγλειο".

Από ότι κατάλαβα (και ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΛΑΞΗ ΑΥΤΟ) το ξενοδοχείο πρέπει να ήταν το Pines.

Τι γίνεται ρε παιδιά? Texas?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Από το ραδιόφωνο, απόψε:

Άγνωστοι (αμ τι, γνωστοί θα ήταν?) σκότωσαν λήστεψαν υπάλληλο ξενοδοχείου στην Κηφισιά.

Επίσης άκουσα για ληστεία βενζινάδικου (πάλι στην Κηφισιά, απόψε), που όμως κατέληξε στο θάνατο του πρατηριούχου. Πυροβολήθηκε από 4 άτομα και πέθανε μόλις έφτασε στο "Σισμανόγλειο".

Από ότι κατάλαβα (και ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΛΑΞΗ ΑΥΤΟ) το ξενοδοχείο πρέπει να ήταν το Pines.

Τι γίνεται ρε παιδιά? Texas?

Ήταν κανείς στο Pines ρε παιδιά χτές βράδυ και κατάλαβε τίποτα?

(Η ληστεία σε ξενοδοχεία που εισπράττουν μετρητά (για τους ευνόητους ΧΧΧ λόγους) και δεν πληρώνονται με χρέωση κάρτας όπως π.χ. το Hilton, το Intercontinental και η Μεγ. Βρεττανία ακούγεται λογική).
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πριν 2-3 βραδια στο bora bora στην εθνικη αθηνων-λαμιας, απεναντι σχεδον απο το ρενω, τη στιγμη που περνουσα, μολις εφευγε ενα ασθενοφορο.

καποιος γαμουσε μεχρι θανατου μαλλον.. :grin:
 

gn171

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ :)

Επειδή προσωπική εμπειρία από ΧΧΧ hotels στην Αθήνα δεν έχω, θα ήθελα τα φώτα σας....
Θέλω να πάω με την κοπέλα μου κάπου ήσυχα και καθαρά στα ΒΠ. Από εμπειρίες φίλων, είχα υπ'όψιν μου τα 3ΧΧΧ στην Εθνική και το Ουράνιο Τόξο στην Άνοιξη.

Διάβασα και τις 27 προηγούμενες σελίδες και βλέπω ότι τελικά τα 3ΧΧΧ στην Εθνική συγκεντρώνουν μάλλον αρνητικές κριτικές... Δεν είδα όμως πουθενά να αναφέρεται τίποτα για το Ουράνιο Τόξο. Έχει κανείς εμπειρία?

Βασικά ψάχνουμε για:

  • [li]Νορμαλ τιμή (20-35€)[/li]
    [li]ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ[/li]
    [li]Ει δυνατόν απουσία καμερών (πχ δεν θα επιλέξω επ ουδενί ένα ξενοδοχείο για το οποίο έχουν ακουστεί σοβαρές φήμες για κάμερες όπως πχ το 3ΧΧΧ στην Εθνική)[/li]

Τα φώτα σας? Να πάω τελικά στο Ουράνιο? :huh: :huh:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Χαιρετώ :)

Επειδή προσωπική εμπειρία από ΧΧΧ hotels στην Αθήνα δεν έχω, θα ήθελα τα φώτα σας....
Θέλω να πάω με την κοπέλα μου κάπου ήσυχα και καθαρά στα ΒΠ. Από εμπειρίες φίλων, είχα υπ'όψιν μου τα 3ΧΧΧ στην Εθνική και το Ουράνιο Τόξο στην Άνοιξη.

Διάβασα και τις 27 προηγούμενες σελίδες και βλέπω ότι τελικά τα 3ΧΧΧ στην Εθνική συγκεντρώνουν μάλλον αρνητικές κριτικές... Δεν είδα όμως πουθενά να αναφέρεται τίποτα για το Ουράνιο Τόξο. Έχει κανείς εμπειρία?

Βασικά ψάχνουμε για:

  • [li]Νορμαλ τιμή (20-35€)[/li]
    [li]ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ[/li]
    [li]Ει δυνατόν απουσία καμερών (πχ δεν θα επιλέξω επ ουδενί ένα ξενοδοχείο για το οποίο έχουν ακουστεί σοβαρές φήμες για κάμερες όπως πχ το 3ΧΧΧ στην Εθνική)[/li]

Τα φώτα σας? Να πάω τελικά στο Ουράνιο? :huh: :huh:

Τα έχουμε πει εκτεταμένα.
Άσε τις κάμερες. Κι αν ένα ξενοδοχείο έχει ένα δωμάτιο βυσματωμένο, δε θα σε στείλει σε αυτό, εκτός κι αν πας με την Pamela Anderson ή την Hillary Clinton.
Το "ουράνιο Τόξο" καλό είναι, αλλά κρύο. Τελευταία φορά που πήγα είχαν και καπότα μαζί με τα σαπουνάκια πάντως...
άλλα στην περιοχή:
Pines (€33)
Ιβίσκος (€18)
 

gn171

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το "ουράνιο Τόξο" καλό είναι, αλλά κρύο. Τελευταία φορά που πήγα είχαν και καπότα μαζί με τα σαπουνάκια πάντως...

Kρύο, τέτοια εποχή?!! Κακό αυτό! :uglystupid:
Από "χαρακτήρα" τι λέει? Κλασσική μπουρδελοκατάσταση, ή φυσιολογικά πράγματα?

άλλα στην περιοχή:
Pines (€33)
Ιβίσκος (€18)

Για το Pines δεν έχω ακούσει καλά λόγια... Φιλενάδα μου που είχε πάει μου μίλησε για σχετική παρακμή... :rolleyes:
Ο Ιβίσκος είναι πολύ κοντά μου, αλλά ψιλοτζινάω να πάω γιατί ο ιδιοκτήτης είναι φίλος γνωστού μου.

Μπορείς να μου κατατάξεις σε σειρά προτίμησής σου τα 3ΧΧΧ, Pines, Ιβίσκος και Ουράνιο?

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες :dancing:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Kρύο, τέτοια εποχή?!! Κακό αυτό! :uglystupid:
Από "χαρακτήρα" τι λέει? Κλασσική μπουρδελοκατάσταση, ή φυσιολογικά πράγματα?

Για το Pines δεν έχω ακούσει καλά λόγια... Φιλενάδα μου που είχε πάει μου μίλησε για σχετική παρακμή... :rolleyes:
Ο Ιβίσκος είναι πολύ κοντά μου, αλλά ψιλοτζινάω να πάω γιατί ο ιδιοκτήτης είναι φίλος γνωστού μου.

Μπορείς να μου κατατάξεις σε σειρά προτίμησής σου τα 3ΧΧΧ, Pines, Ιβίσκος και Ουράνιο?

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες :dancing:

Φίλε, το γαμίσι εξαρτάται απ την γκόμενα (και σένα βέβαια), όχι απ το ξενοδοχείο.
Όταν ήμουν τακτικός θαμώνας, τα είχαμε γυρίσει όλα (με την ίδια γκόμενα), για να πληροφορούμαστε... (Τώρα γαμώ σπίτι μου).

Και τι σε πειράζει που είναι γνωστός ο του Ιβίσκος? Παντρεμένος είσαι για να κρύβεσαι?

Δοκίμασε τα όλα, λέω εγώ. Μόνος σου θα καταλήξεις σε αυτό που σου αρέσει καλύτερα.
 

gn171

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δοκίμασε τα όλα, λέω εγώ. Μόνος σου θα καταλήξεις σε αυτό που σου αρέσει καλύτερα.

Xεχε καλή ιδέα, θα πηγαίνω από ένα 3ωρο στο καθένα μέχρι τελικής πτώσεως!! :2funny:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom