Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Έχω να πάω πολλά χρόνια, αλλά είχα πάει μετά την ανακαίνιση , γύρω στο 2004 νομίζω.
ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΣΟΝΤΕΣ.

Μόνο filmnet.
Άκυρο εντελώς.
Αν θέλετε στο κέντρο Αθηνών.
Στο victory hotel. Ιεράς μονής Προδρόμου.
Το καλύτερο για μένα.
 

Επισκέπτης
Έχω να πάω πολλά χρόνια, αλλά είχα πάει μετά την ανακαίνιση , γύρω στο 2004 νομίζω.
ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΣΟΝΤΕΣ.

Μόνο filmnet.
ρε λακη μας δουλευεις???γιατι δεν πλακωνεσαι στα πολιτικα με τους κομμουνιστοσυμμοριτες???απο το μεσημερι περιμενω..
 

gn171

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά προτίμησα το Ουράνιο Τόξο. Πολύ καλές εντυπώσεις! :grin:

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κάθετο του παράδρομου της Εθνικής,κάτι που διασφαλίζει πολύ εύκολη πρόσβαση αλλά και διακριτικότητα.Το δωμάτιο ήταν γενικά καθαρό, χωρίς σημάδια από άλλους πελάτες, με καθαρά σεντόνια-πετσέτες, καινούργια σαπουνάκια,ακόμη και προφυλακτικό!!

Στα συν οι καθρέφτες στους τοίχους (!!), η μοκέτα στο πάτωμα και η "ζεστή" αίσθηση που αποκόμισα.Η ηχομόνωση είναι μέτρια προς καλή, αφού από το διπλανό δωμάτιο η κυρία ακουγόταν μόνο σε ορισμένες συχνότητες (ομιλίες πάντως δεν ακούς!).

Συν:
-Πρόσβαση / διακριτικότητα
-Πάρκινκ
-Δωμάτιο
-Γενικότερη αίσθηση

Πλην:
-Κάπως απότομη ρεσεψιον, αλλά διακριτική και άνετη.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα :)
 

lapo

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα είμαι στρατιωτικός και την άλλη εβδομάδα κατεβαίνω Αθήνα για την παρέλαση και επειδή θα μένω Αθήνα Θέλω να μάθω για τα ξενοδοχεία στον Σταθμό Λαρίσης Αν γνωρίζετε κατι στείλτε μύνημα
 

Επισκέπτης
τα περισσότερα έχουν Ρωσίδες καμαριέρες και αν είσαι του αθλήματος θα έχεις τα τυχερά σου,
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Μια ερώτηση, λίγο χαζή αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Στο ξενοδοχείο ΑΤΤΙΚΗ έχει 2-3 καθαρίστριες, όλες νέες 25-35 ετών που φοράνε μόνιμα πολύ κοντές ρόμπες. Βέβαια τις έχω δει στο δρόμο, όταν βγαίνουν για δουλειές του ξενοδοχείου και δεν έχω εικόνα από μέσα. Έχει υποπέσει στην αντίληψη κανενός να κάνουν και τίποτα "εξυπηρετήσεις";
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μια ερώτηση, λίγο χαζή αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Στο ξενοδοχείο ΑΤΤΙΚΗ έχει 2-3 καθαρίστριες, όλες νέες 25-35 ετών που φοράνε μόνιμα πολύ κοντές ρόμπες. Βέβαια τις έχω δει στο δρόμο, όταν βγαίνουν για δουλειές του ξενοδοχείου και δεν έχω εικόνα από μέσα. Έχει υποπέσει στην αντίληψη κανενός να κάνουν και τίποτα "εξυπηρετήσεις";
Οπως το σκεφτεσαι σε φαση σεναριο ταινιας του Marc Dorcel να πηδας την καθαριστρια μαλλον πιθανως και να γινει με ενα δυνατο μπουρμπουαρ,2ον αν υποπεσει στην αντιληψη σου οτι σε ''καρφωσε ''και ειναι ξεκωλο(εννοω μην την πεσεις σε καμια γιαγια Ρωσιδα :rolleyes:-αυτες και αν εχουν το ζουμι οπως οι κοτες- και 3ον πρεπει να την δεις πολλες φορες,να κοιταχτειτε,να της μιλησεις,να ρισκαρεις να μη σου πει καμια μαλακια και ακουσει ο ρεσεψιονιστ και αν ειναι λακαμας σου αρχισει να τα πρηζει.

Στο θεμα του θρεντ :coffee:

Γαματα ξενοδοχεια επιλογης μου το Πριαμος στο Παγκρατι.
Παλια τραβιομουν σε ενα που ηταν επι της Πατησιων με μευρα τζαμια απεξω(το ανακαλυψε ο Εισαγγελατος οτι ειχαν στησει σε καποια δωματια κρυφες καμερες.
Αν με κατεγραψε καποια οταν πηδουσα βιζιτες στα @@ μου.
Τουλαχιστον τις γαμουσα καλα :rockon: :rockon:
 

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Πρόσφατα πήγα στο 3ΧΧΧ της Εθνικής οδού. Χάλια! Τα υδραυλικά δεν λειτουργούσαν (αναγκάστηκα και έβγαλα το "τηλέφωνο" από το ντους για να μπορέσω να πλυθώ, η βρύση του νιπήρα έτρεχε εκνευριστικά, δεν υπήρχε κουρτίνα στη ντουσιέρα και το νερό πλημμύριζε το μικρό μπάνιο...). Επί πλέον, τόσο το δωμάτιο όσο και τα σεντόνια μύριζαν απαίσια (κάτι μεταξύ μούχλας και "εξωτικού" πατσουλιού, εντελώς ντεκαβλέ)! Το δωμάτιο μιά σταλιά. με κιτς "ανατολίτικο" (υποτίθεται) διάκοσμο! Πήγα εκεί για αλλαγή και μόνο (ενώ έχω άνετο δικό μου σπίτι, με κρεβάτι king size) και με την ελπίδα να ακούσουμε και βογκητά από διπλανά δωμάτια, κάτι που μας καυλώνει πολύ. Να φανταστείτε ότι μόλις και μετά βίας έχυσε η μουνίτσα μου. Φύγαμε και πήγαμε σπίτι μου όπου το κάναμε ανθρώπινα και η μουνίτσα ξεσκίστηκε στους οργασμούς!

Αλήθεια, ξέρετε να υπάρχει κανένα ξενοδοχείο με λεπτούς τοίχους ώστε να ακούγονται τα βογκητά;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Πρόσφατα πήγα στο 3ΧΧΧ της Εθνικής οδού. Χάλια! Τα υδραυλικά δεν λειτουργούσαν (αναγκάστηκα και έβγαλα το "τηλέφωνο" από το ντους για να μπορέσω να πλυθώ, η βρύση του νιπήρα έτρεχε εκνευριστικά, δεν υπήρχε κουρτίνα στη ντουσιέρα και το νερό πλημμύριζε το μικρό μπάνιο...). Επί πλέον, τόσο το δωμάτιο όσο και τα σεντόνια μύριζαν απαίσια (κάτι μεταξύ μούχλας και "εξωτικού" πατσουλιού, εντελώς ντεκαβλέ)! Το δωμάτιο μιά σταλιά. με κιτς "ανατολίτικο" (υποτίθεται) διάκοσμο! Πήγα εκεί για αλλαγή και μόνο (ενώ έχω άνετο δικό μου σπίτι, με κρεβάτι king size) και με την ελπίδα να ακούσουμε και βογκητά από διπλανά δωμάτια, κάτι που μας καυλώνει πολύ. Να φανταστείτε ότι μόλις και μετά βίας έχυσε η μουνίτσα μου. Φύγαμε και πήγαμε σπίτι μου όπου το κάναμε ανθρώπινα και η μουνίτσα ξεσκίστηκε στους οργασμούς!

Αλήθεια, ξέρετε να υπάρχει κανένα ξενοδοχείο με λεπτούς τοίχους ώστε να ακούγονται τα βογκητά;
Το "ΠΡΙΑΜΟΣ"
Σίγουρα πράγματα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Για  το ΠΡΙΑΜΟΣ  και  τους  λεπτούς  τοίχους  συμφωνώ .
Πάντως  είναι  άπαιχτο  μαγαζί
 

bonjovi

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Προσφάτως επισκέφθηκα το Πρίαμος μετά της επισήμου σχέσεως...
Εντυπώσεις ιδιαίτερα θετικές. Πήρα δωμάτιο με υδρομασάζ, που ήταν πολύ καθαρό, με εκπληκτική διακόσμηση, ενώ και το υδρομασάζ δούλευε κανονικά και μου φάνηκε σχετικά καθαρό. 40 ευρώπουλα οι τρεις ώρες, ενώ μου είπαν ότι αν έπαιρνα σουίτα με υδρομασάζ η τιμή ήταν 50 Ε για τέσσερις ώρες. Ιδιαίτερα ευγενικοί στην ρεσεψιόν, αλλά πολύς κόσμος μπαινόβγαινε και παρότι το ίδρυμα είναι σε μικρό παράδρομο που δεν περνά κόσμος, αν είστε ...παράνομοι, δεν ξέρω αν πρέπει να το προτιμήσετε, ειδικά τις πολυάσχολες μέρες και ώρες, Παρασκευοσάββατα βράδυ.
Εγώ και η κοπέλα μου, μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι και είπαμε να το ξανακάνουμε σύντομα. Όντως οι τοίχοι είναι λεπτοί και ακούγονται φωνές, κάτι που εμένα προσωπικά δεν με φτιάχνει, το αντίθετο. Δεν με πτόησαν πάντως αυτή την φορά. Τις άκουσα μόνο όταν κάναμε διάλειμμα και γέλασα με την καρδιά μου.
 

Επισκέπτης
απο τα χειροτερα ξενοδοχεια του ειδους ειναι το ΑΤΤΙΚΗ για τον απλουστατο λογο
πως δεν εχει τουαλετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! στα δωματια!!!! :headbang: :headbang:
μονο ενα κοινο μπανιο σε καθε οροφο :tickedoff: :tickedoff:



ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....
 

gibsonlp

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
εγω που πηγα τη κυριακη παντως καλο μου φανηκε το αττικη εκτος αυτου με τις τουαλετες.αληθεια αυτο εχει καμερες?
 

bonjovi

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
@Stavros

Δεν τους ρώτησα βρε φιλαράκι αν με άκουσαν... Αλλά για να τους άκουγα εγώ, μας άκουσαν και αυτοί  :rockon: :rockon:

Μεταξύ μας, το Αττική από εμένα έχει φάει κόκκινη κάρτα ακριβώς γι αυτό το θέμα με τις τουαλέτες. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Κρίμα γιατί μια-δυο φορές που το είχα τιμήσει παλιότερα είχα αντιμετωπίσει διακριτικό και ευγενικό σέρβις, ενώ ήταν πολύ καθαρό και περιποιημένο, κατά τα άλλα...
 

titus2006

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Το Αττική πράγματι έχει αυτό το πρόβλημα με την τουαλέτα.Κατα τ'άλλα όμως οι άνθρωποι είναι πολύ εξυπηρετικοί,ευγενικοί και είναι καθαρό "φαινομενικά".Και λέω φαινομενικά γιατί η έλλειψη τουαλέτας μπορεί να οδηγεί μερικούς που βαριούνται να βάλουν κανα παντελόνι να πάνε μέχρι την τουαλέτα,να κατουράνε στο ντους και το θέμα επομένως είναι πόσο καλά καθαρίζεται αυτό.Ειδικά σε μέρες-ώρες αυξημένης ζήτησης.Πάντως όσο αφορά σε σεντόνια κτλ κανένα παράπονο.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Το Αττική πράγματι έχει αυτό το πρόβλημα με την τουαλέτα.Κατα τ'άλλα όμως οι άνθρωποι είναι πολύ εξυπηρετικοί,ευγενικοί και είναι καθαρό "φαινομενικά".Και λέω φαινομενικά γιατί η έλλειψη τουαλέτας μπορεί να οδηγεί μερικούς που βαριούνται να βάλουν κανα παντελόνι να πάνε μέχρι την τουαλέτα,να κατουράνε στο ντους και το θέμα επομένως είναι πόσο καλά καθαρίζεται αυτό.Ειδικά σε μέρες-ώρες αυξημένης ζήτησης.Πάντως όσο αφορά σε σεντόνια κτλ κανένα παράπονο.

καλα εγω μια δυο φορες που εχω παει εχω κατουρησει κανονικα και με το νομο στην ντουζιερα του Αττικη / τι να κανεις ???? - δεν υπαρχει αλλη επιλογη / το προβλημα το ειχα μια φορα που ειχα χεσιμο αλλα ευτυχως που ηρθε η κοπελα γρηγορα και μου εφυγε ......
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
το προβλημα το ειχα μια φορα που ειχα χεσιμο αλλα ευτυχως που ηρθε η κοπελα γρηγορα και μου εφυγε ......

Μας μπερδεύεις ρε Υπουργέ!

Ποιός έφυγε γρήγορα?
Η κοπέλα?
Το χέσιμο?

Ποιός ήρθε?
Η κοπέλα?
Το χέσιμο?

Τι είχες μαζί σου?
Κοπέλα?
Χέσιμο?
Πρόβλημα?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Γενικα οταν παιρβω βιζιτες και πλησιαζει η ωρα της αναταμωσης αισθανομαι ενα σφιξιμο στην κοιλια μου και μερικες φορες μου ερχεται χεσιμο / ετσι εγινε ..... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom