Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Γενικα οταν παιρβω βιζιτες και πλησιαζει η ωρα της αναταμωσης αισθανομαι ενα σφιξιμο στην κοιλια μου και μερικες φορες μου ερχεται χεσιμο / ετσι εγινε ..... 

Α, εντάξει, φίλε!

Το ξεκαθάρισες το θέμα!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
... και πλησιαζει η ωρα της αναταμωσης αισθανομαι ενα σφιξιμο στην κοιλια μου ...

Τώρα που το σκέβομαι, είναι ΤΡΟΜΕΡΟ προσόν αυτό:

Διότι εμείς οι υπόλοιποι τρώμε το στήσιμο της αρκούδας (ως γνωστόν). και εκνευριζόμαστε.

Ενώ εσύ, είσαι χαλαρός, και περιμένεις. Μπορείς να ρίξεις και κανέναν υπνάκο.
Πόλις το πορνίδιο πλησιάσει, σε σφίγγει η κοιλιά σου και ειδοποιείσαι...

Μαγκιά!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Σταυρο δεν μπορεις να καταλαβεις τι αισθηματα με κατακλυζουν καθως ακουω τον ηχο των τακουνιων απο τον διαδρομο να πλησιαζουν στην πορτα μου / τετοιο αγχος ειχα μονο οταν εδινα Πανελληνιες ......
 

Επισκέπτης
καλα εγω μια δυο φορες που εχω παει εχω κατουρησει κανονικα και με το νομο στην ντουζιερα του Αττικη / τι να κανεις ???? - δεν υπαρχει αλλη επιλογη / το προβλημα το ειχα μια φορα που ειχα χεσιμο αλλα ευτυχως που ηρθε η κοπελα γρηγορα και μου εφυγε ......

Εμενα μια φορα με ειχε πιασει χεσιμο σε μια πισινα της Λιμνουπολης.Αλλα στα παπαρια μου.Εριξα ενα χεσιμο μεσα στην πισινα και βγηκα μετα εξω κυριλε.Φαγανε τα σκατα μου τα φλωρακια οι Εγγλεζοι.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Εμενα μια φορα με ειχε πιασει χεσιμο σε μια πισινα της Λιμνουπολης.Αλλα στα παπαρια μου.Εριξα ενα χεσιμο μεσα στην πισινα και βγηκα μετα εξω κυριλε.Φαγανε τα σκατα μου τα φλωρακια οι Εγγλεζοι.

Τώρα που το λες τα θυμάμαι:

Παραλία νησιού, ερημική. Μήλος νομίζω, απ την έξω μεριά.
Καμιά 10ρια όλοι κι όλοι στην αμμουδιά, όλοι τσίτσιδοι.
Εγώ και η δικιά μου (αυτή που πηδηχτήκαμε με τις μπουκάλες), κολλητός με τη δικιά του, και οι άλλοι (6 περίπου) ξένοι.
Με πιάνει χέσιμο. Τι να κάνω?
Παίρνω τα βατραχοπέδιλα, μπαίνω στο νερό και ξανοίγομαι καμιά 300ριά μέτρα μακρυά απ την παραλία.
Ααααααααχ!  Εν τάξει.
Ξαναγυρίζω πίσω, και ξαπλώνω πάλι στον ήλιο.
Είχε ένα ελαφρότατο αεράκι (προς την παραλία όμως), και σχεδόν καθόλου κύμα.
Σε κανα μισάωρο μου λέει ο κολλητός:
-"Ρε συ, αυτό που προσπαθεί να μαζέψει ο Γερμανός, το κουράδι σου είναι?"

Παιδιά το είχε φέρει το αεράκι και το ξέβρασε ακριβώς μπροστά μας!

Ο Γερμανός έκανε χειρισμούς με ένα ξύλο, και τελικά το έθαψε στην άμμο.


Αλλά και συ ρε whitey, ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ?  :shit:
Εντάξει στη θάλασσα, αλλά αυτό που έκανες είναι αυτό που λέμε "Το παράχεσες"!
 

titus2006

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Εριξα ενα χεσιμο μεσα στην πισινα και βγηκα μετα εξω κυριλε.

χαχαχα!!Εχω λιώσει στα γέλια.Το χέσιμο στην πισίνα είναι πολύ κάφρικο.Μη μου πεις ότι ήταν και άλλοι μέσα...
Ο stavros έχει δίκιο,όντως το παράχεσες!!
 

Επισκέπτης
χαχαχα!!Εχω λιώσει στα γέλια.Το χέσιμο στην πισίνα είναι πολύ κάφρικο.Μη μου πεις ότι ήταν και άλλοι μέσα...
Ο stavros έχει δίκιο,όντως το παράχεσες!!

ναι φυσικα και ηταν αλλοι.Φουλ στον κοσμο μεσα στην πισινα μεσημεριατικα λιμνουπολη!
 

Επισκέπτης
Αλλά και συ ρε whitey, ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ?  :shit:
Εντάξει στη θάλασσα, αλλά αυτό που έκανες είναι αυτό που λέμε "Το παράχεσες"!

:2funny: :2funny: και η πλακα ηταν οτι ηταν και 2 παπαρες γνωστοι μου μαζι.Φαγανε και αυτοι το σκατο χαχα

Ε στην θαλασσα σταυρο κανα κατουρημα ριχνω μονο δεν μου εχει τυχει χεσιμο.
Αν και ειχα εναν μαλακα γνωστο που βαρουσε λεει μαλακιες στο νερο με τα μουνακια που εβλεπε.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά ψάχνω ένα ΠΟΛΥ καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στα βόρεια προάστια χωρίς να με ενδιαφέρει το κόστος...

έχετε καμία ιδέα;

Ευχαριστώ
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το pines.στην εθνική οδό...εκεί που στρίβουμε για νεα κηφισιά...καλό και διακριτικό..
 

kaltsa

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το Hotel Zen στον Αλιμο, Πoσειδώνος 71 & Κοτζιά 8


ωραιο, με ατμοσφαιρα, τζακουζια,καθρέφτες μπλακ λαιτ κτλ μεσα, καθαρο.
πρεπει να εχει πολλα δωματια, το καθενα με διαφορετικη διακοσμηση.

ειναι 60 ευρα νομιζω, με πρωινο στο φερνουν στον δισκο να το παρεις στο κρεβατι, τετια φαση  :cool2:

ps ωραιο το φορουμ παιδια  :grin:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
το pines.στην εθνική οδό...εκεί που στρίβουμε για νεα κηφισιά...καλό και διακριτικό..

To pines είναι μεγάλη μαλακία και δεν έχει σουίτες . Επίσης είναι βρώμικό . Έχει έχει τύχει να φορτώσω από πλησιόχωρο πουταδικο και να πάω εκεί . Στο σεντόνι είχε λεκέδες από αίμα . Το είδα ευτυχώς γρήγορα και πήγαμε σε άλλο δωμάτιο . με μετέφεραν μετά από πολλά συγγνώμη . Το ρουμ σέρβισ απελπιστικό . Τα δε σκαμπό με τη μπάρα εμπρός στον καθρέφτη τί εξυπηρετούν ; . Το μόνο δυνατό σημείο οι καθρέφτες παντού . Για μένα ο Πρίαμος δεν παίζεται . Εμένα μου αρέσει η υστερούσα ηχομόνωση . Με φτιάχνει . Γρήγορο υδρομασάζ . Και οι σουίτες του άπαιχτες . Προτείνω  αφρικάνικη σουίτα . Ρωμαϊκή , βασιλική , η home cinema είναι μαλακία γιατί εκεί συνήθως το σύστημα δεν παίζει . Καλό το κλουβί και το βιεννέζικο . Επίσης  ωραίο και το ινδιάνικο χωριό .

Πολύ  καλά ξενοδοχεία το ΟΛΙΜΠΙΚ στο Χλάνδρι , και το Άαχεν . Το XDREAM είναι σχετικά ευπρεπές ( Αγία Παρασκευή ) . Μακριά από το HILL . Επίσης Κέντρο μου αρέσει το MARIE  εκεί πάω τα μαυράκια μου .

Αυτά σύντροφοι
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, ο πρίαμος που βρίσκεται?
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Ακριβώς πίσω από το Παναθηναϊκό στάδιο (Καλλιμάρμαρο)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ακριβώς πίσω από το Παναθηναϊκό στάδιο (Καλλιμάρμαρο)
Λάθος πληροφορία.
Δεν είναι πίσω.
Το περνάς το Παναθηναϊκό στάδιο και μετά το πρώτο φανάρι στο επόμενο στενό το βλέπεις. Είναι  παράλληλα με την Βασιλίσης Σοφίας αν δεν κάνω λάθος έτσι λέγεται ο δρόμος που περνά μπροστά από το Παναθηναϊκό Στάδιο. Στον επάνω δρόμο.

 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Παιδιά ψάχνω ένα ΠΟΛΥ καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στα βόρεια προάστια χωρίς να με ενδιαφέρει το κόστος...

έχετε καμία ιδέα;

Ευχαριστώ

Hotel Δεκέλεια στον δρομο προς Παρνηθα απο Κηφισιά προς το αεροδρόμιο Τατοιου. Μεσα στο πράσινο με θεα Πάρνηθα. Με πισίνα τζακουζι 4αστερων κατασκευης 2005.
150ευρω το δωματιο απο 200σουιτα .... πολυ πολυ διακριτκο και πολυτελε΄ς ././//
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Παράθεση από: tallAthens στις 20-04-2008, 13:43:55
Παιδιά ψάχνω ένα ΠΟΛΥ καλό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στα βόρεια προάστια χωρίς να με ενδιαφέρει το κόστος...
έχετε καμία ιδέα;
Ευχαριστώ[/size]

Hotel Δεκέλεια στον δρομο προς Παρνηθα απο Κηφισιά προς το αεροδρόμιο Τατοιου. Μεσα στο πράσινο με θεα Πάρνηθα. Με πισίνα τζακουζι 4αστερων κατασκευης 2005.
150ευρω το δωματιο απο 200σουιτα .... πολυ πολυ διακριτκο και πολυτελε΄ς

Κοίτα που ήρθαν οι Αθηναίοι (tallAthens & Athens1) και βρήκαν καλό ξενοδοχείο στο Μενίδι!

Πλάκα κάνω! Είναι πράγματι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!
Αλλά δε δέχεται "ημιδιαμονή". Αν θέλεις, κλείνεις κανονικά δωμάτιο.

Και συνήθως δεν έχει.
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1

Παίδες ξέρει κανείς τι παίζει με το ξενοδοχείο ΠΑΡΝΩΝ ,εάν γίνεται να πας εκεί καμιά από την μπροστινή πλατεία την Λαυρίου ,και επίσης αν παίζει τπτ με ορισμένες ξένες καμαριέρες  που έχει,
Απαντήστε αλλά μόνο εάν ξέρετε κάτι .
 

atikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα! Την ίδια απορία έχω με τον προηγούμενο συναγωνιστή αλλά όχι για συγκεκριμμένο Hotel...Γνωρίζει κανείς ξενοδοχείο που το προσωπικό να εξυπηρετεί "γενικώτερα"?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Γνωρίζετε κάτι για τα επόμενα ξενοδοχεία ημιπαραμονής?
Pines στη Κηφισιά
Πευκάκια στη Δροσιά
Μαρούσι στο Μαρούσι

Επίσης αν θες να μείνεις όλο το βράδυ στο δωμάτιο αντί για 3-4 ώρες ας πούμε μπορείς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom