Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Πηγαινε LACOBA πισω απο το Ωνασειο απαιχτο με παρκιν πριβε και
τα σχετικα εχεμυθα 45 η διανυκτερευση και 22 το τριωρο
θα περασης καλα .
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
μπορει καποιος να μου πει για τα δωματια του priamos τι θεματα εχει κτλ?

ευχαριστω πολυ :)
 

patatinas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν γουστάρεις δωμάτια με καθρέφτες κλπ κλπ όπως εγώ, στις Τζιτζιφιές πάλι, τέρμα Θησέως το Sandra.
Για πάρκινγ δεν γνωρίζω αλλα έχει πίσω πόρτα που σε βγάζει σε στενάκι για να μπαινοβγαίνεις σβέλτα  ;) Για 4 περίπου ώρες 17 Ε
Δηλαδή φίλε έκλεισες το δωμάτιο για 4 ώρες και σου στοίχισε μόνο 17€...; Απίστευτο! Μπορείς σε παρακαλώ να γράψεις την ακριβή διεύθυνση του ξενοδοχείου αυτού και κάποιο τηλέφωνό του; Ψήνομαι απίστευτα! Με κοπελιά είχες πάει ή με call-girl;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
αυτα τα ξενοδοχεια που ειναι στην σειρα στην Ιερα οδο..μετα το Δρομοκαϊτειο , στο Χαιδαρι...τι λενε?εχετε παει ?τιμες?
καθαριοτητα κτλπ ?
κ τα αλλα στο στην Εθνικη πανω προς Κορινθο..στο τελειωμα του σχιστου?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
κ τα αλλα στο στην Εθνικη πανω προς Κορινθο..στο τελειωμα του σχιστου?

Από φίλο που είναι γνώστης, καλύτερα να προτιμήσεις Prive και μετά Captains. Τα υπόλοιπα δεν αξίζουν.
 

ΦΑΛΛΟΚΛΗΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες!Ψαχνω ξενοδοχειο ημιπαραμονης στο τριγωνο Ψυρρη/Μοναστηρακι(πλακα)-Γκαζι.Οσοι ειναι στην ηλικια μου γυρω στα 25 καταλαβαινουν σε τι φαση ειναι βγαινω για τα ποτακια μου σε αυτες περιοχες ,ε μετα καπου πρεπει να πω την γκομενα .Ξερω πως υπαρχουν 3Χ τριγυρω,αλλα κατι ππιο διακριτικο υπαρχει?Εχω σκασει!Τοσα ξενοδοχεια εχει σ'αυτες τις περιοχες ειδικα προς Πλακα,γαμιστρωνες δεν εχει?Εστω και κανονικο που να δεχεται ημιδιαμονη :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Γεια σας μαγκες!Ψαχνω ξενοδοχειο ημιπαραμονης στο τριγωνο Ψυρρη/Μοναστηρακι(πλακα)-Γκαζι.Οσοι ειναι στην ηλικια μου γυρω στα 25 καταλαβαινουν σε τι φαση ειναι βγαινω για τα ποτακια μου σε αυτες περιοχες ,ε μετα καπου πρεπει να πω την γκομενα .Ξερω πως υπαρχουν 3Χ τριγυρω,αλλα κατι ππιο διακριτικο υπαρχει?Εχω σκασει!Τοσα ξενοδοχεια εχει σ'αυτες τις περιοχες ειδικα προς Πλακα,γαμιστρωνες δεν εχει?Εστω και κανονικο που να δεχεται ημιδιαμονη :rockon:
''ΕΡΑΤΩ'' στη γεφυρα πουλόπουλου..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Το αλφα εχει ημηδιαμονη 23 ευρω......... πελατες βλεπης.
Και εαν εχεις υπομονη και περιμενης μπορει να κατση και κατι καλο. extra......... :dancing: :dancing: :dancing:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Το αλφα εχει ημηδιαμονη 23 ευρω......... πελατες βλεπης.
Και εαν εχεις υπομονη και περιμενης μπορει να κατση και κατι καλο. extra......... :dancing: :dancing: :dancing:

Παντού μέσα είσαι ρε αλάνι......! Οποια πέτρα και να σηκώσω, από κάτω είσαι! Μπράβο σου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Παντού μέσα είσαι ρε αλάνι......! Οποια πέτρα και να σηκώσω, από κάτω είσαι! Μπράβο σου.
Ειναι ωραιο hoteli ρε φιλε και εχει και x-prive κατασταση αλλα πρεπη να εχεις
και λιγο υπομονη.............
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά..help....
Αυριο πάω με ένα "καλό" γκομενάκι για Χ-καταστάσεις.. αθήνα κέντρο...
Δεν ξέρω από την περιοχή..
Υπάρχει ένα στην Κάνιγγος (μεγάλο) επί της Γ' Σεπτεμβρίου..
Τι παίζει?? Καμιά άλλη γνώμη???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom