Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

giorgos21ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες, σκεφτομαι να επισκευτω το "Πριαμος" στο Παγκρατι, καθως ειμαι και τις γειτονιας, με ενα γκομενακι. Τι λενε οι τελευταιες εμπειριες για το ξενοδοχειο?Ολα καλα οπως ηταν?ποιοτητα, τιμες κτλ...
 

isaak

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακο καλη επιλογη το εχω τιμησει αρκετες φορες.Απο τιμες ειναι λιγο αλμυρες ειδικα αν παρεις σουιτα αλλα αξιζει το κοπο κατα τα αλλα καθαρα ολα τα δωματια με ωραια ντεκορ και περιβαλλον κατ'εμε τιμησε το
 

ALEXANDROS159

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους τους συναθλητες, ψαχνω ενα ξενοδοχιο κοντα στην Αττικη οδο απο το τελος εως την Μεταμορφωση (οχι αυτο στο Μαρουσι και στην Αγια Παρασκευη που εχει εδω ο χαρτης).
Ευχαριστω εκ'των προτερων. 
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
Παίδες θέλω βοήθεια. ΣΟΣ. Σπουδάζω επαρχία και μεθαύριο θα πάω Αθήνα. Έχω μια γκόμενα στην Λούτσα και θέλουμε να βρεθούμε να το κάνουμε. Σπίτι της δεν γίνεται λόγω γονιών. Ξέρετε κανά ξενοδοχείο (ημιδιαμονής) στη Λούτσα? ΣΟΣ. Ευχαριστώ
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια το X-Dream Hotel στο Πειραια ειναι καλο ?? Μονο μια κριτικη υπαρχει....
Και γενικοτερα για περιοχη του Πειραια εχετε κανενα αλλο να προτεινετε ?????
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
Παιδια το X-Dream Hotel στο Πειραια ειναι καλο ?? Μονο μια κριτικη υπαρχει....
Και γενικοτερα για περιοχη του Πειραια εχετε κανενα αλλο να προτεινετε ?????
coral στο πασσαλιμανι.........
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Το coral στο πασαλιμανι που ειναι φιλε μου ?? Απο τιμές και καθαριοτητα ?? Στο καταλογο δεν υπαρχει.... Μηπως το μπερδευεις με το carol στο μικρολιμανο ?? Αληθεια αυτο εκει τι λεει ??

Ευχαριστω...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
Το coral στο πασαλιμανι που ειναι φιλε μου ?? Απο τιμές και καθαριοτητα ?? Στο καταλογο δεν υπαρχει.... Μηπως το μπερδευεις με το carol στο μικρολιμανο ?? Αληθεια αυτο εκει τι λεει ??

Ευχαριστω...
sorry..ενεκα βιασινης ο.κ αυτο ειναι καλο ειναι βλεπισ κ θαλασσα
25 ευρω........
υπαρχη κ το lacoba πισω απο ωνασειο
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
sorry..ενεκα βιασινης ο.κ αυτο ειναι καλο ειναι βλεπισ κ θαλασσα
25 ευρω........
υπαρχη κ το lacoba πισω απο ωνασειο

Για το carol στο μικρολιμανο σωστα ?
Το αλλο το X-Dream Hotel στο πειραια ειναι καλο ?? Μονο μια κριτικη υπαρχει εδω...
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Καμια απαντηση βρε παιδια ??? Το θεμα ειναι λιγο επειγον....

Ευχαριστω....
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εχει ακουσει κανενας φιλος τι παιζει στο xxxdrime στη πλατεια Βαθης?
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
εχει ακουσει κανενας φιλος τι παιζει στο xxxdrime στη πλατεια Βαθης?

Προς το παρόν (και για αρκετό καιρό ακόμα) δεν θα παίζει τίποτα γιατί 1) το ανακαινίζουν και 2) τους την έπεσαν τα στρουμφάκια και θα συμμαζευτούν πάρα πολύ.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παιδες στο ξενοδοχείο Prive στο Μεταξουργείο, πόσο παει το μαλλί ?

Για πόσες ώρες κάθεσαι ?

Η τυπική τιμή για ημιπαραμονή είναι 24 euro ... δεν ξέρω αν και πόσο χρεώνουν για εξτρα δυνατότητες (π.χ. jacuzzi) ... όσο για το χρόνο ... προσωπικά έχω μείνει πάνω από 2.5 ώρες χωρίς πρόβλημα.

 

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Αν ειναι για ξενοδοχειο παω συνηθως Ιβισκο στη γεφυρα Μεταμορφωσης (διανυκτερευση 35ε) Το απεναντι το Ανεσις ειναι χαλι μαυρο. Το Ιβισκος μετριο σε διακοσμιση αλλα ανετο παρκιν και διακριτικο. Καμμια καλη προταση για Β.Π; Θελω να δοκιμασω καποια στιγμη και τα 3Χ (εχει και στη Κηφισια) γιατι εχω ακουσει καλα λογια. Δε ξερω και τιμες...

Πήγα στο 3ΧΧΧ της Νέας Κηφισιάς, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου. Μυρωδιά μούχλας στο δωμάτιο, που προσπαθούσε να την κρύψει πατσουλί που είχαν σκορπίσει. Υδραυλικά που δεν δούλευαν (π.χ. δεν είχε "τηλέφωνο" στο ντους...). Σκληρά μαξιλάρια και άγρια σεντόνια. Δεν ξαναπάω!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Πήγα στο 3ΧΧΧ της Νέας Κηφισιάς, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου. Μυρωδιά μούχλας στο δωμάτιο, που προσπαθούσε να την κρύψει πατσουλί που είχαν σκορπίσει. Υδραυλικά που δεν δούλευαν (π.χ. δεν είχε "τηλέφωνο" στο ντους...). Σκληρά μαξιλάρια και άγρια σεντόνια. Δεν ξαναπάω!

Για ΒΠ σταθερή αξία είναι το Pines.
Νομίζω 33Ε ημιπαραμονή.
(Το ξέρουν και όλα τα "γραφεία").
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.385
Πόντοι
41.447
πολύ καλή επιλογή για το κέντρο στην Κυψέλη ειναι και το "Σέμελη" στην οδό Θήρας.
Πεντακάθαρο με πολύ όμορφα δωμάτια , άψογη ρεσεπσιον και πολύ φθηνο (20 ευρω)
έχει όμως 2 μειονεκτήματα: το παρκινγκ (δεν έχει), και την κυρια είσοδο (έχει μόνο μια πάνω στο δρόμο και ακριβώς απένατι είναι το αστυνομικό τμήμα της Κυψελης!...)
κατά τα άλλα είναι το πιο όμορφο, καθαρό και όχι κιτς εσωτερικά απο όσα έχω πάει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom