Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Χθεσινή πολύ βιαστική επίσκεψη για ένα γρήγορο στο Villa Orion στη Βούλα και..Υπέστημεν ήττα! "κλειστό".
Γνωρίζει κάποιος φίλος για την επαναλειτουργία του?
Μου ειναι πολύ βολικό όντας το πρώτο που γνωρίζω ερχόμενος από Σούνιο και δώθε.
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
hotel PRIVE ΣΤΟ μεταξουργειο.. πηγα για πρωτη φορα και εμεινα για πανω απο 2-5 ωρες η τιμη ειναι πολυ καλη το δωματιο λιγο μικρο αλλα πολυ καθαρο δεν μυριζε τιποτα το μπανιο επισης καθαρο μου αρεσε αρκετα απλα την αλλη φορα θα ζητησω να παω εκει που εχει μεγαλες κρεββατοκαμαρες και αλλα εξτρα το συνιστω....
 

stamosford

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας! γνωριζετε ποσο χρονο και ποσο κστιζει η ημιδιαμονη στο x-dream στην αγια παρασκευη?
 

GEORGE65980

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους. Ψαχνω για ξενοδοχειο με ημιπαραμονη, οσο το δυνατον το καλυτερο και με υδρομασαζ αν εχει  στην ευρυτερη περιοχη της Ελευσινας. Αν γνωριζει κανενας κατι τον ευχαριστω πολυ προκαταβολικα.
 

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά σοσ.Ποιά ξενοδοχεία πουλάνε επι τόπου sex toys ?Ξέρουμε?
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
Καλημέρα  ποιο  είναι  το  ξενοδοχείο  πίσω  από  το  Ωνασειο  βοηθειαααααα….
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
1
Καλημέρα. Εγώ και 1-2 φίλοι μου κάνουμε κάποιες παρτούζες με call-girls. Συνήθως χρησιμοποιούμε ξενοδοχεία. Όμως όταν είμαστε κάποιες φορές 4-5 στο δωμάτιο είναι στενάχωρα. Άσε που μερικοί ρεσεψιονίστ σε κοιτάνε και περίεργα και νοιώθουμε άβολα (για bi μας περνάνε?). Καθόσον είμαστε όλοι παντρεμένοι χώρος διαθέσιμος δεν υπάρχει. Η γκαρσονιέρα θέλει και έπιπλα, καθαρίστρια κλπ και ο χρόνος είναι περιορισμένος. Ξέρετε αν υπάρχουν ενοικιαζόμενα επιπλωμένα διαμερίσματα που να μπορείς να το νοικιάσεις για λίγο διάστημα; Σε στυλ ξενοδοχείου κατά κάποιο τρόπο αλλά να είσαι κάπως πιο άνετος.
Ευχαριστώ.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Καλημέρα. Εγώ και 1-2 φίλοι μου κάνουμε κάποιες παρτούζες με call-girls. Συνήθως χρησιμοποιούμε ξενοδοχεία. Όμως όταν είμαστε κάποιες φορές 4-5 στο δωμάτιο είναι στενάχωρα. Άσε που μερικοί ρεσεψιονίστ σε κοιτάνε και περίεργα και νοιώθουμε άβολα (για bi μας περνάνε?). Καθόσον είμαστε όλοι παντρεμένοι χώρος διαθέσιμος δεν υπάρχει. Η γκαρσονιέρα θέλει και έπιπλα, καθαρίστρια κλπ και ο χρόνος είναι περιορισμένος. Ξέρετε αν υπάρχουν ενοικιαζόμενα επιπλωμένα διαμερίσματα που να μπορείς να το νοικιάσεις για λίγο διάστημα; Σε στυλ ξενοδοχείου κατά κάποιο τρόπο αλλά να είσαι κάπως πιο άνετος.
Ευχαριστώ.

Blazer Suites, Γλυφαδα. Κυριλέ, διακρυτικες. Ασε που στις μισες μενουν και τα κοριτσια τα καλα και δεν θα σε τρωνε οι αποστασεις. Αρκει να μην εισαι γκαντεμης βεβαια και πε΄σεις σε κανένα πιστολιδι/ξεκαθαρισμα όπως με την καημενη την Ηλιάδη. κάνεις και καλές γνωριμίες εκει. Από εισηγμένους μέχρι καλλιτεχνες.
 

greeksnoopy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Συμφωνώ και επαυξάνω για blazer suites. Έμεινα εκεί σχεδόν 1 μήνα λόγο ανακαίνισης στο σπίτι μου και είδα πολλά.Επίσης παίζει να υπάρχει και στην Γλυφάδα κοντά στο 3-XXX ένα ξενοδοχείο ( brazil νομίζω λεγότανε)  με ενοικιαζόμενα διαμερίσματα. Θα είναι σίγουρα φθηνότερο.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ξέρετε αν υπάρχουν ενοικιαζόμενα επιπλωμένα διαμερίσματα που να μπορείς να το νοικιάσεις για λίγο διάστημα;

Ευχαριστώ.

1)
2) Βάλε στο Google    Athens και suites και θα σου βγάλει 1.360.000 αποτέλέσματα.  Κάποιο θα σου κάνει.

Είμαστε μια τουριστική χώρα, και ο τουρισμός φέτος δεν πάει καλά.  Κρα κάνουν για πελάτες.
 

sidewalker

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ και επαυξάνω για blazer suites. Έμεινα εκεί σχεδόν 1 μήνα λόγο ανακαίνισης στο σπίτι μου και είδα πολλά.Επίσης παίζει να υπάρχει και στην Γλυφάδα κοντά στο 3-XXX ένα ξενοδοχείο ( brazil νομίζω λεγότανε)  με ενοικιαζόμενα διαμερίσματα. Θα είναι σίγουρα φθηνότερο.

Brazil suites και ναι ειναι απεναντι απο το Crystal. αξιο. και στο φαγητο, ειναι και δυναμωτικη κουζινα η βραζιλιανικη αλλα αν εχεις πανω βραζιλιανα θα ψαχνεις ετσι και αλλιως τα γονατα σου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ρε μάγκες, ένα ξενοδοχείο-cafe ΧΧΧ "ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ", που είναι στην Ιουλιανού, ένα στενάκι παράλληλο ανάμεσα από Λ.Αλεξάνδρας και Μετσόβου (στο ύψος του Μουσείου) ξέρει κανείς τι παίζει με την πάρτη του? Έχει και "οικόσιτες" στο καφέ του που μπορείς να πας να ψωνίσεις, ή ενδείκνυται μόνο για να πας με την παρέα σου? Αν και δεν έχω δει ποτέ κίνηση έξω απ' αυτό (αν και σε κεντρικό σημείο).
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε μάγκες, ένα ξενοδοχείο-cafe ΧΧΧ "ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ", που είναι στην Ιουλιανού, ένα στενάκι παράλληλο ανάμεσα από Λ.Αλεξάνδρας και Μετσόβου (στο ύψος του Μουσείου) ξέρει κανείς τι παίζει με την πάρτη του? Έχει και "οικόσιτες" στο καφέ του που μπορείς να πας να ψωνίσεις, ή ενδείκνυται μόνο για να πας με την παρέα σου? Αν και δεν έχω δει ποτέ κίνηση έξω απ' αυτό (αν και σε κεντρικό σημείο).

Όχι, μουνί δε προσφέρεται στο ξενοδοχείο.

Πρέπει να πας με το δικό σου (πληρωμένο ή όχι).
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Ναι κι εκτός αυτού είναι και λίγο για το πεόνι το συγκεκριμένο στην Ιουλιανού που λες. Θα φρικάρει η γκόμενα
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ναι κι εκτός αυτού είναι και λίγο για το πεόνι το συγκεκριμένο στην Ιουλιανού που λες. Θα φρικάρει η γκόμενα

Μπαααα...  Υπάρχουν αρκετές που τη βρίσκουν με το σκηνικό αυτό.
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Κανενα καλο ξενοδοχειο με ευρυχωρα δωματια υπαρχει στο κεντρο  γιατι θελουμε να παμε 2 ζευγαρια αλλα να παιξουμε μπαλα στο ιδιο δωματιο ασχετα να θα παρουμε 2 δωματια
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Δοκίμασα απόψε το Bora-Bora πρώτη φορά.
Μετριότης.
Φτηνό (€20), αλλά "φτωχό".
Ότι πληρώσεις παίρνεις, τελικά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom