Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

virusam

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
εχω βγαλει μια γκομενα high class πολυ κυριλε με λεφτα και θελω να τη παω σε ενα καλυτερο ξενοδοχειο ξερετε κααμμια καλη καβαντζα οχι μπουρδελιαρικα αλλα κανενα πιο καλο που δινει και ημιπαραμονη?

το καλυτερο στα νοτια προαστια ειναι το blazer suites. 85€ ημιπαραμονη
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
στην παραλιακη  καραμανλη και πριγκιποσ πετρου συνορα βουλασ γλυφαδασ
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Μια που ξαναζωντάνεψε αυτό το thread, να προσθέσω (για τα βόρεια της Αθήνας):


Αλλά:

Τηλεφωνήστε πρώτα αν δέχονται ημιπαραμονή, και αν έχει δωμάτιο, κλείστε το.

Υπ όψιν: Κανένα 50ρι θα είναι η ημιπαραμονή. Αλλά μιλάμε για very high class hotel.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Υπαρχει hotel με θεμα δωματιου? δλη μεσαιωνικο,ρομαντικο,ιατρικο,σαδιστικο .Ετσι για αλλαγη
Πρίαμος στο παγκράτι, άλλο hotel δεν έχω ακούσει! αν πας καθημερινή έχεις πολλά να επιλέξεις, ΠΣΚ χλωμό! γουστάρω μεσαιωνικό γιατί έχει στερεοφονικούλι και ηχεία στους τοίχους! το ιατρικό δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα ή αν δεν το έχω πετύχει! για σαδιστικό περιβάλλον υπάρχει το "κλουβί" αλλά και πάλι προτείνω το μεσαιωνικό!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Το χειροτερο που εχω πετυχει ειναι το OLympico στο Φαληρο / η ρεσεψιονιστ ( μια ξανθια,ωραιο μουνακι Ελληνιδα ) ειναι πολυ μαλακισμενη / ασε δε που οταν κατεβηκα απο τη βιζιτια με κοιταζανε αυτη και η καθαριστρια με μισο ματι / εξυπηρετηση και διακριτικοτητα στο συγκεκριμενο hotel μου φαινεται πως πιανει πατο / ουτε αποξω δε ξαναπερναω ...

ααα ξεχασα να πω οτι οταν ηρθε η βιζιτα και πηγαμε να κανουμε μπανιο παιρνει το τηλεφωνο του μπανιου και με ζεστο νερο καθαριζει το μπανιο και μου λεει περιμενε να δεις / το κατρουλιο και η κιτρινιλα που βγηκε δε περιγραφεται / αντε ρε καθαριστε τιποτα εκει κατω στο Olympico .... 
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Το χειροτερο που εχω πετυχει ειναι το OLympico στο Φαληρο / η ρεσεψιονιστ ( μια ξανθια,ωραιο μουνακι Ελληνιδα ) ειναι πολυ μαλακισμενη / [size=11pt]ασε δε που οταν κατεβηκα απο τη βιζιτια με κοιταζανε αυτη και η καθαριστρια με μισο ματι[/size] / εξυπηρετηση και διακριτικοτητα στο συγκεκριμενο hotel μου φαινεται πως πιανει πατο / ουτε αποξω δε ξαναπερναω ...

Λες να ήταν τίποτα ψηφοφόρες σου, Υπουργέ μου;
:dancing:   :tooth:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
μαλακισμενες ητανε flesh / λες και βλεπανε πρωτη φορα ανθρωπο να παιρνει βιζιτα
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
μια και αναφέραμε ρεσεψιον. έχει μια ξανθιά στο πρίαμο, τι βυζούμπα κουβαλάει η ρουφιάνα! ειδικά καλοκαίρι φοράει όσα μπορεί λιγότερα! για πολλές  :jerking:
κοιτάς ρεσεψιόν, κοιτάς πλάι την δικιά σου, η σύγκριση σε πικραίνει  :headbang:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ξερει κανεις για το PRIVE πισω απο την παλαια Τροχαια τη παιζη
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μιλάς πίσω από την ΝΕΑ Τροχαια. Είναι αρκετά καλό έχει αρκετά ωραία δωμάτια. Η διακόσμηση τους είναι ομορφη. Από καθαριότητα είναι προσεγμένο.Για τιμή δεν θυμάμε πρέπει να είναι αν δεν κάνω λάθος γύρω στα 27 ευρώ.
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
Φίλε μιλάς πίσω από την ΝΕΑ Τροχαια. Είναι αρκετά καλό έχει αρκετά ωραία δωμάτια. Η διακόσμηση τους είναι ομορφη. Από καθαριότητα είναι προσεγμένο.Για τιμή δεν θυμάμε πρέπει να είναι αν δεν κάνω λάθος γύρω στα 27 ευρώ.
το φθηνοτερο δωματιο που μπορεις να βρεις στο prive ειναι 23 ευρω... τωρα αν θες και τζακουζι τοτε πρεπει να δωσεις κατι παραπανω!!
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το φθηνοτερο δωματιο που μπορεις να βρεις στο prive ειναι 23 ευρω... τωρα αν θες και τζακουζι τοτε πρεπει να δωσεις κατι παραπανω!!
Παίδες επειδή σκέφτομαι να το τιμήσω, ξέρει κανείς τι παίζει από κάμερες; έχει;
έχει αντιληφθεί κανείς τίποτα;
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Παίδες επειδή σκέφτομαι να το τιμήσω, ξέρει κανείς τι παίζει από κάμερες; έχει;
έχει αντιληφθεί κανείς τίποτα;
Σε τεράστιο ποσοστό μπορείς να περίμένεις ότι έχει κάμερες, όπως τα περισσότερα να μην πω σχεδόν όλα τα ΧΧΧ ξενοδοχεία για "λόγους ασφαλείας"
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Το χειροτερο που εχω πετυχει ειναι το OLympico στο Φαληρο / η ρεσεψιονιστ ( μια ξανθια,ωραιο μουνακι Ελληνιδα ) ειναι πολυ μαλακισμενη / ασε δε που οταν κατεβηκα απο τη βιζιτια με κοιταζανε αυτη και η καθαριστρια με μισο ματι / εξυπηρετηση και διακριτικοτητα στο συγκεκριμενο hotel μου φαινεται πως πιανει πατο / ουτε αποξω δε ξαναπερναω ...

περίεργη η κατάσταση,αυτές δουλέυουνε,εμέις πάμε να γαμήσουμε...απλά δεν δίνεις σημασία,τις γράφεις...κι αυτές κρίμα είναι,μέσα στη γκαύλα είναι,κάθονται εκεί όλο το βράδυ και βλέπουν κόσμο να μπαινοβγαίνει για να γαμηθεί...πάντως πιο ξινές έχει το ΚΡΕΟΛΗ,δύο ξανθιές γεμάτες που είναι και αγενείς...πάντως δεν γουστάρω άντρα στη ρεσεπτιόν
 

m24gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση από χθεσινή επίσκεψη,
το PRIVE στον Ασπρόπυργο ήταν γεμάτο στις 11.00,
φαινόταν πολύ καλό, οπότε αναγκαστηκά πήγα στο απέναντι HOTEL ΑΡΓΩ.
Παρόλο που απ' έξω δεν φαινόταν πολύ καλό μέσα ήταν πάρα πολύ καλό και πάρα πολύ καθαρό.
Στρογγυλό κρεβάτι και ωραίος φωτισμός, η τιμή λίγο τσιμπημένη νομίζω, € 25.Το προτείνω ανεπιφύλακτα ωστόσο την επόμενη φορά θα δοκιμάσω το PRIVE.
 

xenos6969

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ στο prive πάω. Τώρα αν θα με δω στη επόμενη τσόντα που θα κατεβάσω απ' το Internet...δεν ξέρω
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
καλημερα.
Υπαρχουν ηοτελ με ημιδιαμονη περιοχη Καστελλα , μικρολιμανο, εκει τριγυρο?
Εαν ναι πια ειναι και ποσο?
 

JOHN__36

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ανεβαινοντας απο σταθμο λαρισης (τρενα) προς τροχαια στο δεξι σας χερι , μαωρο κτιτριο . τι λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom