Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Οκ κυριε ιδιοκτητα, θα σας τιμησουμε συντομα... :2funny:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαχαχα
υπαρχει παρομοιο θεμα μεγαλε...ΧΧΧ ΗΟΤΕL...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπορει να μας πει οτι δεν κανει και διαφημηση...μονο την καρτα δεν εβαλε...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
που σημαίνει οτι θα συγχωνευτείς (merger) χαχαχαχα
 

BEST

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαι ιδιοκτήτης του ΖΕΝ. Απλά θεώρησα να παρουσιάσω καλύτερα ότι έκρινα κατά τη γνωμη μου.
Και παρόμοιο θέμα που υπάρχει πάντα υπάρχουν καινούριες εντυπώσεις, από νέα άτομα...Αμέσως ρε παιδί μου να κακολογήσετε! Ηταν η 1η φορά που μπήκα, και είπα για κάτσε να κάνω ένα τεστ...να γράψω αντικειμενικα τη γνώμη μου για κάτι. Με σκοπό να βοηθήσω και όχι να λέω μα...και αντίστοιχα να μάθω και εγώ κατι παραπάνω...
Merger ...eee....κοίτα πάω πάω για joint venture...Το χιούμορ του bordelman ωραίο (και μορφωμένο) Νασαι καλά!
 

Επισκέπτης
εχο πλιροφορηθει απο καπιον παντρεμενο(μεγας μιστις ατακτον πορνιδιον)...πος το βικτορια χοτελ το οποιο ειναι καπου στιν φιλις ειναι πολι καθαρο και ισιχο...επισισ μου ειπε οτι τα δοματια εχουν και τζακουζι...απο τιμι μου ειπε 27 ευρα για κανα 2-3 ορες!
 

Επισκέπτης
επισισ καλες πλιροφοριες εχο και για το χοτελ bora-bora  στιν εθνικι οδο στο ιψος τις νεασ φιλαδελφειας περιπου...θα ροτισο περισοτερα τον κιριο παντρεμενο και θα σας ενιμεροσο...ξερει τα παντα απο ξενοδοχεια ο μπαγασας!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εχο πλιροφορηθει απο καπιον παντρεμενο(μεγας μιστις ατακτον πορνιδιον)...πος το βικτορια χοτελ το οποιο ειναι καπου στιν φιλις ειναι πολι καθαρο και ισιχο...επισισ μου ειπε οτι τα δοματια εχουν και τζακουζι...απο τιμι μου ειπε 27 ευρα για κανα 2-3 ορες!
Πίτσι-Λούκ...το Βικτώρια είναι στην 3ης Σεπτεμβρίου...περνάς το κτίριο του ΟΤΕ και απέναντι έχει 1 διαγώνιο στενάκι...μπαίνεις μέσα σε αυτό και το βλέπεις μπροστά σου....είναι καθαρό,η τιμή είναι 27 ? για 3 ώρες και έχει μέχρι και οδοντόβουρτσες 1 χρήσεως...διπλό κρεββάτι,αιρ-κοντίσιον και μπάνιο...όχι τζακούζι....πολύ καλό ξενοδοχείο αλλά δεν έχει απ'ότι ξέρω ...τάνες...αλλά πάς με την δικιά σου....tv στο δωμάτιο που έχει και κανάλι με τσόντα..εγώ το προτείνω πάντως σε παντρεμένους και σε όσους θέλουν να πάνε με κυρίες εκεί....
 

Επισκέπτης
ποδολαγνε εμενα μου ειπε ενασ φιλοσ παντρεμενος οτι το βικτορια ειναι φιλις ....και ιπαρχει τσακουζι...εχι παι πολλες φορες...μιπος ιπαρχουν διο βικτορια??? :think: :think: :think:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ποδολαγνε εμενα μου ειπε ενασ φιλοσ παντρεμενος οτι το βικτορια ειναι φιλις ....και ιπαρχει τσακουζι...εχι παι πολλες φορες...μιπος ιπαρχουν διο βικτορια??? :think: :think: :think:
Λές?Πάντως σε αυτό που σου περιέγραψα έχω ιδία άποψη....έχω πιτσιλίσει 3 φορές....με παντρεμένο κοριτσάκι.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
ατιμεεεεεεεεε!!!!!θα καεις στι κολασι!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σιμασια εχει οτι το τιμορισες το ατακτο παντρεμενο πορνιδιο!!!!!!
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Ναι όντως το Victory είναι στην 3ης Σεπτεμβρίου....εκεί πήγαινα με την ανεπανάληπτη Έρικα.... :headbang:
 

Επισκέπτης
τι εστι ερικα????πειτε μου και μενα..κλαπσ κλαπσ!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια το brazil στιν φιλις τι λεει???τι παιζει εκει?
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Το κεφάλι μου το χτυπάω γιατί χάθηκε το Ερικάκι.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Το κεφάλι μου το χτυπάω γιατί χάθηκε το Ερικάκι.... :headbang: :headbang: :headbang:

ελα ρε συ..θα νοικοκυρεύτηκε το κοριτσι...θα βρηκε καποιον με ενα σπιτακι και μια μονιμη δουλια και θα αραξε...θα του καθησε και στο 5ο ραντεβου (μη τη πει και ευκολη) και τη νυκτα του γαμου του πήρε και μια πίπα...(οχι σαν και αυτες που επερνε σε εμας, χειρωτερη, μην καλομαθει ή πονηρευτει...)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ποδολαγνε εμενα μου ειπε ενασ φιλοσ παντρεμενος οτι το βικτορια ειναι φιλις ....και ιπαρχει τσακουζι...εχι παι πολλες φορες...μιπος ιπαρχουν διο βικτορια??? :think: :think: :think:

υπαρχει και το ξενοδοχειο victory που ειαναι στην μονης προδρομου,το στενακι που ειναι καθετο στη φυλης απεναντι  απο μπουρδελο στο 71,ισως να λεει αυτο ο φιλος σου.

οσο για το bora-bora που λες μερικα ποστ πριν ειναι οντως αρκετα καλο ξενοδοχειο αλλα τα δωματια που ειναι φατσα στην εθνικη οδο εχουν το μειονεκτημα να εχουν αρκετη φασαρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom