Νέα

XXX Φωτογραφίες ΜΟΝΟ από τα μέλη γυναίκες....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MojoRising
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
Σόρρυ που ρωτάω αλλά επειδή έχω χάσει επεισόδια... πόσταρες και πρόσωπο;
στο avatar λαθος μου το παραδεχομαι εστω κι αν ηταν για 2 λεπτα.λοιπον πολυ μονοπολησα σημερα και ας πουμε τπτ αλλο.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
οχι δεν εχω κι αλλα nick σου δινω αφεση αμαρτιων,απλα ποτε να μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα γιατι ειδες πως τα φερνει η στιγμη.....

οκ. θέλω να γράψω κάτι, αλλά το αφήνω για άλλη φορά. ίσως στο πω με πμ.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
στο avatar λαθος μου το παραδεχομαι εστω κι αν ηταν για 2 λεπτα.λοιπον πολυ μονοπολησα σημερα και ας πουμε τπτ αλλο.

Kαι δε φοβήθηκες μήπως σ'αναγνωρίσουν; Μ'αυτά δεν παίζουν...
Αλλά αν την έβαλες τόσο λίγο δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα... μόνο καμιά δεκαριά χιλιάδες μέλη θα την αποθήκευσαν...
 

Επισκέπτης
οκ δεν θεωρησα οτι ηταν κακο
Η νομοθεσια,σχετικα με την δημοσιευση προσωπικων στοιχειων,εχει αρχισει να γινεται λιγο πιο παραξενη , απ'οτι ηταν πιο πριν!Καλο θα ηταν,αν δεν ειναι οι φωτο ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ,να προσεχουμε!Ας μην ποσταρουμε,για παραδειγμα , την φωτογραφια της μοτο μας με ενα μοντελο,ισχυριζομενοι οτι ειναι,η γκομενα μας!Ενα απολυτως τυχαιο παραδειγμα!  
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
Kαι δε φοβήθηκες μήπως σ'αναγνωρίσουν; Μ'αυτά δεν παίζουν...
Αλλά αν την έβαλες τόσο λίγο δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα... μόνο καμιά δεκαριά χιλιάδες μέλη θα την αποθήκευσαν...
και θα εχουν την φατσα μου στο σοβαντισμα?ε να σου πω για δημαρχος δεν παω.τωρααν καποιος ειναι τοοοοοοοοοοσο καφρος και προλαβε και κρατησε τα ματια που για δευτερολεπτα εδειξα χαλαλι.
διαβασε το moto μου
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Όποιος/α έχει κάποιες από τις 2λεπτες φωτό που δημοσιεύτηκαν απόψε και προκάλεσαν τόσο ντόρο να μου τις στείλει με πμ. Είμαι περίεργος. Ευχαριστώ.
 

respected.one

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Η νομοθεσια,σχετικα με την δημοσιευση προσωπικων στοιχειων,εχει αρχισει να γινεται λιγο πιο παραξενη , απ'οτι ηταν πιο πριν!Καλο θα ηταν,αν δεν ειναι οι φωτο ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ,να προσεχουμε!Ας μην ποσταρουμε,για παραδειγμα , την φωτογραφια της μοτο μας με ενα μοντελο,ισχυριζομενοι οτι ειναι,η γκομενα μας!Ενα απολυτως τυχαιο παραδειγμα!  

φιλε BIKER ευχαριστω... ειλικρινα δεν ηξερα οτι ειναι παρανομο κατι τετοιο... σε καποια νηματα ειδα πολλες φωτογραφιες με προσωπα, αλλα σιγουρα υπαρχει διαφορα αν προκειται για αρχεια, που ηδη καποιοι εχουν ανεβασει στο διαδικτυο... περιοριζομαι στον καρχαρια μου
 

Επισκέπτης
φιλε BIKER ευχαριστω... ειλικρινα δεν ηξερα οτι ειναι παρανομο κατι τετοιο... σε καποια νηματα ειδα πολλες φωτογραφιες με προσωπα, αλλα σιγουρα υπαρχει διαφορα αν προκειται για αρχεια, που ηδη καποιοι εχουν ανεβασει στο διαδικτυο... περιοριζομαι στον καρχαρια μου
Φιλε/η ,στη χωρα της φαιδρας πορτοκαλεας,το νομιμο και το παρανομο,ειναι πολυ συγκεχυμενες και αδιευκρινιστες εννοιες!Καλο,απλως,ειναι να προσεχουμε!Με τις ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,που τις εμφανιζεις , OIKEIA ΒΟΥΛΗΣΕΙ , κανε οτι θες!(ορα...παλιος η Valentino)
 

respected.one

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε/η ,στη χωρα της φαιδρας πορτοκαλεας,το νομιμο και το παρανομο,ειναι πολυ συγκεχυμενες και αδιευκρινιστες εννοιες!Καλο,απλως,ειναι να προσεχουμε!Με τις ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,που τις εμφανιζεις , OIKEIA ΒΟΥΛΗΣΕΙ , κανε οτι θες!(ορα...παλιος η Valentino)

τοπιασα... αλλα ετσι κι αλλιως ασχετη (και καθολου πονηρη) φωτο εβαλα οποτε δεν τρεχει τιποτα...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καπου εχασα τον αμανε μου ρε γμτ.....κοιτα να δεις που τον εβαλα......αααααα εκει πανω ειναι....διπλα στη σιλικονη :) :)
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Έχω την εντύπωση ότι εσύ πρέπει να έριξες πολύ γέλιο διαβάζοντας τα αποψινά. Κανένα άλλο σχόλιο ίσως?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Έχω την εντύπωση ότι εσύ πρέπει να έριξες πολύ γέλιο διαβάζοντας τα αποψινά. Κανένα άλλο σχόλιο ίσως?

πολλα αλλα δεν προλλαβαινω σημερα....δουλευω το πρωι...αυριο τα υπολοιπα αχαχαχαχαχα
καληνυχτα και αν μπορεσεις πιασε μου τον αμανε απο κει πανω που τον βαλανε σε παρακαλω ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom