Νέα

XXX Φωτογραφίες ΜΟΝΟ από τα μέλη γυναίκες....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MojoRising
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
μπήκα πριν λίγο, διάβασα τις 5-6 τελευταίες σελίδες και φρίκαρα. λοιπόν, για να μην μας περνάνε μερικοί ή μερικές για μαλάκες, η spygirl κατά 99% είναι κλώνος. αν κάποιος διαβάσει προσεκτικά τα ποσταρίσματα, θα το καταλάβει. τη φωτο προσώπου που έβαλε δεν την είδα, αλλά ένα έχω να πω: πρόσεχε μην τη δει η αληθινή κάτοχος και σε τρέχει. αν και με το χαμό που επικρατεί παγκοσμίως στο νετ και τα εκατομμύρια φωτογραφίες, μάλλον δεν κινδυνεύεις. και ας το καταλάβουν κάποιοι: ίντερνετ είναι, ο κάθε μαλάκας μπορεί να μπει και να κάνει το χαβαλέ του υποδυόμενος ό,τι ρόλο γουστάρει
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
μπήκα πριν λίγο, διάβασα τις 5-6 τελευταίες σελίδες και φρίκαρα. λοιπόν, για να μην μας περνάνε μερικοί ή μερικές για μαλάκες, η spygirl κατά 99% είναι κλώνος. αν κάποιος διαβάσει προσεκτικά τα ποσταρίσματα, θα το καταλάβει. τη φωτο προσώπου που έβαλε δεν την είδα, αλλά ένα έχω να πω: πρόσεχε μην τη δει η αληθινή κάτοχος και σε τρέχει. αν και με το χαμό που επικρατεί παγκοσμίως στο νετ και τα εκατομμύρια φωτογραφίες, μάλλον δεν κινδυνεύεις. και ας το καταλάβουν κάποιοι: ίντερνετ είναι, ο κάθε μαλάκας μπορεί να μπει και να κάνει το χαβαλέ του υποδυόμενος ό,τι ρόλο γουστάρει
λοιπον φιλε μου λυπαμε αλλα δεν ειμαι κλωνος και πολυ απλα με εχει δει moderator αν αυτο ειναι το ανγχοσ σου.
παντοσ σε αυτο που λεσ παραπανω εχεισ δικιο κατα πολυ καλο ειναι να προσεχουμε οτι ειναι virtual.Τωρα βεβαια δεν κσερω πως εσυ την εχεις πατησει καποτε απο αλλους
Φανταζομε ομως ειναι δικο σου προβλημα.
καλη διασκεδαση.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
λοιπον φιλε μου λυπαμε αλλα δεν ειμαι κλωνος και πολυ απλα με εχει δει moderator αν αυτο ειναι το ανγχοσ σου.
παντοσ σε αυτο που λεσ παραπανω εχεισ δικιο κατα πολυ καλο ειναι να προσεχουμε οτι ειναι virtual.Τωρα βεβαια δεν κσερω πως εσυ την εχεις πατησει καποτε απο αλλους
Φανταζομε ομως ειναι δικο σου προβλημα.
καλη διασκεδαση.

αν βγει ο συγκεκριμένος μοντ και το παραδεχτεί, εγώ μέχρι συγγνώμη θα ζητήσω. αν όχι, το ότι επικαλείσαι ψεύτικα τεκμήρια, αυτό για μένα είναι ένα ακόμη στοιχείο που δείχνει ότι είσαι κλώνος.
καλή διασκέδαση και σε σένα φιλαράκο
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
αν βγει ο συγκεκριμένος μοντ και το παραδεχτεί, εγώ μέχρι συγγνώμη θα ζητήσω. αν όχι, το ότι επικαλείσαι ψεύτικα τεκμήρια, αυτό για μένα είναι ένα ακόμη στοιχείο που δείχνει ότι είσαι κλώνος.
καλή διασκέδαση και σε σένα φιλαράκο
το αν θα ζητησεις εσυ συγνωμη η οχι με αφηνει παγερα(καλε ανατριχιασα) αδιαφορη,κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να σου απολογηθει για τπτ .το καθε site εχει κανονες που επρεπε να διαβασεις.
και κυριοτερο μην εκβιαζεις ποτε χρηστες με εμεσο η αμεσο τροπο.
anyway μπενεις για να διασκεδασεις,να επικοινωνησεις οχι για να σου απολογηθει ο εκαστοτε user.
και επιτελους γιατι καταστρεφετε καθε τι ομορφο που κανει τοσο κοσμο να διασκεδαζει?
Επειδη απλα μια user δεν θελει βρε αδερφε να κανει δημοσιες σχεσεις μαζι σου?
Επισης για κακη σου τυχη και user εχει φωτο τις οποιες εδωσα εγω μονη μου ισως γιατι ειναι ποιο κυριος απο εσενα!!!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
το αν θα ζητησεις εσυ συγνωμη η οχι με αφηνει παγερα(καλε ανατριχιασα) αδιαφορη,κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να σου απολογηθει για τπτ .το καθε site εχει κανονες που επρεπε να διαβασεις.
και κυριοτερο μην εκβιαζεις ποτε χρηστες με εμεσο η αμεσο τροπο.
anyway μπενεις για να διασκεδασεις,να επικοινωνησεις οχι για να σου απολογηθει ο εκαστοτε user.
και επιτελους γιατι καταστρεφετε καθε τι ομορφο που κανει τοσο κοσμο να διασκεδαζει?
Επειδη απλα μια user δεν θελει βρε αδερφε να κανει δημοσιες σχεσεις μαζι σου?
Επισης για κακη σου τυχη και user εχει φωτο τις οποιες εδωσα εγω μονη μου ισως γιατι ειναι ποιο κυριος απο εσενα!!!
την καραμέλα του δήθεν εκβιασμού σταμάτα να την πιπιλάς. κι αυτοί που σε αμφισβήτησαν πριν, δεν το έκαναν για να σε εκβιάσουν για κάτι, αλλά γιατί απλά έχουν παρόμοια άποψη με εμένα. και πότε ζήτησα εγώ να κάνω δημόσιες σχέσεις μαζί σου; αυτά είναι προφάσεις εν αμαρτίες κι εμένα δεν με παραπλανούν. πήγαινε να τα πεις σε κανέναν άλλον. αν άλλος user έχει φωτογραφίες σου, αυτό δεν είναι για κακή μου τύχη, αλλά για δική του κακή τύχη. συνέχισε να παίζεις. στ' αρχίδια μου εντελώς, αλλά μην πιάνονται μαλάκες και κάποιοι άλλοι
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
εισαι σοφος η μηπως λες οτι ναναι λεω?
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
Αχ αργα μου το ειπατε για να παρουν το msn moy το κανουν τα καθικια :tickedoff:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
λοιπόν... δεν μου συμβαίνει συχνά κι έχω λίγο τρακ.
γαμότο, τι ήθελα και γύρισα νωρίς στο σπίτι απόψε;
λοιπόν...
ΖΗΤΑΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ spygirl, ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΩΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ.

αυτά, κι άλλο κακό να μην με βρει
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο. να αλλαζεις για να γινεσαι αρεστη :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
μα δεν το κανω για να γινω αρεστη αλλςστε ειμαι παλιοσκυλο του κερατα,απλα να νιωθουν πως κατι κανουν :-*
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο. να αλλαζεις για να γινεσαι αρεστη :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

μάλλον δεν εννοεί ότι αλλάζει αυτή. αλλά ότι αν ο καθένας θέλει να τη βλέπει σαν κάτι διαφορετικό, αυτή δε χαλάει χατίρια: είναι ό,τι θέλει ο καθένας
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
λοιπόν... δεν μου συμβαίνει συχνά κι έχω λίγο τρακ.
γαμότο, τι ήθελα και γύρισα νωρίς στο σπίτι απόψε;
λοιπόν...
ΖΗΤΑΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ spygirl, ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΩΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ.

αυτά, κι άλλο κακό να μην με βρει
οχι δεν εχω κι αλλα nick σου δινω αφεση αμαρτιων,απλα ποτε να μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα γιατι ειδες πως τα φερνει η στιγμη.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom