Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Τι ρουφιανος ειναι αυτος ο Εκτωρ!

τεράστιος ρουφιάνος. Εντωμεταξύ θα ριξω και ενα μπινελικι στην γουαιλντ γιατι φυσικα εφοσον η ιδια εβγαλε την φωτο της (που λεει ο λογος φωτο μιας και εδειχνε το τιποτα) τι τσιριζε τις προαλλες οτι της την κλέψανε. Κι αν δεν το ηξερε θα σκυλοβρισω τον αλεξ που απο την μια μες τα σαλια και απο την αλλη δεν την ειπε μια κουβεντα να μαζευτει και να την προστατευσει. τεσπα μπουρδες
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
τεράστιος ρουφιάνος. Εντωμεταξύ θα ριξω και ενα μπινελικι στην γουαιλντ γιατι φυσικα εφοσον η ιδια εβγαλε την φωτο της (που λεει ο λογος φωτο μιας και εδειχνε το τιποτα) τι τσιριζε τις προαλλες οτι της την κλέψανε. Κι αν δεν το ηξερε θα σκυλοβρισω τον αλεξ που απο την μια μες τα σαλια και απο την αλλη δεν την ειπε μια κουβεντα να μαζευτει και να την προστατευσει. τεσπα μπουρδες

τσ τσ τσ ανιερες συμμαχιες προκειμενου να ασχοληθεις ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ μαζι μου
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
ετσι μπραβο λεχριτη να παραδεχεσαι

καλος εισαι και του λογου σου. Μιλας για αναδρο ενω εσυ εβγαλες πμ και βγαζεις και στοιχεια του λακη που μενει και καλα. Αν εισαι μαγκας να φερεσαι μαγκικα οχι ιδια με αυτους που βριζεις με Δικαιολογιες για να φανεις αντρας. αυτα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
καλος εισαι και του λογου σου. Μιλας για αναδρο ενω εσυ εβγαλες πμ και βγαζεις και στοιχεια του λακη που μενει και καλα. Αν εισαι μαγκας να φερεσαι μαγκικα οχι ιδια με αυτους που βριζεις με Δικαιολογιες για να φανεις αντρας. αυτα

το που ΔΕΝ μενει δεν ειναι στοιχειο για το ΠΟΥ μενει αγραμματη μεσηλικα βλαχα στη βιασυνη σου να γραψεις κατι γραφεις ολο μαλακιες  :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
τσ τσ τσ ανιερες συμμαχιες προκειμενου να ασχοληθεις ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ μαζι μου

Σε αυτό πάντως, έχει δίκιο. Δεν μπορεί να βγάζει η Ρόζα η Ναζιάρα φωτό φόρα παρτίδα, και μετά να γράφει για υπαεξαίρεση και να κλαψομουνίζει.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
το που ΔΕΝ μενει δεν ειναι στοιχειο για το ΠΟΥ μενει αγραμματη μεσηλικα βλαχα στη βιασυνη σου να γραψεις κατι γραφεις ολο μαλακιες  :2funny:

Ξέρω τι γραφω και γιατι. Τεσπα ασχετα με εμένα και εσένα και τα νευρα που χεις απο γέννηση, το να βγαζεις πμ ειναι άνανδρο οσο αυτο για το οποιο κατηγορεις τον λακη που δεν παω μια και θεωρώ οτι συχνα καλώς του τα χωνεις.  
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Σε αυτό πάντως, έχει δίκιο. Δεν μπορεί να βγάζει η Ρόζα η Ναζιάρα φωτό φόρα παρτίδα, και μετά να γράφει για υπαεξαίρεση και να κλαψομουνίζει.

τα εχω πει πολυ νωριτερα για τη φρατζολα. τωρα μιλαμε για καινουργια ξεβρακωματα.  
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ξέρω τι γραφω και γιατι. Τεσπα ασχετα με εμένα και εσένα και τα νευρα που χεις απο γέννηση, το να βγαζεις πμ ειναι άνανδρο οσο αυτο για το οποιο κατηγορεις τον λακη που δεν παω μια και θεωρώ οτι συχνα καλώς του τα χωνεις.  

γιαυτο να προσεχεις να μη μου στειλεις.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
τεράστιος ρουφιάνος. Εντωμεταξύ θα ριξω και ενα μπινελικι στην γουαιλντ γιατι φυσικα εφοσον η ιδια εβγαλε την φωτο της (που λεει ο λογος φωτο μιας και εδειχνε το τιποτα) τι τσιριζε τις προαλλες οτι της την κλέψανε. Κι αν δεν το ηξερε θα σκυλοβρισω τον αλεξ που απο την μια μες τα σαλια και απο την αλλη δεν την ειπε μια κουβεντα να μαζευτει και να την προστατευσει. τεσπα μπουρδες
Έρι προφανως κ δεν εχω θεμα με το αν εχει καποιος τη φωτο, αφου δε φαινεται τπτ αλλωστε κ γι' αυτο την εβαλα κιολας στο αβαταρ.
Ωστόσο με ενόχλησε η κινηση κ ηταν δικαιωμα μου. Δεν υπηρχε κανενας λογος να χρησιμοποιησει ο Λάκης τη φωτο την οποία εξαλλου την ειχα αβαταρ κ επομενως την εβλεπαν ολοι, αλλά το έκανε σαν να μην τρέχει τπτ!!! Και ψεύτικη να ήταν πάλι θα με πείραζε!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Έρι προφανως κ δεν εχω θεμα με το αν εχει καποιος τη φωτο, αφου δε φαινεται τπτ αλλωστε κ γι' αυτο την εβαλα κιολας στο αβαταρ.
Ωστόσο με ενόχλησε η κινηση κ ηταν δικαιωμα μου. Δεν υπηρχε κανενας λογος να χρησιμοποιησει ο Λάκης τη φωτο την οποία εξαλλου την ειχα αβαταρ κ επομενως την εβλεπαν ολοι, αλλά το έκανε σαν να μην τρέχει τπτ!!! Και ψεύτικη να ήταν πάλι θα με πείραζε!!!

καταλαβες τι ειπα και ξερω τι σε πειραξε γιατι γνωριζω πολυ καλα οτι οι κυριοι εδω εχουν την ταση να την πεφτουν σε γυναικεια νικς βγάζοντας τον χειροτερο ευατο τους.Επειδή το θεωρουν ανδρισμό και επειδή μπορουν που θα ελεγε και ο κόσνικ (μεσω νετ) Το φαουλ ομως της αντιδρασης σου ως προς την φωτο παραμενει. Η αντιδραση η γενικη κατανοητη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom