Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Έρι προφανως κ δεν εχω θεμα με το αν εχει καποιος τη φωτο, αφου δε φαινεται τπτ αλλωστε κ γι' αυτο την εβαλα κιολας στο αβαταρ.
Ωστόσο με ενόχλησε η κινηση κ ηταν δικαιωμα μου. Δεν υπηρχε κανενας λογος να χρησιμοποιησει ο Λάκης τη φωτο την οποία εξαλλου την ειχα αβαταρ κ επομενως την εβλεπαν ολοι, αλλά το έκανε σαν να μην τρέχει τπτ!!! Και ψεύτικη να ήταν πάλι θα με πείραζε!!!

Επιτρέψτε μου, αλλά είστε λίγο αφελής.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ελα ρε αντρακλα

keenan-cahill.gif

μαλακια τραβαει αυτο ?  :2funny: :2funny:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
καταλαβες τι ειπα και ξερω τι σε πειραξε γιατι γνωριζω πολυ καλα οτι οι κυριοι εδω εχουν την ταση να την πεφτουν σε γυναικεια νικς βγάζοντας τον χειροτερο ευατο τους.Επειδή το θεωρουν ανδρισμό και επειδή μπορουν που θα ελεγε και ο κόσνικ (μεσω νετ) Το φαουλ ομως της αντιδρασης σου ως προς την φωτο παραμενει. Η αντιδραση η γενικη κατανοητη.
Κάνεις λάθος τιποτα περισσοτερο απο το γεγονος οτι εκανε κοπυ παστε το αβαταρ μου, όποιο και να ηταν αυτο. Ουτως ή αλλώς ηταν δημοσιο δεν είχε λόγο να το κάνει. Προσωπικα εγω αυτο θεωρω φαουλ γτ ηταν κακια κ γ αυτο αλλωστε κ το εσβησε!!!
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Επιτρέψτε μου, αλλά είστε λίγο αφελής.
Αν θεωρείτε αφέλεια τη στοιχειωδη ευγένεια και σεβασμό ναι, ακομη κ σε νικς!!! Αλλά ετσι νομιμοποιούμε τις συμπεριφορες που ακολουθησαν κ βγαινουν στη φορα διαφορα!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Κάνεις λάθος τιποτα περισσοτερο απο το γεγονος οτι εκανε κοπυ παστε το αβαταρ μου, όποιο και να ηταν αυτο. Ουτως ή αλλώς ηταν δημοσιο δεν είχε λόγο να το κάνει. Προσωπικα εγω αυτο θεωρω φαουλ γτ ηταν κακια κ γ αυτο αλλωστε κ το εσβησε!!!

αφου δεν ειναι τιποτα περισσοτερο γιατι δεν το ξαναβαζεις για αβαταρ? αντι να το βουλωνεις συνεχιζεις να ανοιγεις το φρατζολακι σου να σε βαρανε ολοι  :uglystupid:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
δεν απαντάω στην παγίδα.. ;) μετρηστε τωρα τις πουτσες σας με το λακη εγω αυτα που ειπα τα ειπα..


Ελα στην Αθήνα ,να σε κεράσουμε καφέ και γλυκό Κωσταντινίδη στη Δάφνη ...
 

Συνημμένα

  • 24aobi.jpg
    24aobi.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 11

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
αφου δεν ειναι τιποτα περισσοτερο γιατι δεν το ξαναβαζεις για αβαταρ? αντι να το βουλωνεις συνεχιζεις να ανοιγεις το φρατζολακι σου να σε βαρανε ολοι  :uglystupid:
Γιατι φερεστε μαλακισμενα τοσο απλα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΕΒΑΛΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΑΙΑ

Και τι καταλαβατε με αυτο ? Οτι εισαστε τοοοοοσο μαλακες ?
Καταρχας το οτι εβαλε την φωτο της αβαταρ δεν σας δινει και το δικαιωμα να την χλευαζετε η να την κοροιδευετε η να την διαμοιραζετε δεξια κι αριστερα χωρις την αδεια της

Ετσι δειχνετε τι ειδους κομπλεξικα σκατα εισαστε ......

Αφηστε λοιπον ησυχη την κοπελα ανδρας τραβελι τι ειναι (μου ειναι παντελλως αδιαφορη η ιδιοτητα)

Ελεος δηλαδη αλλα καλυτερη δουλεια δεν εχετε να κανετε δηλαδη ?
ενα ακομα αχαχουχειο ποστ απο αυτα που ολοι αγαπησαμε....εμπεριεχει και την καλοσυνη του αχαχουχα αλλα και την πουτσα που την φοραει υπουλα στον συνανθρωπο του που δηθεν υποστηριζει
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Κάνεις λάθος τιποτα περισσοτερο απο το γεγονος οτι εκανε κοπυ παστε το αβαταρ μου, όποιο και να ηταν αυτο. Ουτως ή αλλώς ηταν δημοσιο δεν είχε λόγο να το κάνει. Προσωπικα εγω αυτο θεωρω φαουλ γτ ηταν κακια κ γ αυτο αλλωστε κ το εσβησε!!!

το έσβησε γιατι ο λακης δεν ειναι κωλοπαιδι. Ειναι υπερβολικος,ακραιος σε ιδεες, λεει πολλες φανφαρες και λογια αλλα αν θες την γνωμη μου ειναι γατακι και απλως θελει σημασια. Σε αντιθεση με τον λοπεζ που ειναι εκ φυσεως κακος και υπουλος.
Ομως η αληθεια ειναι οτι επρεπε να περιμενες και χειρότερα... Αν κατι αφησεις η ιδια να βγει μειν γιατι να εχεις απαιτηση να μην το χρησιμοποιησουν οι αλλοι σε κοινη θεα το εβγαλες. αΝ ηταν πριβε θα χες δικιο. τεσπα δεν θα ασχοληθω αλλο νομιζω καταλαβες τι λεω και δεν με νοιαζει να σου αλλαξω και αποψη
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ΕΒΑΛΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΑΙΑ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Και τι καταλαβατε με αυτο ? Οτι εισαστε τοοοοοσο μαλακες ?
Καταρχας το οτι εβαλε την φωτο της αβαταρ δεν σας δινει και το δικαιωμα να την χλευαζετε η να την κοροιδευετε και πολυ περισσοτερο να την διαμοιραζετε δεξια κι αριστερα χωρις την αδεια της

Ετσι δειχνετε τι ειδους κομπλεξικα σκατα εισαστε ...... (το σκατα ειναι το μονο σιγουρο)

Αφηστε λοιπον ησυχη την κοπελα ανδρας τραβελι τι ειναι (μου ειναι παντελλως αδιαφορη η ιδιοτητα)

Ελεος δηλαδη αλλα καλυτερη δουλεια δεν εχετε να κανετε δηλαδη ?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
ΕΒΑΛΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΑΙΑ

Και τι καταλαβατε με αυτο ? Οτι εισαστε τοοοοοσο μαλακες ?
Καταρχας το οτι εβαλε την φωτο της αβαταρ δεν σας δινει και το δικαιωμα να την χλευαζετε η να την κοροιδευετε η να την διαμοιραζετε δεξια κι αριστερα χωρις την αδεια της

Ετσι δειχνετε τι ειδους κομπλεξικα σκατα εισαστε ......

Αφηστε λοιπον ησυχη την κοπελα ανδρας τραβελι τι ειναι (μου ειναι παντελλως αδιαφορη η ιδιοτητα)

Ελεος δηλαδη αλλα καλυτερη δουλεια δεν εχετε να κανετε δηλαδη ?

Wilde Rose = Alex 71 μάλλον  :2funny:

Ιδιο ζώδιο ,δίδυμος
Ιδια φρασεολογία ...
Νομικά έχουν σπουδάσει ...
Ιδιες ώρες ποστάρουν...



Θυμάσαι την Αγγελικούλα ,αχαχούχα ;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ΕΒΑΛΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΑΙΑ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Και τι καταλαβατε με αυτο ? Οτι εισαστε τοοοοοσο μαλακες ?
Καταρχας το οτι εβαλε την φωτο της αβαταρ δεν σας δινει και το δικαιωμα να την χλευαζετε η να την κοροιδευετε και πολυ περισσοτερο να την διαμοιραζετε δεξια κι αριστερα χωρις την αδεια της

Ετσι δειχνετε τι ειδους κομπλεξικα σκατα εισαστε ...... (το σκατα ειναι το μονο σιγουρο)

Αφηστε λοιπον ησυχη την κοπελα ανδρας τραβελι τι ειναι (μου ειναι παντελλως αδιαφορη η ιδιοτητα)

Ελεος δηλαδη αλλα καλυτερη δουλεια δεν εχετε να κανετε δηλαδη ?

μιλαει και ο ξεφτιλας μογγολος που βγηκε για καφε με γυναικειο νικ και την ξεφτιλισε μετα δημοσια με υποτιμητικα προσωπικα γιαυτο το θεμα σχολια με αποτελεσμα να εξαφανιστει απο την ντροπη.  :jerking:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Αν θεωρείτε αφέλεια τη στοιχειωδη ευγένεια και σεβασμό ναι, ακομη κ σε νικς!!! Αλλά ετσι νομιμοποιούμε τις συμπεριφορες που ακολουθησαν κ βγαινουν στη φορα διαφορα!!

Κάθε άλλο. Απλά θεωρώ αφέλεια το να μην αναμένατε από κάποιον αποδεδειγμένα άνανδρο, ψεύτη, κομπλεξικό, και θρασύδειλο μια τέτοια κίνηση.

Αφέλεια επίσης θεωρώ, το ότι δώσατε συνέχεια, αντί να τον παραπέμψετε στο αιδοίο σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom