Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Κι εγω αν εστελνα φωτογραφια καποιας θα ελεγα ρε μαλακα θα σου στειλω αλλα μη με καρφωσεις. Πες οτι τη βρηκες μονος σου.

Αυτονοητα πραγματα.

ειπαμε μηδενικο εισαι και συ. και την αλλη μερα θα ελεγες οτι ειπες Του έστειλα pm και του είπα ότι ... μπορώ να του στείλω λινκ για να τη δει.
Απλά να πάψει να βρίζει (να κόψει τα χεσμένος κτλ).
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
εγω ευθεως και δημοσιως ζητησα να μου στειλει καποιος τη φωτο και το σκουληκι μου ειπε στα μουλωχτα να κανει την ρουφιανια αλλα να μην πω οτι μου εστειλε αυτος. λες και αν μου εστελνε καποιος θα ελεγα μου εστειλε ο ταδε, αλλα τοσο ανανδρο σκουληκι ειναι που θελει να κανει τα πουστικα του και να παριστανει τον ανηξερο. και να γραφει και ψεμματα την επομενη μερα σαν μηδενικο που ειναι. ιδια ανανδρη πουτανα με μηδεν θαρρος εισαι αμα δεν βρισκεις κατι επιληψιμο.

Ρε μαλακα ειναι δυνατον να σου στελνουν κατι στοιχειο, πληροφορια και να το καρφωνεις; Εχεμυθεια μηδεν;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
οι ξεφτιλες δεν εχουνε θεση στα πμ μου τοχω πει πολλακις αλλα δε βαζουν μυαλο καποιοι. εχω 1395 πμ αλλα σε ξεφτιλες δε χαριζω καστανα. ποσες φορες θα το πω θα σας ξεβρακωνω.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Εχω φωτογραφια μουνιτσας απο ΜΣΝ που μου εστειλε φιλος αλλα μου ζητησε να μην πω ποιος ειναι.

Να τον καρφωσω γιατι εκανε το εγκλημα να ζητησει την εχεμυθεια μου; :idiot:

Εκτορα δε βγαζουν καν νοημα αυτα που γραφεις πλεον παραιτουμε.

Τυπε Λακη το λαθος σου ειναι οτι απευθυνθηκες στον αρχιμαλακα σα να ηταν κανονικος ανθρωπος.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
ειπαμε μηδενικο εισαι και συ. και την αλλη μερα θα ελεγες οτι ειπες Του έστειλα pm και του είπα ότι ... μπορώ να του στείλω λινκ για να τη δει.
Απλά να πάψει να βρίζει (να κόψει τα χεσμένος κτλ).

Ουτε καταλαβαινω τι γραφεις και τι θες να πεις.

Αντε γεια ρουφιανομαλακα! :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ουτε καταλαβαινω τι γραφεις και τι θες να πεις.

Αντε γεια ρουφιανομαλακα! :2funny:

ειναι για παντελονια η κουβεντα. οταν θα μιλησουμε για φουστες θα τα καταλαβαινεις ολα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Μεγάλο λάθος.
Το παραδέχομαι.

Επειδή μου τη βγήκε ...
θα συνεχίσω το σήριαλ με τα όπλα και τις φωτό ....

θα σε γαμαω οπου σε βρισκω τωρα. σιχαινομαι τους ψευτες και τους ανανδρους. εισαι στο υπερθετικο και στα δυο μπουχεσα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
με την ευκαιρια να προσθεσω οτι ΔΕΝ μενει γλυφαδα, μεχρι και σε αυτο ψεμματα λεει τοσο καιρο.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
θα σε γαμαω οπου σε βρισκω τωρα. σιχαινομαι τους ψευτες και τους ανανδρους. εισαι στο υπερθετικο και στα δυο μπουχεσα.

Ρουφιανε εσυ εχεις φιλο τον τραβελοφιλο πουτσολοβερ! Δεν δικαιουσαι να ομιλεις περι ανδρισμου. Δειξε μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι: Μπολντοτυποι, αδερφες και ρουφιανοι!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σιωπη ολοι !!!!!!

Τωρα εχουμε τσακωμο των γεροντοτραβελων λοπεζιτα - νικολετα07  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Eating-Popcorn-Soda.gif
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.249
Like
13.525
Πόντοι
2.606
Ρε λακη στέλνεις μια φωτό σε κάποιον που στα χώνει με αντάλλαγμα να σταματήσει να το κανει δεν ειναι αλισβερίσι αυτό ; Μπορούσες να την στείλεις και να του πεις παρτηνα αλλα εξακολουθώ να εχω την ίδια γνώμη για σένα και θα σε γαμαω όπου σε βρίσκω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.961
Like
74.184
Πόντοι
12.756
Κι εγω αν εστελνα φωτογραφια καποιας θα ελεγα ρε μαλακα θα σου στειλω αλλα μη με καρφωσεις. Πες οτι τη βρηκες μονος σου.

Αυτονοητα πραγματα.

και ρουφιανος και κοτα  :)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom