Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Τυπε ο καθενας μπορει να κανει οτι γουσταρει κ δε μας πεφτει κ λογος!!!
Εγω αυτο ξερω.

Εγώ ξέρω πως αν ήμουν απελπισμένη γυναίκα, κακάσχημη και στα πρόθυρα της αυτοκτονίας η καλύτερη ψυχοθεραπεία θα ήταν να ένοιγα ένα λογαριασμό στο μπου.κομ να λάμβανα καθημερινά τα άπειρα π.μ. που θα με παρακαλούσαν να με συναντήσουν κλπ για να ανέβαινε η αυτοεκτίμησή μου.
Μην σου πω πως κι εγώ που είμαι άντρας αν ανοίξω ένα άλλο λογαριασμό "γυναικείο" και γράψω τρεις αμπελοφιλοσοφίες τα ίδια π.μ. από απελπισμένους θα πάρω.

Τα ζόρια βέβαια θα ξεκινήσουν όταν έλθει η στιγμή της αλήθειας και κάποιος επιμένει να συναντηθείτε-ουμε. Για λόγους προφανείς και για τους δυό μας...
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ ξέρω πως αν ήμουν απελπισμένη γυναίκα, κακάσχημη και στα πρόθυρα της αυτοκτονίας η καλύτερη ψυχοθεραπεία θα ήταν να ένοιγα ένα λογαριασμό στο μπου.κομ να λάμβανα καθημερινά τα άπειρα π.μ. που θα με παρακαλούσαν να με συναντήσουν κλπ για να ανέβαινε η αυτοεκτίμησή μου.
Μην σου πω πως κι εγώ που είμαι άντρας αν ανοίξω ένα άλλο λογαριασμό "γυναικείο" και γράψω τρεις αμπελοφιλοσοφίες τα ίδια π.μ. από απελπισμένους θα πάρω.

Τα ζόρια βέβαια θα ξεκινήσουν όταν έλθει η στιγμή της αλήθειας και κάποιος επιμένει να συναντηθείτε-ουμε. Για λόγους προφανείς και για τους δυό μας...
Εισαι η Φωτεινη???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
δεν εισαι η πρωτη χοντρη απο το κοσμοπολιταν που ηρθε και πηγε στο διαολο μετα μην αγχωνεσαι
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
περιμενω τη φωτο συναδελφοι.
 

πηγασιος

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
468
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ξέρω πως αν ήμουν απελπισμένη γυναίκα, κακάσχημη και στα πρόθυρα της αυτοκτονίας η καλύτερη ψυχοθεραπεία θα ήταν να ένοιγα ένα λογαριασμό στο μπου.κομ να λάμβανα καθημερινά τα άπειρα π.μ. που θα με παρακαλούσαν να με συναντήσουν κλπ για να ανέβαινε η αυτοεκτίμησή μου.
Μην σου πω πως κι εγώ που είμαι άντρας αν ανοίξω ένα άλλο λογαριασμό "γυναικείο" και γράψω τρεις αμπελοφιλοσοφίες τα ίδια π.μ. από απελπισμένους θα πάρω.

Τα ζόρια βέβαια θα ξεκινήσουν όταν έλθει η στιγμή της αλήθειας και κάποιος επιμένει να συναντηθείτε-ουμε. Για λόγους προφανείς και για τους δυό μας...
τεκνο μου γραψε καλυτερα για κολγκερλ και ασε τις αμπελοφιλοσοφιες μεγαλος ανθρωπος
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
οτι σε γραφω σταρχιδια μου να κλαψεις και να φυγεις.

Σιγά να μην φύγει κι αυτή τώρα που μας καβατζώθηκε! Που θα βρει καλύτερα;
Και το πλέον τραγικό είναι πως πιθανότατα λέει αλήθεια για τα άπειρα π.μ. που λαμβάνει καθημερινά, ενώ βέβαια στην πραγματική της ζωή μάλλον δεν γυρίζει να την κοιτάξει κανένας...
 

Επισκέπτης
αληθεια ρε σεις αν ο παπαζολης κανει γυναικειο κλωνο θα κερδισει μερικες μερες ζωη λετε;;; :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Σιγά να μην φύγει κι αυτή τώρα που μας καβατζώθηκε! Που θα βρει καλύτερα;
Και το πλέον τραγικό είναι πως πιθανότατα λέει αλήθεια για τα άπειρα π.μ. που λαμβάνει καθημερινά, ενώ βέβαια στην πραγματική της ζωή μάλλον δεν γυρίζει να την κοιτάξει κανένας...

ναι καλα

αρχιδια
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
τεκνο μου γραψε καλυτερα για κολγκερλ και ασε τις αμπελοφιλοσοφιες μεγαλος ανθρωπος

Δεν μας χέζεις κι εσύ ρε μάστορα που θα μας υποδείξεις τί διάλο θα γράψουμε!

Ενώ σε ένα ποστ 10 λέξεων δανείστηκες μία από αυτό που παρέθεσες για να δώσεις έμφαση. Με λεξιλογικό πλούτο σε βρίσκω πάντως...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Σιγά να μην φύγει κι αυτή τώρα που μας καβατζώθηκε! Που θα βρει καλύτερα;
Και το πλέον τραγικό είναι πως πιθανότατα λέει αλήθεια για τα άπειρα π.μ. που λαμβάνει καθημερινά, ενώ βέβαια στην πραγματική της ζωή μάλλον δεν γυρίζει να την κοιτάξει κανένας...

Ειδες τι μας εκανε ο Λακης!!  >:(  Κοσμοπολιταν το καταντησαμε το μπου!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom