Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
το να σκεφτειτε κ αλλους απαιτει υψηλη νοημοσυνη  :grin:

Ρε φιλενάδα/φίλε (το δεύτερο πιθανότερο) χεστήκαμε κι όλας πόσοι μαλάκες σου στείλανε π.μ. και δεν σε κωλογλύφουν δημόσια.
Το πρώτο ίσως δείχνει μοναξιά και απελπισία, το δεύτερο όμως είναι η απόλυτη ξεφτίλα και μάλιστα συγκεκαλυμμένη κάτω από δήθεν άνεση και προχωρημενιά!!

Κι αν θέλεις να "δώσεις" όποιον σου έστειλε π.μ. κάντο, αλλά να ξέρεις πως πιθανότατα κάποιοι θα σου ζητήσουν να το αποδείξεις.
Αλλιώς μην μας σπας τ' αρχίδια κι εσύ...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.913
Like
74.066
Πόντοι
12.756
μαν τωρα θα μου τα πριξεις επειδη ασχοληθηκα σε ενα ποστ μαζι σου ; :blahblah1:

:piss: :piss: :piss:

index.php
 

πηγασιος

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
468
Like
0
Πόντοι
1
niple lover εσενα σε εχω εξομολογησει ποτε τεκνο μου;μοιαζεις πολυ αμαρτωλος αν κρινω απο το αβαταριον σου
 

Επισκέπτης
Ρε φιλενάδα/φίλε (το δεύτερο πιθανότερο) χεστήκαμε κι όλας πόσοι μαλάκες στου στείλανε π.μ. και δεν σε κωλογλύφουν δημόσια.
Το πρώτο ίσως δείχνει μοναξιά και απελπισία, το δεύτερο όμως είναι η απόλυτη ξεφτίλα και μάλιστα συγκεκαλυμμένη κάτω από δήθεν άνεση και προχωρημενιά!!

Κι αν θέλεις να "δώσεις" όποιον σου έστειλε π.μ. κάντο, αλλά να ξέρεις πως πιθανότατα κάποιοι θα σου ζητήσουν να το αποδείξεις.
Αλλιώς μην μας σπας τ' αρχίδια κι εσύ...
Ασε ρε τυπε το νικ να εκτονωθει...
Εμεις εχουμε γυμναστήρια, χρημα, τσαμπουκα, πουτσες, πολιτικα, αθλητικα... Ασε τα "θυλικα" νικ να μετρανε τα ΠΜ τους ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ακομα μιλαει η φρατζολα? στειλτε μου ρε καποιος τη φωτο που κατεβασε ο κοτοχεσμενος ο λακης να τη βαζω καθε τρεις και λιγο για τα μελη που δεν προλαβαν.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ρε φιλενάδα/φίλε (το δεύτερο πιθανότερο) χεστήκαμε κι όλας πόσοι μαλάκες στου στείλανε π.μ. και δεν σε κωλογλύφουν δημόσια.
Το πρώτο ίσως δείχνει μοναξιά και απελπισία, το δεύτερο όμως είναι η απόλυτη ξεφτίλα και μάλιστα συγκεκαλυμμένη κάτω από δήθεν άνεση και προχωρημενιά!!

Κι αν θέλεις να "δώσεις" όποιον σου έστειλε π.μ. κάντο, αλλά να ξέρεις πως πιθανότατα κάποιοι θα σου ζητήσουν να το αποδείξεις.
Αλλιώς μην μας σπας τ' αρχίδια κι εσύ...
Τυπε ο καθενας μπορει να κανει οτι γουσταρει κ δε μας πεφτει κ λογος!!!
Εγω αυτο ξερω.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
ακομα μιλαει η φρατζολα? στειλτε μου ρε καποιος τη φωτο που κατεβασε ο κοτοχεσμενος ο λακης να τη βαζω καθε τρεις και λιγο για τα μελη που δεν προλαβαν.
Τι το παιζεις ακριβως για να ξερουμε???
 

Επισκέπτης
ακομα μιλαει η φρατζολα? στειλτε μου ρε καποιος τη φωτο που κατεβασε ο κοτοχεσμενος ο λακης να τη βαζω καθε τρεις και λιγο για τα μελη που δεν προλαβαν.
δεν μιλατε γι αυτή που είναι σαν μπουγελοφατσα με κραγιον;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom