Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βριλησου 60 κατω πρωινη κ απογευματινη μονο βαρδια

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στο site του συγκεκριμένου στούντιο δεν αναφέρει στα κορίτσια τη Μαντόνα ούτε έχει φωτογραφίες της, κρυφή την έχουν; Και εν πάση περιπτώσει πού μπορεί να βρει κανείς φωτό της για να δει αν είναι του γούστου του; Μιλάμε για τελείως πλαστικό βυζί ή έχει μια μίνιμουμ φυσικότητα; Ας πούμε, πιο πλαστικό από της Άντρεα (πρώην Σελένα); Όποιος ξέρει ας βοηθήσει.

Ο παχουλοκομψός είναι μεγάλη προσωπικότητα.
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και κάτι ακόμα: πότε παλιώνει κανείς σε αυτό το site; Είμαι γραμμένος τουλάχιστον 4 χρόνια και με εμφανίζει ακόμα ως νέο, στους λοκατζήδες θα είχα ήδη γίνει εκπαιδευτής ανορθόδοξου πολέμου... :s&m_3:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Και κάτι ακόμα: πότε παλιώνει κανείς σε αυτό το site; Είμαι γραμμένος τουλάχιστον 4 χρόνια και με εμφανίζει ακόμα ως νέο, στους λοκατζήδες θα είχα ήδη γίνει εκπαιδευτής ανορθόδοξου πολέμου... :s&m_3:
Με το συνολο των μηνυματων
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
τρελαινομαι για βυζοπουλες σε μπουρδελα λεμε!!!!!!!!!!! η μιλε απο αγκυρας 12α&β που εχω γραψει και κριτικη κι ολας γι αυτην ειναι οντως βυζοπουλα :2funny: :2funny: :fuck2: :fuck2: :kissass: :kissass: :cum: :cum:
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Γαμώ την τύχη μου μόλις έφαγα 2 πιάτα φαί μες στη ζέστη και κάθομαι με το λαπιτοπ στο μπαλκόνι και κολλάω από τον ιδρώτα και βρωμάω και δεν έχω όρεξη ούτε να τηνε παίξω. Μπαίνω και ξαναμπάινω μπας και διαβάσω κανα νέο αλλά αρχίδια μίδια...
Όπως έχετε μάθει σταμάτησε η Βίκυ η φορτόγκα από Κηφισίας και δε βρίσκω και τη Συλβάνα πουθενά οπότε συγκεντρωτικά έλαβον:
1) Νίκη Ουγγαρέζα - Πειραιώς 193, Κηφισού 30
2) Τζούλια (πρώην Λάουρα) - Κνίδου 18
3) Θεία Μαργαρίτα - Καλύμνου 48Β
Οποιος μπορεί να συμπληρώσει ας το κάνει γιατί θα φάω όλο τον Αύγουστο εδώ και πρε΄πει να θηλάσω.
Φχαριστώ. Πάω να ξεραθώ.
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
Γαμώ την τύχη μου μόλις έφαγα 2 πιάτα φαί μες στη ζέστη και κάθομαι με το λαπιτοπ στο μπαλκόνι και κολλάω από τον ιδρώτα και βρωμάω και δεν έχω όρεξη ούτε να τηνε παίξω. Μπαίνω και ξαναμπάινω μπας και διαβάσω κανα νέο αλλά αρχίδια μίδια...
Όπως έχετε μάθει σταμάτησε η Βίκυ η φορτόγκα από Κηφισίας και δε βρίσκω και τη Συλβάνα πουθενά οπότε συγκεντρωτικά έλαβον:
1) Νίκη Ουγγαρέζα - Πειραιώς 193, Κηφισού 30
2) Τζούλια (πρώην Λάουρα) - Κνίδου 18
3) Θεία Μαργαρίτα - Καλύμνου 48Β
Οποιος μπορεί να συμπληρώσει ας το κάνει γιατί θα φάω όλο τον Αύγουστο εδώ και πρε΄πει να θηλάσω.
Φχαριστώ. Πάω να ξεραθώ.
ωραιος φιλε :dancing:μη μου πεις οτι τις πηδηξες ολες αυτες σημερα? :tickedoff:
 

sami13

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ενω είμαι χρόνια μέλος, και δεν γράφω κριτικές, δυστυχώς ενημερώνω οτι η Ειρήνη απεβίωσε. Μην με ρωτάτε για
πληροφορίες, απλά ενημερώνω τι μου έχουν πει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
ρε παίκτες όντως η Συλβάνα που είναι ...ξέρει κανείς? :think: :think:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ενω είμαι χρόνια μέλος, και δεν γράφω κριτικές, δυστυχώς ενημερώνω οτι η Ειρήνη απεβίωσε. Μην με ρωτάτε για
πληροφορίες, απλά ενημερώνω τι μου έχουν πει.
Όπα φιλαράκι εννοείς την Ειρήνη από Δευκαλίωνος 63 που παλιότερα δούλευε στο Μετάξι νομίζω στην Κολωνού; Αν μάθεις τίποτα στείλε pm γιατί την είχαμε τιμησει και καταλαβαίνεις...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.177
Κριτικές
86
Like
3.958
Πόντοι
5.015
Ενω είμαι χρόνια μέλος, και δεν γράφω κριτικές, δυστυχώς ενημερώνω οτι η Ειρήνη απεβίωσε. Μην με ρωτάτε για
πληροφορίες, απλά ενημερώνω τι μου έχουν πει.

Όταν λες απεβίωσε κυριολεκτείς ή εννοείς ότι... απεβίωσε απ' το επάγγελμα;;;
 

sami13

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αναρρόφηση μου είπε η τσα τσα στο Δευκαλίωνος. Απο το πολύ αλκοόλ μάλλον. Γενικά δεν φαινόταν και πολύ καλά πριν περίπου 2 μήνες που την είχα δει. Την πήρα τηλέφωνο στο κινητό της και πράγματι δεν λειτουργεί. Κρίμα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Mια Μαίρη που ειναι βραδινές βάρδιες στο studio Artemis την έχει δοκιμάσει κανένας;
 

vizotrelamenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
zaras που χάθηκες ρε πρόεδρα, κανένα  :tits:νεο απο΄τα ξενα που μονο εσυ ξέρεις???
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στο site του συγκεκριμένου στούντιο δεν αναφέρει στα κορίτσια τη Μαντόνα ούτε έχει φωτογραφίες της, κρυφή την έχουν; Και εν πάση περιπτώσει πού μπορεί να βρει κανείς φωτό της για να δει αν είναι του γούστου του; Μιλάμε για τελείως πλαστικό βυζί ή έχει μια μίνιμουμ φυσικότητα; Ας πούμε, πιο πλαστικό από της Άντρεα (πρώην Σελένα); Όποιος ξέρει ας βοηθήσει.

Ο παχουλοκομψός είναι μεγάλη προσωπικότητα.

Την έχω δει τη Μαντόνα στη Βριλησσού. Για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον, είναι σαν αφύσικα παραφουσκωμένα πεπόνια. Νομίζεις ότι αν είσαι αξύριστος και ακουμπήσεις θα σκάσουν.. Ελπίζω να βοήθησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom