Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
καλησπερα σαs ανακαλυψα καινουργια βυζοπουλα με 4-5 οπλισμο κωσταντινουπολεωs 166 στο επανω οχι το υπογειο πρωινη βαρδια ονομα ελενη 20 ετων γλυκια κοπελιτσα αλλα βιαστικη μεσα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
οκ θα δοκιμάσουμε κ την πρωινή ελπιζω να ειναι εφάμιλλη τουλάχιστον της απογευματινής Κορίνας
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
406
Like
724
Πόντοι
81
Λαουρα απο αυριο στο ποστο της..
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
:rockon:Καλησπερα σε ολους μολις γυρισα απο αθηνα και εχω να πω οτι η λαουρα απο αυριο και παλι κοντα μας ειχαν κατεβει η ρωσοι..... (περιοδο)και ηταν μια αλλη στο ποδι της.
μετα απο την ητα που εφαγα πηγα διπλα που βρηκα την αγαπη και ειπα να δοκιμασω μετα απο οσα εχω ακουσει απο αλλους βυζολατρες....
επαθα πλακα !!!!!!! πολυ καβλιαρα!!!!  σκουπισμα με μωρομαντηλα γλυψιμο χωρις καποτα εκατσε απο πανω μιλουσε προστιχα πολυ καβλα σε λεω...................
στα  μιον ομως τα λιγα ελληνικα τα πολλα κιλα και τα πεσμενα (περιεργα) βυζια της.
Εψαχνα μια ωρα να βρω της ρογες της αλλα τιποτα....
Αν χασει μερικα κιλα θα ειναι πιο ωραια γιατι εχει και ωραιο προσωπο κατα την γνωμη μου.
αγαπημενες της ατακες "μουνακι φουρνακι" "χωσε το λουκανικο στο φουρνακι"
τελος να σας πω οτι δουλεβει ολη μερα το πρωι ειναι τροφωνιου ενα απο τα δυο με την σκαλα και το απογευμα ειναι διδυμου 6 με αλλο ονομα..... γερο σκαρι πρωι βραδυ!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :uglystupid:
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Αγάπη από Τροφωνίου είναι το απόγευμα (αυτές τις μέρες)στο Διδίμου 16 ως Αναστασία. Παιδιά, την έχω πάρει 3-4 φορές. Κατά τη γνώμη μου, δε λέει και πολλά πράγματα. Το τραγικό είναι ότι δεν υπάρχουν επιλογές. Αν θέλεις μεγάλα βυζιά, ή στη Λάουρα, ή στην Αγάπη (η οποία είναι αρκετά χοντρή), ή στην Ειρήνη.

Πάντως, για τη Λάουρα αν κι έχω να την πάρω αρκετό καιρό, πιστεύω ότι είναι από τις πολύ καλές επιλογές, όχι μόνο για τις βυζάρες τις, αλλά και για το θεϊκό τσιμπούκι της. Την έχω πάρει πάρα πολλές φορές (είναι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι) και παρά το γεγονός ότι δεν είναι πάντα στα φόρτε της (άμα τον έχει φάει και 30 φορές και είσαι ο 31....), ποτέ δεν έχω κλάψει τα λεφτά μου αυτά τα 15-20 χρόνια που "συνεργαζόμαστε".
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Πρωι η λαουρα ειναι τροφωνιου και απογευμα διδυμου 6..... δουλεβει ολη μερα την παρασκευη πηγα και ηταν οπος τα λεω και μου το ειπε και η ιδια!!!!
Εγω παντος θα ηθελα περιποιηση αγαπης με βυζαρες λαουρας!!!
οχι οτι η λαουρα δεν κανει καλη περιποιηση καθε αλλο σπεσιαλ περασα την τελευταια φορα.... ασε που εχω και της φωτο που τραβηξα και την βλεπω καθε μερα.................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Πρωι απόγευμα Λάουρα!!! Αυτό είναι τι άλλο θελουμε...
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
ΟΠΑ ΟΠΑ..... μαγκες λαθος σορυ αγαπη ηθελα να γραψω............!!!!!!!!!
σορυ η αγαπη ειναι οχι η λαουρα.
λαουρα απο εχτες παλι κοντα μας τροφωνιου.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Αυτή που δουλεύει το πρωί στην Τροφωνίου και τα απόγευμα στην Διδύμου είναι τελιά η Αγάπη;;
Γνωρίζουμε το απογευματινό ωραριο μήπως;; ΣΚ καμιά από τις δύο, όπου και να είναι;;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αυτή που δουλεύει το πρωί στην Τροφωνίου και τα απόγευμα στην Διδύμου είναι τελιά η Αγάπη;;
Γνωρίζουμε το απογευματινό ωραριο μήπως;; ΣΚ καμιά από τις δύο, όπου και να είναι;;

Πολύ θα θέλαμε να'ναι η Λάουρα φίλτατε αλλά δεν... και Σ/Κ επίσης δεν...
Και ξέρεις ε; Άμα πήγαινες πάλι με μένα το βυζογρουσούζη θα την πετύχαινες την ώρα που ντυνόταν... :2funny: :headbang: :boobies: :rockon:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΒΥΖΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....

μη μασας ρε.....  :rockon: :rockon: :boobies:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε σεις, μόλις διάβασα εδώ...Διδύμου 16Α για την Αναστασία.. τι ώρες παίζει ξέρουμε;;

Αρχηγέ εδώ λέει ότι:

Η Αγάπη από Τροφωνίου είναι το απόγευμα (αυτές τις μέρες)στο Διδίμου 16 ως Αναστασία.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
oups..... sorry...
ευχαριστώ... ;) ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
έννοια σου φίλε...
αν βρω κάτι, το πρώτο πράγμα που θα κάνω, αφού την πηδήξω, είναι να
το πω σε όλους τους φίλους συναγωνιστές... ;) ;)
 

Επισκέπτης
Από Κωνσταντινουπόλεως 166 εχουμε τιποτα το πρωι? Πήγε κανεις συναγωνιστής να δει ?
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Πέρασα εγω το πρωί απο Κωνσταντινουπόλεως 166, υπήρχε όντως μια που άγγιζε το 4. Επειδή όμως το συγκεκριμενο μπουρδέλο το θυμάμαι απο παλια τι κοτέτσι ήταν, δεν μου έκανε κουκου να μπω.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Πέρασα εγω το πρωί απο Κωνσταντινουπόλεως 166, υπήρχε όντως μια που άγγιζε το 4. Επειδή όμως το συγκεκριμενο μπουρδέλο το θυμάμαι απο παλια τι κοτέτσι ήταν, δεν μου έκανε κουκου να μπω.

Ποιό; Αυτό με τον hypnostedonά τον τσάτσο; Όντως είναι κοτέτσι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: (άκου κοτέτσι!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom