Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Πέρασα σήμερα απο εκεί κατά τις 3.30 τζίφος

Λοιπόν, επειδή κάποιοι περιμένετε να γίνονται τα πράγματα αυτόματα, σας λέω πως δεν είναι έτσι. Οι πιάτσες, αγαπητοί φίλοι, ΔΕΝ είναι μπουρδέλα. Στο μπουρδέλο πας, ξέρεις ότι είναι το ζώο μέσα κι αν σ αρέσει γαμάς. Στις πιάτσες το πράγμα θέλει υπομονή. Δε σημαίνει ότι επειδή πέρασες 2 λεπτά και δεν είδες τίποτα, ότι η πουτάνα δεν είναι εκεί. Μπορεί ναναι με άλλον πελάτη, μπορεί να πίνει καφέ σε κανένα διπλανό καφενεδάκι ή μπορεί να βολτάρει 300 μέτρα πιο κάτω για να ψωνίσει πελάτη. Όποιος δεν έχει υπομονή και διάθεση για ψάξιμο, υπάρχουν και τα μπουρδέλα.
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Γεια χαρα σε ολους τους βυζολτρες.....
μολις επεστρεψα απο αθηνα που ειχα παει για δουλειες.
οταν τελιωσα ειπα να κανω μια γυρα για βυζοαναζητιση!!!
πηγα λοιπον στην τζουλια 8αρι γεματο γνωστη σε ολους.
Επαθα πλακα τελεια περιποιηση,φιλικη,γελαστη,ομιλιτικη και μεγαλη συμετοχη στο κρεβατι.................................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου εγλυψε τ' αρχιδια τον εβαλε στης βυζαρες της με αφησε να τα παιξω  να γλυψω.... δεν ειμαι παιδαρας ουτε ομορφος ενας κανονικος νεος αλλα μου ειπε οτι επειδη εισαι καθαρος τα κανω αυτα.... Ειναι χοντρουλα αλλα εχει ΒΥΖΑΡΕΣ!!! Α μου ειπε πως θα παει παλι στο παλιο μπουρδελο σε λιγες μερες και επειδη της ειπα πως ειμαι απο επαρχια μου εδωσε το τηλεφωνο της οταν κατεβω ξανα τα την παρω να μου πει που θα ειναι.
Τελος σας εχω και μια εκπληξη!!!! Της ειπα να τι βγαλω μια φωτο και μου ειπε ευχαριστως.... ακομα να το πιστεψω βεβαια...
Περιμενω μια απαντηση απο το σα'ι'τ αν μπορω να της ανεβασω εδω.
Ευχομαι να μου πουνε ναι.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Γεια χαρα σε ολους τους βυζολτρες.....
μολις επεστρεψα απο αθηνα που ειχα παει για δουλειες.
οταν τελιωσα ειπα να κανω μια γυρα για βυζοαναζητιση!!!
πηγα λοιπον στην τζουλια 8αρι γεματο γνωστη σε ολους.
Επαθα πλακα τελεια περιποιηση,φιλικη,γελαστη,ομιλιτικη και μεγαλη συμετοχη στο κρεβατι.................................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου εγλυψε τ' αρχιδια τον εβαλε στης βυζαρες της με αφησε να τα παιξω  να γλυψω.... δεν ειμαι παιδαρας ουτε ομορφος ενας κανονικος νεος αλλα μου ειπε οτι επειδη εισαι καθαρος τα κανω αυτα.... Ειναι χοντρουλα αλλα εχει ΒΥΖΑΡΕΣ!!! Α μου ειπε πως θα παει παλι στο παλιο μπουρδελο σε λιγες μερες και επειδη της ειπα πως ειμαι απο επαρχια μου εδωσε το τηλεφωνο της οταν κατεβω ξανα τα την παρω να μου πει που θα ειναι.
Τελος σας εχω και μια εκπληξη!!!! Της ειπα να τι βγαλω μια φωτο και μου ειπε ευχαριστως.... ακομα να το πιστεψω βεβαια...
Περιμενω μια απαντηση απο το σα'ι'τ αν μπορω να της ανεβασω εδω.
Ευχομαι να μου πουνε ναι.

Συναδελφε οταν λες τζουλια μηπως εννοεις την Λαουρα στην τροφωνιου?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Γεια χαρα σε ολους τους βυζολτρες.....
μολις επεστρεψα απο αθηνα που ειχα παει για δουλειες.
οταν τελιωσα ειπα να κανω μια γυρα για βυζοαναζητιση!!!
πηγα λοιπον στην τζουλια 8αρι γεματο γνωστη σε ολους.
Επαθα πλακα τελεια περιποιηση,φιλικη,γελαστη,ομιλιτικη και μεγαλη συμετοχη στο κρεβατι.................................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου εγλυψε τ' αρχιδια τον εβαλε στης βυζαρες της με αφησε να τα παιξω  να γλυψω.... δεν ειμαι παιδαρας ουτε ομορφος ενας κανονικος νεος αλλα μου ειπε οτι επειδη εισαι καθαρος τα κανω αυτα.... Ειναι χοντρουλα αλλα εχει ΒΥΖΑΡΕΣ!!! Α μου ειπε πως θα παει παλι στο παλιο μπουρδελο σε λιγες μερες και επειδη της ειπα πως ειμαι απο επαρχια μου εδωσε το τηλεφωνο της οταν κατεβω ξανα τα την παρω να μου πει που θα ειναι.
Τελος σας εχω και μια εκπληξη!!!! Της ειπα να τι βγαλω μια φωτο και μου ειπε ευχαριστως.... ακομα να το πιστεψω βεβαια...
Περιμενω μια απαντηση απο το σα'ι'τ αν μπορω να της ανεβασω εδω.
Ευχομαι να μου πουνε ναι.
Ωραια περιγραφη κοπρος :rockon: :rockon:
Ολοι ευχομαστε να σου πουν το ναι οι μοντς :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
κρυψε λιγο φατσα με φοτοσοπ και ανεβασε τη  ρε κοπρος γιατι αν περιμενεις για απαντηση πρεπει να κανεις αιτηση με πρωτοκολο στους μοντς και να περασει απο φνωμοδοτικη επιτροπη της αρχης προσωπικων δεδομενων.
 

Επισκέπτης
Η Τζούλια -Λάουρα δεν εχει 8αρι ταχουμε πει.Μην υπερβάλουμε.Τωρα στο παλιό πως θα πάει?  και ποιο είναι το παλιό.Γιατί το ιεροσολύμων εχει κλείσει λόγω σχολείου απέναντι..Αρα τι? πάλι στο παραδιπλα πριν το συνεργείο ?
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Ναι με το ονομα κι εγω δεν ξερω τι παιζει εμενα δυο φορες που εχω παει τζουλια μου λεει....
Τροφωνιου ναι το δευτερο ειναι κολιτα οχι αυτο με της σκαλες μεσα αριστερα.
Παλιο λεω 5 μετρα πιο πισω εκει μου ειπε.οσο για το 8αρι ειναι... για την τζουλια λεω.
οσο για της φωτο ας περιμενουμε λιγο... δεν λεω ψεματα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Aν δε φαινεται προσωπο μπορεις να τις βαλεις νομιζω.....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
.
[/quote]
Λοιπόν, επειδή κάποιοι περιμένετε να γίνονται τα πράγματα αυτόματα, σας λέω πως δεν είναι έτσι. Οι πιάτσες, αγαπητοί φίλοι, ΔΕΝ είναι μπουρδέλα. Στο μπουρδέλο πας, ξέρεις ότι είναι το ζώο μέσα κι αν σ αρέσει γαμάς. Στις πιάτσες το πράγμα θέλει υπομονή. Δε σημαίνει ότι επειδή πέρασες 2 λεπτά και δεν είδες τίποτα, ότι η πουτάνα δεν είναι εκεί. Μπορεί ναναι με άλλον πελάτη, μπορεί να πίνει καφέ σε κανένα διπλανό καφενεδάκι ή μπορεί να βολτάρει 300 μέτρα πιο κάτω για να ψωνίσει πελάτη. Όποιος δεν έχει υπομονή και διάθεση για ψάξιμο, υπάρχουν και τα μπουρδέλα.
Oκ εγώ απλά ανέφερα το αποτέλεσμα της επιτόπιας έρευνας μου δεν αμφισβητώ πως την πέτυχες εκεί θα ξαναδοκιμάσω στο άμεσο μέλλον αν την ξαναπετύχει κάποιος συναγωνιστής ας ενημερώσει!
 

NKT

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα σε ολους τους βυζολτρες.....
μολις επεστρεψα απο αθηνα που ειχα παει για δουλειες.
οταν τελιωσα ειπα να κανω μια γυρα για βυζοαναζητιση!!!
πηγα λοιπον στην τζουλια 8αρι γεματο γνωστη σε ολους.
Επαθα πλακα τελεια περιποιηση,φιλικη,γελαστη,ομιλιτικη και μεγαλη συμετοχη στο κρεβατι.................................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μου εγλυψε τ' αρχιδια τον εβαλε στης βυζαρες της με αφησε να τα παιξω  να γλυψω.... δεν ειμαι παιδαρας ουτε ομορφος ενας κανονικος νεος αλλα μου ειπε οτι επειδη εισαι καθαρος τα κανω αυτα.... Ειναι χοντρουλα αλλα εχει ΒΥΖΑΡΕΣ!!! Α μου ειπε πως θα παει παλι στο παλιο μπουρδελο σε λιγες μερες και επειδη της ειπα πως ειμαι απο επαρχια μου εδωσε το τηλεφωνο της οταν κατεβω ξανα τα την παρω να μου πει που θα ειναι.
Τελος σας εχω και μια εκπληξη!!!! Της ειπα να τι βγαλω μια φωτο και μου ειπε ευχαριστως.... ακομα να το πιστεψω βεβαια...
Περιμενω μια απαντηση απο το σα'ι'τ αν μπορω να της ανεβασω εδω.
Ευχομαι να μου πουνε ναι.

Βάρα ενα φότοσοπ και είσαι καλλυμένος
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια με την Τζουλια? Πηγα την δευτερα και δεν την βρηκα, τα ιδια και σημερα. Φταιει απλα η φυση η εχουμε τιποτα αλλο?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Που ειναι η φωτο της Τζουλιας οεο?? :think: :think:
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Για οσους εχου παει τζουλια το τατου  πιστοποιη  την  αυθεντικότητα  της φωτο...

f5avtc.jpg
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
οντως ειναι αυθεντική !!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Όντως αυτή είναι η Τζούλια (πρώην Λάουρα). Ταχω χύσει πολλές φορές και τα ξέρω.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
και οι βυζαρες της τζουλιας με ΚΕΦΑΛΑΙΑ ειναι giorgospapa!
 

SAKIS74

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον βυζολατρες,χαιρετε καταρχας,

Θελω μια ανακεφαλαιωση για πρωινεσ ωρες τι μπορω να βρω με 5αρια.οδους,ονοματα!!!Μια χαρη ρε παιδια για αυριο που θα κατεβω αθηνα

εγω για δωρο και αρχη σασ παραθετω το παρακατω λινκ και θα σασ εχω και συνεχεια!!!!


Περιμενω συναδελφοι,μη με ξεχασετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom