Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Bύζοοοοοοοοο ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τώρα που το σκέφτομαι δεν πρέπει να γίνει Ολυμπιακό άθλημα η Άρση Βυζιών; :rockon: :boobies: :rockon:
Δηλαδή το Μπάντμιντον καλύτερο είναι μην ξεράσω; *P *P *P
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Καλημερα και καλο μηνα συμπολεμιστες κι ευχομαι με καλα νεα γι ακανα καινουργιο Βυζοπουλεν στη πιατσα....αλλα δυσκολα τα πραγματα γιατι και τα <κακα> :boobies: :boobies: κοριτσια πανε διακοπες!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Καλημερα και καλο μηνα συμπολεμιστες κι ευχομαι με καλα νεα γι ακανα καινουργιο Βυζοπουλεν στη πιατσα....αλλα δυσκολα τα πραγματα γιατι και τα <κακα> :boobies: :boobies: κοριτσια πανε διακοπες!
Πανε να λιασουν τα βυζια τους
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Βυζοnews bulletin: Επανεμφάνιση της γνωστής μας Μίνας ( :boobies: ) στο τελευταίο της Διδύμου, απογευματινή βάρδια (εκεί που ήταν δηλαδή).
Υπηρεσίες πεσμένες σε σχέση με το παρελθόν, αλλά σίγουρα μια βυζοόαση για όσους πάνε τσάρκα απογευματινές ώρες.

Με αγωνιστικούς βυζοχαιρετισμούς, προσμένοντας πάντα τη βυζολύτρωση του συλλόγου μας... :boobies: :boobies: :boobies:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Βυζοnews bulletin: Επανεμφάνιση της γνωστής μας Μίνας ( :boobies: ) στο τελευταίο της Διδύμου, απογευματινή βάρδια (εκεί που ήταν δηλαδή).
Υπηρεσίες πεσμένες σε σχέση με το παρελθόν, αλλά σίγουρα μια βυζοόαση για όσους πάνε τσάρκα απογευματινές ώρες.

Με αγωνιστικούς βυζοχαιρετισμούς, προσμένοντας πάντα τη βυζολύτρωση του συλλόγου μας... :boobies: :boobies: :boobies:
γεια σου ρε βυζολαγνε :)βλεπω εισαι στο αγαπημενο σου Thread.εχουμε κοινα ενδιαφεροντα!!!!μου αρεσουν και μενα παρα πολυ τα βυζια!!!!!!
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη στο Μαράκι στην Αδάνων με 3+ βυζι αν και την είχα ξαναπάρει στο παρελθόν ήταν ευγενική και καλή.Αρνητικό βέναια τα δωμάτια ..μπλιαχχχχ
 

Einheit

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μιραντα Αγκυρας 10-απογευμα με βυζια μεγαλυτερα απο της Μαριας της Αδανων .

 

Einheit

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι

Αλλα προσοχη μην γινει μπερδεμα με την διπλανη Ηρα η οποια ειναι χονδρη αλλα δεν εχει μεγαλα βυζια.
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Ναι

Αλλα προσοχη μην γινει μπερδεμα με την διπλανη Ηρα η οποια ειναι χονδρη αλλα δεν εχει μεγαλα βυζια.

Μπαίνω μέσα και λέει θέλεις να χορέψουμε μωρό?
ακόμα τρέχω :2funny:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Tετοια ωρα παιζει καμια βυζαρου? :o
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποια λες μια χοντρούλα ξανθιά?

Αυτά τα δύο στην Αγκύρας είναι και τα δύο αξιοθρήνητα το απόγευμα. Το ένα με μία Μιράντα, που λέει και ο συναγωνιστής, που είναι ένα μαύρο χάλι και το άλλο με μία Ήρα. Τις έχω πάρει και τις δύο. Εκτός του ότι δε λένε τίποτα εμφανισιακά, στο κρεβάτι είναι απαράδεκτες, ειδικά η Μιράντα. Πρώτη φορά μου έχει συμβεί να την κρατάω στο πισωκολητό γιατί μου έφευγε. Τι να πω? Πεταμένο το εικοσάρικο.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αυτά τα δύο στην Αγκύρας είναι και τα δύο αξιοθρήνητα το απόγευμα. Το ένα με μία Μιράντα, που λέει και ο συναγωνιστής, που είναι ένα μαύρο χάλι και το άλλο με μία Ήρα. Τις έχω πάρει και τις δύο. Εκτός του ότι δε λένε τίποτα εμφανισιακά, στο κρεβάτι είναι απαράδεκτες, ειδικά η Μιράντα. Πρώτη φορά μου έχει συμβεί να την κρατάω στο πισωκολητό γιατί μου έφευγε. Τι να πω? Πεταμένο το εικοσάρικο.
Σωστος....
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Ωχ  θεέ μουυυυυυ...........  :o :o :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom