Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (7 μέλη και 48 επισκέπτες)

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Ε ρε που καταντησε το νημα. Να κάνουμε αναφορες στο 4αρια. Τεσπα. Βάζω και μια φωτο απο xhamster που θυμίζει λίγο τον παλαι ποτέ βυζοθρύλο
 

Συνημμένα

  • 840_1000.jpg
    840_1000.jpg
    25,9 KB · Εμφανίσεις: 265

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Που να βρισκεται ενας τετοιος κοριτσαρος αραγε!!!
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Μονο εξωτερικο, πλεον.
Δυστυχώς, έτσι είναι. Μία υπηρχε όλη κι όλη στα μπουρδέλα, έφυγε και ήρθε η πλήρη βυζοξηρασία.Και δεν βλέπω να έρχονται στα σπίτια bbw βυζαρουδες. Ούτε και σε αγγελίες.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
Λεωνιδου 28 όροφος Αλινα ξανθιά παχουλη με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα. 2Β
Φωκαίας 24 Νινα μαλλί τριχρωμια ροζ, ξανθο, μαύρο, παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.1+2Β
powered by Smirni
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.651
Πόντοι
7.636
Λεωνιδου 28 όροφος Αλινα ξανθιά παχουλη με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα. 2Β
Φωκαίας 24 Νινα μαλλί τριχρωμια ροζ, ξανθο, μαύρο, παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.1+2Β
powered by Smirni
Ωραίος φίλε γιατί είμαστε μερικοί λάτρεις του πλούσιου βυζιου..!
 

phantasm

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
42
Πόντοι
0
εαν μιλαμε για την ιδια Βικτωρια, την τιμησα πριν πολλους μηνες, μυριζομενος την πρωτη καραντινα, σε στουντιο στον κηφισο.

οταν την ειδα, περα απο τα κανονια-βυζια, δεν με ενθουσιασε τιποτα αλλο.
οταν εφυγα, θεωρουσα πως ηταν στις τοπ5 επισκεψεις μου σε στουντιο, και δεν μετανιωσα στιγμη το 50ρικο.

εμφανισιακα δεν λεει πολλα, μπορει και τπτ για μερικους, αλλα σαν ιεροδουλη κανει απιστευτα φοβερη δουλεια και την ειχα καταχαρει.

οποιος προτιμαει μπαμπατσικη θεια, να δοκιμασει.
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81

Για κοιτάξτε εδώ τι κυκλοφορεί στη Θεσσαλονίκη. Μωρε μπράβο....
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636

Για κοιτάξτε εδώ τι κυκλοφορεί στη Θεσσαλονίκη. Μωρε μπράβο....
Νομίζω είναι μια κατηγορία ειδικά γούστα.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
4
Like
1.905
Πόντοι
266

Για κοιτάξτε εδώ τι κυκλοφορεί στη Θεσσαλονίκη. Μωρε μπράβο....
Ειναι η γνωστη Μαγδα, νοικοκυρα της διπλανης πορτας. Οι φωτο ειναι ψευτικες, εχει ομως μεγαλα βυζια (5αρια). Δεχεται στο σπιτι της μια μονοκατοικια στη Δελφων. Αρκετα καλη εμπειρια, αλλα τα 60 που ζηταει ειναι μαλλον πολλα ..
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21

Για κοιτάξτε εδώ τι κυκλοφορεί στη Θεσσαλονίκη. Μωρε μπράβο....

Ασε μην ξεροφλύφεστε, οι φωτο είναι όλες ψευτικες, 65αρα παχουλη, δεν αξιζει.

Ειναι η γνωστη Μαγδα, νοικοκυρα της διπλανης πορτας. Οι φωτο ειναι ψευτικες, εχει ομως μεγαλα βυζια (5αρια). Δεχεται στο σπιτι της μια μονοκατοικια στη Δελφων. Αρκετα καλη εμπειρια, αλλα τα 60 που ζηταει ειναι μαλλον πολλα ..
Ποσα ζητάει;;;;;;; χαχαχα

Εγώ θυμάμαι πριν πολλά χρόνια πρέπει να μου είχε πει 40 αν δεν κάνω λάθος, βέβαια προσπέρασα γιατί μιλάμε για γκιλφ που και μόνο η εικόνα είναι αποκαρδιοτική.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.042
Πόντοι
1.960
2η Βαρδια

ΜπουρδέλοΚοπέλαΠεριγραφή ΚοπέλαςΠρόγραμμαΣχόλια

Πέρδικα 3 ΧριστίναΞανθιά milf αρκετά παχουλή 3,5+ φυσικό βυζί μέτριο ύψός πρωοπάκι για πίπες

Ιάσονος 44Β ΔεξιάBeautyΆφρο, 3,5 βυζί και καμπύλες πιασίματανορμάλ
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
2η Βαρδια

ΜπουρδέλοΚοπέλαΠεριγραφή ΚοπέλαςΠρόγραμμαΣχόλια

Πέρδικα 3 ΧριστίναΞανθιά milf αρκετά παχουλή 3,5+ φυσικό βυζί μέτριο ύψός πρωοπάκι για πίπες

Ιάσονος 44Β ΔεξιάBeautyΆφρο, 3,5 βυζί και καμπύλες πιασίματανορμάλ
αυτη η beauty που αναφερεις ειναι η γνωστη beauty απο φυλης? η νταρντανα μαυρη? πηγε απο φυλης στην ιασωνος ή ειναι αλλη beauty αυτη?
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
2η Βαρδια

ΜπουρδέλοΚοπέλαΠεριγραφή ΚοπέλαςΠρόγραμμαΣχόλια

Πέρδικα 3 ΧριστίναΞανθιά milf αρκετά παχουλή 3,5+ φυσικό βυζί μέτριο ύψός πρωοπάκι για πίπες

Ιάσονος 44Β ΔεξιάBeautyΆφρο, 3,5 βυζί και καμπύλες πιασίματανορμάλ

3η βάρδια ήταν συναγωνιστή (βραδυνή)
παλιότερα η Χριστίνα έκανε και ελεύθερο ισπανικό, υποτίθεται τουλάχιστον, μόνο σε Έλληνες ξέχασα να ρωτήσω αν το κάνει ακόμα.
Από την τελευταία φορά που την είχα δεί έχει πάρει αρκετά κιλά (πιθανότατα μέσα στις 2 καραντίνες) ευτυχώς πολλά από αυτά πήγαν στα σωστά σημεία (βυζιά και κώλο) Παλιά ήταν σκέτο 3άρι. Τώρα το ισπανικό της είναι ακόμα πιο απολαυστικό

αυτη η beauty που αναφερεις ειναι η γνωστη beauty απο φυλης? η νταρντανα μαυρη? πηγε απο φυλης στην ιασωνος ή ειναι αλλη beauty αυτη?

Βασικά , τύπε μου, δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν δίνω και πολύ προσοχή σε πρόσωπα αλλά νομίζω πως στο συγκεκριμένο ΝΑΙ κάνει τις λεγόμενες σκάτζα με το 66Δ της φυλής (2η φυλής 3η μετάξι), φυσικά ο χώρος αν και σχετικά καινούριος για την περιοχή (λίγα μόνο χρόνια) δεν είναι τόσο καλός όσο στην φυλής που προσέχουν και καθαρίζουν πολύ πιο τακτικά.
Επίσης και ο χρόνος δεν είναι ίδιος (τα μισά πληρώνεις δεν θα περιμένουν το ίδιο)
Επίσης νομίζω ότι είναι 2 beauty και οι 2 άφρο. αυτό τον καιρό στην φυλής. Μία σε αυτό που ανέφερα παραπάνω και μία στο 65β, οπότε αν γουστάρεις συγκεκριμένα κάποια από τις 2 βλέπεις και πράτεις ανάλογα

συμπτωματικά και την Χριστίνα από, πάνω στο 66Δ την είχα πρώτοπηδήξει πριν από κάμποσα χρόνια
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
3η βάρδια ήταν συναγωνιστή (βραδυνή)
παλιότερα η Χριστίνα έκανε και ελεύθερο ισπανικό, υποτίθεται τουλάχιστον, μόνο σε Έλληνες ξέχασα να ρωτήσω αν το κάνει ακόμα.
Από την τελευταία φορά που την είχα δεί έχει πάρει αρκετά κιλά (πιθανότατα μέσα στις 2 καραντίνες) ευτυχώς πολλά από αυτά πήγαν στα σωστά σημεία (βυζιά και κώλο) Παλιά ήταν σκέτο 3άρι. Τώρα το ισπανικό της είναι ακόμα πιο απολαυστικό



Βασικά , τύπε μου, δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν δίνω και πολύ προσοχή σε πρόσωπα αλλά νομίζω πως στο συγκεκριμένο ΝΑΙ κάνει τις λεγόμενες σκάτζα με το 66Δ της φυλής (2η φυλής 3η μετάξι), φυσικά ο χώρος αν και σχετικά καινούριος για την περιοχή (λίγα μόνο χρόνια) δεν είναι τόσο καλός όσο στην φυλής που προσέχουν και καθαρίζουν πολύ πιο τακτικά.
Επίσης και ο χρόνος δεν είναι ίδιος (τα μισά πληρώνεις δεν θα περιμένουν το ίδιο)
Επίσης νομίζω ότι είναι 2 beauty και οι 2 άφρο. αυτό τον καιρό στην φυλής. Μία σε αυτό που ανέφερα παραπάνω και μία στο 65β, οπότε αν γουστάρεις συγκεκριμένα κάποια από τις 2 βλέπεις και πράτεις ανάλογα

συμπτωματικά και την Χριστίνα από, πάνω στο 66Δ την είχα πρώτοπηδήξει πριν από κάμποσα χρόνια
ισως τις εχεις μπερδεψει. Αυτη στο 65 ειναι μια νταρντανα παχουλη μαυρη.Η αλλη στο φυλης 66 ειναι αδυνατη. Εκτος και αν αυτη η μαυρη απο Φ65 πηγαινει και ιασωνος που αν το κανει αυτο θα ειναι η πρωτη φορα.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
ισως τις εχεις μπερδεψει. Αυτη στο 65 ειναι μια νταρντανα παχουλη μαυρη.Η αλλη στο φυλης 66 ειναι αδυνατη. Εκτος και αν αυτη η μαυρη απο Φ65 πηγαινει και ιασωνος που αν το κανει αυτο θα ειναι η πρωτη φορα.
δεν θυμάμαι σοβαρές διαφορές στα κιλά ανάμεσα στις 2 του 66 και του 65 , αλλά πάλι είμαι και γέρος άνθρωπος μερικές φορές μπορείς να πεις ότι δεν εξετάζω πολύ σχολαστικά ειδικά όταν κάτι εμένα δεν με τραβάει και τόσο
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
δεν θυμάμαι σοβαρές διαφορές στα κιλά ανάμεσα στις 2 του 66 και του 65 , αλλά πάλι είμαι και γέρος άνθρωπος μερικές φορές μπορείς να πεις ότι δεν εξετάζω πολύ σχολαστικά ειδικά όταν κάτι εμένα δεν με τραβάει και τόσο
Δεν εχει καμια απολυτως σχεση η μια με την αλλη.Αυτο προσπαθω να σου εξηγησω. Ειναι η μερα με τη νυχτα.Ειναι οπως ο Χοντρος με τον Λιγνο. Μιλαμε για μια διαφορα στα κιλα της ταξεως των 30+.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Δεν εχει καμια απολυτως σχεση η μια με την αλλη.Αυτο προσπαθω να σου εξηγησω. Ειναι η μερα με τη νυχτα.Ειναι οπως ο Χοντρος με τον Λιγνο. Μιλαμε για μια διαφορα στα κιλα της ταξεως των 30+.
Ναι φιλε μου έχεις δίκιο. Εγω σου είπα απλά δεν ειχα προσέξει.
Σημερα πέρασα απο φυλής και τις ειδα και τις 2 πιο ροσεκτικά. Αυτη στο μετάξι μαλλον είναι του 65 μεχρι και το ίδιο πρασινο φωσφοριζε στρινγκακι φόραγε.αν είναι 3η τοτε απλά μοιαζει πολυ με του 65
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Ναι φιλε μου έχεις δίκιο. Εγω σου είπα απλά δεν ειχα προσέξει.
Σημερα πέρασα απο φυλής και τις ειδα και τις 2 πιο ροσεκτικά. Αυτη στο μετάξι μαλλον είναι του 65 μεχρι και το ίδιο πρασινο φωσφοριζε στρινγκακι φόραγε.αν είναι 3η τοτε απλά μοιαζει πολυ με του 65
αυτη στη Φ65 ειναι νταρντανοχοντρη με 3,5-4 βυζι. Στο μεταξι δεν παει ελεγε.Τωρα η ειναι η ιδια και μας δουλευει ή ειναι καποια που της μοιαζει πολυ.Αλλα αν λες οτι φοραει το φωσφοριζε παιζει να ειναι η ιδια.Εντυπωση μου κανει.Η νταρντανοχοντρη να παει μεταξι ειναι ειδηση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom