Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (22 μέλη και 94 επισκέπτες)

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Εγώ πάντως αυτήν την Αννέτα όσες φορές και να την πήρα τηλέφωνο δεν την πέτυχα. Παλτό παλτό αλλά φαίνεται να έχει δουλειά το κορίτσι.
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Γειά χαρά στην παρέα. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την Τζούλια την βυζαρου από τροφωνιου και παλιά βεργας....?
Πήγα πάλι σήμερα στην τροφωνιου και στα 3 και δεν υπάρχει..... Είχα ξαναπάει πριν κάνα 20ημερο αλλά τίποτα πάλι....
Πήγα στης 2:30 μήπως έχει άλλη βάρδια η το σταμάτησε το άθλημα.....?
Αν έχει κανείς το κινητό της ας μου το στείλει σε μήνυμα. Ευχαριστώ.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Γειά χαρά στην παρέα. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την Τζούλια την βυζαρου από τροφωνιου και παλιά βεργας....?
Πήγα πάλι σήμερα στην τροφωνιου και στα 3 και δεν υπάρχει..... Είχα ξαναπάει πριν κάνα 20ημερο αλλά τίποτα πάλι....
Πήγα στης 2:30 μήπως έχει άλλη βάρδια η το σταμάτησε το άθλημα.....?
Αν έχει κανείς το κινητό της ας μου το στείλει σε μήνυμα. Ευχαριστώ.
Εξηκίου 18
Το δεξί
Το πρωί
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyvar

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Καμμια βυζούλα αυτες τις μερες 2-3 βαρδια?
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Βυζουλα εννοω απο 3 νουμερο και πανω, πιτσιρικα και εως πληθωρικη (οχι φαλαινα)
Αν υπαρχει κατι, λετε..
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Το νήμα για να ξαναγεννηθεί και να επιβιώσει χρειάζεται έναν βυζοSmirni έστω και με μια ενημέρωση την εβδομάδα!
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
Καμία με 4αρι και πάνω και να δουλεύει πρωινα?
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Το νήμα για να ξαναγεννηθεί και να επιβιώσει χρειάζεται έναν βυζοSmirni έστω και με μια ενημέρωση την εβδομάδα!

Το νήμα και το πνεύμα του κάθε βυζολάτρη για να ξαναγεννηθεί αυτή τη στιγμή είναι το νέο αίμα που δυστυχώς ούτε τεχνητό δεν είναι στην καραρημασμένη την Ελλάδα. Να είχαμε και τίποτα Bimbos τουλάχιστον να αντικαταστήσουν τις ιερόδουλές ή έστω να μπούνε και αυτές στο παιχνίδι αλλά τίποτα. Τα όνειρα παραμένουν όνειρα.

g7vQ19z.jpg


Πλαστικά, αλλά τουλάχιστον θα γλυτώναμε τις ελλεϊνιδες και θα είχαμε κάτι να κάνουμε μέχρι να έρθει κάποια με ώραια και φυσικά στήθη.
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ. ΜΕΓΑ ΒΥΖΟΑΛΕΡΤ!!!
ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠ ΤΟ ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 39 (ΨΙΛΟΠΙΟΜΕΝΟΣ) ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΠΡΩΗΝ ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ). Η ΤΣΑ2 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΑΑΑΛΑ.ΒΓΕΝΕΙ ΕΝΑ ΑΔΥΝΑΤΟ ΜΕ ΡΑΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΠΟΜΠΕΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΣ ΛΑΟΥΡΑ. ΒΓΗΚΕ ΤΟ 10ΑΡΙ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΥΠΥΡΕΣΙΕΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΟΤΙΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΠΟΝΙΑ ΧΑΛΑΛΙ. ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΡΟΥΜΑΝΑ. ΟΡΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΠΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ!!!
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Κατά τα υπόλοιπα πως είναι; ηλικία; ψηλή κοντή;
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
ΣΤΥΛ ΚΑΙ ΣΟΥΛΟΥΠΙ ΤΖΟΥΛΙΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ. ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΚΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Καλησπερα φιλε τι ωρα πηγεs γιατι πηγα εχτεs 21.00 ,και δεν ηταν.....
 

ROYAL

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
40
Like
19
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ. ΜΕΓΑ ΒΥΖΟΑΛΕΡΤ!!!
ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠ ΤΟ ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 39 (ΨΙΛΟΠΙΟΜΕΝΟΣ) ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΠΡΩΗΝ ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ). Η ΤΣΑ2 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΑΑΑΛΑ.ΒΓΕΝΕΙ ΕΝΑ ΑΔΥΝΑΤΟ ΜΕ ΡΑΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΠΟΜΠΕΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΣ ΛΑΟΥΡΑ. ΒΓΗΚΕ ΤΟ 10ΑΡΙ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΥΠΥΡΕΣΙΕΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΟΤΙΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΠΟΝΙΑ ΧΑΛΑΛΙ. ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΡΟΥΜΑΝΑ. ΟΡΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΠΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ!!!
τυπικες υπηρεσιες χωρις κατι το ιδιαιτερο.παντου παχος και λιπος.Δυστηχως δεν αξιζει η επισκεψη.
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΥΠΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΥΖΑΡΕΣ ...ΒΥΖΑΡΕΣ!!!
 

Omaar

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Like
10
Πόντοι
0
Μας έφτιαξες Χαράλαμπε. Τι ώρα την πετυχαίνουμε αυτήν τελικά? γουστάρω πεπονάρες
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ. ΜΕΓΑ ΒΥΖΟΑΛΕΡΤ!!!
ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠ ΤΟ ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 39 (ΨΙΛΟΠΙΟΜΕΝΟΣ) ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΠΡΩΗΝ ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ). Η ΤΣΑ2 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΑΑΑΛΑ.ΒΓΕΝΕΙ ΕΝΑ ΑΔΥΝΑΤΟ ΜΕ ΡΑΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΠΟΜΠΕΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΣ ΛΑΟΥΡΑ. ΒΓΗΚΕ ΤΟ 10ΑΡΙ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΥΠΥΡΕΣΙΕΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΟΤΙΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΠΟΝΙΑ ΧΑΛΑΛΙ. ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΡΟΥΜΑΝΑ. ΟΡΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΠΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ!!!
Λογικα 3η βαρδεια να φανταστω...αφου γραφει ηταν ψιλο πιωμενος.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Πηγα εχτεs το βραδυ στην Χριστινα,μιλαμε τεραστια βυζια μεγεθουs Τζουλιαs  :tits:.Λοιπον μετα απο χρονια βρεθηκε επιτελουs βυζαρου, με μετριεs υπηρεσιεs ,αλλα με κωλο στο μενου ,και τελειωτικο στα βυζια!Τελοs να πω ειναι 27 χρονων, υπερβαρη και διαθεσιμη για παρτουζα ,με μια αλλη κοπελα που ειναι μαζι.Για τουs βυζολαρτεs με ενα 10 αρικο ,ειναι η μοναδικη επιλογη που υπαρχει ,γιατι την Τζουλια την εχουμε βαρεθει.....
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Ειναι πιο χοντρη απο Τζουλια?
Εχει κυταριτιδες και κοιλιες σε σημειο απωθητικο?
Πρεπει να πιεις μισο ή ενα μπουκαλι για να την γαμησεις?
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Ρε παιδες, μηπως ησασταν και οι υπολοιποι με κανα 2 ποτακια οταν περασατε??!! Γενναιοδωρα θα το ελεγα 5αρι το βυζι της. Την Τζουλια πως την συγκρίνετε? Καμια σχεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom